:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

To on napadł na stację paliw w Ciechanowie! Policja publikuje zdjęcia

11/01/2018 10:21
Sprawy kryminale , napadł stację paliw Ciechanowie! Policja publikuje zdjęcia - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Ciechanowska policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który w ubiegłym tygodniu napadł na stację paliw w Ciechanowie. Mężczyzna cały czas pozostaje na wolności. Policjanci apelują o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Jak już informowaliśmy (TUTAJ) do zdarzenia doszło w środę, 3 stycznia około godz. 4:30 na stacji paliw przy ul. Sońskiej. Zamaskowany mężczyzna wszedł wówczas do pomieszczenia stacji paliw, gdzie grożąc bronią lub przedmiotem przypominającym broń, sterroryzował znajdujących się w budynku dwóch pracowników i ukradł kilka tysięcy złotych. Po wszystkim napastnik oddalił się w nieznanym kierunku.

Cały czas trwają jego poszukiwania. Jak informuje kom. Jolanta Bym w casie napadu sprawca był ubrany w czarna bluzę z kapturem, który od wewnątrz miał jaskrawo zielony kolor, szarą kamizelkę z rozdarciem z tyłu, czarne spodnie oraz ciemne buty sportowe.

Jak ustaliliśmy, nie wykluczone że sprawca dokonał przestępstw również w Sierpcu oraz Żurominie, gdzie w ostatnim czasie doszło do podobnych napadów na stacje paliw. Ciechanowska policja potwierdza, że istnieje prawdopodobieństwo, że rozbojów dokonała ta sama osoba.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę, proszone są o kontakt policją osobiście lub za pośrednictwem nr tel. 23 673 12 01 lub 997. Można również wysłać maila: prasowy.kppciechanow@ra.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

To on napadł na stację paliw w Ciechanowie! Policja publikuje zdjęcia komentarze opinie

  • gość 2018-01-11 10:37:47

    Napad stulecia,na pieszo i w kominiarce ...

  • MUMU - niezalogowany 2018-01-11 10:52:41

    Nie lepiej wrzucić film z napastnikiem? W masce rozpoznać go trudno. Może chociaż ktoś rozpozna go po ruchach sylwetki i sposobie poruszania się?

  • Napadnik - niezalogowany 2018-01-11 11:38:20

    no znam go ale nie powiem bo nie jestem frajer, jebać społeczniaków :)

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 11:50:38

    Może nie "napad stulecia" ,ale pracownicy przeżyli wielką traumę. O nich nikt nie mówi tylko każdy potrafi się wyśmiewać...

  • mumu - niezalogowany 2018-01-11 12:05:59

    Nie lepiej wrzucić film z napastnikiem? W masce rozpoznać go trudno. Może chociaż ktoś rozpozna go po ruchach sylwetki i sposobie poruszania się?

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 12:51:57

    Podobny Masy

  • Koko - niezalogowany 2018-01-11 18:15:55

    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

  • gość 2018-01-11 18:17:00

    A tam takie piękne dziewczyny pracują szczególnie te blondynki :) i qtas nie potrzebnie zestresował je tych śmiesznym wybrykiem

  • gość 2018-01-11 18:50:30

    PISZĘ TO DO LUDZI KTÓRZY ZEZWALAJĄ NA PRACĘ W NOCY W TEGO TYPU INSTYTUCJACH: CZY NIE MOŻNA BY PRZY KASETCE ZROBIĆ JAKIEGOŚ PRZYCISKU COŚ W STYLU JAK JEST POŻAR BY WCISNĄĆ I STRAŻ POŻARNA OTRZYMUJE INFORMACJE I JEDZIE NA RATUNEK?, WTEDY POLICJA CZY OCHRONA DOSTAŁA INFO I BY PRZYJECHALI NA MIEJSCE ZDARZENIA, ALBO TEŻ SPRZEDAŻ PALIWA I ARTYKÓŁÓW Z STACJI PRZEZ OKIENKO W PORZE NOCNEJ? MOŻE GDYBY TAK W SYSTEMIE SPRZEDAŻY COŚ ZMIENIONO I BANDYTOM BY SIĘ NIE OPŁACIŁO, WIĘKSZE RYZYKO ZŁAPANIA CZY TEŻ BRAK MOŻLIWOŚCI NAPADU GDYBY SPRZEDAZ BYŁA TYLKO PRZEZ OKIENKO, PROSZE NAD TYM POMYŚLEĆ, BO TERAZ TO JEST OKAZJĄ DLA BANDYTÓW

  • Goscinnie - niezalogowany 2018-01-11 20:18:27

    Napastnik- wiesz o tym ze twoje id urządzenia po tym komentarzu zostalo napewno sprawdzone, dalej sam sie do mysl wieli brat``

  • gość 2018-01-12 00:26:54

    Tam potrzebna Ochronę dać z kwalifikacjami i bronią, albo system napadowy.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-12 08:09:49

    Za granicą sprzedaż po 22 odbywa się przez okienko. W innych przypadkach kasa jest odgrodzona specjalna szybą jak w kantorze. Ile byłoby bezpieczniej dla wszystkich. Pracownik bezpieczny i kasa nie do wyrwania

  • Orlenteam - niezalogowany 2018-01-12 20:10:38

    Prawda jest taka ze Or*en nie dba o swoich ludzi i ma gdzies ich bezpieczenstwo. Bardziej im sie oplaca narazac noca ludzi na takie sytuacje niz zaprzestac handlu noca. Ludzie pracuja tam za grosze czy to swieta czy niedziela to ta sama pensja. A dodatek nocny pfff wyjdzie moze z 10 zl do za cala noc. Ale prezes Or*enu potrafi wziac 6.5mln rocznie. Prawda jest taka,ze Ci pracownicy odwalaja cala czarna robote narazajac sie niejednokrotnie na obelgi ze strony klientow,a dostaja cale gucio wyplaty. A gosciu przyjdzie pomacha klamka i wezmie 3 razy tyle kasy co ma ten pracownik przez miesiac...A za przezycie traumy Or*en ile zaplaci? tez 10zl jak przy dodatku nocnym.. smiech na sali. Pozdrawiam.

  • gość 2018-01-14 22:30:21

    Orlen zapłaci za przeżycie traumy,chyba żart.Szybciej zwolnią pracowników za to,że dali się okraść.

  • gość 2018-01-21 10:57:21

    Pracowników nie zwolnią ......ale podobno własciciele każą pracownikom oddać całą kasę z napadu,potrącają im z pensji ....ale wstyd.

Dodajesz jako: |

Sprawy kryminale , Miasto Ciechanów - więcej informacji