:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Studniówka 2019 w Krasiniaku [fotorelacja]

Studniówki, Studniówka Krasiniaku [fotorelacja] - zdjęcie, fotografia
27/01/2019 14:21
Kamil Żerdziewski

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie bawili się w sobotę (26 stycznia) na balu maturalnym.

Zgodnie ze szkolną tradycją z ostatnich lat maturzyści, wraz z osobami towarzyszącymi, gronem pedagogicznym oraz zaproszonymi gośćmi, bawili się na specjalnie zaaranżowanej na tę okoliczność hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Bal rozpoczął się od części oficjalnej, w trakcie której był czas na składanie życzeń i podziękowań. Uczniowie przygotowali też występy artystyczne. Całość zwieńczył polonez. Później pozostała już tylko szalona zabawa z zespołem Atut.

Zachęcamy do oglądania zdjęć z tegorocznej studniówki w Krasiniaku. Wkrótce pojawi się też relacja wideo.

Studniówka 2019 w Krasiniaku [fotorelacja] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 14:54:48

    Piękne te młode dziewczyny. Wszystko do czasu... Niestety...

  • gość 2019-01-27 21:41:28

    Tylko te suknie cioci Kloci i parodia tańca- zacięte miny, brak kontaktu wzrokowego między partnerami, sztywny krok. Z równym efektem można tańczyć z kijem od szczotki.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 22:39:01

    Świetny polonez, dziewczyny pełne gracji, szkoda, że ludzie są zawistni i potrafią tylko krytykować, Krasiniak od lat pokazuje klasę

  • gość 2019-01-28 00:52:44

    Za moich czasów dyrektor Łyziński nie pozwolił by na takie kreacje, biała bluzka i czarna lub granatowa spódniczka. Czasy się zmieniły. Zero radości u tych młodych, jakby się bawili na własnej stypie.

  • Absolwent Krasiniaka - niezalogowany 2019-01-28 07:21:05

    Bardziej stres i trema niż brak radości. Powodzenia maturzystom:)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 08:36:14

    Tak jak napisała jedna z osób kiedyś strój był biało-czarny lub granatowy. Tradycją było strojenie sali gimnastycznej i klas w których się bawiliśmy. Maturzystom życzę powodzenia na maturze.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 09:29:50

    Ciężko ocenić całą studniówkę tylko ze zdjęć które pokazują jakąś małą część imprezy, jak kogoś nie było to skrytykuje, najczęściej to uczniowie innych szkół, co jest smutne... Powodzenia maturzyści, jestem przekonana, że wasza studniówka była jedną z lepszych

  • gość 2019-01-28 10:24:03

    Na pewno świetne były były tańce dyskotekowe, ale polonez wymuszony i do kitu. Każdy ma swój gust, ale jest różnica między suknią balową (była dopiero na bal maturalny) a plażową kiecką. Jednak w tej białej bluzce każdej dziewczynie było ładnie.

  • gość 2019-01-28 11:04:15

    Pierwszą zasadą tańca w parach jest patrzenie z uśmiechem na partnerkę. Uśmiechem można przeprosić za pomylony krok i w tłumie nikt tego nie zauważy. Natomiast patrzenie na własne buty wdzięku i szyku nie dodaje. Polonez jak na więziennym spacerniaku. Krasiniak też nam psieje.

  • Adam - niezalogowany 2019-01-28 12:01:48

    Widziano misia który podjadal że stolików.

  • gość 2019-01-28 13:31:36

    Typowy Ciechanów, tylko krytyka. A nie widzicie uroku - jaką mamy piękną i mądrą młodzież, ile pracy wnieśli w przygotowania, samo się nie zrobiło. Ciekawe jak krytykujący by zatańczyli Poloneza, gdy obserwuje ich tyle ludzi. Brawo Krasiniak mądra i piękna młodzież Tak dalej maturzyści spełnienia marzeń w wyborze wyższej uczelni.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 14:32:55

    Piękni i młodzi. Wspaniały polonez tym bardziej trzeba ich podziwiać ponieważ dlanich to taniec archaiczny zresztą kto teraz wykonuje poloneza jedyną taką okazja i młodzi zrobili to super przy tylu gapiach !!!! Brawo !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 15:17:32

    Nie zwracajcie uwagi na te komentarze. Wspaniala szkola, wspaniala mlodziez i wyniki z matury na pewno tez beda super

  • gość 2019-01-28 15:59:37

    No to nie robić karykatury z tradycji. Na wybór uczelni dają szanse nie marzenia, tylko ciężka praca.

  • GośćChoinka - niezalogowany 2019-01-28 20:09:33

    Piękny bal! Młodzież dorodna i urodziwa. Eleganckie stroje . Życzę powiedzenia na maturze.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 22:12:35

    byłem ..... dziewczyny super muzyka dobra jedzenie słabe najlepsza pizza i rosół ale zabrakło dla mojej partnerki lepiej w Magnacie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 22:15:01

    byłem ..... dziewczyny super muzyka dobra jedzenie słabe najlepsza pizza i rosół ale zabrakło dla mojej partnerki lepiej w Magnacie

  • gość 2019-01-28 22:22:43

    Nazywanie osób towarzyszących czy obsługi rodzicielskiej gapiami jest obraźliwe. A patrzenie w oczy i miły uśmiech to rzeczywiście archaiczne. Częściej patrzy się w kieszeń.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-28 23:52:02

    jaka pizza ja tylko o niej słyszałam dostaliśmy 5 kawałków mies A na 12 os i nie było dokladki barszcz okropny i śmierdzący

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 00:38:22

    Mam nadzieję że młodzież Karasiniaka bawiła się dobrze. Przykro się jednak patrzy że co roku te studniówki wyglądają jak rewia mody i jest to wyścig o to która z dziewcząt da ostrzejszy makijaż i założy lepszą sukienkę.... Dodam że na niemalże każdym zdjęciu dziewczyny są pogarbione mają puste spojrzenia a twarze im się świecą bardziej jak te relefktory......... ;)

  • gość 2019-01-29 16:47:07

    Racja. W tym przesadzaniu się w strojach ginie elegancja, która jest jednak elementem kultury. Dziewczyny się na tę okazję nie wyprostują i nie nabiorą wdzięku, którego suknia, obcasy i taniec wymagają. Wiecznie w portkach, adidasach, poruszają się jak dragon, albo jeszcze gorzej. To wszystko czego by wymagać od młodej damy jest obciachowe, łącznie ze słowem "damy".

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 10:48:05

    Drodzy Państwo! Może zabrakło spojrzeń podczas poloneza z uśmiechem, ale zerknijcie sobie na zdjęcia ze studniówki w Staszicu, gdzie spojrzenia były, ale tak puste i przykre, również zero uśmiech, czasami trzeba zrezygnować z czegoś niż robić to z niechęcią, więc proszę nie krytykować, nie łatwo jest zatańczyć przed takim tłumem osób, gdy fotograf i kamerzysta obserwują każdy ruch, a parkiet jest śliski, proszę się zastanowić zanim z kilku zdjęć wyciągnięcie od razu krytykę, młodzież pięknie się bawiła, tłumy, zero jakiś przykrych sytuacji, cudowna studniówka