:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

KW PSL przedstawił kandydatów do Rady Miasta Ciechanów

Wybory, przedstawił kandydatów Miasta Ciechanów - zdjęcie, fotografia

„Aktywny Ciechanów”, z takim hasłem idą do wyborów kandydaci na rajców miejskich z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jest to pierwsza oficjalnie znana lista, gdyż do chwili obecnej żaden z pozostałych komitetów wyborczych nie przedstawił swoich kandydatów.

Jak czytamy w broszurze Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego, ubiegającego się o reelekcję, również z KW PSL,  „bardzo istotne jest, by w Radzie Miasta zasiadali rozsądni, logicznie myślący, otwarci ludzie, którzy niezależnie od osobistych przekonań politycznych i światopoglądowych potrafią uszanować wolę mieszkańców, kierować się ich dobrem, a nie wolą posłów czy naciskami z Warszawy” .  Kandydaci to w dużej części osoby do tej pory nie kojarzone z żadną partią polityczną, jak  Aleksandra Czarnecka czy Ilona Czachowska, nie zabrakło też wieloletnich działaczy PSL (Elżbieta Latko) czy radnych obecnej kadencji, którzy w poprzednich wyborach startowali jako radni niezależni (Michał Jeziółkowski czy Michał Rząsiński). Z list PSL kandyduje także Edyta Rzeplińska-Filipowicz, do niedawna radna klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości.  

Oto pełna lista kandydatów na radnych według okręgów z jakich startują:

Okręg nr 1 – osiedla: Kargoszyn, Podzamcze, Powstańców Wielkopolskich

  1. Michał Jeziółkowski

  2. Piotr Wojciechowski

  3. Robert Umiński

  4. Ilona Czachowska

  5. Halina Pasikowska-Pikus

  6. Tomasz Gołębiewski

  7. Aleksandra Czarnecka

Okręg nr 2 – osiedla: Kwiatowe, Bloki, Zachód

  1. Elżbieta Latko

  2. Edyta Rzeplińska-Filipowicz

  3. Tomasz Ptasiewicz

  4. Magdalena Grelik-Grodecka

  5. Barbara Chełmińska

  6. Paweł Łukasik

  7. Karol Makijonko

Okręg nr 3 – osiedla Aleksandrówka, Aleksandrówka II, Śródmieście

  1. Krzysztof Leszczyński

  2. Jacek Duriasz

  3. Stanisław Jankowski

  4. Edyta Królewiecka

  5. Rafał Górecki

  6. Joanna Kiszkurno

  7. Beata Brym

  8. Józef Borkowski

Okręg nr 4 – osiedla: Płońska, Słoneczne, Przemysłowe

  1. Michał Rząsiński

  2. Wiesław Brzozowski

  3. Adam Stępkowski

  4. Marek Wróblewski

  5. Anna Smolińska

  6. Marzena Bastek

  7. Edyta Prekiel

rb

KW PSL przedstawił kandydatów do Rady Miasta Ciechanów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 13:35:49

    Sporo młodych. Braw! Silna lista! Oby jak najwiecej z listy prezydenta radnych się dostało.

  • Wojtek - niezalogowany 2018-09-13 13:36:51

    Ilona Czachowska trzymam kciuki. Powodzenia :)

  • MacW - niezalogowany 2018-09-13 13:40:15

    Zebrał prezydent fajną grupę aktywnych ludzi. Trzeba życzyć powodzenia i głosować, żeby rada miasta była normalna, a nie taka jak obecnie. Mam nadzieje, że ta cala obecna radna Rybacka z PiS, co długów miastu nie płaci zostanie pogoniona przez ludzi.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 13:40:18

    Chyba nie ma nic gorszego od tej zgniłej, zielonej partii. Jak to powiedziano, politycznej prostytutki. Byle przy korycie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 13:44:10

    Ciekawe jest to że może z cztery osoby z tych kandydatow są członkami PSL. Reszta bezpartyjni raczej. To pokazuje niezłą filozofię i budowanie grupy ludzi ponad podziałami. Będę głosował na Grelik-Grodecką, aktywna, pomocna i po prostu sympatyczna kobieta.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 13:45:33

    Głosujemy! Pełna zgoda w komentarzu wyżej, Rybacką z rady trzeba przegonić :-)

  • gość 2018-09-13 13:46:17

    Tragedia :( Tak to jest jak się prosi koleżanki i kolegów ,żeby wystartowali w wyborach.

  • DT - niezalogowany 2018-09-13 13:46:59

    ANIA SMOLIŃSKA - głosujemy, jesteśmy za Tobą. Powodzenia wszystkim z listy.

  • Radek - niezalogowany 2018-09-13 13:48:29

    a pisiorki jeszcze ludzi nie zebrali chętnych - wczoraj muzykant z pisu naganiał telefonami ludzi

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 13:50:49

    Cały Krubin za Wiesławem Brzozowskim. Dziękujemy za aktywność i dotychczasowe działania. Widać efekty i to cieszy.

  • PawelR - niezalogowany 2018-09-13 13:53:55

    Nauczyciele powinni być zadowoleni, bo widzę tu ich co najmniej 4 znanych mi. To środowisko potrzebuje dobrej reprezentacji. Szacunek dla prezydenta za postawienie na tak wielu młodych ludzi. Podejrzewam, że u innych będą zgrane karty i działacze 50+

  • A68 - niezalogowany 2018-09-13 14:01:07

    Głosujesz na prezydenta Kosińskiego - głosuj proszę na człowieka z jego listy. To ważne dla tego wszystkiego, co będzie się działo po wyborach i tego jak sprawnie i skutecznie będą realizowane inwestycje. To oczywiste, ale trzeba o tym mówić wszystkim. Z tych 29 osób jedną dla siebie na pewno znajdziesz.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 14:04:57

    Faktycznie tylu młodych to jeszcze nie startowało i takiej listy młodzieżowej jeszcze nie było. Słusznie, raz postawiliśmy na młodego 4 lata temu i teraz trzeba to kontynuować także do rady miasta. Dzięki za wszystkie pozytywne zmiany. Dzieje się!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 14:07:18

    W końcu mamy ludzi z pasja zaangażowanych do działania w terenie z ludźmi i dla ludzi ,oraz odważnego Prezydenta nie boi się iść na przód z tak młodym zespołem, gratuluje Panie Prezydencie.Osobiscie mój głos idzie do Michała Rzasińskiego trzymam kciuki Michał.

  • gość 2018-09-13 14:18:11

    pani Rzeplińska Filipowicz.to chorągiewka,Żenada, że jeszcze ma czelność startować ! Wstyd dla całego Ciechanowa.Niech chodzi z zeszytami i pisze komentarze.Piorun był lepszy od niej.

  • gość 2018-09-13 14:23:15

    Rzasinski ha ha ha .....katasrofa

  • gość 2018-09-13 14:41:33

    jedna wielka rodzina z rodu PSL.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 14:56:18

    Zielone ludy, dziękujemy. Kończymy z układami. Kiedyś czerwoni, później lemingi a teraz wasza sitwa. Czas na zmiany. Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje sprawne rządy w mieście. Głosujemy tylko na kandydatów tej partii. Dzieciakowi dziękujemy. Czas na poważnego człowieka na urzędzie.

  • gość 2018-09-13 15:49:25

    Czy w Ciechanowie jest poważny PIS-owiec?

  • Miro - niezalogowany 2018-09-13 16:38:48

    Najlepszy Pan Stępkowski nauczyciel wf z szkoły nr 4. Pan powie ktora to juz partia Pana bo juz sie pogubiłem, startowal Pan juz SLD pozniej z PO a teraz widzę z PSL. Moje pytanie - czy ma Pan jakieś swoje poglądy czy poglądy Pana zmieniaja sie w zależności od tego kto obecnie jest przy korycie.!!!!!

  • Gość mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-13 16:50:24

    Tak jest jesli popieramy Prezydenta Kosińskiego a jest nas wiele musim6 zadbać jako wyborcy o to aby miał Rade Miasta z którą bedzie budował jeszcze lepszy i przyjazny Ciechanów.Trzeba pomoc wprowadzić do rady jak największą ilość osób z jego list. Inzczej przy Pis-ie problematyką bedzie pomnik ,zmana nazw ulic czy zakaz alkoholu itp.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 17:47:50

    Popieramy prezydenta Krzysztofa Kosińskiego stawiamy na ludzi młodych okręg nr 1 popieramy Roberta Umińskiego.

  • gość 2018-09-13 19:23:03

    Wiele osób na tej liście startowało w poprzednich wyborach z innych partii.No cóż chyba tylko dla własnych korzyści..A z jakiej racji są wystawiane osoby,które na stale mieszkają i pracują w Warszawie.Śmiechu warte tacy mają decydować o naszym mieście.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 19:33:50

    Brawo Pabciu

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 20:29:09

    PSL won nawet , gdyby to niemowlak był wybierany .

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 21:05:56

    PeZeeL to kolesiostwo i układy. Głosujemy na PiS!

  • Gość14 .09 18r - niezalogowany 2018-09-13 21:43:44

    Nie głosować na pisowców będo Rady Miasta Ciechanów niewiadomo o co chodzi i co mówio tylko głupota głupota głupota,!!!!####

  • Gość13.09.18r. - niezalogowany 2018-09-13 21:58:36

    Głosujemy na Pana Prezydenta Kosińskiego i wybieramy dobrych radnych

  • Gość13.09.18r. - niezalogowany 2018-09-13 21:58:59

    Głosujemy na Pana Prezydenta Kosińskiego i wybieramy dobrych radnych

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 22:02:14

    Kosiński do Regimina na wójta albo sołtysa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 22:10:33

    Kosiński niech wraca na rzecznika Kosiniaka. A Ciechanów odda w ręce kandydata Prawa i Sprawiedliwości.

  • gość 2018-09-13 22:16:39

    na PIS a który? Bo w naszym mieście podobno są dwa. ha ha , nikt kto życzy dobrze temu miastu i jego mieszkańcom nie zawaha się żeby zagłosować na Prezydenta Kosińskiego i "jego " kandydatów.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 06:08:02

    Pisiory milczeć zamknąć Ryje dupolizy

  • Człek - niezalogowany 2018-09-14 06:56:07

    Siostra jeziółkowski obecnego radnego po zwyciestwie Krzysia dostała pracę w urzędzie miasta jako rzeczniczka prezydenta. Tatuś jeden z szefów puku. Latko i Leszczyńskie bez komentarza bo szkoda nawet języka. Filipowicz startowała i była w PiS atakowała Krzysia A teraz nagle mamy uwierzyć że pokochała psl. Krzysiu gdy zabraknie po przegranych wyborach przez Psl gdy zabraknie pieniędzy od Struzik rozłożył ręce. Cała ta ekipa ... Jest naiwna sądząc że ciechanowianie zagłosują na listy PSL. Żenada. Ani jeden z nich Marcin swoich profilach nie zaznacza że idzie z PSL

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 07:10:17

    Zamknąć ryje komusze pierdy zielone! Tylko Prawo i Sprawiedliwość. PeZeteLowi mówimy stanowcze WON!

  • gość 2018-09-14 08:31:43

    Człek mądrze Gęga. Jeszcze trzeba dodać do tego Królewiecką - poprzednio startowała do sejmu z Kukiza, a wcześniej była w SLD. Latko to chyba przykaz od Struzika bo to lekka żenada wystawiać ją kolejny raz na listy. Trzeba pracować jako szefowa PUP a nie ciągle być poza miejscem pracy i politykować. Podsumowując - lista przydupasów. Nie mówcie o PIS tylko o konkretnych osobach. Polecam Panów Rutkowskiego i Rackiego.

  • gość 2018-09-14 09:55:18

    Nigdy na PSL!!!!!!

  • gość 2018-09-14 09:56:16

    Jeziółkowski i Rząsiński jacy to radni niezalezni. Tylko na takich sie kreowali.Jak tacy niezalezni to powinni startować z własnych komitetów.

  • gość 2018-09-14 10:12:16

    PSL narobiło największego bałaganu w kraju tylko pamięć ludzka jest bardzo krótka , od 1989r do teraz mija 29 lat z tego PSL w rządzie był ponad 20 lat i jest taki burdel co się nawet Gomółce nie śnił

  • gość 2018-09-14 10:37:30

    Kolesiostwo i uklady sa i beda. Niezalenie od partii.

  • gość 2018-09-14 10:42:12

    Przy wyborach nie kierowac sie emocjami. Nalezy pomyslec kto jest najlepszy dla miasta i jego mieszkancow.

  • gość 2018-09-14 11:43:31

    Widać ze strony pisu , że boją się porażki w Ciechanowie i przez to napadają słownie na Prezydenta i jego kandydatów. Ludzie zastanówcie się, przecież uchodzicie za partię chrześcijańską a tyle nienawiści i obelg w stosunku do oponentów politycznych to w żadnym ugrupowaniu nie ma. Choćbyście na głowie stawali to mieszkańcy Ciechanowa i tak zagłosują tak jak będą uważali. Chyba nie sądzicie że w Ciechanowie mieszkają półgłówki, którzy nie widzą co się dzieje i będą wiedzieli jak się zachować przy urnach. A na koniec życzę mniej wylewania żółci bo to zdrowiu szkodzi

  • gość 2018-09-14 11:59:13

    Pomyślmy... czy najlepszymi reprezentantami naszej społeczności będą ludzie, którzy próbują nas przekonać że są niezależni, choć startują z listy partyjnej? Już w procesie wyborczym próbują nas ocyganić. Wszyscy jesteśmy świadkami manipulacji. W prospekcie prezydenta nie znajdziemy jasnej deklaracji partyjnej, co prawda jest nadrukowany zapis "Komitet Wyborczy PSL", ale dojrzą go tylko naprawdę dociekliwi. Spacerując ul. Warszawską, byłam świadkiem zbierania podpisów pod listami poparcia. Jeden z kandydatów, na zadane pytanie - z jakiej partii pan startuje? - odpowiedział "nie ja z żadnej, ja od pana prezydenta". Jeśli poparcie dla tego towarzystwa ma wynikać z manipulacji, to rzeczywiście musimy się mocno zastanowić nad tym na kogo zagłosować. Życzę udanych wyborów, no i żeby nas nie okłamywano!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 12:16:45

    Najbardziej przeraża jak chłopki zielone napadają z agresją na przeciwników politycznych. A to sztachetą mogą zranić, a to broną przywalić. Skąd tylu chopków w Ciechu? Trzeba uważać i wybrać jednak godnego kandydata z partii rządzącej centralnie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 12:43:04

    Miejmy nadzieję że ludzie nie zagłosuj na ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o samorządzie a startują z zielonej partii PSL.

  • gość 2018-09-14 13:25:11

    Wszystkie chorągiewki z list PSL WON. Każdy kto zmienił barwy polityczne w swojej karierze WON. Prawdziwy patriota musi mieć sztywny kręgosłup i skrystalizowane poglądy. A szuje startujące co 4 lata z innej opcji politycznej nic dobrego nie wniosą dla dobra naszego miasta. Zanim oddacie głos każdego dokładnie przeanalizujcie i prześledźcie jego życiorys. I pamiętajcie o jednym-żadne komuchy i inne przebierańce nie mogą zaistnieć w tym mieście. To będzie działać na szkodę Ciechanowa i jego mieszkańców. A Prezydent Kosiński niedługo zmieni front bardziej na prawo bo jak nie to nie powącha kasiory z wyższej półki.

  • gość 2018-09-14 15:08:30

    Bardzo ciekawa konstrukcja....Każdy każdego obraża ...... Mam dość

  • gość 2018-09-14 15:37:39

    Niemal same anonimowe nazwiska

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-09-14 17:25:28

    Prezydent ok, ale jego kandydaci to odrzutki od koryta. Mieszkają i pracują w Warszawie. Kukiz z tego co wiem ma młodych i ambitnych wystawić.

  • gość 2018-09-14 17:30:23

    Popieram Pan Kosińskiego oraz Pana Stanisława JANKOWSKIEGO- SPOŁECZNIKA Z OSIEDLA ALEKSANDRÓWKA OKRĘG 3

  • mieszkańcy - niezalogowany 2018-09-14 17:33:38

    Mieszkańcy Aleksandrówki popierają P. Stanisława Jankowskiego

  • Gość2 - niezalogowany 2018-09-14 18:30:48

    Pan Borkowski to następna chorągiewka. Co wybory inna partia. Stanowiska dla dzieci i synowych. Pan Kosiński nie pójdzie do Regimin, tam rządzi jego mama jest sekretarzem w gminie. Teraz się Kosinscy obstawili, samorząd, oświata, służba zdrowia i co jeszcze. Nawet wprowadzeni do rodziny Kosinskich problemu z pracą nie mają.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-14 18:50:43

    Zachęcam do głosowania na społecznika Roberta Umińskiego z okręgu nr. 1 osiedle Kargoszyn.Jest odpowiedni, rzetelny, godny zaufania! Ja osobiście popieram jego kandydaturę!

  • Jolie - niezalogowany 2018-09-14 19:37:10

    W czasie wichury śmieci do góry....i tyle w tym temacie.

  • gość 2018-09-14 20:43:37

    Ja tam będę głosować chyba na CBUW bo te partie i sposób prowadzenia przez nie polityki i robienia z wyborcy idioty to mnie obrzydzają. Choćby PSL był napisany najmniejszą czcionką to mam nadzieję, że nikt nie da się nabrać!

  • gość 2018-09-14 20:43:51

    Wybory samorządowe do głos na ludzi a nie na partie. Czy to ważne czy zielony czy czerwony czy nawet pisior? Jak będzie działał dla miasta a nie dla partii to jakie ma znaczenie cała reszta? Przestańcie kolorować kandydatów bo to nie ma znaczenia dla miasta.

  • gość 2018-09-14 20:48:22

    Obłuda rodzina z PSL zielona zaraza tylko po stołki i kasę. Widzę też kilku działaczy a zwłaszcza ekipa nauczycieli zmieniająca barwy jak rękawiczki aby tylko być w radzie i korzystać z apanaży dodatkowych których da im Pan Prezydent im da !!!!!!!!!!!!!!!!!! My mieszkańcy Ciechanowa mamy dość tej PSL-kiej ku...wy która z każdym pójdzie na układ !!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-09-14 20:51:29

    Tylko ciekawe co ten Kosiński zrobi dla Ciechanowa jak wygra, jak nie nie wybiorą wujka Adama. !!!!!!!!!!

  • Gość14 .09 18r - niezalogowany 2018-09-14 22:20:06

    WÓJT ,Sołtys to ludzie madrzy i logiczni psiaki to złośliwce,pleciuchy, niedouki,mogą przydać się do starego kina tylko,. nic ując nic.dodać i prosze przestać pisługiwać brzydkim słownictwem

  • Qwerty - niezalogowany 2018-09-15 06:11:40

    "PSL zawsze przy korycie"...takie powinno być hasło

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 09:24:44

    Anna Smolińska najlepsza z najlepszych dlatego na nią trzeba głosować!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 09:26:15

    Anna Smolińska najlepsza z najlepszych i na nią trzeba głosować!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 10:42:16

    chciałbym i ja podzielić się swoimi uwagami.jak mozna zarzucić ludziom ze startuja z tego czy innego ugrupowania ?Przeciez to nik inny jak cudowny pis zmienil ordynacje wyborczą w taki sposob ze zlokwidował JOWY. w tej chwili kazdy kto chce startowac zeby miec realne szanse musi "przytulic" sie do wiekszego ugrupowania.Swoja drogą ciekaw dlaczego PiS bal sie jednomandatowych okręgów?ale na to pytanie znamy wszyscy odpowiedź. Poczekajmy na pozostałe listy i kandydatury ,wtedy zobaczymy ilu prawdziwych czlonkow tego vzy innego ugrupowania sie tam znalazło.Podejrzewam ze na kazdej liście będą spore niespodzianki.A swoją drogą tez nie po drodze mi z PSL ale patrzac jak obecna wladza rozdziela stołki to wszyscy jednakowi. Przyklad? prosze bardzo -kandydat na Prezydenta w poprzednich wyborach z PiS-u, po wyborach Prezes Zwik a po jego usunieciu gdzie koledzy znalezli prace? zainteresowani wiedzą, więc o czym tu mowa przykladow mozna mnożyć

  • gość 2018-09-15 12:14:41

    Tak fakt, że likwidacja JOW była spowodowana tym, żeby ściągnąć ludzi do dużych partii, co jednak nie oznacza, że w Ciechanowie nie ma lokalnych kandydatów, nie trzeba głosować na partie. PSL i PiS u nas jest jak jedna rodzina i na pewno nigdy nie dostaną mojego głosu. Platforma z Nowoczesną to też przybudówka, siedzą cicho i nic nie robią. Są to wybory samorządowe więc będę głosować na lokalnych kandydatów a do sejmiku po prostu oddam nieważny głos.

  • gość 2018-09-15 14:13:40

    Śmiech na sali, p. Bastek do Rady Miasta. Niech się weźmie za robotę w szkole. Precz z takimi, aż mnie mierzi.

  • gość 2018-09-15 15:16:54

    Zobaczymy kogo wystawi PIS młodych ludzi tam chyba niewiele a jak się pojawiają to od razu ich degradują tak było za poprzednika i za rządów nowego posła też tak jest.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-15 20:11:01

    Peesel won!

  • gość 2018-09-16 07:47:52

    Nie widać kandydatów PiS. Boją się ich pokazać, pewnie same dziadki.

  • gość 2018-09-16 08:57:06

    Dziadki czy nie dziadki na pewno na PiS nie zagłosuje, na PSL też nie. Wszystko to co partyjne nie powinno się mieszać do lokalnych spraw, bo później wychodzą pomniki smoleńskie, nazwy ulic i inne rzeczy. W tych wyborach głosuję na bezpartyjnych - jeżeli tacy się pojawią albo w ogóle.

  • gość 2018-09-16 11:29:25

    A może by tak pani Latko zdecydowała się gdzie ona pracuje. Bo w Urzędzie pracy nigdzie jej nie można spotkać. Już pracownicy na pytanie gdzie jest dyrektor? odpowiadają ze śmiechem że poleciała za prezydentem czy starostą albo złożyć gdzieś kwiaty albo na otwarcie czegoś tam..To jest dobra posada

  • gość 2018-09-16 13:45:54

    Normalne przecież to cały peezel. Złożyć kwiaty, pokazać się gdzieś z marszałkiem województwa albo z kimś innym pełniącym jakieś funkcje, otworzyć coś, przeciąć wstążkę. A ludzie i tak pójdą i na nich zagłosują. Mam nadzieję, że będą po domach chodzić z peezelu bo mam im parę słów do powiedzenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 22:21:54

    Doda na prezydenta Ciechanowa. Podoba się wszystkim i wiele kasy mogła by załatwić.

  • gość 2018-09-17 07:06:53

    Na wszystkich plakatach kandydatów KW PSL nie uświadczymy zielonej koniczyny. Już przed wyborami osoby startujące z tej listy zostały hipokrytami. Czyżby mieli świadomość, że logo PSL działa na ludzi jak płachta na byka. Co na to wujek Struzik?

  • gość 2018-09-17 09:06:02

    Z okręgu nr 4 poparcie dla Michała Rzęsińskiego - młody, ambitny , działa

  • gość 2018-09-17 09:40:06

    Działa, ale startuje z peezelu którego się wstydzi ... ciekawe

  • Miro - niezalogowany 2018-09-18 00:07:11

    Haslo dla PSL " ZAWSZE PRZY KORYCIE: " A teraz w tym PSL to znowu pelno nauczycieli , zamiast uczyc nasxe dzieci to leca do samorzadu tylko po publiczne pieniądze np Pan Rzasimski niech powie ile zarobil na tze " bezpieczna ciechanowianka " bo nie mozna od nikogo sie dowiedzieć a kosiński unika tematu kak piorun ognia. Wstyd ze idziecie tylko po pieniądze !!!!!!!

  • Gość17.09.18 - niezalogowany 2018-09-18 00:11:04

    Gdzie lista pis uciekli.czy jeszcze na warszaskiej latają krasnale

  • gość 2018-09-18 09:54:57

    Ciechanów to miasto rodzinne kilku klanów widać, że Prezydent się wkomponował w to towarzystwo. Ostatnio krzyczeli że nie oddadzą Ciechanowa do Grzybowa no i nie oddali musieli się tylko nim podzielić. No elastyczność Prezydenta istnie PSLowska z każdym byle u władzy :)

  • gość 2018-09-18 10:04:58

    Ja na pewno na PSL nie zagłosuję ani do miasta ani do powiatu, oni już pokazali co potrafią. Będę się starała wybierać kandydatów bezpartyjnych.

  • gość 2018-09-18 12:38:41

    Dlaczego na banerach nie ma że jesteście z PSL. Kandydujecie z partii której się wstydzicie?

  • gość 2018-09-18 13:03:19

    No przecież to normalka. Boją się, że na PSL nikt nie zagłosuje a Aktywny Ciechanów już brzmi lepiej bo wygląda na niezależny komitet prawda? Ja proponuję rozpocząć akcję doklejania koniczynek na plakaty tych kandydatów.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 13:38:13

    Brawo Pan Prezydent, brawo kandydaci na radnych!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 19:35:23

    A ta Chelminska to kto? Wymiotowac się chce jak słyszę o tych wszystkich naucycielach

  • gość 2018-09-19 11:08:14

    Smolińska ????????????????

  • gość 2018-09-19 12:39:36

    Nie głosujemy na PiS !!!!!!!! Każdy z nich jest jakoś skompromitowany. Głosujmy na Krzysztofa Kosińskiego i jego team.

  • gość 2018-09-24 15:19:46

    Pani Smolińskiej to raczej podziękujemy

  • gość 2018-09-24 22:55:20

    Prezydent Miasta może więcej, jak Rada Miasta popiera jego działania, to oczywiste. Doceniając Pana Kosińskiego należy zaufać kandydatom popieranym przez Niego, ponieważ tylko wtedy będzie mógł w pełni realizować swój program. Radzie Miasta z PiS powinniśmy podziękować. Mają bałagan wewnątrz własnej partii i robią go w naszym mieście. Nie każdego należy popierać, ale sądzę, że elektorat Pana Kosińskiego odda również głos na człowieka z listy Jego komitetu wyborczego. Z tylu kandydatów jednego na pewno da się wybrać. Wielu ludzi tylko potrafi kpić i obrażać. Jak jesteście tacy mądrzy, to czemu sami nie startujecie w wyborach??? Zanim napisze się jakieś oszczerstwa i paszkwile trzeba spojrzeć w lustro! Mam nadzieję, że ciechanowianie wykażą się rozsądkiem i rozumem i w końcu Rada Miasta będzie zgodnie współpracować z Prezydentem dla dobra i rozwoju Ciechanowa.

  • gość 2018-09-25 08:18:37

    Mądre słowa , dlatego też mamy nadzieję że z okręgu nr 4 tym jedynym - będą raczej panowie Brzozowski lub Rząsiński, którzy oprócz tego że już działają dla miasta, to jeszcze prywatnie nie można im nic zarzucić, a propo spojrzenia w lustro, zanim się wyrwie z własną kandydaturą warto się przyjrzeć również swojej moralności, bo po takiej aferze to trzeba mieć tupet żeby stanąć u boku Pana Prezydenta, który jest niewątpliwie autorytetem dla większości ciechanowian. Tyle w temacie w odniesieniu do podziękowań dla działań jednej z kandydatek.