:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

W Ciechanowie powstanie Park Handlowy Bonus. Mamy wizualizacje!

Inwestycje, Ciechanowie powstanie Handlowy Bonus wizualizacje! - zdjęcie, fotografia

Już w przyszłym roku mieszkańcy Ciechanowa będą mogli robić zakupy w nowym parku handlowym. Obiekt powstanie przy ul. Harcerskiej na osiedlu Aleksandrówka. Znamy szczegóły planowanej inwestycji.

Park Handlowy Bonus zostanie wybudowany w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu Kaufland. - Rejon Kauflanda jest obecnie obszarem intensywnej ekspansji budownictwa wielorodzinnego (nowe inwestycje przy ul. Witosa, Harcerskiej i inne). Przy Kauflandzie zlokalizowane są także sklepy popularnych sieci takich jak Pepco i Rossmann, a po drugiej stronie ulicy funkcjonuje supermarket Carrefour. Nagromadzenie popularnych operatorów oraz otoczenie osiedli mieszkaniowych sprawia, że lokalizacja przyciąga ogromną liczbę klientów i ma obecnie największy potencjał handlowy w całym powiecie ciechanowskim - wyjaśniają nam powody wyboru takiej lokalizacji przedstawiciele firmy Origo Group, odpowiedzialnej za komercjalizację parku.

Nowy obiekt będzie dysponował ok. 2050 m2 powierzchni handlowej, z możliwością rozbudowy o jedną kondygnację. W środku wydzielonych zostanie osiem modułów handlowych o powierzchni od 60 do blisko 500 m2. Do dyspozycji klientów oddanych zostanie 78 miejsc parkingowych. - Park Handlowy Bonus będzie dysponował dwoma wjazdami od ulicy Harcerskiej, przy czym jeden z wjazdów będzie wspólny z wjazdem na parking supermarketu Kaufland (parkingi będą połączone) - dodaje Origo Group.

Bonus ma zostać otwarty w czwartym kwartale 2018 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie ruszy jego budowa oraz jakie sklepy będą w nim funkcjonować.

(fot. Origo Group/CiechanowInaczej.pl)

W Ciechanowie powstanie Park Handlowy Bonus. Mamy wizualizacje! komentarze opinie

  • Adam - niezalogowany 2017-07-21 13:35:26

    Dla mnie to bez sensu dwa markety i centrum handlowe obok nie lepiej by bylo.tak zrobic park rozrywki sportu i rekreacji ?

  • gość 2017-07-21 15:38:21

    Nawet w Niemczech takiej hecy nie odwalają w handlu w takich miasteczkach jak Ciechanów. Przeważnie jest jedna galeria handlowa i to w centrum miasta,nawet przy starym mieście,a u nas 2 galerie + jakieś parki handlowe. W Niemczech deptaki i galerie ładnie się uzupełniają,a w Polsce jak w lesie - niszczą się nawzajem.

  • Gość - niezalogowany 2017-07-21 16:03:55

    Dokładnie,zgadzam się z przedmówcą

  • Gość - niezalogowany 2017-07-21 17:05:57

    To jakiś żart sklepów nawalic a może coś dla młodzieży pomyśleć bo błąkają się !!

  • gość 2017-07-21 21:05:40

    Apogeum głupoty dotarło widać i do Ciechanowa. "Kałflandy, kerfury, 10 biedronek (niebawem), groszki, stonki i inne guFFna" A ul. warszawska wymarła, zrobili z niej niby deptak, niby prezydent kosiński wybiera się tam na jakieś maratony na jakieś pseudo inauguracje farsa.. to samo z placem Jana Pawła piękne drzewa wykosili i zrobili marmurowe płytki, gratulacje dla infantylnych włodarzy miasta. A panu Kosińskiemu życzę z całego serca, by wybudowali mu przed domem 3 "kauflandy" ze 4 "biedronki" i co najmniej 3 puby-y... przed domem naszego włodarza żeby załatwiali się na jego posesji a bramę wjazdową żeby zawsze miał zastawioną jako bezpłatny parking. Jakoś nasz szanowny prezydent nie chwali się że remont ulicy Sońskiej wlecze sie jak by chciał a nie mógł.. za rok znów postawią mu stolik tak jak na rondzie?? i otworzy nową arterię do miasta?? Zamiast nowych sklepów przydało by się w ciechanowie mnogo nowych miejsc bezpiecznych dla dzieci, dla rekreacji...

  • Gość - niezalogowany 2017-07-21 21:43:51

    chwila chwila, akurat stos biedronek, kauflandów etc. dział się za rzadów Wardzinskiego, to samo z placem ana Pawła, zrzucacie wine na Kosińskiego... póki co robi wiele dobrego, ale jak widać PAŃSTWU nie dogodzi

  • Gość - niezalogowany 2017-07-21 22:22:13

    Ha ha dobre sobie, piszecie tak, a jak otworzą, to cebulaczki będą kupować. Polska mentalność nie przestaje zaskakiwać.

  • gość 2017-07-21 22:33:48

    Jesteście niezniszczalni. Jeżeli ktoś ponosi ryzyko kupna działki i zainwestowania w biznes to chwała mu za to że może i chce to zrobić. To jego pieniądze . Okolice Kauflanda to bardzo zaludnione miejsce i ostoją spokoju nigdy nie będzie. I nie jest to sprawa Kosińskiego ani Wardzińskiego, to zwykła ewolucja :)

  • gość 2017-07-22 19:06:05

    Serio. Spoko opcja! DAWAC TESCO

  • gość 2017-07-23 00:05:00

    Bardzo dobrze - klienci będą posiadać większy wybór, a i przybędzie minimum kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.

  • Gość - niezalogowany 2017-07-23 20:28:36

    A co z parkingiem przy szpitalu ?wiecznie nie ma gdzie zaparkowac a pracownicy szpitala zajmują parking dla mieszkańców

  • gość 2017-07-24 12:41:43

    Mam tylko nadzieje, że będą tam jakieś nowe sklepy a nie kolejne Euro RTV czy inne Media Experty plus jakies sieciowe szajsy.

  • gość 2017-07-24 14:30:44

    W końcu nie będę musiał patrzeć na ten szkaradny kościół jak będę skręcał na zakupy do Kauflandu...

  • Henio - niezalogowany 2017-07-27 11:56:45

    Hebe powinno się otworzyć podobnież rossmann ma niezłe obroty to im trochę uszczupla utargi he he

  • g a d - niezalogowany 2017-07-27 12:06:05

    Rossmann vs Hebe niezła opcja kup jeden produkt a dwa gratis

  • Komandos - niezalogowany 2017-07-27 12:15:36

    My Mocherowe Berety już czekamy torby przygotowane dawać PROMO!!!

  • gość 2017-07-27 14:51:30

    Ciechanowiakom to nigdy nic nie dogodzi jak zawsze tylko marudzą . A jeśli chodzi i ul .warszawską to niech spuszczą z cen to będą mieli klientów - bo ceny mają kosmiczne z towar raczej bazarowy .

  • Alina - niezalogowany 2018-02-08 12:24:15

    Na warszawskiej to powinny byc same knajpy. Bo odziezowe to gufno. I ceny z kosmosu.

  • ja - niezalogowany 2018-04-07 08:36:50

    Na Warszawskiej nie raczej a bazarowy towar tylko ceny jak w ekskluzywnych sklepach .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 18:44:30

    Na warszawskiej to ceny jak w Wawie na Nowym Świecie niech sami sobie to kupują jestem za kolejną galeria i kolejna biedronka lidlem