:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Pracownicy firmy Sofidel walczą o wyższe zarobki. Zorganizowali pikietę [wideo/zdjęcia]

Pracownicy zrzeszeni w NSZZ "Solidarność" zorganizowali dziś (7 marca) pikietę pod siedzibą firmy Sofidel - oddziału produkcyjnego w Ciechanowie. Maszerujący wzdłuż bramy pracownicy domagali się zwiększenia wynagrodzeń.

Negocjacje w sprawie podwyżek trwają w przedsiębiorstwie od września ubiegłego roku. Pracownicy skierowali prośbę o podniesienie wysokości wynagrodzeń o 30%. W odpowiedzi pracodawca zaproponował wzrost o 5%, na co związek zawodowy reprezentujący pracowników się nie zgadza. Dziś (7 marca) o godzinie 10:00 odbyło się spotkanie stron, na którym pracownicy przedstawili oficjalne stanowisko. 

Pracownicy podkreślali, że wszystkie działania, które podejmują, mają pokojowy charakter. Nie chcą wchodzić na drogę sporu zbiorowego, a dogadać się wewnątrz przedsiębiorstwa. Pikieta była wyrazem poparcia dla działań związku i manifestacją zainteresowania sprawą ze strony pracowników. W NSZZ "Solidarność" w firmie Sofidel zrzeszonych jest 206 pracowników. W pikiecie brało udział kilkadziesiąt osób.

Po dwugodzinnym oczekiwaniu na portierni firmy, niestety nie otrzymaliśmy informacji na temat oficjalnego stanowiska w tej sprawie od zarządców oddziału Sofidel w Ciechanowie. 

Pracownicy firmy Sofidel walczą o wyższe zarobki. Zorganizowali pikietę [wideo/zdjęcia] komentarze opinie

  • gość 2018-03-07 15:52:44

    Wstyd i hańba żeby po 14 latach pracy w tak wielkiej i bogatej firmie zarabiać 1800 PLN

  • gość 2018-03-07 16:02:18

    dlatego jest bogata

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:17:07

    Tragedia, co tam się dzieje, rotacja młodych pracowników, przychodzą, pracują parę dni, mając zamydlone oczy" o wysokich zarobkach" ale po chwili czar pryska... i piękna bajka na tym się kończy... Pracownicy że stażem 15 lat pracy zarobki nie przekraczają 2000 zł, to jest tragedia, takie rzeczy trzeba wykładać na światło dzienne

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:29:24

    Po siedmiu latach pracy, aź 60złotych podwyżki. motywacja nie samowita rodzice i teście muszą pomagać. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:29:33

    Po 11 latach pracy 2000zl.MASAKRA

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:35:25

    Ważne, że kadra wysokiego szczebla na zarobki nie narzeka, pracownicy niższego szczebla mają robić i za 1700 zł, obsługując maszyny wielkości "miejskiego autobusu", cóż, po prostu życie, "to Polak, Polakowi zgotował taki los"

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:38:50

    Brawo dla pracowników, walczcie o swoje

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:38:57

    Wy, naprawdę zarabiacie po 2000zl, po tylu latach pracy? Czemu tam pracujecie? Co was trzyma?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:42:15

    Gościu jesteś głupim palantem

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:42:49

    To że chcemy tam pracować Tymbardziej że zostawiliśmy tam kawałek życia chcemy też godnie zarabiac

  • gość 2018-03-07 16:45:55

    "Polak Polakowi zgotował taki los" a dokładniej nasz ciechanowianin który od wielu lat dba o swoich pracowników!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 16:48:00

    Nie rozumiem, chcecie tam pracować za 2000 zł? W obecnym zapotrzebowaniu na rynku pracy dla osób wykwalifikowanych, znajdziecie pracę lepiej płatną, niech wasi "włodarze" robią sami.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:05:50

    Ten gość co się wypowiada to po której stronie stoi? Jąka się, niby reprezentuje pracowników a później mówi "dobrze układa nam się z pracodawcą" żałosne.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:08:08

    " To Polak, Polakowi zgotował ten los" przysłowie, które wyżej, ktoś napisał, mogę określic w tym przypadku, kilkoma słowami PIERDOLNIE...W SAME SEDNO Jestem z Wami chłopaki

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:09:38

    Ten gość co się wypowiada to po której stronie stoi??? Najpierw niby walczy A później "dobrze układa nam się współpraca z pracodawcą" żenada!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:13:56

    14 lat i 1800zł? To chyba kulawy ktoś jest ze do innej roboty nie poszedł, bez urazy Ale wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:19:22

    Jak ma ze 20 hektarow to i za 1000 będzie robil, zwolnienie na żniwa i się śmieje

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:19:35

    Nie jest wstydem że pracownik zarabia 1800zl i mimo to nadal tam pracuje wstydem jest to że tak duża i znana marka jak sofidel tyle płaci.to jest wstyd i tylko to.jestem z wami!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:22:29

    Jestem pielęgniarkà i po 20 latach pracy też zarabiam 2000 na rękę. Też powiesz- zmień pracę? Chyba nie o to chodzi. Po prostu powinniśmy godnie zarabiać za ciężką, odpowiedzialną pracę. Brawo pracownicy. Walczcie o swoje. Trzymam za Was kciuki.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 17:29:18

    W delitsu ciężko nie jest, pracowałem tam 2 lata temu, jak w delitsu 2000 to pielęgniarka z 5000 powinna zarabiać, z szacunkiem dla służby zdrowia

  • gość 2018-03-07 17:37:59

    Niech zatrzymają produkcję na dwa dni może pomorze

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:04:14

    Szkoda słów taka duża firma,

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:10:48

    Przyjdzie do Hita . My mamy zarobki najniszsza krajowa , a akordy dla koreańców robimy. Ci co się odezwali już nie pracują . Po 10 lat pracy z nowym rokem podwyżka 70 zł bo średnia poszła w górę hehe. U nas nikt się nie odezwie .

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:12:24

    To hit jeszcze istnieje?

  • Raspil - niezalogowany 2018-03-07 18:19:33

    Masakra to jest że na pikete / strajk przyszło tylko tyle osób gdzie reszta pracowników? Ludzie tak nic nie załatwicie. Albo wszyscy albo nie ma to sensu

  • gość 2018-03-07 18:27:18

    Raspil naucz się czytać to nie był strajk tylko pikieta a zakład normalnie funkcjonował strajk może być za jakiś czas i nie licz tych co pracują w biurze i kierowników ha ha

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:37:12

    Bo w hicie to banda obsrańców robi nie potraficie sie słowem odezwać, bo sie boicie tego śmiesznego michała. Każdy napierdala na niego, a jak przyjdzie co do czego to słowem się nie odezwą. Tutaj przynajmniej chłopy działają powodzenia!

  • x91 - niezalogowany 2018-03-07 18:39:45

    W ogóle na całym Ciechanowie są mizerne zarobki, ja pracuje w Cedrobie, niby większe wynagrodzenie ale za to wyzysk który nie wynagradza ta pensja...

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:40:40

    Jak coś to zapraszam do Norco, oni nikomu pracy nie odmówią, a i stawki są godziwe :)

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:44:32

    W Norco związki jeszcze są?

  • gość 2018-03-07 18:44:54

    Metal Tech też dobrze płaci . najgorszy płatnik to hit a potem sofidel

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:47:21

    A nie jeździ ktoś z was za granice, albo nie ma jakiejś wbitki żeby sobie wyjechać i zarobić pare ładnych złotych? Bo w tym kraju jedyne czego można się dorobić to depresji.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:47:41

    Albo są i się dobrze maskują albo nie ma bo nic o nich nie słychać :D

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 18:48:13

    Co rozmawiam z kimś Z sofidel to zarobki nie są źle jak na Ciechanów, Socjal spoko, nikt tam nie ma 1700

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 19:06:36

    Norco? Przecież tam na rękę nowy dostaje 1700. To taka rewelacja? Gdyby nie soboty czy nadgodziny to gówno by człowiek zarobił. W Cedrobie są zarobki w granicach 2500 i wyżej. Ale atmosfera hujowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 19:09:08

    Po 15 latach pracy ledwo przekraczam 2000 zł (operator maszyny) po "podwyżce" będę bogatszy o jakieś ok.80 zł.- na tyle derekcja zakładu wycenia lojalność swoich pracowników - BRAWO PANI DEREKTOR !!!

  • Racjonalista - niezalogowany 2018-03-07 19:10:32

    Na poczatku istnienia tego zakladu byl dyrektor z Wloch i on zatrudniał ludzi na pensjach ktorych wysokosc byla podobna do obecnych z ta roznica ze to bylo 15 lat temu. Z czasem gdy obsada skladala sie w wiekszosci z Polaków to zatrudnili na dyrektora Polaka - obecnego dyrektora, ktory zaczal uprawiac swoja polityke w zakresie plac. Stale podnosil normy i obnizal pensje nowym pracownikom zeby sie wykazac jaki jest kreatywny. Jesli do kogoś mozna miec pretensje to tylko do nas samych - sami my Polacy zgotowalismy sobie ten los, ciemiezymy siebie nawzajem - nie trzeba tu szukac winnych na zewnatrz tylko wlasnie w sobie.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 19:15:15

    Zagraniczne zakłady oddają zarządzanie Polakom, a te wszy parszywe tak kombinują żeby ludziom było gorzej, a im na stołkach lepiej. Gdyby zarządzali Niemcy czy Włosi to Polak by zarobił.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 19:19:00

    Plebs bez wykształcenia żąda podwyżki. Najlepiej 5 tyś, do uczciwej pracy a nie tylko ścismnianie przez 8 godzin

  • Gość 21 - niezalogowany 2018-03-07 19:21:04

    Co to za związki? 7 miesięcy i nic? Będzie jak w norco, parę miesięcy i po związkach.

  • Don - niezalogowany 2018-03-07 19:30:59

    Dobrze, ze walcza, nie ma co hejtowac, jakis baran pisze ze plebs chce wiecej kasy, a Ty kur kim jestes cwaniaku?? Czlowiek to czlowiek nie ma roznicy czy sprzata czy jest dyrektorem, kazdemu nalezy sie szacunek i odpowiednia placa za wykonywane czynnosci, fakt tacy pseudo polaczki lizace innym dupe z majatkiem rodzicow tego nie zrozumia... ludzie pracuja tu po 10 lat i dluzej a to co zarabiaja to smiech na sali, jak by im dali standardowe stazowe to uwierz ze by pracowali i nie marudzili, bo wiedzieli by ze z kazdym rokiem bedzie wiecej, jak mozna w ogole nazwac kogos plebsem, pajacu ty...

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 19:32:04

    Plebs to ty. Skurws

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 19:46:25

    Niestety i ja miałem przyjemność tam pracować i to kawał mego zycia. Tak jak piszą poprzednicy 2 tysie na rękę po sporym stażu. Kierownicy na poziomie szkoły zawodowej i to oni decydowali kto dostanie operatora lub starszego lub INSTRUKTORA,więc trzeba było im wchodzić w dupe..(był jeden z odpowiednim wykształceniem na tym stanowisku) Reszt a ledwo potrafila się wyslowic nie jaki piłkarz kutry powinien grać w Bundeslidze a sofidel pokrzyzowal mu plany . Rybak dorabiajacy kładąc glazure po godzinach no i niby kierownik elektryk ktury znać się na wszystkim No i Pan niby dyrektor ktury normy wylicza nie wiadomo jaki wzór stosuje Jednym słowem jestesmy wszyscy z wami Panowie pozdrawiam.

  • Mietek. - niezalogowany 2018-03-07 19:54:43

    Ha ha ha w Norco godziwe stawki?? Nowi pracownicy dostaja po 1700zł. Kiedys Norco to była firma do ktorej ludzie czekali żeby sie zwolniło miejsce. Teraz brakuje ludzi. Młodzi jak przyjda to po pierwszej wypłacie juz się nie pokazują.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:07:33

    Pracowałem, tam nie spełna 2 miesiące. Dyrektor na rozmowie, powiedział mi że za chwilę będę, zarabiał krocie, a zaczynałem od mizernych pieniędzy, praca ogólnie ok, wiele się nie narobisz, ale trzeba dużo wiedzy wchlanac, aby tak było, kierownicy zmianowi, wiele by o nich pisał, jeden neutralny wykonuje swoją pracę, drugi jest intelektualnie na poziomie mojego chrzesniaka, który ma nie spełna 7 lat, nie wiem czy odróżnia noc od dnia, trzeci jest wybitnym naukowcem, któremu nie dorówna Chuck Norris, itp... Po nie spełna 2 miesiącach się zwolniłem. Ogólnie praca nie jest zła, ale zarobki masakra,

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:12:15

    A co powiecie na zarobki w budżetówce? Opiekunka osób starszych z 20-sto letnim stażem, wykształceniem średnim kierunkowym, zatrudniona na etacie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej , wraz z dodatkiem stazowym zarabia 2100 brutto - 1600 do ręki. Śmiech na sali. A podwyżki nie będzie bo nie ma na to pieniędzy ( według Pani wiceprezydent ).

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:16:15

    Ludzie kurwa, wy kierujecie swoim życiem, nie podoba się, to spierdalac do innych firm i nie robić cyrku!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:16:33

    Brawo chlopaki!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:19:43

    Żyła do Cedrobu dawaj do nas, a nie tam maszynę na 600 kręcisz!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:22:43

    Żyła kolejny gość mocny w gębie na Social,bez urazy.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:31:07

    Nim przyjdzie na Social się mądrzyć to podkręcić maszynę na 600 no ale lepszy od niego jest Pan pełne zanurzenie zasobnika (obaj tak się zachowują mimo gdy trwa walka o podwyżki)

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:37:21

    Atmosfera niczym w firmie, podpierdalacze.sami siebie na forum! Barany!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:46:04

    Wszyscy krzyczą jakby wszystkie rozumy pozjadali, ale przez tyle lat nie widziałem innych zakładów żeby mieli tyle odwagi żeby się zjednoczyć i walczyć o swoją godność. Ludzie nie pouczać tylko brać przykład i wspomagać tych ludzi. BRAWO ZWIĄZKOWCY!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:48:50

    Bo już dawno w innych zakładach ludzie zarabiają więcej a pracownicy ze stażem są szanowni .

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:49:05

    Żyła jesteśmy z tobo napierdzielaj 700 i mów że dzisiaj 220 hehhe

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:53:03

    A ja jak ta pracowałem nie długo to najlepszy jest Tata i jego humory gość jest naprawdę jedyny w swoimi rodzaju.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 20:57:18

    Żyła jest najlepszy z trawo

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 21:00:27

    Żyła, sztywniak socjalu

  • gość 2018-03-07 21:00:49

    Hahaha.,w innych zakładach zarabiają i są szanowni. To skąd te narzekania w Ciechanowie na inne zakłady, znam paru gości których wywalili z Sofidela za,, złe zachowanie "i przy okazjonalnym spotkaniu płaczą że z chęcią by wrócili z tych waszych dobrze płatnych zakładów. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a tak naprawdę w każdym zakładzie jest jakieś dno tylko w Sofidelu pracownicy się za to wzięli.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 21:04:12

    Brawo chłopaki za odwagę, ale zmieńcie tego gościa co wywiadów udziela bo po wypowiedzi widzę do czego zmierza.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 21:06:13

    Żyła ma się nim zająć

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 21:14:50

    A co z Dyrekcją zakładu? Bali się wyjść porozmawiać ze SWOIMI pracownikami? Tylko pogratulować właścicielowi tak świetnych menagerow. Jak osoby na stanowiskach nie potrafią prowadzić dialogu z pracownikami. Rozmawiac z mediami tylko chować głowę w piasek. Źle świadczy to o osobach zarządzających tym zakładem. Z tego jeden wniosek kto odpowiada za te sytuację w firmie. Wstyd

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 21:17:09

    Do Pana od plebsu: Gdyby nie ten "plebs" to byś nie miał czym dupy podetrzeć, wielce wykształcony ofiaro intelektu!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 21:30:28

    Tym panem od plebsu też ma się Żyła zajac

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 22:19:28

    Pracuje w Norco, potwierdzam zaczynałem od 1800zł jako totalnie świeży pracownik. Obecnie pracuje ponad 1,5roku w tej firmie kładą wysoki nacisk na rozwój pracownika - dzięki czemu poserzyłem swoje umiejętności i zarabiam więcej. Jestem zadowolony, dobra atmosfera i warunki pracy. Polecam

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 22:21:08

    Norco i godziwe stawki, oczywiście to był sarkazm bo sam pracowałem w Norco i znam tę firmę od środka :) Podpierdzielanie, lizanie dupy, wywyższanie się, pokazywanie jakim się jest zajebistym fachowcem oczywiście przy kierowniku a chwilę później patrzy w sufit i nie pamięta jak się nazywa bo taki tępy albo zjarany od jakiegoś świństwa i dyrektorka która ma ludzi tak głęboko w dupie że aż szkoda gadać. Proponuje strajk we wszystkich zakładać i iść na piwo pod pretekstem jakiejś manifestacji :D

  • gość 2018-03-07 22:31:09

    Masz racje na piwo, robić nie trzeba bo może da ktoś. Zawsze można denko wylizać od puszki albo kapsel. Siedzieć na dupie,pić piwo, jarać świństwa i udawać że się pracuje.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 23:30:13

    Podobno jaracze, lizacze pup, żyrafy w norco na wymariu to znak że ku dobremu idzie!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 23:38:23

    Do gościa od "plebsu" - "królewiczu" z jakiej bajki się urwałeś ? czasy podziału na plebs i szlachtę dawno mineły a jeśli to że ludzie walczą o godne życie dla siebie i swoich rodzin jest dla ciebie takie dziwne proponuję leczenie psychiatryczne bo z głową coś nie za bardzo. BRAWO ZWIĄZKOWCY TAK TRZYMAĆ !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 23:48:17

    Zawsze można się zwolnić- iść do cedrobu za 2500 zł

  • Gość - niezalogowany 2018-03-07 23:58:26

    Ba ale tam to trzeba pracować. Ja wole w nosie dłubać.

  • Gośc - niezalogowany 2018-03-08 00:24:31

    Do Plebsa ,lamusie przedstaw się nam I ujawnij.Zobaczymy jaki kozak bęńdziesz.Kozak w necie ,pizda w świecie.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 00:32:45

    Faktycznie za takie stawki jak w Sofidelu to można tylko w nosie podłubać bo do pracy to zaraz chęci przechodzą - a co do "plebsu" po podstawówkach to proponuję zatrudnić inżynierów za te 2000zł. - napewno będzie masa chętnych.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 01:12:14

    Tak zarząd Sofidela dba o wizerunek firmy nazywając swoich pracowników "plebsem po podstawówkach" albo "nierobami dłubiącymi w nosie 8 godz. na socjalu" -gratuluję właśnie "strzeliliście sobie w kolano" .

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 01:53:38

    Szanowni internałci troszkę kultury a nie chamskiego wulgarnego języka zarobki i tak są nie adekwatnego do dzisiejszych cen proszę skończyć z takim chamstwem i nietolerancją.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 06:40:55

    Panowie związkowcy koniec pisania!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 06:44:43

    Bujaj się, pół roku i nic! Strajk przy płocie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 07:01:57

    Ten cały sofidel jest do dupy tak jak i ich papier. Ale firma firmą i tak jak każda firma tak i oni dążą do tego żeby mieć jak najwięcej zysku z pracownika. I tak jest tutaj ze najwięcej zysku i satysfakcji z pracy pracownika ma zaklad pracy a może już obóz pracy. Bardzo skutecznie odcięli swoich pachołków od realiów rynku pracy. Kto jeszcze się do dupy kierownikowi zmieści to tam siedzi, strzela z ucha, liże moszne i parę groszy więcej mu skapnie. Jeden nawet z tej desperacji poszedł w pedofilię. Ta wczorajsza pikieta jest raczej obrazem słabości i bezradności pracowników. Nie chce mi się wierzyć że przynajmniej czesci z tych ludzi nie udałoby by się znaleźć innej pracy. A pracy dzisiaj jest dużo. A z drugiej strony to jaka firma da przynajmniej 200 osobom 30% podwyżki od 2000 zł. Plajta z mety. Gdzie ci ludzie byli i co robili przez te wszystkie lata. Chyba spali wygodnie na magazynie z chusteczkami i papierami. Życzę im jak najlepiej bo znam tam wielu ludzi i wiem z ich relacji jak to jest. Ale takie chodzenie pod płotem po pół roku negocjacji nic nie da. Kierowniki i dyrektory na to patrzą i mają zwałe. Mogli im chociaż po kebsie zamówić.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 07:35:12

    Do Pani Dyrektor. Pani Haniu, proszę słuchać tylko siebie. Przykład: Strajk 2 godzinny na przetwórni. Jaką karę Pani proponowała? A kto wymyślił 100% ? Tak tak. Sylwia P. i ,, slim''. A wtedy należało dać podwyżkę do 300 zlotych i miała by Pani spokój. A tak powstały związki i łatwo nie będzie. Po co to Pani? Mam przeczucie, że to Pani zostanie ,,kozłem''. Najbliżsi z otoczenia są z tego podwórka, a Pani z wa-wy. Nie te powietrze. Proszę o myślenie. Do pracowników: Kuźwa, przestańcie nadawać na swój ogródek. Czytają i śmieją się z was.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 07:38:33

    No to żeś się rozpisał, a w d...pie byłeś i h... ja widziałeś, wielki znawca tępy w pień :).

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 07:41:19

    No to żeś się rozpisał, a w d...pie byłeś i h... ja widziałeś, wielki znawca tępy w pień :).

  • gość 2018-03-08 08:19:20

    szanowny pan dyrektor prawie wykończył dwie firmy za pracę w których mu podziękowano i żeby nie układy partyjno -koleżeńskie zasilił by grono bezrobotnych a teraz za wszelką cenę próbuje się wykazać i jak nasza pni premier przyznaje sobie premie a dla pracowników g.....o i tak na każdym kroku i ma swoich piesków nazwiska znane zaintersowanym którzy mu o wszystkim donoszą i jak idziesz po podwyżkę to słyszysz,, no dobrze ale pan wtedy to to zrobił" jak za komuny UB

  • gość 2018-03-08 08:21:21

    proponuję komentatorom czytać ze zrozumieniem bo odnoszę wrażenie że przeczytanie kilku prostych zdań ich przerasta

  • gość 2018-03-08 08:25:07

    ten prostak co pisał o plebsie to obstawiam nietrafiony współpracownik Roberta O.naczelnego kłamczucha rzeczypospolitej który jak przymknie oczy to sam siebie okłamie

  • gość 2018-03-08 08:27:59

    sami sobie winni pozwolili sobą pomiatać to teraz cierpią, a tam jest kilku co dali by tyłka za kilka złotych prawda teletubiś

  • Gość B - niezalogowany 2018-03-08 08:29:43

    Jeśli ktoś uważa pracę 8 godzinną w systemie trzyzmianowym, gdzie obsługuje się maszyny wielkości autobusu, jak ktoś wcześniej napisał, na nogach z obciążeniem kręgosłupa bo dźwiganie, pył od papieru itd. za 8-godzinne dłubanie w nosie to proponuje się samemu zatrudnić. W ramach relaksu oczywiście. Pracować w godzinach nocnych, do niedawna czterobrygadowka, czyli DW wypada w tygodniu jeden WOW, super. A w wekkend, albo w pracy, albo nieprzytomny po nocce. Ludzie zastanówcie się co piszecie. Trochę wsparcia. Ja trzymam kciuki, żeby wyzysk we wszystkich ciechanowskich zakładach się skończył. U każdego z nas może być lepiej. Brawo pracownicy SOFFIDEL. I tam naprawdę nie pracują tłuki więc nie rozumiem porównań do plebsu. Więcej plebsu i debili spotkałam w swoim życie jednak z wykształceniem wyższym. Pozdrawiam wszystkich

  • gość 2018-03-08 08:29:58

    włosi dobrze dobrali kadrę dyrektorską oboje po jednych pieniądzach SZUJE pierwyj sort

  • Gość B - niezalogowany 2018-03-08 08:30:05

    Jeśli ktoś uważa pracę 8 godzinną w systemie trzyzmianowym, gdzie obsługuje się maszyny wielkości autobusu, jak ktoś wcześniej napisał, na nogach z obciążeniem kręgosłupa bo dźwiganie, pył od papieru itd. za 8-godzinne dłubanie w nosie to proponuje się samemu zatrudnić. W ramach relaksu oczywiście. Pracować w godzinach nocnych, do niedawna czterobrygadowka, czyli DW wypada w tygodniu jeden WOW, super. A w wekkend, albo w pracy, albo nieprzytomny po nocce. Ludzie zastanówcie się co piszecie. Trochę wsparcia. Ja trzymam kciuki, żeby wyzysk we wszystkich ciechanowskich zakładach się skończył. U każdego z nas może być lepiej. Brawo pracownicy SOFFIDEL. I tam naprawdę nie pracują tłuki więc nie rozumiem porównań do plebsu. Więcej plebsu i debili spotkałam w swoim życie jednak z wykształceniem wyższym. Pozdrawiam wszystkich

  • gość 2018-03-08 08:35:20

    ten zorientowany co pisze o maszynach wielkości autobusu nie wie o czym pisze bo gdyby chciał porównywać to bliżej by było wielkości dużego domu jednorodzinnego i te opowieści żon niektórych panów operatorów jak to ich mężowie zarabiają po 4000zł więcej ŻENADA, prawda panie pracujące w Panoramie

  • Mietek - niezalogowany 2018-03-08 08:55:30

    Ten gość co pisze o kładzeniu nacisku w Norco na rozwijanie się to chyba siedzi w biurze i pisze takie rzeczy na polecenie "kierownika" Syf kiła i malaria. Tak jak wyzej napisane pani dyrektor ludzi traktuje jak smieci.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 10:06:01

    Oczywiście że dyrektorka Norco ludzi traktuje jak śmieci, sam byłem świadkiem jak kierownika i brygadzistów wywalała z pompą i nawet brewka nie pykła, a pracowników niższego szczebla traktuje jak zło konieczne no ale tych wywalić szkoda bo kto zarobi na jej codzienne dojazdy do Piaseczna, no ale na takie rzeczy pieniądze muszą się znaleźć chociażby po przez skrócenie przerwy z 20 na 15 minut .

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 10:33:21

    Hahaha a meble do chaty dla kierownika w norco to mozna w godzinach prqcy robic i zawozic malo smieci z jego domu na firme do kontenerow wwozic. Tak wlasnie wyglada wyzysk w polsce

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 11:44:22

    Żyła, gdzie jest Żyła? Sztywny Bruce Lee

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 11:49:10

    Przez take osoby jak zyla nie bylo nic podwyzek chodzi gada ze ma wyjebane że dzisiaj maszyna idzie na 300 parska swoim ffff a tak naprawde iedzie 600 i się z trawo ściga kto wiecej zrobi

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 11:59:54

    O to żyłka dziś zostanie poklepany po plecach przez tatusia

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 12:10:39

    Dobrze jechać z kurwami. A jak ktos jest tak odważny zeby tu pisać o ZYLE niech w twarz mu to powiedzą obsrance jebane

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 12:16:17

    Zyla jest dobrym pracowitym i oddanym zakładowi pracownikiem, dlaczego są tak negatywne komentarze w stosunku do niego?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 12:22:40

    Pracowałem tam z miesiąc czasu i uczył mnie ten Żyła na tej maszynie i faktycznie mówił mi cało zmianę że ma na to wszystko wyłożone, że jutro już w Cedrobie będzie pracował, a przez następne dni powtarzał że na jakimś spotkaniu firmowym jednym ciosem wyrwał z butów współpracownika który latami ćwiczy na siłowni

  • Apoloniusz - niezalogowany 2018-03-08 13:08:40

    Panowie więcej zrozumienia dla Żyły, który walczy o złoto - w tym roku się nie udało o ale za 4 lata będzie miał kolejną szansę. Trzymajmy kciuki, żeby oddalił kochankę i się z żoną pogodził.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 13:16:43

    Znam go osobiście a to wszystko z niemocy i kłamstw kadry Derektorskiej obiecują a się nie wywiązują poźondny człowiek który ma też rodzinę na utrzymaniu i musi dorabiać po godz i dobry instruktor. Szacunek ma jaka.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 13:17:42

    Znam go osobiście a to wszystko z niemocy i kłamstw kadry Derektorskiej obiecują a się nie wywiązują poźondny człowiek który ma też rodzinę na utrzymaniu i musi dorabiać po godz i dobry instruktor. Szacunek ma jaka.

  • Kacper - niezalogowany 2018-03-08 13:27:14

    Podobno ma obiecane, że jak przez cały rok będzie robił na maszynie najwięcej i zdeklasuje innych operatorów to go zrobią dyrektorem - więc więcej zrozumienia dla człowieka, który się stara o lepsze jutro dla siebie i swojej rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 13:54:44

    Do koptransu zapraszamy do pracy

  • Żyła - niezalogowany 2018-03-08 14:20:54

    Odpierdolcie się ode mnie lamusy !

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 14:27:52

    Jakie zarobki w młodym wieku to potem emerytura na stare lata Polacy już mają dosyć pensji za 1800 zł w 21 wieku wkońcu ludzie na coś pracują a nie brak brak i opłaty i rodzice pomagają jak mają z szczego. Pozdrawiam wszystkich.

  • Sofidelczycy - niezalogowany 2018-03-08 14:37:13

    Żyła stawiasz nam po kebsie - każdemu z nas co chodzą teraz pod bramą. Robimy to też w Twoim interesie. Chodzimy też za Twoją pensją. To dzięki nam jesteś najlepszy, bo gdybyśmy nie byli gorsi od Ciebie to nie byłbyś najlepszy!!!

  • żyła - niezalogowany 2018-03-08 14:45:38

    Sami se postawcie !!! Ja od początku byłem przeciwny temu protestowi !!! Ja jestem za Dyrektorem murem !!!

  • Sofidelczycy - niezalogowany 2018-03-08 14:52:04

    Nie zostawiaj nas lodzie, wyjdź chociaż i rozkuj chociaż nam chodniki pod nogami. Walczymy też w Twojej sprawie - pamiętaj o Tym !

  • Żyła - niezalogowany 2018-03-08 14:54:51

    o nic dla mnie nie walczycie, ja sobie świetnie radzę bez was. W dupie mam ten protest, ja na kase nie narzekam !!!

  • Sofidelczycy - niezalogowany 2018-03-08 15:00:45

    Nie no weź, już nie bądź taki - wyjdź chociaż zagrać nam na gitarze jak w Pjongczangu.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 15:02:16

    koniec pracy za marne GROSZE, koniec z WYZYSKIEM

  • Żyła - niezalogowany 2018-03-08 15:10:25

    Zagrać to wy mi możecie wiecie na czym lamusy !

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 15:26:27

    Gdyby wszyscy miali takie jaja jak ten Żyła To pewnie by zadnych zwiazkow nie musialo byc. Ludzie walcza o swoje a nie tylko firma zarabia. Lidzie tez chca godnie zyc i popieram ich. W zadnym zakladzie nie ma takiego zgrania jak u nich w sofidelu. Trzymam kciuki i szacun

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 15:33:01

    Żyła nie daj sie

  • gość 2018-03-08 15:40:47

    Żyła to jest gość który skacze po 200 metrów a nie taka wesz co podpierdala ludzi i kaleczy te nazwisko lamus

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 15:52:31

    Jak dzieci. Kiedy wam się znudzi podszywanie się pod innych i wypisywanie głupot?

  • Radmar - niezalogowany 2018-03-08 16:07:04

    To wy zawsze się chwaliliscie że zarabiacie po 3500 4000 A teraz wyszło szydło z worka.w radmarze mamy 18zl/godzinę do tego setki . Bez 4 z przodu nikt nie wychodzi.

  • Radmarzysta - niezalogowany 2018-03-08 16:52:52

    U nas w Radmarze jak nie wyjdzie Ci sowita pensja i pojdziesz na skarge to w następnym miesiącu dyrek nie wypuszcza Cie na przerwy i wrzuca Cię na wszystkie nocki i święta. W sumie dobrze bo później łażo po mieście i rozpowiadajo, że bida i nędza w zakladzie co nie prawdo jest.

  • genio - niezalogowany 2018-03-08 16:54:51

    Zapraszam do firmy akpo w Sonsku zarobki powyzej 3000 tys zl.

  • Zainteresowany - niezalogowany 2018-03-08 16:59:14

    płacicie 3000 do ręki czy do budżetu Państwa ?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 17:17:22

    Uwielbiam pierdolonych trolli internetowych. Obstawiam ze z tego chlopaka co sie tak nabijacie to byscie mu w twarz tego nie powiedzieli. A co do ludzi co ludzi co do piketowali przed zakladem to wielki szacunek z solidarnosc i odwage. A i Ci wszyscy co tak hejtuja to jestem pewien ze w takiej sytacji jak Ci ludzie by sie obsrali i nie wyszli by w ogóle albo brali uż zeby tylko nie byc

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 17:30:40

    Skoro w akpo takie super zarobki to czemu ostatnio 6 osob sie zwolniło jednorazowo bo nie dostali podwyżki

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 17:55:27

    Panowie do czego zmieźacie co to za wulgaryzmy na forum co owaz ludzie pomyślą trzeba się wspierać i pomagają sobie wzajemnie a nie taki sposób nie oto Polska walczyła wszyscy mamy problemy zarobkami i nie ma się co przechwalać żeby nie powiedzieć musimy trochę czasu poświęcić źeby było dobrze a przede wszystkim procedury i prawo.tego nie da się przeskoczyć.

  • genio - niezalogowany 2018-03-08 17:56:56

    Zwolnili się bo w Radmarze dostali 4 z przodu - ich oferty nie przepijemy.

  • Witek - niezalogowany 2018-03-08 18:27:18

    Mam pytanie. A co z osobami które nie wstąpiły do związków też im wywalczycie podwyżki a oni z pewnością śmieją się wam za plecami i czekają kiedy im skapnie parę złoty. Żenada dla florków boją się wstąpić do związków bo pewnie mają dobrze albo współpracują z dyrekcją porażka i wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 18:31:49

    To ja idę do Radmaru skoro tam tak dobrze płacą. I pierdolę Norco, Bauera, Cedrob, Metaltecha, Delitisue itd. Też chcę 4k zarabiać. Jak człowiek.

  • Wincenty - niezalogowany 2018-03-08 18:53:09

    Mój znajomy też się zwolnił z Akpo, ponieważ pracy coraz więcej a pieniądze te same. A w Radmarze, to chyba też nie łatwo się dostać do pracy.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 18:56:38

    Nareszcie głos rozsądku na forum -Panowie opamiętajcie się - pamiętajcie że "solidarność" to nie mieszanie innych z błotem - prywatne sprawy wyjaśniajcie między sobą. A dla zarządu Solidarności z Sofidela wielki szacun ! Tak trzymać Panowie !

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 19:14:59

    Kolego co chcesz isć do Radmaru, osoba która tak zachwalała ten rafmar to zapomniała dodac że 4 zarabia ale składki ma płacone od najniższej i zeby mieć 4 z przodu to musi zrobic ze 240h

  • Gość666 - niezalogowany 2018-03-08 19:30:02

    A tak apropo Norcospectra to jest szkoła nauczą cie zawodu,inwestują w Ciebie robią kursy niekiedy warte nawet 7 tysi(np.robot spawalniczy)a potem możesz się zwolnić bo podwyżki dostaniesz nawet 50 zł brutto kierownik puszcza Cię wolno twierdząc że nie będzie robił problemu jak chcesz się dalej rozwijać.Pensja 2000+25%premii.I się ciesz że masz 240 godzin w miesiącu a Pani dyrektor szkoda gadać tak jak ma nazwisko taka jest i takimi ludźmi się otacza.Brak szacunku dla pracownika normalny feudalizm Pan i plebs.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 20:49:39

    Gość666 Zgadzam się w 100%

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 20:59:29

    Przecież w Norco mają być podwyżki! Już od maja, dla tych co nie odejdą do tego czasu! Więc czekajcie. Czekajcie i dajcie szansę. Spierdolić z roboty zawsze można.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-08 21:19:47

    Ktoś z sofidel wygrał w totka, kupon skreślony na AK, gratulacje!

  • Gość666 - niezalogowany 2018-03-08 22:49:57

    Podwyżki miały być w marcu ale jak to zwykle bywa będą w maju może w czerwcu doborze przeciągnąć parę miesięcy i już są oszczędności jak zwykle robią z gęby dupę a ludzie im i tak wierzą.Czarne chmury nad Norcospectra jak będzie dalej żądził kierownik który nie ma wykształcenia w kierunku zarządzania tylko ZSZ to Pani dyrektor pójdzie z torbami jak poprzednik Ireneusz O.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 03:20:57

    Jak już tak piszemy to w akpo lipa jak wszędzie Godzinowcy zarobią max 1900zl bez nadgodzin na akord więcej ale ciężej niż na budowie ☺☺☺ i teraz ponad 20 osób się zwalnia

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 07:15:03

    Potwierdzam że w radmarze zarobi się 4k najwięcej maja ci na montazach tam 6 nawet sięgają.Własciciel wspaniały człowiek. W wielkiej mierze jest też kładzione na integrację pracownika.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 07:43:03

    Co macie za problem żeby do radaru złożyć cv. Znajomy tam złożył, poszedł na rozmowę i pracuje, mówi że prawdopodobnie lepszej by na Ciechanowie nie znalazł. Tam trwają przyjęcia. To firma dynamicznie rozwijającą się.

  • gość 2018-03-09 14:00:16

    byłem związkowcem w latach 90 i trzeba wielkiej odwagi by być kimś kto walczy o lepszą przyszłość i interesy pracowników a osoby takie jak ten tu opisany Żyłka są kulą u nogi ludzi którzy o coś walczą oni myślą tylko o sobie i są klasycznymi okazami samolubów i mitomanów BRAWO ZWIĄZKOWCY odwagi i samozaparcia by wygrać z konformizmem dyrekcji i nie wierzcie że nie ma kasy SOFIDEL TO KONCERN, NA TAKIE OKAZJE JAK TA MA FUNDUSZE NIEZALEŻNIE OD TEGO CO WAM MÓWIĄ, DYREKTOR NIE MUSI MIEĆ PREMII TAKICH JAK WASZA ROCZNA PENSJA

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 14:41:10

    Super akcja z tym zamieszanie w SOFIDELU! Dzięki tej sytuacji jedni zrobili sobie i swojej firmie antyreklame, inni zareklamowali swoją firmę -teraz wiadomo gdzie pracodawca nie będzie musiał martwić się o pracownika w tak trudnych czasach jakie mamy z pracownikami.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 16:00:14

    Ja myślałem że Norco to taka fajna firma.Jedna z normalnych w Ciechanowie.A tu takie rzeczy. Nawet chciałem złożyć tam papiery i teraz nie wiem czy warto. Może ktoś podpowiedzieć czy to ma sens? Z góry dziękuję.

  • Genio - niezalogowany 2018-03-09 16:01:19

    3000 tys w akpo osiągalne ale z nadgodzinami i sobotami,ogolnie trzeba ostro zapier......,a co powiecie o firmie Lenarcik?

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 16:18:05

    Norco dobra firma? Pisali już jaki to chlebek ciężki. Bez weekendów 1800. Z sobotami 2400-2700. Dopiero jak zapieprzasz miesiąc cały wyjdziesz poza 3.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-09 16:42:50

    Ponad 3000 zł w Norco to nadgodziny cały miesiąc wszystkie soboty i jedna albo dwie niedziele jeśli chodzi o nowego pracownika.

  • Gość666 - niezalogowany 2018-03-09 18:51:08

    Nie sztuka zarobić 3 tysie w 240 godzin tylko te trzy koła w 172 godziny,ale ludzie tego chyba nie rozumieją tylko się jeszcze dopytują o nadgodziny A pracodawca to wykorzystuje.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 00:37:22

    Podwyżki w Norco? Chyba dla pani dyrektor. Od kwietnia wchodzi w życie nowy regulamin płacy, ale w nim nie bedzie podwyżek no chyba ze 50 zł brutto i to nie dla wszystkich to jest podwyżka wedlug pani dyrektor to pogratulować.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 00:46:10

    Cztery miesiace zajelo pani dyrektor Norcospectra zeby ustalic i oglosic zmiane regulaminu placy w firmie czyli zabrac jeszcze co się da pracownikom, a tylko jeden dzień zeby wprowadzic w zycie nowe zakazy, ciekawe ile miesiecy zajmnie jej doprowadzenie Norco do upadlosci bo do tego konsekfentnie dąży. Ciekawe jak długo Szwedzi będą ją trzymać, moze czas otworzyć oczy i wywalic na zbity pysk na kopach.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 00:54:07

    Wstyd się przyznać ze sie pracuje w Norco, zarzad chyba idzie na rekord w przyjmowaniu pracowników, tyle ilu przyjęto w ostatnim czasie to chyba w ciagu dziesieciu lat nie przyjeto, tylko szkoda ze po pierwszej wypłacie każdy odchodzi, a co najlepsze to nikt nawet nie prubuje zatrzymać szczególnie fachowców którzy się znają na tym co robią, niestety jeśli tak dalej będzie to pani dyrektor będzie sama pracowala w Norco.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 00:54:50

    Wstyd się przyznać ze sie pracuje w Norco, zarzad chyba idzie na rekord w przyjmowaniu pracowników, tyle ilu przyjęto w ostatnim czasie to chyba w ciagu dziesieciu lat nie przyjeto, tylko szkoda ze po pierwszej wypłacie każdy odchodzi, a co najlepsze to nikt nawet nie prubuje zatrzymać szczególnie fachowców którzy się znają na tym co robią, niestety jeśli tak dalej będzie to pani dyrektor będzie sama pracowala w Norco.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 08:07:12

    Wyglada na to ze w Norco jest bardzo zle jesli temat jest o firmie sofidel a 50% komentarzy poswieconych Norco i to bardzo niepochlebnych!

  • gość 2018-03-10 10:10:27

    same "goście" tu biadolą nieudaczniki i płaczki wszędzie źle jak w średniowieczu po za Ciechanowem nie ma nic to szukaj jeden z drugim roboty chociaż w Płońsku :)

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 10:56:48

    Proponuje założyć jakieś forum na temat norco.Może wtedy pani dyrektor zobaczy opinie na temat zakładu w którym "dyrektoruje" i oczy się otworzą, bo czytając komentarze to jest naprawdę źle. Takie odnoszę wrażenie, a i może ludzie się zastanawią zanim pójdą tam do pracy. Jeżeli jest lub będzie takie forum proszę o info.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 13:11:29

    ciekawe jakby te zakłady wyniosły się np. na wschód za granice co by było.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 17:39:47

    Nie dawno pisałem na forum źe zarobki nie adykwatne do dzisiejszych cen zarobki w Ciechanowie to żenada i wegetacjia nie liczni fachowcy zarabiają i może się polepszy jak fszyscy się zjednoczą bo bida z nędzą super ze piszecie jle się zarabia w ciechanowie w ruźnych firmach dzięki.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-10 21:21:32

    Sofidel, Norco to 2400 brutto byłem na rozmowach w obu tych firmach. To jest cios poniżej pasa. W Cedrobie jest 2500 netto ale to praca dla samobójców pracowałem tam jeden dzień, i nie wróciłbym tam i za 5000 netto.

  • Sofidel-uk - niezalogowany 2018-03-11 10:35:18

    Panowie czytam te komentarze i nie wierze normalnie. Sofidel to międzynarodowa firma działająca w wielu krajach. Te same maszyny znajdują sie w Anglii ,Szwecji, Francji, Włoszech , Niemczech. Ceny produktów w sklepach po Przeliczeniu te same! Koszty elektryki niebotycznie niższe w Polsce Wiec jak kurwa można płacić tak mało w Ciechanowie ?? W UK na dzień dobry ludzie maja 1500 £. Po paru latach juz ponad 2000£. Koledzy i koleżanki protestujcie No sie po prostu Wam należy godziwa pensja!

  • Gość1981 - niezalogowany 2018-03-11 12:37:06

    Pani Baran. Jest "słaba". najciekawsxe jest to że nikt nie wie gdzie ona wcześniej pracowała i jakie firmy "wyciągnęła" z dołka. Jak tak dalej pójdzie to doprowadzi Norcospectra do upadłości. W historii Norco jeszcze nie było tak słabego Managera. Mam nadzieję że Szwedzi pójdą po rozum do głowy i wywalą ja z wielkim hukiem. Dla wtajemniczonych:) Holvor się w grobie przewraca jak widzi jej poczynania. BARAN rozpieprza firmę ktora działa na naszym rynku ponad 25 lat. BRAWO PANI DYREKTOR

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 16:29:07

    W MetalTechu też tragiczne zarobki. Jak zrobisz nadgodzin to premie Ci zabiorą, a jak nie będziesz miał nadgodzin to troszeczkę więcej Ci dadzą albo zabiorą.

  • gość 2018-03-11 19:50:17

    odbiło mi się ptasie mleczko. Chciałam podziękować Dyrektorowi że o nas pamiętał

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 20:17:17

    Dziękujęmy śliczne bardzo za wsparcie. POLACY to nie tania siła robocza wszystko zniszczyli a naj lepiej pracować za 600zł jesteśmy wśrodku Europy. Te pieniądze

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 20:20:13

    Kaźdemu się należą.

  • Rebel - niezalogowany 2018-03-11 20:51:21

    Kolego Gość1981 - niezalogowany, co ty wiesz o życiu. Pewnie jesteś z grona tych niezadowolonych którzy pracowali PRZED obecną władzą i ślinka Ci cieknie że nie możesz już się panoszyć i udawać że pracujesz. Wstyd mi za Ciebie. Zajmij się w końcu godziwą pracą - mam nadzieje że inni pracodawcy szybko się na tobie poznają.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 22:47:38

    Rebel - z tego co ja się orientuję, w firmie na stanowiskach pozostali tylko Ci, którzy obecnej dyrektor wchodzą w tyłek

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 22:54:38

    Rebel- pozostali, którzy znali się na pracy, zostali wyeliminowani przez panią dyrektor. Firma Norcospectra chyli się ku upadkowi dzięki posunięciom szanownej pani dyrektor i takim jak tobie.Z tego , co się orientuję, zmuszeni do odejścia wykwalifikowani pracownicy mają już zatrudnienie i to z o wiele lepszymi warunkami. Ku chwale ojczyzny - Titanic Norcospectra tonie.....

  • Mietek - niezalogowany 2018-03-11 23:02:17

    do Gościa - niezalogowany co spać po nocy nie może i Gościa 1981 ten sam troll piszesz sam ze sobą jakiś masz problem chłopie szukaj roboty i nie płacz już

  • Gość - niezalogowany 2018-03-11 23:27:03

    Fachowcy z norco uciekają zostają papraki którzy zarabiają tyle co wykwalifikowani pracownicy.dyrektorka pozbyła się nie wygodnych dla niej ludzi którzy mogli jej przeszkodzić w niszczeniu firmy i na dobre to nie wyszło bo tylko czekać jak firma upadnie

  • Eurosceptyk - niezalogowany 2018-03-12 09:16:51

    Warto zauważyć że na dzień dobry firma sofidel kiedyś delitissue została zwolniona z przez miasto z podatku.Znam wiele przypadków kiedy z firmy odchodzili dobrzy fachowcy z powodu zbyt małych pieniędzy.Ceny realne życia idą w górę i nie mam na myśli wykresów i tabelek robionych pod publiczkę i dla wielkich koncernów,a takimi podpiera się dyrekcja podczas negocjacji.Firma korzysta z pieniędzy unijnych a te przecież pochodzą również do jasnej cholerny z naszych podatków.Tak samo pieprzenie o światowych kryzysach finansowych to zwykła manipulacja.Wracając do Sofidela to gdyby firma nie zarabiają to by się przeniosła,a nie rozbudowywała jak ma to miejsce teraz. P.S. Pisanie o ludziach że ten jest taki a tamten owaki jest głupie.Świat i ludzie są interesujący bo każdy jest inny,ale można wrócić do komuny i ujednolicenia ludu

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 14:38:00

    Mądry wpis i właśnie dlatego pracownicy Sofidela nie poto poświęcili się tyle lat źeby teraz odchodzić i szukać innej pracy przez kadre Derektorsko która ma pracowników w D...e dzięki tych pracowników dobrze zarabiają wszyscy jedziemy na tym samym wozie od robola do Dyrektora a nie po 16latach 60zł podwyszki. Powietrzem nie da się zapłacić rachunków i wyrzyć.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-12 17:47:05

    Chylę czoła dla odważnych walczcie o swoje brawo chłopaki

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 08:13:21

    Wszędzie tak sama w akpo 2100 plus może 10 procent premii za pół roku jak się będziesz upominać. Umowa zlecenie na 3 lub więcej miesięcy. Żadnych dodatków typy kart multisportu. Życzeń nawet pracownika na świata nie złoża. Ludzie traktowani za nic. Na akordzie to trzeba kierownikowi wódkę kupować żeby towar lepszy dostać. Lepsze stanowiska zajęte przez znajomych kierowników lub ludzi z kadr. Obiecują 3 tyś to bajak jakich mała. Nadgarstki ludzia na montażu siadają na zwolnienie lekarskie chodzą tracą premie. Nikomu nie polecam ja tam już nie wrócę nigdy

  • gość 2018-03-13 10:54:32

    Gość1981 ten chłopak to były brygadzista który został zwolniony po 10 latach pracy i dlatego żal mu du....pę ściska.

  • gość 2018-03-13 11:11:41

    Żal, nie żal ale prawdę napisał, i każdy zdrowo myślący, który zetknął się z tą firmą w ostatnim czasie, widzi, co tam się wyprawia.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 14:02:21

    Dlaczego niektórzy wypowiadając się na tematy polityki zakładowej jak nie mają pojęcia co się dzieje jakie pieniądze ludzie zarabiają jak niektórym brakuje pieniążków jakie zajmują stanowiska i zapieprz w 4brygadówce nie ma cię w domu gówno zarobisz i nie masz 10zł w kieszeni i uczciwie pracujesz. Te niektóre wpisy są żałosne i cwaniakowate.

  • Gość 9 - niezalogowany 2018-03-13 20:01:00

    W sofidel już podwyżki dali, teraz reszta firm strajkować , Ciechanów na ulicę, he he

  • Racjonalista - niezalogowany 2018-03-13 20:56:46

    Dali bo musieli!, Mają jeszcze jedno wyjście zatrudnić wschód, na to są teraz duże dotacje. Dużo mówi się o emigrantach a tu fala ze wschodu zalewa nasz rynek. Transport, budowlanka, fabryki, hurtownie - pracownicy ze wschodu! Jest przyzwolenie

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 20:59:55

    Do gość 9 nie mogo dac za dużo bo wszystkie firmy wyjdą na ulicę po sofidelu szpital strajkuje

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 21:00:09

    Do gość 9 nie mogo dac za dużo bo wszystkie firmy wyjdą na ulicę po sofidelu szpital strajkuje

  • Ela zjedz snickersa - niezalogowany 2018-03-13 21:05:19

    Norco jest w tak ciężkiej dupie ze tylko stać i patrzec jak to wszystko padnie. Niedlugo beda musieli zrobic tylko jedna zmiane, bo nie ma komu robic. No ale za takie pieniądze to co sie ludziom dziwić.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-13 21:09:11

    Tylko nie jedz tego snikersa na hali bo zakaz

  • Gość - niezalogowany 2018-03-14 10:57:13

    Trzeba przyznać że wprowadzanie zakazów idzie jej znakomicie :)

  • Piekarz - niezalogowany 2018-03-14 16:38:02

    Kiedys pracowal taki co w kubku snikers kawę pił.

  • Ptak - niezalogowany 2018-03-14 16:44:10

    Odnosnie zakazow to palic fajki, pic browar i jarac trawe przy maszynie, na hali mozna? tak Was to boli ze Wam tego zakazuja?Ludu co ty chcesz, w chałupie siedz a nie smrodzisz po zakładach i psujesz prace innym.Takim mowie Won i popieram wladze to wprowadzajce!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-14 17:56:56

    Zakazy które są wprowadzone nie zgodnie z polskim prawem, obejmują tylko baranów!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-14 18:00:03

    Zakazy które są wprowadzone nie zgodnie z polskim prawem, obejmują tylko baranów!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-03-15 17:42:57

    Widze ze w Norco nie dzieje sie zbyt dobrze... A tyle dobrych wspomien z tym zakladem... No ale jak sie baba do stolarni pcha gdzie same chlopy to brakuje jej albo ku**sa albo rozumu.

  • Dingo - niezalogowany 2018-03-15 22:16:00

    Co pewnie kuchni Ci brakuje he he he. Nic nie moze wiecznie trwac...wlacz sobie na yt

  • Tość - niezalogowany 2018-03-15 22:42:59

    Ale mu napisałeś nie ładnie, nie ładnie, mogą się otworzyć jeszcze czulsze wspomnienia - żeby nie chorował po tym. "No ale jak sie baba do stolarni pcha gdzie same chlopy to brakuje..." - ale kobiety też tam pracują i to bardzo dobrze. Baby są niedaleko Ciechanowem albo w nosie inni mówią na nie kozy, glut, wydzielina.

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-03-24 19:59:45

    Moim zdaniem pan kierownik Norcospectra ludzi nie utrzyma .Gadane to on ma ale jak jest się hamem wrednym i mściwym to ludzie do niego szacunku mieć nie będą. Kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest. Pani dyrektor życzę powodzenia w podejmowaniu coraz to lepszych zakazów

  • Gość - niezalogowany 2018-03-26 15:41:13

    Podwyżki w sofidelu dane przez dyrekcje to kpina z pracowników tak się docenia pracowników z doświadczeniem i wieloletnim stażem...Powietrzem rachunków nie zapłacisz a i kanapki z przeciągiem są mało smaczne....

  • gość 2018-03-26 17:50:14

    Treść komentarza...

  • gość 2018-03-26 17:51:14

    Treść komentarza...

  • gość 2018-03-26 18:09:29

    z kierownikiem A.Cz.pracuję już kilka lat nikt nie potrawi tak jak on- przywłaszczyć pomysłów za innowacje i przed zarządem przedstawiać za swoje. to prostak i cham bez szkoły. gdyby nie I.O. do dzisiaj był po zawodówce. człowieczeństwa i honoru i nie znajdziesz w nim za grosz. tacy ludzie nie powinni zarządzać ludźmi. to wierny wasal pani E.B. siedzi jej tak głęboko w dup..., że nawet nie widać kawałka jego pustej,łysej głowy.mdli mnie na widok ludzi,którzy nie mają zadnych zasad. mam nadzieję, że podzieli los tego pajaca ze stolarni.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-12 21:35:59

    Podobno w Norco sie poprawiło ? Czy to prawda? Podobno jest nowy system premiowania? Chce złożyć Cv tylko martwi mnie to rzucanie krzesłem w pracowników