:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Dyrektor ciechanowskiego WORD-u zrezygnowała. Następca był wybrany tylko przez chwilę

05/12/2018 14:20
Personalia, Dyrektor ciechanowskiego zrezygnowała Następca wybrany tylko przez chwilę - zdjęcie, fotografia

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie będzie miał nowego dyrektora. Po blisko 15 latach pełnienia tej funkcji na emeryturę odeszła Anna Gwoździk. Jej następca najpierw został wybrany, a następnie wybór ten unieważniono.

Anna Gwoździk była dyrektorem ciechanowskiego WORD-u od grudnia 2003 roku. Na początku listopada tego roku zarząd województwa mazowieckiego podjął uchwałę w sprawie odwołania jej z zajmowanego stanowiska, w związku ze złożoną rezygnacją i przejściem na emeryturę. Obowiązki dyrektora pełniła do 28 listopada.

Jednocześnie 5 listopada podjęta została uchwała w sprawie powołania dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie. Na jej mocy stanowisko to miał objąć z dniem 29 listopada Marcin Szymanik. Niespodziewanie 27 listopada zarząd województwa mazowieckiego uchylił uchwałę dotyczącą powołania dyrektora WORD-u. Z jakiego powodu? Na to pytanie do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Obecnie obowiązki dyrektora Ośrodka pełni Krzysztof Kuklak, dotychczasowy p.o. zastępcy dyrektora ciechanowskiego WORD-u.

(fot. WORD Ciechanów)

Dyrektor ciechanowskiego WORD-u zrezygnowała. Następca był wybrany tylko przez chwilę komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 14:59:53

    Czy ten nowy powołany i odwołany ma tylko zbieżność nazwisk ze znaną w naszym regionie działaczką PSL?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 15:10:50

    Tak, to jej syn

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 15:14:15

    Czy jeszcze kogos dziwia te zbieznosci, przypadki itp. Wszedzie wciaz te same nazwiska~kiedy wreszcie przejrzymy na oczy i nie bedziemy glosowac na psl

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 15:24:59

    Hehe w TV działacze PO - PSL tak krzyczą że oni znajomych i pociotow nie zatrudniaja. A tu się okazuje że całe rodzinki z nepotyzmu żyją.

  • gość 2018-12-05 17:14:32

    Można rzec że to miafia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 17:20:24

    PSL = nepotyzm. Syn Pani Gwoździkowej Jakub również zajmuje zacne stanowisko WUP. Przypadek nie sądzę.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 17:30:58

    Mamusie dbają o swoje dzieci

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 18:26:25

    Nienawidzę tej politycznej prostytutki.

  • gość 2018-12-05 18:34:35

    Wygrał konkurs i go odwołali?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 19:47:08

    A to był jakiś konkurs? Hm.!

  • gość 2018-12-05 20:33:33

    Pewnie że był, tyle że nieoficjalny :)

  • gość 2018-12-06 08:47:36

    To całe nasze miasto- szwagropol

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 09:55:54

    "co na to poradzimy kiedy nasze dzieci są takie zdolne"

  • gość 2018-12-06 13:11:17

    Już mnie nic w tym kraju nie zdziwi po tym jak 2 razy prezydentem wybrano komucha Kwaśniewskiego. Kilkanaście milinów baranów żyje w mojej ojczyźnie i nic na to nie poradzę.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 14:25:40

    Teraz mamy lepszego prezydenta wybranego przez sekte moherowych beretów

  • gość 2018-12-06 14:31:13

    Na obecnego Prezydenta głosowało więcej osób niż za przyjęciem Konstytucji. Taki do święty dokument którego broni stado imbecyli.

  • gość 2018-12-06 14:32:26

    To spora ta sekta :)

  • Orno - niezalogowany 2018-12-08 11:08:10

    Ten cały pierdolony PSL w tym Ciechanowie tylko obsadza swoimi stołki. A jak zwolniono stara dzialaczke PSL Panią Kosińska w Regiminie to straszny lament zrobiono że ja zwolniono i że pójdzie do sądu. Tak oto PSL broni swoich, nieważne że niekompetetna ale Z PSL i musi być,,,!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 09:34:11

    Jesli chodzi o panià sekretarz z Regimina to pracowała od 2003 roku jest bardzo kompetentną osobą dzięki niej Szkoły realizują projekty unijne i są super wyposaźone proszę spojrzec na dobrą zmianę dzięki której całe rodziny PIS zajmują intratne stanowiska w Ministerstwach KRUS ZUS Urzędach Wojewódzkich Skarbowych itd osoby bez kwalifikacji w wieku 30 lat doradzają ministrom na to zwrócić proszę uwagę

Dodajesz jako: |

Personalia, Miasto Ciechanów - więcej informacji