Choć Stowarzyszenie Debeściaki powstało zaledwie rok temu, jest bardzo aktywne. W ostatnią sobotę (7 grudnia) zorganizowało po raz pierwszy w Ciechanowie dzień osób z niepełnosprawnością.
Impreza odbyła się pod hasłem „Każdy inny, wszyscy równi”, które od początku przyświeca działalności stowarzyszenia. Tym razem bawiono się w hali sportowej MOSiR przy ul. 17 stycznia 60B. Tak jak na poprzednich tego typu wydarzeniach bywało, organizatorzy zadbali o szereg atrakcji.
Były występy osób z niepełnosprawnościami, szczudlarze, fotobudka, duży dmuchaniec, a przybyłych zabawiał Jacek Piekut i Ania. Podobnie jak podczas poprzedniego balu, poprowadzili oni poloneza, do którego zaprosili wszystkich uczestników. Nie zabrakło ścianki do zdjęć, dużych żywych maskotki, animacji - malowania buziek, a przede wszystkim Mikołaja.
Ponieważ stowarzyszenie 12 grudnia będzie obchodziło rok swojej działalności, był również okolicznościowy tort. Impreza miała charakter otwarty dla osób z niepełnosprawnością. Nie zabrakło także gości, osób wspierających stowarzyszenie. W sumie, jak informują organizatorzy, pojawiło się około 200 osób. To było mile spędzonych kilka godzin, służących integracji. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Samych głodnych Fotoreporterów bylo ze 100. Do tego jacyś radni i radne. Polityków. Najbardziej zadziwia mnie fakt , że imprezę zorganizowało Stowarzyszenie DEBEŚCIAKI". Jednak odnoszę wrażenie że zorganizowało to Starostwo powiatowe w ciechanowie. Ale o tym nie ma ani słowa. Zadziwiające tylko , że nie widać Pani Sekretarz ze starostwa.
Samych głodnych Fotoreporterów bylo ze 100. Do tego jacyś radni i radne. Polityków. Najbardziej zadziwia mnie fakt , że imprezę zorganizowało Stowarzyszenie DEBEŚCIAKI". Jednak odnoszę wrażenie że zorganizowało to Starostwo powiatowe w ciechanowie. Ale o tym nie ma ani słowa. Zadziwiające tylko , że nie widać Pani Sekretarz ze starostwa.