:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Wieża ciśnień w Ciechanowie podświetlona (wideo/zdjęcia)

Mieszkańcy Ciechanowa mieli dziś okazję zobaczyć pierwsze próby iluminacji rewitalizowanej wieży ciśnień. Na placu budowy przeprowadzono testy podświetlenia.

- Właśnie trwają pierwsze próby iluminacji wieży ciśnień, jeszcze przed odnowieniem samej konstrukcji. Docelowo wieża rozbłyśnie w nieograniczonej liczbie kolorów - poinformował na pośrednictwem swojego profilu na Facebook-u prezydent Krzysztof Kosiński.

Jak zapowiada ratusz docelowo planowane jest wykonanie oddolnej iluminacji wieży w systemie światła zalewowego. Przypomnijmy, że prace związane z rewitalizacją wieży ciśnień oraz budową parku nauki mają zakończyć się w połowie przyszłego roku.

Wieża ciśnień w Ciechanowie podświetlona (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

  • gość 2017-12-06 21:25:07

    To jest Miś na miarę naszych możliwości!

  • gość 2017-12-06 23:09:36

    W kolorach jak ta sławna tęcza w Warszawie na Placu Zbawiciela? Ale obciach.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 00:06:14

    Ha ha ha ha podswietlac. Ten złom Super

  • gość 2017-12-07 00:16:24

    No trzeba, żeby rdzy nie było widać.

  • gość 2017-12-07 00:46:39

    Żeby chociaż można było na to wejść, albo żeby chociaż to spełniało jakieś swoje pierwotnie założone zadanie... To tak, jak wypiąć gołą dupę w obesranych dziurawych gaciach - i podświetlić... No inna sprawa, że są tacy, co ich takie rzeczy kręcą... ale póki co - to na dzień dzisiejszy, to jeszcze zboczenie...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 01:11:32

    Jeśli spojrzeć na to w tym ujęciu, to miasteczko zdaje się być rzeczywiście - bardzo postępowe - wręcz awangardowe!!! Jeszcze żadne miasto nie ma instalacji (i to podświetlanej!) - przedstawiającej alegorię koprofilii!!!

  • haha - niezalogowany 2017-12-07 02:32:42

    Haha! Niedorobiony, przepuszczający wodę (jak niewydolny zwieracz fekalia) - rdzewiejący (jak gacie w kroku!) zbiornik - wyeksponowany nad miastem - alegorią koprofilii!!! Może by tak urządzić w Ciechanowie jakiś zlot?... Stalibyśmy się sławniejsi niż... Pułtusk!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 06:27:29

    Wreszcie jakoś ta kupa złomu wyglada

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 07:23:06

    Najlepiej to tylko narzekać, coś się robi źle nic się nie robi też źle. Polska mentalność.

  • gość 2017-12-07 08:29:15

    Widzę, że goście wpisujący swe opinie od godz.00.46 do 2.32 są rdzennymi i bardzo kochającymi swe miasto ludźmi.. Zamiast się cieszyć, że coś się dzieje to szmacicie to miasto na forum. Nie zauważyliście matołki, że to są próby jak to będzie później wyglądać?

  • gość 2017-12-07 08:37:17

    Gość wpisujący swe opinie od godz.00.46 do 2.32 to jeden i ten sam człowiek. Żenująca, mała, sfrustrowana istota. Wypada tylko współczuć...

  • gość 2017-12-07 11:12:36

    Zamiast gadać o wieży, to wyżywają się na kimś, kto trafił w sedno sprawy...

  • gość 2017-12-07 11:28:57

    Tak to jest: gdy brakuje argumentów, to robi się wycieczki personalne... Ta wieża to od samego początku wywalone pieniądze w błoto. Nigdy nie wypełniona wodą w stu procentach, posłużyła bodaj ze trzy lata, a od trzydziestu lat stoi i straszy. Zamiast rozebrać te haniebne przedsięwzięcie - dalej wywala się pieniądze w błoto... Chyba, że rzeczywiście - ktoś spojrzy na to w ujęciu awangardowym - i znajdzie się rzesza ludzi, którzy to pokochają - jak swoje... Żyjemy w XXI wieku; coraz mniej ludzi się wstydzi takich rzeczy :D

  • KK - niezalogowany 2017-12-07 11:48:01

    Dajcie spokój, piękna niespotykana forma. Skoro już jest, to dbajmy o nią. Nikt o zdrowych zmysłach by tego teraz nie zbudował. A w Paryżu , Warszawie czy innych stolicach mamy wiele niepotrzebnych aczkolwiek pięknych budowli i nikt tego nie komentuje , że stracone pieniądze. Może i niewypał ale powiedzcie szczerze, gdzie jeszcze wieża ciśnień, bez względu na jej wygląd czy konstrukcję, funkcjonuje w założony pierwotnie sposób????

  • gość 2017-12-07 12:22:35

    Tylko, że w Warszawie i w Paryżu te konstrukcje z założenia miały być traktowane jako coś, co nie będzie obiektem funkcjonalnym... Tutaj ta wieża miała być zbiornikiem wyrównawczym - ale coś nie pykło... i dlatego czar prysł... A rozpaczliwa próba udawania, że nic się nie stało - dla przyszłych pokoleń będzie jeszcze bardziej kompromitująca, niż jej pierwsze fiasko... Już jest, tylko na siłę próbuje się zrobić z tego jakiś sukces...

  • KK - niezalogowany 2017-12-07 13:36:25

    Ta wieża oprócz funkcjonowania miała również być ozdobą miasta. Dla tego jej forma jest taka a nie betonowy głaz jak np w Nasielsku.

  • haha - niezalogowany 2017-12-07 13:46:52

    To i to projektantom się za bardzo nie udało... Kupa taniego materiału, który szybko pokryła rdza... Z czym to niby lepsze od betonu? Że ma kształt zwiniętego kondomu, na patykach, które nie mogą go stabilnie utrzymać?

  • AK - niezalogowany 2017-12-07 16:03:55

    Myślę, że po Murze Chińskim i posiadłości Putina będzie to trzecia budowla na świecie widoczna z kosmosu. Dobry punkt orientacyjny dla obiektów latających.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 19:13:52

    Szkoda pieniędzy na ten złom , można było wydać pieniądze i te z naszych podatków np na budowę nowego PRZEDSZKOLA ,bo już chyba więcej prywatnych a nie wszystkich rodziców stać na prywatne przedszkola. PRAWDA PANIE PREZYDENCIE, czasami pieniądze trzeba wydawać z głową a nie dla swojej popularności ????

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 19:50:23

    To jak wygląda obecnie wieża to lata zaniedbań prezesa zwik - Boli.

  • gość 2017-12-07 21:07:08

    Tu nie chodzi nawet o pieniądze, tylko o pośmiewisko... "Mamy rdzewiejącą wieżę, w kształcie kondoma, która od samego początku była niewypałem i jesteśmy z niej dumni... Podziwiajcie"...

  • olo - niezalogowany 2017-12-08 09:03:56

    Wieża ciśnień w Ciechanowie - zbiornik ze stali o kształcie opony, jedna z najbardziej charakterystycznych polskich budowli - znalazła się na 5. miejscu najbardziej niezwykłych wież na świecie (The World Geography). I dla mnie jest to powód do dumy, bo ktoś nas wyróżnił. I nie ma już znaczenia, że jest zardzewiała itd. Mniej jadu a więcej serdeczności, życzliwości do innych i do siebie.

  • gość 2017-12-08 11:27:55

    The World Geography... Nie bądźmy naiwni... To zwykły blog... Ktoś sobie zrobił jakąś stronkę w internecie i wstawił parę zdjęć... A w Ciechanowie pękają z dumy...

  • gość 2017-12-08 11:29:11

    http://www.theworldgeography.com

  • gość 2017-12-08 12:33:36

    Ten rupieć powstał przed laty za publiczne pieniądze. Od samego początku nie działał, tak jak powinien. Każdy normalny administrator szukałby sposobu, jak pociągnąć kogoś do odpowiedzialności za taką fuszerę.

  • olo - niezalogowany 2017-12-08 13:03:01

    Może i blog ale przez ten blog ktoś się dowiedział, że jest taka budowla w Ciechanowie.

  • gość 2017-12-08 13:13:41

    Dobrze, że nikt nie dzwonił na milicję, że ufo ląduje w Ciechanowie

  • gość 2017-12-08 17:13:10

    Olo; wręcz przeciwnie... Przez tą wieżę Ciechanowianie dowiedzieli się, że ten blog istnieje - hehehe :P

  • gość 2017-12-08 17:34:17

    super iluminacja.brawo panie prezydencie,a ten matolek co niema gdzie poslac dzieciaka do przedszkola niech sam wybuduje przedszkole ,nikt nie bedzie budowal przedszkola dla niego !!!!!

  • gość 2017-12-08 17:44:09

    Matołku - jak ci się ta wieża podoba, to se postaw ją w ogródku i podświetlaj za swoje pieniądze... Nikt nie będzie utrzymywał tej kupy złomu dla ciebie!!!!!

  • gość 2017-12-08 18:07:03

    Czemu konstruktorzy wieży nie zostali nigdy rozliczeni z tego, że nie działała?

  • AK - niezalogowany 2017-12-09 08:38:55

    Zamysł dobry ale prosta konstrukcja więc powinien temu towarzyszyć jakiś minimalizm. Trochę spokojniejsza kolorystyka. Współczesne trendy stawiają na oświetlenie ale nawet w domu jak za dużo LED-ów to wygląda to kiczowato.

  • gość 2017-12-09 19:44:16

    Niech nie podświetlają jej na kolorowo, tylko jak taka piękna - pokażą jak naprawdę wygląda... tak, żeby było widać to, co w dzień...