:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta Ciechanów [wszystkie listy]

20/09/2018 14:20
Wybory, Wybory samorządowe Kandydaci Miasta Ciechanów [wszystkie listy] - zdjęcie, fotografia

158 kandydatów wystartuje w październikowych wyborach do Rady Miasta Ciechanów. Swoich przedstawicieli zarejestrowało siedem komitetów wyborczych.

Radnych miejskich będziemy wybierać w czterech okręgach wyborczych. Łącznie do wzięcia jest 21 mandatów - po 5 w trzech okręgach wyborczych i 6 w jednym okręgu. Poniżej publikujemy wszystkie zarejestrowane listy wyborcze do Rady Miasta Ciechanów, z podziałem na okręgi wyborcze.

Okręg nr 1 (osiedla: Kargoszyn, Podzamcze, Powstańców Wielkopolskich) - 41 kandydatów, 5 mandatów, 8 383 wyborców. Zarejestrowani kandydaci:

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 1. JEZIÓŁKOWSKI Michał (29 l.), 2. WOJCIECHOWSKI Piotr Jan (33 l.), 3. UMIŃSKI Robert (40 l.), 4. CZACHOWSKA Ilona (29 l.), 5. PASIKOWSKA-PIKUS Halina (59 l.), 6. GOŁĘBIEWSKI Tomasz (33 l.), 7. CZARNECKA Aleksandra (30 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA": 1. CZYŻEWSKI Andrzej (64 l.), 2. DERBIN Grażyna Ewa (62 l.), 3. OLSZEWSKI Adam (38 l.), 4. ORYSIAK Aleksandra (19 l.), 5. PAWŁOWSKA Agata (51 l.), 6. SZACHEWICZ Krzysztof (29 l.), 7. ZDROJEWSKI Bartłomiej Michał (27 l.).

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 1. KUCIŃSKI Robert (56 l.), 2. RYBACKA Bogumiła (58 l.), 3. WACHNIK Eugeniusz (63 l.), 4. RYBICKI Michał Grzegorz (28 l.), 5. JANIAK Krystyna (62 l.), 6. JAKOWSKA Maria Jolanta (58 l.), 7. ŻBIKOWSKA Violetta (47 l.).

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM: 1. STRYCZYŃSKI Marcin Piotr (71 l.), 2. JASKÓLSKI Michał Jakub (38 l.), 3. GŁUSZNIEWSKA Monika (33 l.), 4. GŁUSZNIEWSKI Przemysław (36 l.), 5. NOWAK Dorota (62 l.).

KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE: 1. BARTOSIEWICZ Grzegorz (63 l.), 2. DOMAŁA Magdalena (62 l.), 3. NIEKRAŚ Edward Stefan (68 l.), 4. SZYMAŃSKA Karolina (25 l.), 5. WIŚNIEWSKA Monika (38 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15: 1. STRZAŁKOWSKI Bogdan (62 l.), 2. JAKUBOWSKA Izabela (39 l.), 3. KARPIŃSKI Marcin (26 l.), 4. CHMIELEWSKA Maria (66 l.), 5. MALINOWSKI Paweł (22 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI: 1. TALAREK Stanisław (63 l.), 2. ADAMIAK Robert (49 l.), 3. CICHOCKA Anna (50 l.), 4. OSTROWSKA Ewa (53 l.), 5. CZAJKOWSKA Iwona Elżbieta (52 l.).

Okręg nr 2 (osiedla: Kwiatowe, Bloki, Zachód) - 42 kandydatów, 5 mandatów, 8 189 wyborców. Zarejestrowani kandydaci:

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 1. LATKO Elżbieta Romana (62 l.), 2. RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta Wanda (39 l.), 3. PTASIEWICZ Tomasz (42 l.), 4. GRELIK-GRODECKA Magdalena Janina (42 l.), 5. CHEŁMIŃSKA Barbara (47 l.), 6. ŁUKASIK Paweł (41 l.), 7. MAKIJONKO Karol (31 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA": 1. DĄBKOWSKI Marcin (37 l.), 2. KOŁODZIEJ Edyta (40 l.), 3. KOWNACKA Ewa Beata (55 l.), 4. LEWANDOWSKA Anna Maria (34 l.), 5. MAJEWSKI Mariusz (44 l.), 6. SZYMAŃCZYK Janusz (42 l.), 7. ŻBIKOWSKI Marcin (38 l.).

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 1, RACKI Jerzy (50 l.), 2. ŻEBROWSKI Marcin (43 l.), 3. WIKTOROWICZ Wojciech (44 l.), 4. LESZCZYŃSKI Jarosław Ryszard (26 l.), 5. GĄSIOROWSKA-PRUSIŃSKA Iwona (42 l.), 6. KORYTKOWSKA Elżbieta (52 l.), 7. GŁUSZNIEWSKA Weronika (80 l.).

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM: 1. JURKIEWICZ Marianna (62 l.), 2. KRASZEWSKI Mariusz (36 l.), 3. ANUSZEWSKI Michał (34 l.), 4. ZIELIŃSKA Urszula Bernarda (63 l.), 5. MŁODZIANOWSKI Mariusz (39 l.).

KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE: 1. GERYK Ryszard (60 l.), 2. KRAŚNIEWSKI Janusz (61 l.), 3. PISKORSKA Paulina (25 l.), 4. ROLBIECKI Andrzej Zdzisław (67 l.), 5. ZAŁUSKA Agnieszka Anna (47 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15: 1. ULICZNY Daniel Marcin (39 l.), 2. JACHIMOWSKI Łukasz (32 l.), 3. NOWAK Anita (30 l.), 4. KĘDZIERSKA Aneta (36 l.), 5. KOWALSKI Paweł (25 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI: 1. GRABOWSKI Grzegorz (51 l.), 2. GODLEWSKI Michał (45 l.), 3. BIAŁOBRZESKA Małgorzata (45 l.), 4. OSTASZEWSKI Zbigniew Stanisław (57 l.), 5. PAPROCKA Grażyna (59 l.), 6. ZIEMIŃSKA Ewa (58 l.).

Okręg nr 3 (osiedla: Aleksandrówka, Aleksandrówka II, Śródmieście) - 39 kandydatów, 6 mandatów, 10 532 wyborców. Zarejestrowani kandydaci:

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 1. LESZCZYŃSKI Krzysztof (44 l.), 2. DURIASZ Jacek (64 l.), 3. JANKOWSKI Stanisław (55 l.), 4. KRÓLEWIECKA Edyta Joanna (49 l.), 5. GÓRECKI Rafał (33 l.), 6. KISZKURNO Joanna (44 l.), 7. BRYM Beata (47 l.), 8. BORKOWSKI Józef Waldemar (64 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA": 1. BAYER Andrzej (68 l.), 2. FABISIAK Iwona Joanna (60 l.), 3. GRUSZCZYŃSKI Piotr (29 l.), 4. KRASKOWSKI Tomasz (45 l.), 5. PRUCHNIAK Jolanta (48 l.), 6. STAWICKI Mariusz (48 l.), 7. WEJS Bogumiła (52 l.).

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 1. RUTKOWSKI Marek (53 l.), 2. KWIATKOWSKI Leszek Włodzimierz (58 l.), 3. MOCZULAK Anita (38 l.), 4. SUCHOCKI Łukasz Janusz (37 l.), 5. PETRYKOWSKA Wiesława (62 l.), 6. PALIŃSKA Ewa (46 l.), 7. LUTOSTAŃSKI Paweł (33 l.), 8. SMOSARSKA Monika (35 l.).

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM: 1. MICHALSKI Lech Bogdan (63 l.), 2. JURKIEWICZ Władysław Ludwik (71 l.), 3. DĘBIEC Helena (65 l.), 4. ZALEWSKA Anna Aleksandra (48 l.), 5. GRABOWSKI Marian Hubert (70 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15: 1. KUŹNIEWSKI Krzysztof (60 l.), 2. GRUNTMEJER Łukasz Adam (38 l.), 3. HAJDUK Krzysztof (37 l.), 4. NIESŁUCHOWSKA Joanna (52 l.), 5. JURKIEWICZ Marzanna (47 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI: 1. SOBIESKI Rafał (29 l.), 2. LEWANDOWSKI Zenon (66 l.), 3. BORKOWSKI Waldemar (60 l.), 4. ZDUNEK Katarzyna Monika (27 l.), 5. MURAWSKA Ewa Beata (41 l.), 6. ZEMBRZUSKA Małgorzata (40 l.).

Okręg nr 4 (osiedla: Płońska, Słoneczne, Przemysłowe) - 36 kandydatów, 5 mandatów, 8 544 wyborców. Zarejestrowani kandydaci:

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 1. RZĄSIŃSKI Michał (31 l.), 2. BRZOZOWSKI Wiesław (57 l.), 3. STĘPKOWSKI Adam (52 l.), 4. WRÓBLEWSKI Marek (60 l.), 5. SMOLIŃSKA Anna (39 l.), 6. BASTEK Marzena Beata (54 l.), 7. PREKIEL Edyta (42 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOALICJA SAMORZĄDOWA": 1. CHROSTOWSKA Anna Maria (36 l.), 2. DĄBROWSKI Zdzisław (62 l.), 3. GNIATKOWSKI Tomasz (30 l.), 4. ŁEBKOWSKI Marek (43 l.), 5. NITOWSKA Iwona (29 l.), 6. OSTASZEWSKA Jolanta Ewa (56 l.), 7. SPRUSIŃSKI Jakub (36 l.).

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 1. JAKOWSKI Wiesław Eugeniusz (61 l.), 2. KUŹMA Agnieszka Maria (35 l.), 3. MARCINIAK Zygmunt (64 l.), 4. NOREMBERG Paweł (42 l.), 5. DŁUGOŁĘCKA Janina (58 l.), 6. ŁAPIŃSKA Kinga (41 l.), 7. PIOTROWSKI Mikołaj Robert (26 l.).

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM: 1. CHRZANOWSKI Marian (65 l.), 2. SZADKOWSKA Patrycja (23 l.), 3. FOKSZEJ Sebastian (42 l.), 4. KRAŚNIEWSKA Małgorzata (40 l.), 5. WILIŃSKI Gracjan (39 l.).

KOMITET WYBORCZY CIECHANOWSKIE BEZPARTYJNE UGRUPOWANIE WYBORCZE: 1. BRZEZIŃSKI Sławomir (64 l.), 2. FIOŁKA Tadeusz Józef (73 l.), 3. MORAWSKI Radosław (28 l.), 4. WŁODKOWSKA Ewelina (20 l.), 5. ZALEWSKA Jolanta (58 l.).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI: 1, KRYSIEWICZ Ewa Grażyna (63 l.), 2. ŚLUBOWSKA Krystyna Ewa (56 l.), 3. CZARNECKI Marek Ryszard (64 l.), 4. GRABOWSKA Dorota (51 l.), 5. MATUSZEWSKI STANISŁAW (70 l.).

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta Ciechanów [wszystkie listy] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 14:54:18

    Czemu jest na liście PiS osoba, która ma długi wobec miasta? Po co kandyduje? Wstyd i kompromitacja zarówno dla pani Bogumiły Rybackiej jak i dla całej partii.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 14:56:01

    Z okręgu nr.3 tylko Pan Łukasz Suchocki z ramienia PiS!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:06:04

    Prawi głosujemy na młodych z PISu, trzeba odsunąć tych kolesi z PSLu

  • gość 2018-09-20 15:06:30

    A kto to jest Suchocki nikt go nie zna ....nie glosowac

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:21:19

    Mam nadzieję ze pan Kowalski i pan Malinowski z Kukiza beda w radzie. Dobrze rozumieja lokalna polityke- stawiaja na wspolprace ponad podzialy i chca byc blizej ludzi. Pan Malinowski trafil w 10 z kajakami! Zachwycila mnie jego skromnosc i profesjonalizm. Pan Kowalski to madry facet, ma duze poparcie na blokach. Cala nadzieja w nich .

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:22:34

    Ale na listach PiS większość jest starych. Rekordzistka osiemdziesięcioletnia...

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:41:06

    Czas na dobrą zmianę w Ciechanowie. I tak Kosiński nie będzie miał już pieniędzy od wujka Struzika bo sejmiki przejmie PIS i nie będzie głupich wydatków na kosze przy targowisku za 250 tyś zł i ozdoby świątecznej przy ratuszu za 60 tyś Czas PSLu mija bezpowrotnie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:46:44

    Głosujemy na Prezydenta i Radnych z PISu Czas na dobrą zmianę. Kosiniak nie wybudował ani jednego mieszkania dość już na wyrzucanie pieniędzy z budżetu na kwiatki i rowerki

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:52:41

    Nigdy PSL myślą że ludzie nie wiedzą z jakiej partii jest jej były rzecznik.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:54:55

    Ktoś tu zarzuca że w PIS jest starsza osoba, a Co to ma być jakaś dyskryminacja ? Pewnie jakoś wyborca PSLu i kosiniaka

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:56:51

    Jak nie znasz Pana Suchockiego lewaczku to poznasz

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 15:59:51

    Głuszniewska Weronika - TAK

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-09-20 16:02:42

    Pis do kosza

  • kanarek - niezalogowany 2018-09-20 16:17:06

    wystrzegajcie sie karaluchów z 2 pisów, to chlew i dno intelektualne

  • Ciechanowianka - niezalogowany 2018-09-20 16:22:12

    Tylko pisiaki mogą tak opluwać pracę młodego i ambitnego Kosinskiego

  • gość 2018-09-20 16:35:21

    Gdzie znajdują się siedziby lokali okręgów wyborczych?

  • R.Smith - niezalogowany 2018-09-20 16:49:19

    POalicja samorządowa same nieroby z platformy

  • gość 2018-09-20 18:28:29

    Czyżby lokalni działacze PiS uważali Ciechanowian za mało inteligentnych dlatego stworzyli 2 listy? Natomiast patrząc po komentarzach to wzorem Pana Prezydenta "w kucki" /dobrze że nie na kolanach/ opłacili boty. Może i byłoby śmiesznie gdyby nie tak strasznie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 19:53:15

    Ty Ciechanowisnka ambitny to jest Kosiniak ale ma w d..pie Ciechanów i Ciechanowiaków już nie długo nie będzie to w Ciechanowie on chce do Brukseli A nam zostaną zwiędłe kwiatki i parę rowerów i długi bo Pan prezydent ma gest do wydawania pieniędzy na pierdoły

  • gość 2018-09-20 19:54:37

    Ale głupoty piszecie tylko w PiSie są starzy na listach a w innych partiach to nie?Są wszędzie 72-latkowie,60-latkowie,50-latkowie itd.W PSL-u również,Założyć okulary jeśli macie kłopoty ze wzrokiem!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 19:58:48

    PIS jest tylko jeden ten drugi pseudo pis to twór Pana Talarka i Pana posła K. Którzy chcą zmylić ludzi ale już niebawem będzie to wyjaśnione

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 19:59:00

    Panie Kosiński dlaczego wstydzi sie2 pan PSL i ta pana drużyna !!!!!

  • Koko - niezalogowany 2018-09-20 20:07:09

    A ja i tak zagłosuję na tych hipokrytów z pisu, mimo że jestem ateistą i mam wywalone na ich wolne sądy to uważam że robią dobrą robotę dla Polski. A ja i tak będę dalej żył sobie tak jak będę chciał i za pieniądze robił to czego oni mi zabronią.

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-09-20 20:21:06

    Pis to iedno wielkie ..............coś

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 20:52:11

    Pis to jedna wielka kur........!

  • gość 2018-09-20 21:11:23

    Wybory samorządowe to nie znaczki na bilbordach czy plakatach to ludzie i na nich głosujmy. W ostatnich wyborach mówili, że wystarczy wystawić kij od szczotki na listę ze znaczkiem PIS i przejdzie. W Ciechanowie są rozsądni i mądrzy ludzie. Zarzuty dotyczące koniczynki nie mają znaczenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 21:21:28

    Głosujemy tylko na PiS! Super partia!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 21:22:28

    Koniec z PSLem w ciechanowie.. już niedlugo.. nadejdzie jedyna słuszna partia. Na pewno będę na nich glosowac.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 21:28:32

    z betonem z kilku kadencji czas się rozstać.

  • Klara - niezalogowany 2018-09-20 21:31:24

    To idzcie na wybory i glosujcie a nie tutaj bezsensowne komentarze zamieszczacie... Nie pozdrawiam :)

  • gość 2018-09-20 22:22:04

    Do wszystkich PISStalinofaszystów.Jeden wódz,jedna partia,jeden naród.To już kiedyś było i pomyślcie jak się skończyło . Brak słów debile.

  • gość 2018-09-20 23:14:32

    Dlaczego jeden muzykant startuje do powiatu z list PiS?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 00:04:55

    A chciałbyś, żeby więcej tych muzkantow było? Jeden to i tak o jednego za dużo. A Państwo Jakowscy? Bezczelność, żeby wystawiać małżeństwo do rady miasta.

  • Mira - niezalogowany 2018-09-21 06:31:39

    Gościu, a Ty uważasz ze pisiaki to tak wszystko dla narodu i idei! Karierowicze i żądni władzy podnóżki kwa, kwa

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 06:48:27

    Można to po kilku latach działania Pana Marka Łebkowskiego w MKS stwierdzić „Nikt Wam tyle nie da ile ten Pan obieca” Pięknie się wysławia,pięknie dobiera słowa ale i tak na koniec jest jeden wielki ch... z tego. Uważajcie na tego Pana!

  • Gość_MKS_Kibic_Prawdziwy - niezalogowany 2018-09-21 09:25:13

    Gościu co piszesz o Mks to jesteś z Mks teraz? Czy byłeś i została zadziorka? Masz do chłopa pretensje to mu to powiedz w oczy. A w takiej robocie jeden drugiemu obiecuje a taki zarząd na końcu musi świecić oczami, ale jakos tak sie składa ze czwarty rok bedzie a Mks gra, poziom sportowy może teraz seniorów nie powala, trudno nasze Chłopaki musza sie spiąć, ale młodzież sobie świetnie radzi widać po wynikach. A ze to działanośc społeczna jest, to jak pisał ktoś na fb portalu - „przyjdź zrob pomóż” i potem poczekaj aż Cie obszczekają Hahaha takie właśnie goście na anonimowych wpisach

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 10:04:10

    Nie pij tyle :) Nie broń go bo na końcu i Ciebie wyjebie :) Zobaczysz :)

  • gość 2018-09-21 12:19:44

    Wspaniała g***o burza.... jak tak czytam komentarze niektórych przedmówców to zastanawiam się czy ich wypowiedzi to efekt bezstresowego wychowania, wrodzonej głupoty, wtórnego analfabetyzmu. Niezależnie od tego czym te wypowiedzi są kierowane cieszę się, że jest coś takiego jak internet. Wspaniale się czyta (przy popcornie i piwerku) jak co niektórzy z Was idą wręcz walczyć na topory.... hahahahaha.... Jeszcze raz dziękuję, jesteście wspaniała rozrywką ;) Pozdrawiam hejterów i g***o siewców.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 13:18:53

    Psl górą mocni kandydaci którzy robią dobrą robotę efekty widać gołym okiem

  • Gość - niezalogowany 2018-09-21 21:44:53

    Wyścig świń do Koryta czas Start ! Hahaha wszystkie PiS PO PSL i tym podobne śmieszne ugrupowania ,beka z was wszystkich , sprzedajecie się jak tanie dz...ki bez gumy i tyle w temacie

  • Gość 56 - niezalogowany 2018-09-22 07:33:16

    Ja zaglosuje na rodzinę Adamsow i Rafala Sobieskiego najporzadniejsi ludzie i najpiękniekszy Pan jakiego znam kissskissss

  • gość 2018-09-22 12:47:24

    Głosujcie na Państwa Jakowskich buhaaaahaaa. Hipokryzja- małżenstwo umieścic na listach. Szkoda, że nie sa na jednej liście, wtedy by walczyli miedzy soba. Takie rzeczy tylko w PIS.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 22:53:44

    Pis mówi dużo o moralności. Czemu na listach są ludzie pozbawieni tej cechy waźnej dla ludzi wierzących i nie tylko.

  • Gości - niezalogowany 2018-09-26 11:23:22

    Chyba się komuś pomyliło opluwanie PiS jedyna partia która walczy o sprawy Polski.....

  • Gości - niezalogowany 2018-09-26 11:23:49

    Chyba się komuś pomyliło opluwanie PiS jedyna partia która walczy o sprawy Polski.....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-26 11:24:27

    Chyba się komuś pomyliło opluwanie PiS jedyna partia która walczy o sprawy Polski.....

  • gość 2018-10-04 11:23:43

    Wystarczy władzy PIS to są stare wyjadacze dajcie szansę innym ludziom , wizerunek pisowców w mediach jest obrzydliwy w żywe oczy kłamie omija na siłę zadawane pytanie bezczelnie zmienia temat to są wierzący ludzie katolicy dla mnie to oszukańcy ,nagrzeszy poleci do spowiedzi i uważa ze jest czysty. Niszczą wszystko po kolei co poprzednie władze zbudowały zgroza. Wyskoczymy z Unii Europejskiej "ROLNIKU zastanów się nad swoim głosem" to ważne dla naszego KRAJU jesteście żywicielami naszymi.

  • gość 2018-10-04 16:22:38

    Dobra zmiana to ściema ,partia rządząca to dranie ,kłamczuchy suwerena traktują jak ciemniaków ,dwa sorty gorszych i lepszych .Młodzież Ciechanowa jesteście wykształceni zróbcie coś żeby Pis przestał wam ubliżać i ograniczać wolność .Większość mieszkańców uwierzyła w program PIS ja też ,koniecznie trzeba ich odsunąć od władzy niestety konflikt z UE zniszczy nam kraj .

  • gość 2018-10-06 19:57:31

    nigdy nie na pis oszusci

  • gość 2018-10-09 19:59:35

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWI I SOLIDARNI - to PiS się sklonował, taki pazerni na władzę,

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 21:24:43

    Pan Wieslaw Brzozowski trzymamy kciuki :)

  • gość 2018-10-10 22:33:06

    Głosuję tylko na PIS. Tylko ta partia walczy o sprawy Polski i jej mieszkańców

  • gość 2018-10-17 00:01:01

    Głosujmy na patriotów a nie sprzedawczków i lizusów tylko kandydaci z Pis-u !!!!!!

  • Ciechanowianka - niezalogowany 2018-10-17 22:50:32

    Wszyscy tylko nie PIS.Zaklamana partia, zaklamani ludzie i obietnice bez pokrycia....

  • gość 2018-10-20 09:53:27

    mochery z pisu won

  • gość 2018-10-20 17:50:40

    kandydat na prezydenta Adamiak parkuje przed kosciolem na chodniku troche więcej pokory bo ta buta nje przystoi.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 09:36:43

    Brak miejsc parkingowych i korki w mieście to nie problem pana Adamiaka tylko obecnego Prezydenta,który woli przeznaczać pieniądze na ozdoby w mieście,a tanie nie są...zamiast parkingi i rozwój dzielnicy przemysłowej w Ciechanowie,na którą już kwiatków zabrakło nawet,bo jest ponurą wizytówką Ciechanowa,a to przecież Ciechanów nasz piękny..Tylko inaczej

Dodajesz jako: |

Wybory, Miasto Ciechanów - więcej informacji