:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Tragiczny wypadek: Trzy osoby nie żyją. BMW uderzyło w drzewo [zdjęcia]

Wypadki drogowe, Tragiczny wypadek osoby żyją uderzyło drzewo [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
31/10/2018 11:58
Kamil Żerdziewski

Trzech mężczyzn zginęło na miejscu, czwarty w ciężkim stanie trafił do szpitala - to tragiczny bilans wypadku, do którego doszło minionej nocy w miejscowości Radzymin w powiecie płońskim.

Dokładna godzina zdarzenia nie jest znana. Rozbite auto dziś (środa, 31 października) około godz. 4:30 zauważył przejeżdżający kierowca. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że poruszające się drogą lokalną BMW najprawdopodobniej jechało od strony Naruszewa. Z nieznanych przyczyn auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, po czym zakleszczyło się pomiędzy dwoma innymi drzewami.

BMW podróżowało czterech mężczyzn. Trzech z nich: 38-latek z gm. Pomiechówek oraz 17 i 25-latek z gm. Naruszewo, zginęli na miejscu zdarzenia. Wypadek przeżył tylko 18-letni mieszkaniec gminy Naruszewo, którego w ciężkim stanie przetransportowano do szpitala w Płońsku. Na miejscu zdarzenia czynności pod nadzorem prokuratora wykonała operacyjno-dochodzeniowa. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

(fot. OSP KSRG Naruszewo)

Tragiczny wypadek: Trzy osoby nie żyją. BMW uderzyło w drzewo [zdjęcia] komentarze opinie

  • gość 2018-10-31 12:52:54

    Oczywiście BMW , właściciele tych pojazdów muszą faktycznie mieć inny stan umysłu oraz zawyżone miemanie o swoich zdolnościach ,a takze nadprzyrodzonych mocach swoich B-olidów M-łodzieży W-iejskiej (sprzecznych z fizyką )

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 13:15:17

    Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nawet nie siedzieli w BMW. Gdybyście wsiedli choć raz A nie potrafilibyście jeździć tym autem, to bylibyście następni...

  • Subaru - niezalogowany 2018-10-31 13:36:16

    A co to BMW auto jak auto nie zapierdalamy tam gdzie nie można!

  • Gość7 - niezalogowany 2018-10-31 14:00:14

    Wasze wypowiedzi na temat aut BMW sa żenujące mysle ze zazdroscicie ze wiekszosc aut to wlasnie BMW a was na nie nie stac! Moim zdaniem czy to bmw czy fiat czy renault nie ma znaczenia kazdy kupuje to co chce i na co kogo stac. Wypadki byly sa i beda, idac waszym mysleniem to jesli widze bmw na drodze to mam uciekac? Modlic sie? Polecam troche pomyslec zanim cos napiszecie tylko po to by napisac!

  • gość 2018-10-31 14:22:19

    Ciekawe który kierował?... Co do komentarzy to: Sebek- nie unoś się, kiedyś były tylko z napędem na tył i to żadne wyróżnienie że w takim siedziałeś... Co do Gościa7- nie wiem czy zauważyłeś, ale rzadko tu widać inne marki, a wszystkie Sebiksy jeżdżą tą marką- stąd ten stereotyp... I nie każdy kto komentuje w tym tonie komuś tu czegoś zazdrości- mnie stać ale wolę np. Mercedesa

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 14:25:46

    Tak sie jeździ w powiecie płońskim. Ciechanowiaki uczta się, bo wam jeszcze słoma z gumofców wystaje !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 14:31:16

    Kierowcy z Ciechanowa to najgorsi kierowcy tumany do potęgi

  • pomoc - niezalogowany 2018-10-31 15:13:45

    Bardzo proszę o kontakt rodzinę osób które zginęły w tym tragicznym wypadku. Mój e-mail: pomoc.poszkodowanym@onet.pl oraz nr tel. 572 649 600

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 16:55:13

    Ciekawe który cwany taki z tego plonska???

  • KierowcaLEXUSA - niezalogowany 2018-10-31 17:18:38

    To nie wina BMWu tylko stanu umysłu kierowcy. Cóż poradzić, że ludzie którzy mając siano w głowie, próbują udawać rajdowców na publicznych drogach, narażając przy tym zdrowie i życie innych ludzi, dysponują z reguły niskim budżetem, który pozwala na zakup 20 letniego "szybkiego" BMWu. W takim budżecie ciężko o inne auta z podobną mocą, sportową charakterystyką i niezawodnością, stąd nie przez przypadek wyżej wspomniani ludzie wybierają auta tej marki. Dlatego nie popadajmy w skrajność i nie składajmy całej winy na markę BMWu, gdyż są to jedne z najlepszych aut. Kto nigdy nie jechał tą marką niech się lepiej nie wypowiada, gdyż wasze toyotki i nissany są dużo bardziej "niebezpieczne", jednakże wy nie zapierda**ie nimi jak debile, dlatego wydaje wam się, że są one względnie bardziej bezpieczne. Trochę pokory ludzie i mniej jady w sieci.

  • gość 2018-10-31 18:19:06

    Ubywa mlodych mieszkancow Ciechanowa - starzy siedza w domach przy piecach i ogladaja seriale

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 19:01:40

    Po zdjęciu wywnioskować można, że nie jechał kierowca 70km/h :)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 20:31:54

    Naprawiam dużo bmw,i mogę powiedzieć że do solidności i wysokiej jakości im jest daleko. Wyrywajace się wahacze Z budy podczas jazdy modele e36 i e46, w e39 i e60 tylne wahacze pękają i odlatuja całe Koła z polosia, Większość bmw e46 i e39 to szroty których właścicieli nie stać na naprawę, kupują używki w takim samym stanie jak ich własne bo nowe za drogie, w końcu uznają że lepiej dac 200zl więcej na przeglądzie niz włożyć w zawieszenie na dobrych częściach 4000-6000zl.Znam jednego jegomoscia co do 3 letniej 530d nie kupil klocków za 320zl tylko przerabial spawał od jakiegoś busa oczywiście z używanych.

  • gość 2018-10-31 20:38:11

    Zdjęcie mówi samo za siebie. Pokój ich duszom.

  • gość 2018-10-31 20:59:52

    BMW to idealny samochód dla osób które nic nie mają a chcą się pokazać... Tępe dzidy się nabierają i myślą że mają bogacza, a wożą się z typem którego cały majątek to to wysłużone 20 letnie auto...

  • Legia - niezalogowany 2018-10-31 22:23:56

    Halo halo chore pojeby z Płońska jak latają Nacpani to nie widzą? Tylko do Ciechanowa mata sprute to dawać kozaki jebane

  • Gość - niezalogowany 2018-10-31 23:13:59

    Mojego kumpla bmw 528i 200 ileś koni nie mogło dogonić opla meriva cdti , laska zajechała mu drogę że ledwo wyhamowal, chciał ja dogonić i ochrzanic Ale jak się wystraszyła i dała po gazie to ja gonił A meriva dochodziła jak zająć jamnikowi.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 01:04:53

    Sądząc po zdjęciach to jest to bmw e46 najprawdopodobniej wytrwali się zawieszenie przy dużej predkosci

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 05:34:52

    Właśnie w Płońsku same takie kozaki że wjedziesz do nich autem na Wci to ci powietrze spuszcza jak zostawisz auto na parkingu :) patola i nic więcej.

  • Franio - niezalogowany 2018-11-01 07:47:06

    W płońsku Ludzie-szczury piją tanie wina w centrum miasta w biały dzień. Sam widziałem, pili na ławce w samym centrum, w poobdzieranych lachmytach, obok biegały małe dzieci, kobiety spacerowaly z wózkami... Wyglądało to szokująco ale na tych ludziach nie wywolywalo żadnego wrażenia, ot normalny widok...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 10:34:30

    Nie wypowiadaj się dzbanie na temat bmw bo ilu ludzi tyle charakterów, więc każdy pracuje na własną opinię. Nie jest tu wina marki, ani tego czy byli z Ciechanowa, bądź Płońska. Auto mogło być zaniedbane, prędkość zbyt wysoka, lub nawet coś im wyskoczyło. Ludzie co to za spierd****ie się do siebie. Szkoda chłopaków.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 15:34:34

    Szkoda dzieci.One niczego nie winne. BMW to prada ze szroty.

  • Mirek - niezalogowany 2018-11-01 17:22:38

    Do: Gość - niezalogowany 2018-11-01 15:34:34 Szkoda dzieci.One niczego nie winne. BMW to prada ze szroty. Człowieku co ty mówisz, BMWu samo się rozpędziło?!, biedne dzieci nie wiedziały jak są konsekwencje zapierd...ania po wąskich drogach?!, jeśli to był szrot, to dzieci nie wiedziały, że takim szrotem się nie zapie...ala?! Naprawdę śmieszą mnie komentarze takie komentarze, które prawidłowo oddają stan umysłu osób piszących. Brawo takich ludzi nam potrzeba, wsiadajcie do samochodów, zapierda...jcie, w razie czego powiecie, że winne było auto, pogoda była zła, itd. Myślenie, jest aż takie trudne?

  • Kierowca - niezalogowany 2018-11-01 18:10:59

    Widzę wypowiedzi jakie prezentuje choćby Mirek dobitnie pokazują że mało kto tutaj racjonalnie ocenia sytuację... wypowiedź Mirka dotyka wniosków odpowiednich, ale nie można tak podchodzić do sytuacji gdzie nie znamy żadnych okoliczności tego wydarzenia. Łatwo ferować opinie jak to pędzili, czy obwiniać szufladkując, ale to błędne totalnie podejście, nie było tam nikogo z nas to nie wykorzystujmy sytuacji żeby wyładować frustrację, czy tak sobie obiegowo ponarzekać, ponieważ wydarzyła się tragedia i jedyne co wiemy to że życia nikt Im nie wróci, tak jak nic nie ukoi bólu rodzin. Łatwo zapominamy jak sami jeździmy, udając idealnych za kółkiem, tylko że to kłamstwo. A co do samochodów, modeli, marek, to nikomu oceniać kogo na co stać i czym jeździ, to płytkie tak generalizować i tylko tak oceniające osoby się ośmieszają. Pokój ofiarom tej tragedii i niech Im ziemia lekką będzie.

  • Mirek - niezalogowany 2018-11-01 18:32:44

    Zgadzam się z Panem o loginie Kierowca, nie można wszystkiego oceniać tak plytko i szybko ale widzac jak ktos sklada cala wine na auto po prostu musialem sie tak ostro wypowiedziec, zeby dac niektorym do zrozumienia troche, ale pewnie to i tak nic nie da. Ogolnie uwazam ze pod takimi tragediami powinna byc zablokowana mozliwosc dodawania komentarzy, zeby oszczedzic niektorym ludziom kompromitowania sie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 19:55:53

    Szkoda młodych chłopaków

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 00:59:11

    Kto składa winę na auto? Czytaj człowieku ze zrozumieniem. Większość właścicieli bmw ma za wysokie mniemanie o możliwościach swoich samochodów myślą że to są chyba statki kosmiczne A co najmniej nad-samochody ,A prawda jest taka że większość z nich to szroty! Bo co można kupić za 4000zl-8000zl Z rocznika np. 2000 jest to już Zjechany rzęch w zaawansowanym stadium korozji. Poza tym bmw to żadna rewelacja ani technicznie ani jakościowo.Dodatkowo nie stać ich na naprawy bo części do bmw nie są tanie i często trzeba się opierać o serwisy I dla tego większość z nich to szroty. A mistrzem prostej to może być każdy, nie jest sztuką się rozpędzić sztuką jest szybko się zatrzymać. Bo nie umiejętne szybkie wytracenie prędkości kończy się właśnie tak jak w tym przypadku śmiercią.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 05:53:42

    I po gagsterce . szkoda tylko ich rodzin i bliskich.

  • Adam - niezalogowany 2018-11-02 11:26:32

    "Szkoda dzieci.One niczego nie winne. BMW to prada ze szroty." No jesli tutaj ktos uwaza ze dzieci sa niczego nie winne, to ja juz nie rozumiem, o czym wy sie wypowiadacie, przeciez nie znamy przyczyn wypadku, ale mozna przypuszczać ze jechali z duza za duza predkoscia. Wiec jak mozna jednoznacznie okreslic ze "dzieci sa niczego nie winne"? Cieszcie sie ze nie wjechali w was podczas gdy spacerowalibyscie poboczem albo w innych okolicznościach, brakuje wam logiki ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 11:50:06

    Panie gościu, czy Mirek nie napisal "jeśli to był szrot, to dzieci nie wiedziały, że takim szrotem się nie zapie...ala?". Nie rozumiem o co sie Pan spina, przeciez Mirek nie broni samochodu ani marki BMWu, tylko odniosl sie do osob, ktore uwazaja BMWu za statko kosmiczne, jak to pam ladnie napisal. A to ze odniosl sie do ludzi, ktorzy skladaja wine na BMWu, to wydaje mi sie po pana to nie wypowiedzi, ze jest pan inteligentny, ale w tym przypadku to chyba pan nie umie czytac ze zrozumieniem, a moze nie chcial, przeciez ewidentnie ludzie pisali powyzek ze "dzieci sa niczego nie winne", "bmwu to szroty", czy takie wypowiedzi nie implikuja stwierdzenia, ze ktos "sklada wine na BMWu?". Slusznie czy nie Mirek, po prostu przedstawil ogólny wniosek na temat niemyslacych kierowcow, co pan Kierowca slusznie zauwazyl moze niepotrzebny, gdyz nie znamy przyczyn tej tragedii. Atakuje pan gosc kogos, a nastepnie wysuwa podobne wnioski, to ja juz czegos nie rozumiem, po co sami sie nakrecacie ludzie i robicie z tego jakas gownoburzą.

  • gość 2018-11-02 12:54:51

    "Szkoda dzieci.One niczego nie winne. BMW to prada ze szroty." -> "widzac jak ktos sklada cala wine na auto po prostu musialem sie tak ostro wypowiedziec" -> "Kto składa winę na auto? Czytaj człowieku ze zrozumieniem." Czy ja jestem głupi? Ale widzę, że to pan w środku przeczytał ze zrozumieniem, a nie pan który, go oskarża o to :D Ludzie, ale wy jesteście dzbanami, oskarżać o coś kogoś, czego się samemu nie potrafi, to już chyba wyższy poziom spier**lenia, którego nie ogarniam. Dajcie już na luz i nie kompromitujcie się. Dajmy spokój rodzinie i bliskim ofiar. To nie miejsce na wyładowywanie frustracji i udowadnianie kto jest mądrzejszy od kogo, bo jak widać to mądrzejsi od mądrzejszych są też w błędzie. :D

  • Mateusz - niezalogowany 2018-11-02 17:22:42

    Znowu wypadek i znowu BMW. Pewnie typek chciał się popisać przed kolegami, jaka to mocna jest jego beema. A skończyło się jak skończyło.

  • D. - niezalogowany 2018-11-02 20:29:49

    Dlaczego ta strona pod niektórymi artykułami potrafi wyłączyć komentowanie, a pod takimi jak ten nie? Przecież te dyskusje są żenujące. Młodzi ludzie stracili życie, rodziny, znajomi są załamani, a tu tylko potrafią się licytować się bmw, czy nie bmw i obrażać zmarłych. Rok temu albo dwa lata temu rozbił się fiat w okolicach Płońska, też ludzie zginęli. Jakie znaczenie ma samochód? Tak myślą tylko ograniczeni ludzie, a media specjalnie nakręcają tę nagonkę na bmw.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 21:29:31

    Dla rodzin wielka rozpacz oraz pustka po bliskich, natomiast dla innych przestroga... ze tez tak mogą skończyć. Czasem wystarczy chwila nieuwagi...a czasem ktoś albo cos...