:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kto do Sejmu, kto do Senatu? Znamy nazwiska wszystkich kandydatów z naszego okręgu [listy]

Wybory, Sejmu Senatu Znamy nazwiska wszystkich kandydatów naszego okręgu [listy] - zdjęcie, fotografia
Portal ciechanowinaczej.pl 05/09/2019 14:03
Kamil Żerdziewski

We wtorek 3 września o północy minął termin rejestracji kandydatów, którzy wystartują w październikowych wyborach parlamentarnych.

W okręgu płocko-ciechanowskim swoich kandydatów do Sejmu wystawiło sześć komitetów wyborczych. Z kolei o mandat senatora powalczy trzech kandydatów. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów do Sejmu i Senatu z okręgów wyborczych obejmujących powiat ciechanowski.

Wybory do Sejmu - listy kandydatów w okręgu wyborczym nr 16 (część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasta na prawach powiatu: Płock) - 10 mandatów:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI:

1. KIERWIŃSKI Marcin Piotr (zawód: inżynier elektronik, miejscowość zamieszkania: Warszawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
2. GAPIŃSKA Elżbieta Teresa (pedagog, Płock, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
3. RUSINOWSKA Beata Małgorzata (pedagog, Żyrardów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
4. KRZEMIŃSKI Adam (nauczyciel matematyki, Ciechanów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
5. KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka (kierownik ds. rozwoju, Gostynin, nie należy do partii politycznej)
6. ZIELSKI Dariusz (specjalista ds. logistyki, Sochaczew, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
7. BACZEWSKI Marcin (ekonomista, Sierpc, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
8. GMURCZYK Arkadiusz (artysta fotografik, Płock, członek partii politycznej: Zieloni)
9. RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia (rolnik, Przążewo, nie należy do partii politycznej)
10. CIESIELSKI Rafał (prawnik, Mława, nie należy do partii politycznej)
11. LEGIĘĆ-DOROBA Kinga    (agent nieruchomości, Mszczonów, nie należy do partii politycznej)
12. WOŹNOWSKI Rafał Mariusz (filozof, Lubowidz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
13. KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna (fizyk, Płock, członek partii politycznej: Nowoczesna)
14. PAWLAK Urszula Henryka (ekonomista, Olszowiec członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
15. ONISZK Wiktor (student, Płock, nie należy do partii politycznej)
16. ADAMIAK Paulina Ada    (prawnik, Raciąż, nie należy do partii politycznej)
17. PIOTROWSKI Marcin Hubert (historyk, Brudzeń Duży, nie należy do partii politycznej)
18. POGONOWSKI Mariusz (aktor, Płock, nie należy do partii politycznej)
19. PIETRASZEK Stanisław Władysław (chemik, Żuromin, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
20. RABOSZUK Wiesław Mariusz (inżynier rolnictwa, Warszawa, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ:

1. USIĄDEK Paweł (analityk finansowy, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy)
2. SMOSARSKA Dorota (nauczyciel, Pruszków, nie należy do partii politycznej)
3. CIECHANOWSKI Grzegorz (kierowca, Bydgoszcz, członek partii politycznej: Korwin)
4. STELMACH Tomasz Józef (elektronik, Płock, członek partii politycznej: Ruch Narodowy)
5. SĘKOWSKI Krzysztof (sanitariusz, Ciechanów, członek partii politycznej: Ruch Narodowy)
6. RZECZKOWSKI Paweł Janusz (rolnik, Mieszki-Bardony, nie należy do partii politycznej)
7. SZADKOWSKA Katarzyna    (księgowa, Faustynowo, nie należy do partii politycznej)
8. FLORYSIAK Mirosława    grafik    Warszawa    członek partii politycznej: Ruch Narodowy
9. SZYDŁOWSKA Beata Irena (kasjer-sprzedawca, Warszawa, członek partii politycznej: Ruch Narodowy)
10. ZADROŻNY Bartosz (politolog, Płońsk, członek partii politycznej: Ruch Narodowy)
11. DŁUTOWSKA Agnieszka    (analityk finansowy, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
12. ZAGÓRSKI Adrian Paweł (pracownik administracyjny, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
13. MAKARA Marek Janusz    (dziennikarz, Prażmów, nie należy do partii politycznej)
14. BARTOSEWICZ Monika Danuta (analityk finansowy, Legionowo, nie należy do partii politycznej)
15. GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa (inżynier inzynierii środowiska, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
16. SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz (inżynier mechanik, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
17. DŁUTOWSKA Anna (nauczyciel, Działdowo, nie należy do partii politycznej)
18. ADAMSKA Anna Ewa (technik ekonomista, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej)
19. KOWALSKI Krzysztof Franciszek (technik technologii chemicznej, Płock, nie należy do partii politycznej)
20. WAŁKUSKI Jerzy (lekarz weterynarii, Lipowiec Kościelny, członek partii politycznej: Ruch Narodowy)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:

1. ZGORZELSKI Piotr (parlamentarzysta, Zągoty, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
2. ORLIŃSKI Mirosław Adam (prawnik, Sochaczew, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
3. WOJNAROWSKI Konrad (prawnik, Nosarzewo Borowe, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
4. SZCZEPANKOWSKI Zenon    (nauczyciel fizyki i astronomii, Chorzele członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
5. WRÓBLEWSKA Maria Bożena (nauczyciel przedszkola, Sanniki, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
6. RZYMOWSKI Jerzy (przedstawiciel władzy samorządowej,    Kuczbork Wieś, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
7. SIEROCKA Iwona (przedstawiciel władzy samorządowej, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
8. LEWANDOWSKI Łukasz (Prezes, Ciechanów, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
9. RYZIŃSKI Jacek (urzędnik samorządowy, Sochocin, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
10. SOSNOWSKI Michał (prezes, Płock, nie należy do partii politycznej)
11. SZUSTAKIEWICZ Wojciech (inżynier rolnictwa,    Mszczonów, nie należy do partii politycznej)
12. DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna    (nauczyciel, Granice, nie należy do partii politycznej)
13. DERLUKIEWICZ Anna (dyrektor do spraw administracyjnych, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
14. KOPER Karolina Agnieszka (pracownik samorządowy, Nowe Święcice, nie należy do partii politycznej)
15. RZESZOTARSKI Piotr Łukasz (kierownik muzeum, Sierpc, nie należy do partii politycznej)
16. MIRGOS-KILANOWSKA Nina (przedstawiciel władz publicznych, Franciszków, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
17. SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa (prezes,    Płońsk,    członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)
18. APTEWICZ Elżbieta Urszula (specjalista bankowości, Mława, nie należy do partii politycznej)
19. SMOLIŃSKA Anna (politolog, Ciechanów, nie należy do partii politycznej)
20. KOMINEK Tomasz (dyrektor departamentu, Płock, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:

1. SZUMOWSKI Łukasz Jan    (lekarz - specjalista kardiolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
2. MAŁECKI Maciej (historyk, Sochaczew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
3. WĄSIK Maciej Roman (archeolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
4. OPIOŁA Marek    (politolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
5. CICHOLSKA Anna Ewa (parlamentarzysta, Regimin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
6. OLEJNICZAK Waldemar Ryszard (parlamentarzysta, Sierpc, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
7. KOŁAKOWSKI Robert Jerzy (parlamentarzysta, Ciechanów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
8. ROMANOWSKI Rafał (polityk, Maków Mazowiecki, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
9. OZDOBA Jacek Dawid (przedstawiciel władzy samorządowej, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
10. BIEŃKOWSKI Krzysztof (ekonomista, Przasnysz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
11. GAJEWSKA Maria Bożena (technik ogrodnik, Sieraków, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
12. MAZURSKA Marlena (specjalista bankowości, Gąbin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
13. KIEŁBIŃSKI Marek (nauczyciel historii, Mława, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
14. KULPA Wioletta Maria (kierownik marketingu, Płock, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
15. LEŚNIEWSKA Ewa Anna    (nauczyciel nauczania początkowego, Żuromin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
16. CHOIŃSKI Łukasz (wyższy urzędnik samorządowy, Żyrardów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
17. MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna (nauczyciel nauczania początkowego, Żyrardów, nie należy do partii politycznej)
18. KUŹNIEWSKA Elżbieta    (nauczyciel matematyki, Koziebrody, nie należy do partii politycznej)
19. KARPIŃSKA Jolanta (specjalista bankowości, Nowa Sławogóra, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)
20. HUMIĘCKI Waldemar Paweł (prezes, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość)

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ:

1. IWANIAK Arkadiusz (ekonomista, Płock, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
2. BRUDNICKI Adrian (inżynier budownictwa, Płock, nie należy do partii politycznej)
3. AUGUSTYŃSKI Zbigniew    (nauczyciel akademicki, Płock, członek partii politycznej: Lewica Razem)
4. LINOWSKA Małgorzata (nauczyciel chemii, Żyrardów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
5. KWASIBORSKI Krzysztof (specjalista administracji publicznej,  Bielsk, nie należy do partii politycznej)
6. ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka (księgowa, Ogorzelice, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
7. KANIEWSKI Piotr Julian (dziennikarz, Płońsk, nie należy do partii politycznej)
8. ŁUCZAK Dariusz (kierowca samochodu ciężarowego, Żyrardów, członek partii politycznej: Lewica Razem)
9. JASIŃSKA Renata (ekonomista, Bronowo-Zalesie, członek partii politycznej: Lewica Razem)
10. NOWAK Eugeniusz Jan    (pedagog, Ciechanów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
11. GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata (pielęgniarka, Łukomie, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
12. WELENC Anna    (pedagog, Płock, nie należy do partii politycznej)
13. GÓRECKA Olga (fizjoterapeuta, Władysławów, nie należy do partii politycznej)
14. ANDRZEJCZAK Sebastian (specjalista administracji publicznej, Szulmierz, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
15. DOBROWOLSKI Mateusz    (dziennikarz, Warszawa, członek partii politycznej: Lewica Razem)
16. KUJAWA Wioletta (księgowa, Szydłowo, nie należy do partii politycznej)
17. KRÓLIKOWSKI Zbigniew (politolog, Gostynin, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)
18. PIÓROWICZ Jerzy Wojciech (specjalista administracji publicznej, Białkowo, członek partii politycznej: Lewica Razem)
19. STANISZEWSKI Jan (specjalista administracji publicznej, Bulkowo-Kolonia, nie należy do partii politycznej)
20. KIWIT Marek    (inżynier rolnictwa, Ciechanów, członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY:

1. KŁOBUKOWSKI Paweł (inżynier mechanik, Wyszogród, nie należy do partii politycznej)
2. GĄSIOROWSKI Marek (nauczyciel, Sierpc, nie należy do partii politycznej)
3. JAKUBOWSKA Izabela (historyk, Ciechanów, nie należy do partii politycznej)
4. KUŚMIREK Andrzej Mikołaj (przedstawiciel handlowy, Sochaczew, nie należy do partii politycznej)
5. DŁUGOŁĘCKI Mariusz (prawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
6. KOSSECKI Paweł Antoni (nauczyciel akademicki, Warszawa nie należy do partii politycznej)
7. DĄBROWSKA Żaneta (specjalista do spraw sprzedaży, Dobrosielice I, nie należy do partii politycznej)
8. PIETRUS Arturb(specjalista BHP, Żyrardów, nie należy do partii politycznej)
9. KUBIAK Monika (specjalista resocjalizacji, Iłża, nie należy do partii politycznej)
10. LUBOWIEDZKI Daniel (technik budowlany, Dzierzgowo, nie należy do partii politycznej)
11. KOZIŃSKI Przemysław Piotr (prawnik, Płock, nie należy do partii politycznej)
12. LEŃSKA Elżbieta (opiekun osoby starszej, Płock, nie należy do partii politycznej)
13. WIŚNIEWSKI Mateusz (mechanik, Mszczonów, nie należy do partii politycznej)
14. BILIŃSKA Arleta Agnieszka (handlowiec, Płońsk, nie należy do partii politycznej)
15. KACPERCZYK Krystyna Barbara    (sportowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
16. NASIEROWSKA Dorota (animator, Koźniewo-Łysaki, nie należy do partii politycznej)
17. ZALIKHOV Robert (student, Warszawa, nie należy do partii politycznej)
18. PAPIEROWSKA Kinga (student, Iłów, nie należy do partii politycznej)
19. LATARSKI Tomasz (elektromechanik, Kłaczkowo, nie należy do partii politycznej)
20. JANKOWSKI Artur (technik mechanik, Płońsk, nie należy do partii politycznej)

Wybory do Senatu - lista kandydatów w okręgu wyborczym nr 39 (obszary powiatów: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, żuromiński) - 1 mandat:

1. JACKOWSKI Jan Maria (parlamentarzysta, Warszawa, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, nie należy do partii politycznej)
2. KAMASA Andrzej Juliusz (inżynier leśnictwa, Cempkowo, KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP)
3. MIERZWA Piotr Daniel    (elektryk, Płock, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY, nie należy do partii politycznej)

źródło: PKW

Reklama

Kto do Sejmu, kto do Senatu? Znamy nazwiska wszystkich kandydatów z naszego okręgu [listy] komentarze opinie

  • Leon Kot 2019-09-05 16:33:59

    Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zagłosuje na PiS. Są to ludzie niekompetentni, niemoralni, żądni władzy i pieniędzy.

  • Monty Python 2019-09-05 21:35:57

    SŁUCHAJĄC KOTA LEONA MOŻNA PONOWNIE TRFAFIC NA PENSJĘ MINIMALNA 1750ZŁ I PRACOWAC DO 67 R.ZYCIA

  • Jarek Kłam 2019-09-10 14:48:49

    Pamiętajcie Drodzy ( Monty to wie) cały świat ostrzega Was obywatele, iż w przypadku oddania głosu na inną formację polityczną niżeli prawi i sprawiedliwi pod wodza napoleona z Żoliborza zostaniecie pozbawieni wszystkiego i przeklęci do 5 pokolenia przez łojca z Torunia. Ps. Boją si e przegranej, już wielu widzi NIEZAWISŁE sądy skazujące za ich malwersacja i złodziejstwa. Nie będzie tłumaczenia ,ze minister zero nic nie wiedział i w ogóle to złe ludzie wymyślają te afery ...

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.




Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Dom 100m.kw. + duża działka

Sprzedam dom jednorodzinny w Grudusku, 5 pokoi, kuchnia łazienka. Duża działka, ponad 3300 m.kw. + budynki gospodarcze, cała działka ogrodzona...


Operator Maszyn

Sofidel Poland jest częścią Grupy Sofidel, światowego lidera produkcji w branży papierniczej oraz czołowego producenta artykułów higienicznych, a..


Magazynier- operator wózka

Sofidel Poland jest częścią Grupy Sofidel, światowego lidera produkcji w branży papierniczej oraz czołowego producenta artykułów higienicznych, a..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ciechanowinaczej.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

R4BC PL SP Z O O z siedzibą w Ciechanów 06-400, Plac Tadeusza Kościuszki 13a lok.7

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"