:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Dramat 20-latki. Była bita i gwałcona, chcieli ją sprzedać do domu publicznego

Sprawy kryminale , Dramat latki Była gwałcona chcieli sprzedać publicznego - zdjęcie, fotografia

Płońska policja zatrzymała 5 osób, podejrzanych o porwanie 20-letniej kobiety. Poszkodowana była bita i gwałcona, sprawcy chcieli ją również sprzedać do domu publicznego. Wśród porywaczy był m.in. były partner ofiary.

Młoda mieszkanka powiatu płońskiego zniknęła kilka dni temu. Jak donosi Polskie Radio 24 kobietę uprowadzono z jej domu. Sprawcy mieli ją przetrzymywać przez trzy dni, dwukrotnie zmieniając w tym czasie kryjówkę. 20-latka uciekła porywaczom, gdy pilnujący ją mężczyzna zasnął. Wówczas o wszystkim poinformowała policję. Mundurowi szybko zatrzymali pięć osób podejrzanych o porwanie. Wśród sprawców jest trzech mężczyzn i dwie kobiety, w tym były partner pokrzywdzonej. Wszyscy pochodzą z powiatu płońskiego

Śledztwo w tej sprawie prowadzi płońska prokuratura. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że sprawcy uprowadzili kobietę, ponieważ chcieli uzyskać od niej informacje na temat miejsca pobytu jej partnera, z którym byli skonfliktowani. 20-latka w trakcie porwania była bita, została też dwukrotnie zgwałcona. Sprawcy usiłowali również sprzedaż ją do domu publicznego.

Cała piątka usłyszała już zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi do 5 lat więzienia. Odpowiedzą również za usiłowanie handlu ludźmi, co również wiąże się z karą do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut gwałtu (grozi za to od 2 do 12 lat więzienia).

Śledczy nie wykluczają, że w porwanie były zamieszane inne osoby. Sprawa ma charakter rozwojowy.

(za: Polskieradio24.pl/PAP)

Dramat 20-latki. Była bita i gwałcona, chcieli ją sprzedać do domu publicznego komentarze opinie

  • Szoku - niezalogowany 2019-01-10 12:19:59

    Jakies nie porozumienie... 5 lat? To chyba żart za uprowadzenie bicie gwalt i proba sprzedazy do burdelu chcecie im dac 5 lat a my mamy za to placic swoimi podatkami? Odciac jaja tempym nozem sypac sola az sie zesraja i wyslac do burdelu niech ich zapinaja w dup... Przez 20 lat dzien w dzien a te dwie dziwk.... Do burdelu i dziennie dawac kromke chleba suchego! I szklankie wody! 5 lat... Dobry żart!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 12:24:17

    No w głowie sie nie mieści, 5 lat? To jest nic za taka akcje....

  • Szok - niezalogowany 2019-01-10 12:36:41

    Dajcie nam tych piecioro i 5 min czystej swobody my sie nimi zaopiekujemy po co mamy placic na nich przez 5 lat. Dziewczyna cierpiala przez 3 dni przezyla straszne okrutne chwile i do konca zycia bedzie to mieć przed oczami. Gdzie jest prawo?

  • gość 2019-01-10 12:57:20

    do gość 2019-01-10 12:44:58 mniej hejtu widuje sie w wiezieniach czy psychiatrykach i na stronach dla nastolatkow .... po tym co piszesz wnioskuje ze "kibicujesz" zatrzymanym a mowe nienawisci kierujesz do ofiary ktora to zglosila.... gorszego zachowania nie widzialem w zyciu do gość 2019-01-10 12:46:56 typowy łysy 17 letni seba w dresie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 13:01:48

    Polskie prawo kurwa za posiadanie 5g maryhuany grozi 5 lat więzienia a za porwanie pobicie itp też do 5 lat

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 13:41:11

    5 lat za coś takiego??? Minimum 15 i tak żeby im dupsko złoili tam co dzień. Co ta dziewczyna musi czuć, co w jej głowie teraz siedzi!!? Nie zaufa nikomu do końca życia a oni kur... 5 lat dostaną i za dobre sprawowanie po 2-3 wyjdą! Masakra

  • gość 2019-01-10 14:01:04

    Niech ostatecznie będzie 5 lat,ale w kamieniołomach.

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2019-01-10 14:20:35

    Komentujący powyżej są wyjątkowo inteligentni. To aż niemożliwe

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 14:26:40

    W kryminale się nimi dobrze zaopiekuja .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 14:55:57

    Dożywocie!!! Nie ma zmiłuj!!! To nie ludzi tylko bydle jakieś!!!

  • 30 lat wolnosci - niezalogowany 2019-01-10 15:25:18

    O TAKE POLSKE WALCZYLIM !

  • gość 2019-01-10 16:07:33

    Dajcie mi tych gości w moje ręce to zobaczą ile ich życia zostało

  • Płońsk rządzi - niezalogowany 2019-01-10 16:36:32

    Płońsk nadal rządzi w byłym Ciechanowskim. O kim zawsze najglośniej ? O PŁOŃSKU ! ciechanów może nam buty czyścić

  • gość 2019-01-10 17:13:05

    Spokojnie w kryminale ich dojadą 5 lat dla nich to będzie 50

  • Ciechanowiak - niezalogowany 2019-01-10 17:32:00

    Buty plonszczaku marny to możesz swoim językiem lizać

  • gość 2019-01-10 17:52:07

    Co dziewczyna winna ? Powinni obciąc gwałcicielowi

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 18:03:57

    Płoński psie zamknij pysk

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 18:12:44

    Płońsk to dziura i patola!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 18:33:13

    Na miejscu ojca tej dziewczyny kupiłbym broń i powystrzelał ich. Wtedy to byłaby kara adekwatna do czynu. I życie miałoby sens.

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-01-10 19:25:43

    Boże nie wyobrażam siebie co ta dziewczyna przechodzi teraz tylko trzy dni !!!!! Dla niej to koszmar do końca życia bd to pamiętać .... Kara dożywotnia zwyrodnialców posadzić w najgorszym wiezieniu . ....

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 20:05:07

    Podejrzewam że prawda leży po środku.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 20:22:22

    Co winna dziewczyna nawet jeśli jej chłopak coś tam komuś zawinił? Co ona im zrobiła? 20 lat i takie przeżycia.

  • gość 2019-01-10 20:23:19

    Gość - niezalogowany 2019-01-10 20:05:07 jestem ciekawy, tzn

  • D - niezalogowany 2019-01-10 20:34:27

    Chamie z płońska ty nawet żulowi z Ciechanowa nie godzien byś był stóp wylizać cwaniaku.

  • Gang bang - niezalogowany 2019-01-10 20:41:42

    Ona miala takie fantazje, ale wymkło się to z pod kontroli

  • Agent 007 - niezalogowany 2019-01-11 08:01:35

    Wszyscy znają Stando

  • gość 2019-01-11 08:01:38

    Dożywocie,nakaz pracy ,chleb i woda.

  • gość 2019-01-11 14:36:39

    Jak miała na imię ta dziewczyna ? oby t nie moja koleżanka