:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Wasze Info: Dlaczego z pętli miejskiej znikają ławki?

Interwencje, Wasze Dlaczego pętli miejskiej znikają ławki - zdjęcie, fotografia

Problem dotyczący braku ławek wzdłuż ciechanowskiej pętli miejskiej poruszyła jedna z naszych Czytelniczek. Mowa o tych elementach małej architektury, które były już zamontowane, a które w ostatnim czasie zniknęły.

- Wzdłuż pętli miejskiej, biegnącej ulicą Armii Krajowej do Ronda na Wojska Polskiego i dalej do Kargoszyna, były ławeczki. Dużo osób w okresie letnim uprawiając biegi, jazdę rowerową Nordic Walking a także sobotnio-niedzielni spacerowicze bardzo chętnie z nich korzystali, łapiąc oddech, odpoczywając. Ostatnio zostały już tylko dwie, które o dziwo też zdemontowano. Czy to jest chwilowe? Będą nowe? Czy już możemy się pożegnać z formą odpoczynku na ławce? - dopytuje Czytelniczka naszego portalu.

Okazuje się, że ławki padły łupem ... złodziei. Sprawę komentuje rzecznik prasowy Urzędu Miasta. - W ostatnim czasie skradziono trzy ławki na odcinku pętli miejskiej między cmentarzem komunalnym a ul. Pułtuską. Zostaną uzupełnione w ciągu tygodnia. Urząd zgłaszał kradzieże na policję. Apelujemy do mieszkańców, aby w przypadku zauważenia niszczenia czy kradzieży reagowali i dzwonili na policję oraz do Urzędu Miasta (w godzinach pracy UM) - powiedziała nam Renata Jeziółkowska.

Przypomnijmy, że trzy nowe ławki pomiędzy ul. Pułtuską a Gostkowską zamontowano w lipcu ubiegłego roku.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Chcesz nagłośnić jakąś sprawę? Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: redakcja@ciechanowinaczej.pl lub telefonicznie: 883 616 120. Podejmiemy każdy temat!  #WaszeInfo

(fot. UM)

Wasze Info: Dlaczego z pętli miejskiej znikają ławki? komentarze opinie

 • gość 2018-07-25 15:43:04

  Jakim trzeba być przegrywem życiowym,żeby kraść lub niszczyć ławki?

 • Monitoring. - niezalogowany 2018-07-25 18:15:07

  A monitoring to gdzie?

 • gość 2018-07-25 19:39:01

  Pewnie zainstalują. Jeśli kradzieże w tych samych miejscach się będą powtarzać. Ale naprawdę współczuje idiotom rozumu, co kradną mienie miasta.

 • Hary - niezalogowany 2018-07-25 21:43:21

  Kurla no, ławka jakąś stowe kosztuje albo samemu można zbić... Co za dno!

 • gość 2018-07-25 21:55:21

  Niech policja poszuka ich na giełdzie w sobotę, albo niech sąsiedzi poczują się do obowiązku gdy zauważą, że miejska ławka stoi za płotem u kogoś.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-26 21:44:29

  Są takie pustaki, dno i wodorosty

 • kibic - niezalogowany 2018-08-01 12:16:27

  święty katolicki naród zajumał

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl