:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

CBŚP rozbiło Grupę Suchego. Zatrzymano kilkadziesiąt osób, m.in. w Ciechanowie (wideo/foto)

Ponad 40 osób zatrzymanych, 75 przeszukanych budynków, przejęte narkotyki, nielegalna broń, amunicja i fałszywe pieniądze - to efekt wspólnej akcji CBŚP i Prokuratury Okręgowej w Warszawie, które w ubiegłym tygodniu rozbiły tzw. "Grupę Suchego". Jej członków zatrzymano m.in. na terenie Ciechanowa i okolic.

Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej są podejrzani m.in. o produkcję i handel narkotykami, obrót bronią palną, produkcję i sprzedaż nielegalnych wyrobów tytoniowych, kradzieże luksusowych samochodów oraz inne przestępstwa kryminalne. Śledczy ustalili, że osoby działające w "grupie Suchego" wcześniej powiązane były z innymi grupami przestępczymi, w tym m.in. z grupą "mokotowską”, „żoliborską” czy „mławską”. Wielowątkowe śledztwo  w ich sprawie, obejmujące teren Polski oraz krajów Europy Zachodniej, dotyczy działalności grupy w latach 2000-2016.

W ubiegłym tygodniu, na polecenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w ciągu dwóch dni (25 i 26 września) zatrzymano łącznie 43 osoby. Kolejnych 11 doprowadzano z zakładów karnych, gdzie przebywają w związku z innymi sprawami. W całej akcji wzięło udział ponad 330 policjantów. Mundurowi weszli do domów i magazynów m.in. w Ciechanowie, Pułtusku, Płońsku, Gdyni, Radomiu i Warszawie. Trzy osoby zatrzymano we Francji i Niemczech. Przeszukano też 75 obiektów. Na tę chwilę śledczy nie informują, ile osób zatrzymano na terenie Ciechanowa oraz jakie zarzuty usłyszały. - Mogę potwierdzić, iż na terenie Ciechanowa i okolic dokonano zatrzymań i przeszukań w przedmiotowej sprawie. O szczegółach tych czynności na tym etapie śledztwa nie mogę informować - powiedział nam Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy warszawskiej prokuratury.

Wiadomo, że w czasie akcji znaleziono i zabezpieczono kilka jednostek broni palnej z amunicją, narkotyki, fałszywe banknoty Euro oraz nielegalne wyroby tytoniowe. Zatrzymani usłyszeli kilkadziesiąt zarzutów. Odpowiedzą m.in. za działalność w zorganizowanej grupie przestępczej, produkcję ponad 900 kg amfetaminy i udział w obrocie znacznymi ilościami narkotyków, posiadanie i handel bronią (m.in. karabinami Kałasznikowa i pistoletami maszynowymi PM-63), kradzież luksusowych pojazdów i inne przestępstwa kryminalne. Dominik O., pseudonim „Suchy”, usłyszał w sumie 8 zarzutów, w tym kierowania zorganizowaną grupą przestępczą. Ponadto jednemu z zatrzymanych postawiono zarzut usiłowania zabójstwa.

Obecnie w toku prowadzonego śledztwa status podejrzanych posiada łącznie 50 osób, którym przedstawiono prawie 200 zarzutów. Spośród zatrzymanych w wyniku ubiegłotygodniowej akcji, 34 osoby zostały decyzją sądu tymczasowo aresztowane. Wobec pozostałych zastosowano poręczenia majątkowe, policyjne dozory oraz zakaz opuszczania kraju.

Na poczet przyszłych kar prokuratura zabezpieczyła ponad 4,5 mln złotych, z czego ok. 500 tys. zł w gotówce,luksusowe auta i nieruchomości (w tym m.in. nieruchomość nabytą przez jednego z podejrzanych na 3-letnie dziecko).

Śledczy podkreślają, że była to w ostatnim czasie jedna z większych międzynarodowych akcji polskiej prokuratury i CBŚP na terenie Europy. Dodają też, że sprawa ma charakter rozwojowy a w planach są dalsze czynności procesowe.

CBŚP rozbiło Grupę Suchego. Zatrzymano kilkadziesiąt osób, m.in. w Ciechanowie (wideo/foto) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 14:22:31

    To w Ciechanowie jest jeszcze kogo zamykać??

  • gość 2017-10-03 15:29:45

    Stąd taka pucha we wszystko na mieście, jebać konfidentów!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 16:45:45

    Będzie trochę spokoju

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 19:39:03

    Konfitura

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 19:52:44

    Takiego kozaka zgrywał a chłopaków posprzedawal....

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 19:53:20

    To co do tej pory robiła ciechanowska policja wiedzac o wszystkim od lat !!!

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 20:53:30

    Wszyscy już mówią że konfituraa większość nie wie o kogo chodzi i o co chodzi.....Pudelek news plotki ploteczki

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 20:56:42

    A z ciechanowa kto poleciał?

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 21:04:40

    To sie Sebyl popisał pruje ostro

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 21:05:33

    Kocury.,...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 21:11:34

    Jak większość się popisuje.....tzw moda na sukces

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 21:42:33

    Ale on czyli sebastian .s został koroną i wali z dupska kto wie ten wie

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 22:54:17

    Kolejny idzie pod parasol Masy....:-)

  • Gość - niezalogowany 2017-10-03 23:18:02

    Jeszcze troche i normalnie wygryza z tego stolka slynnego Mase......Ciechanow wstyd na cala Polske.....

  • gość 2017-10-04 07:53:26

    Wiadomo kto to?

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 11:08:07

    Sebyl rozjebunda poszedł w korone zagania wszystkich co tylko zna

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 11:48:42

    A brata czarka nie zamknęli?a to dziwne

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 11:49:19

    A brata czarka nie zamknęli?a to dziwne

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 11:58:53

    Rozjebunda ma 2 braci czarka i piotrusia ciekawe czy ich tez zapoda jak leci po całosci

  • gość 2017-10-04 12:40:11

    W dupie byliście gówno wiecie, a najwięcej w komentach piszecie EMP

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 13:39:26

    O jest jakis obronica rozjebundy Akurat wiem duzo na temat tej konfitury co powykrecał ludzi a potem jak sie powalił to miał miłe powitanie w kryminale i po tym zaczeła rura sprzedawac aby swojej dupy bronic Jebac go i tyle

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 14:42:58

    gówno wiecie !!!na huja a nie na koronę poszedł!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 14:51:55

    ludzie co wy tu piszecie ?

  • gość 2017-10-04 14:54:39

    ......a teraz Ci z CBŚP wszystkich po ajpi cabas hahaha

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 14:55:33

    poczekamy ku końcowi ile z tych osadzonych się rozpierdoli! !! jacy wy jesteście poinformowani ze poszedł na koronę hahaha

  • gość 2017-10-04 15:02:15

    Czy to ma znaczenie frajer to frajer w koronie czy bez .

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 15:03:47

    pisząc p braciach tego Pana.. sami jesteście jak to nazwaliscie ...konfitury. ... !

  • gość 2017-10-04 15:33:29

    Teraz taka moda,kogo tylko przymkną to zaraz koronny, To nie jasełka że będzie kilku królów. Takie papierowe korony powinni mieć na stanie i tylko który wejdzie to go w nią odziać , i mówić (zostałeś koronnym) i berło w dup..

  • Dinkkb - niezalogowany 2017-10-04 15:40:12

    Sebek kurwo dobrze ci niech cie dojada

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 17:44:35

    Żal słychać tego... zajmijcie się swoimi dupami A nie się wypowiadacie jak huju wiecie. Czas pokaże ile osób z waszych pseudo kolegów się rozjebie.....

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 18:19:29

    Tu nie ma co wiedzieć wszyscy znają ta kurwe i wiedza jaki jest ! Gorszej szmaty nie znam . On wstydu nie ma a teraz po co go bronić ? wiedział co robi nie wyprze się frajer . Kto kurwo się urodził jaskółka nie zdechnie .

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 18:38:03

    A gdzie żonka koronna dama tyle lat działali razem ...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 18:47:22

    Żonka na portalach randkowych sie udziela poszukuje h..... hahaaa Oby dojechali tą rure sebyla

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 18:52:39

    żeby was kurwy, ktoś nie dojechał...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 19:01:30

    ludzie!, ale was ponosi ... :) On to teraz czyta i ma beke z was ... :) dajcie spokój ... jeśli to spotkacie to powiecie mu to osobiście ;) no chyba ze ktoś się obsra...

  • gość 2017-10-04 19:07:07

    no tak dla takiego idioty i nie niedorozwoja to tylko się śmiać a co mu pozostało kurwiszon ludziom życie spierdolił i się cieszy ale na szczęście karma wraca .

  • Stanislaw62 - niezalogowany 2017-10-04 19:15:49

    proszę Państwa Ci ludzie to chyba sami sobie życie zmarnowali ?! wiedzieli oni co robią ich rodziny ,żony na to przyzwalaly damy odgrywały... A teraz płacz; bo nie będzie za co żyć !żałosne.!!

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 19:39:22

    Jak go spotkam osobiscie nasram mu do ryja Jazda z kurewskim nasieniem

  • gość 2017-10-04 20:05:19

    Wiadomo kogo zamkneli ? Pytam z ciekawosci

  • Roob - niezalogowany 2017-10-04 21:01:37

    heeee uważaj żeby On tobie nie nasrał do ryja ... :)

  • Gość - niezalogowany 2017-10-04 21:43:28

    Roob Obskocz mu kapelusz i chodzcie we dwóch

  • Gość - niezalogowany 2017-10-05 02:22:57

    mam gdzieś co on zrobił, ale jakoś nie zauważyłem żeby się woził to chyba większość tych pajacy co teraz siedzą się wozili! dobrze zrobił w końcu będzie mniej tego dziadostwa! A jego i tak nie lubię!

  • Mati32 - niezalogowany 2017-10-05 02:27:59

    jeszcze miesiąc i zobaczymy jak wasi wspaniali koledzy się posrają.... hihihijuż nie mogę się doczekać jak zaczną się rozpierdalac jeden już poszedł na ugodę :)haha nie wiecie kto...? A to feler westchnął seler... hahaha

  • gość 2017-10-05 08:26:15

    ,Ciekawe czy szwagierka sypnie?

  • Gość - niezalogowany 2017-10-05 09:43:50

    Tak sypnie i matkę też hahaha ale z was pojeby...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-05 09:48:48

    w końcu ktoś usadzil tego Kowalskiego uważał się za huj wie kogo ! jeszcze temu młodemu woda sodowa uderzyła Gangster od siedmiu boleści! nosa zadziera jak by był Panem ! wszyscy jednym hujem pisani włącznie z tym co sprzedał!

  • Gość - niezalogowany 2017-10-05 21:55:54

    Kurwa co za debile piszą te komentarze. Teraz wy sami sprzedajecie frajerzy. Downy brak słów.

  • Marcin - niezalogowany 2017-10-06 13:25:27

    Witam znam wiekszość zatrzymanych nie ma co ukrywać Sebek ( Bity Frajer ) znany z tego ze zawsze okradał i wykrecał kolegów/znajomych teazsprzedaje cwel i nie ma co ukrywać ze i Czarek bedzie walił z dupy na szczeście zawsze jakoś sie człowiek trzymał z dala od śmierdzacego towarzystwa waliło z daleka łajnem. Szkoda sprzedanych chłopaków

  • Piotrek - niezalogowany 2017-10-06 13:28:02

    Walić w dupe Sebka i Czarka wszy jebane zawsze sie bujały na plecach innych kondony Rozjebane

  • Karzeł - niezalogowany 2017-10-06 13:30:26

    A te osoby co tu bronia Sebka FRAJERA to chyba brat i siostra piszą he. Nie ma co ukrywać urodził sie ķórwa złodziejem i Frajerem bitym

  • Marcin - niezalogowany 2017-10-06 13:33:29

    Witam znam wiekszość zatrzymanych nie ma co ukrywać Sebek ( Bity Frajer ) znany z tego ze zawsze okradał i wykrecał kolegów/znajomych teazsprzedaje cwel i nie ma co ukrywać ze i Czarek bedzie walił z dupy na szczeście zawsze jakoś sie człowiek trzymał z dala od śmierdzacego towarzystwa waliło z daleka łajnem. Szkoda sprzedanych chłopaków

  • Bialy - niezalogowany 2017-10-06 13:56:04

    Tego czarusia pedała i śmiecia powinni dojechać ruch go tak żeby kicha stolcowa wyjebała mu do samej ziemi

  • Gość - niezalogowany 2017-10-06 13:59:36

    Czarusia powinni ruch tak żeby kicha stolcowa wyjebała mu do samej ziemi

  • Gość - niezalogowany 2017-10-06 15:44:15

    Kogo szkoda?Tych bandziorów co pozamykali?Jego?Żadnego z nich nie żałuję.Za wyrządzone zło trzeba płacić!!!!Bardzo dobrze się stało.

  • Stary Znajomy - niezalogowany 2017-10-06 17:14:09

    Nie ma Co sie rozpisywać i go bronić rozjebał sie frajer pomówił osoby Kondon bity

  • Stary Znajomy - niezalogowany 2017-10-06 17:14:24

    Nie ma Co sie rozpisywać i go bronić rozjebał sie frajer pomówił osoby Kondon bity

  • Gość - niezalogowany 2017-10-06 17:29:14

    Większość zatrzymanych osób z Ciechanowa to zwykłe chłopaczki którzy kiedys kupili I troche pohandlowali towarem, ludzie żyjacy z dnia na dzień bez żadnej odłozonej kasy tzw. ,,pseudogangsterzy'' mieszkajacy u rodzicow, albo w poniemieckich ruinach bez samochodu itd. Z Ciechanowa sa moze 3-4 osoby ktore czegos sie dorobily na towarze. A bracia Konie wala z dupy juz kiedys byli skłoceni a po cichu się spotykali

  • Ciechanów - niezalogowany 2017-10-06 17:48:58

    Sebek bedzie Ssał fiuta do końca życia i bedzie sie ogladał za siebie . Urodzila sie taka kurwa i pomawia ludzi . Condom

  • gość 2017-10-06 21:02:35

    oj tam, oj tam......

  • gość 2017-10-06 21:13:40

    Pewien facet pierwszy raz miał trafić za kratki i miał wielkiego stracha przed więziennym życiem i obyczajami. Poradził się więc adwokata, jak ma się zachować w kiciu. Adwokat doradza: - Wejdziesz śmiało do celi, popatrzysz odważnie i powiesz: "Kopsnij szluga dla pasera, bo cię paser sponiewiera". Wtedy od razu wszyscy nabiorą respektu i będą wiedzieli, że jesteś gość. Facet postanowił posłuchać adwokata, bo co innego mu pozostało. Wchodzi do celi, strażnik rygluje drzwi, a na pryczach banda oprychów patrzy na niego groźnym wzrokiem. Na to facet rzuca tekst: - Kopsnąć szluga dla pasera, bo was paser sponiewiera! Chwila napięcia, po chwili ze wszystkich prycz wyciągają się łapska, a w każdej paczka fajek. Tylko w kącie siedzi jakaś postać i nie zwraca na nowego lokatora celi uwagi. Na to facet już pewny siebie i rozluźniony ciągnie dalej: - A ty gnojku nie częstujesz? Coś ci nie pasuje?! - Ja nie częstuję, bo ja tutaj jestem cwelem. - Taaa?! To zapamiętaj sobie cwaniaczku - od dzisiaj JA tutaj jestem cwelem!

  • Gość - niezalogowany 2017-10-06 21:30:10

    Czy ten człowiek miał aż taką wiedzę? Czy to może więcej osób? Czy ktoś brał to pod uwagę?

  • Gość - niezalogowany 2017-10-06 21:35:29

    Czy ten człowiek miał aż taką wiedzę? Może to pare osób?

  • gość 2017-10-06 21:47:15

    KONIOLOTEK. Cela więzienna jest pusta.Następuje zwolnienie blokady.

  • Gość - niezalogowany 2017-10-07 00:09:34

    Wszyscy cwani teraz jak siedzą. Ale jak nie siedzieli to czemu kazdy miał mordę zamknięta. Cwaniki zajebane. I nie siostra pisze.

  • Gość - niezalogowany 2017-10-07 23:15:25

    Pozdro sylwia (psełdo z mławy Sandra), czarek i sebek . Zip skład ucho

  • gość 2017-10-08 23:29:15

    hehhehehe anonsów erotycznych na Fejsiku juz nie ma , dobrali się ładnie , rasowo ;D ;D

  • gość 2017-10-09 08:07:09

    Tak mnie to zastanawia kto tej sylwii jeszcze nie ruchał

  • gość 2017-10-09 08:09:12

    Dupsko nawet koleżce lizała. Rów dokładnie

  • gość 2017-10-09 11:16:46

    A co to za Sylwia?

  • Gość - niezalogowany 2017-10-11 19:00:48

    Na huja swoją drogą ale zawsze z koroną,wstydziłbyś sie bronić tej turborozjebundy cwelu,po drugiej stronie zmienisz zdanie na "przyjaciela" lub "brata"...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-11 19:07:08

    Na huja swoją drogą ale zawsze z koroną,wstydziłbyś sie bronić tej turborozjebundy cwelu,po drugiej stronie zmienisz zdanie na "przyjaciela" lub "brata"...

  • gość 2017-10-11 19:32:37

    Właśnie, łatwo jest oceniać innych nie znająć sytuacji do końca, mojego kolego też pomówili a jak sie później okazało nie był winny

  • Gość - niezalogowany 2017-10-13 12:20:07

    Dziwne że Czarus jeszcze chodzi sobie jak gdyby nigdy nic i udaje że nienawidzi brata ...

  • Gość - niezalogowany 2017-10-15 22:39:27

    Sebo rozjebus FRAJER jurkiewicz Bita rura Tfuuuuuu Oby dostał na dziurę Tfuuuuuuuuu FRAJERZYNO

  • Gość - niezalogowany 2017-10-18 00:09:49

    Chwala Ludziom i zlodziejom smierc kurwom i frajerom.Pozdrowienia dla Wszystkich Dobrych Ludzi z Sz i P znam polowe osadzonych z tego Ciechanowa serdeczne pozdrowienia

  • gość 2017-10-19 18:39:29

    się rozjebał źrebak, klacza co w korone wkracza hahahah

  • - niezalogowany 2017-10-22 19:30:52

    jebac kurwy jebana mafia kurwy jebane falszywe mordy pedofile jebane

  • gość 2017-10-31 18:18:47

    sebo to śmiec zawsze biegał za bykem a teraz go kurwe sprzedał i dobrze mu swini ..................... niech jebie kurwa ..............ha ha ha ha jebiesz kurwo co ?????????????????????????

  • Gośc - niezalogowany 2017-11-14 09:50:20

    A kto po ksywkach dokładnie siedzi?

  • Czarek - niezalogowany 2017-11-15 22:07:06

    Kurwa pojebało was wszystkich pedały jebać sebka on poszedł w korone ale ja na razie tylko parę osób z dupy dałem do chuja!!!

  • gość 2017-11-15 22:07:33

    Kurwa pojebało was wszystkich pedały jebać sebka on poszedł w korone ale ja na razie tylko parę osób z dupy dałem do chuja!!!