Reklama

Największa impreza tego sezonu w Ciechanowie za nami [zdjęcia/wideo]

Czwarta edycja ciechanowskiego Rap Festiwalu przyciągnęła tłumy. Trudno określić ilość uczestników, którzy zjawili się w sobotnie popołudnie w Ciechanowie.

Rap Festiwal jest chyba jedyną imprezą w Polsce, na której można zobaczyć najpopularniejszych wykonawców rapowych zupełnie za darmo. No może nie zupełnie, wszakże pieniądze na organizację pochodzą z miejskiego budżetu, niemniej jednak uczestnicy nie zapłacili "wbitki".

Kukon, Kasperczyki, Pro8l3m czy Smolasty to przynajmniej cztery powody, aby zaoszczędzić parę stówek i przyjechać do Ciechanowa. A tych powodów było jeszcze kilka. Popularność Hip Hopu i muzyki Rap od lat nie maleje. Oczywiście wyznawcy ortodoksyjnej definicji tego gatunku napiszą w komentarzach, że to nie rap... itd. Niemniej jednak dzięki tej muzyce i temu wydarzeniu mogliśmy w naszym mieście zobaczyć tysiące jak nie dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Nie jest to przecież widok codzienny.

Reklama

Jak było? Było głośno i imprezowo do rana, tak jak przystało na festiwal. Gwiazdy nie zawiodły. Smolasty nie przerwał koncertu, a wielu młodych ludzi dowiedziało się gdzie jest Ciechanów. 

Rozmawiając z jednym z uczestników "starszego pokolenia" usłyszałem: Pamiętasz? Takie tłumu to były tylko na Straszydle. Cała Polska przyjeżdżała do Ciechanowa. Strach z domu było wyjść. Teraz do moich dzieci przyjeżdżają znajomi zobaczyć koncerty.  

Sami oceńcie czy warto zapłacić z naszych miejskich pieniędzy za taką imprezę, bo rozpoznawalność Ciechanowa na pewno wzrosła, przynajmniej w młodym pokoleniu. 

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/09/2024 11:31
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec - niezalogowany 2024-09-02 15:16:01

    Tylko dlaczego tak głośno. Nie muszę tego bełkotu słuchać aż na Aleksandrówce. Następnym razem bedę dzwonił na policję i domagał się protokołu z interwncji albo niech Kosiński przeniesie to do Grzybowa na pola ojca.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Stefano78 - niezalogowany 2024-09-02 15:58:26

    Ale z ciebie zgred ???? jedna taka noc na 365 dni, tylko się nie popłacz

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rr - niezalogowany 2024-09-02 16:45:11

    Promocja ok ,ale ile wydano więcej na konsumpcje w ten łykend niż poprzedni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama