:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Regimin

11/10/2018 16:22
Wybory, Kandydaci wójta radnych gminie Regimin - zdjęcie, fotografia

Dwoje kandydatów powalczy o urząd wójta w gminie Regimin w październikowych wyborach samorządowych. W wyborach do Rady Gminy zarejestrowano 43 kandydatów, którzy powalczą o 15 mandatów. W gminie Regimin uprawnionych do głosowania jest w sumie 4 073 osób. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów.

Kandydaci na wójta gminy Regimin:

KOŁAKOWSKA Mariola (36 l., zam. Przążewo - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość),

ZDUŃCZYK Lech Marek (56 l., zam. Grzybowo - Komitet Wyborczy Wyborców "Uczciwość i praca dla Regimina").

Kandydaci na radnych w gminie Regimin z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 - 238 wyborców (SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Adama Rzewuskiego, ul. Graniczna, ul. Hipolita Marczewskiego, ul. Ignacego Mościckiego, ul. Jadwigi Kamińskiej, ul. Wincentego Gutkowskiego, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. Władysława Kubickiego):

OLSZEWSKA Alicja (66 l., zam. Regimin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), SOSNOWSKA Anna (35 l., zam. Regimin, KW Prawo i Sprawiedliwość), ZJADEWICZ Joanna (43 l., zam. Regimin, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 2 - 244 wyborców (SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Michała Bojanowskiego, Józefa Brudzińskiego, ul. Heleny Dobrzynieckiej, ul. Księdza Hipolita Waśniewskiego, ul. Ojca Damiana Wojtyski, ul. Władysława Oleksiaka, ul. Anieli Radzickiej):

PIELECH Maciej (42 l., zam. Regimin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), ZADROŻNA Wioletta (36 l., zam. Regimin, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), MYSIAKOWSKI Józef Michał (39 l., zam. Regimin, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 3 - 395 wyborców (SOŁECTWO: GRZYBOWO):

KRAŚNIEWSKI Jacek Sławomir (59 l., zam. Grzybowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), MIECHOWSKI Michał (45 l., zam. Grzybowo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), WIELECHOWSKI Jakub (41 l., zam. Grzybowo, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 4 - 168 wyborców (SOŁECTWO: KLICZKI, LEKÓWIEC, MOŚCICE):

TAMOWICZ Jan Jarosław (51 l., zam. Lekówiec, KW Prawo i Sprawiedliwość), CZARNEWICZ Adam (54 l., zam. Kliczki, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 5 - 258 wyborców (SOŁECTWO: KĄTKI, KLICE):

SKONECZNA Izabela (34 l., zam. Kątki, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JACKOWSKI Grzegorz (42 l., zam. Klice, KW Prawo i Sprawiedliwość), BETLIŃSKI Paweł (42 l., zam.     Klice, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 6 - 362 wyborców (SOŁECTWO: KOZDROJE-WŁOSTY, SOŁECTWO: TARGONIE, TRZCIANKA):

DASZCZYŃSKI Stanisław (52 l., zam. Targonie, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), CICHOLSKI Miłosz Seweryn (30 l., zam. Szulmierz, KW Prawo i Sprawiedliwość), OWCZARCZYK Grzegorz (36 l., zam. Targonie, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 7 - 243 wyborców (SOŁECTWO: LEKOWO):

GROSS - DOLECKI Mariusz (34 l., zam. Lekowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), BARAŃSKI Mariusz (40 l., zam. Lekowo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), BĄKOWSKA Agnieszka (40 l., zam. Lekowo, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 8 - 247 wyborców (SOŁECTWO: ZEŃBOK):

OLSZEWSKA Joanna (46 l., zam. Zeńbok, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), STĘPSKA Danuta Maria (57 l., zam.    Przybyszewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), PERKOWSKI Janusz Wojciech (60 l., zam. Zeńbok, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), OLSZEWSKI Jacek (42 l., zam. Zeńbok, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 9 - 245 wyborców (SOŁECTWO: JARLUTY DUŻE, JARLUTY MAŁE):

KURZĘCKI Paweł (31 l., zam. Jarluty Małe, KW Prawo i Sprawiedliwość), SOWIŃSKI Krzysztof (59 l., zam. Jarluty Duże, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 10 - 198 wyborców (SOŁECTWO: KARNIEWO, PRZYBYSZEWO):

JAROSZEWSKI Grzegorz (36 l., zam. Przybyszewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KWAŚNIEWSKI Michał Adam (37 l., zam. Grzybowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), DUDZIŃSKI Ryszard Stanisław (62 l., zam. Karniewo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 11 - 263 wyborców (SOŁECTWO: PNIEWO-CZERUCHY, PNIEWO WIELKIE):

STASZEWSKI Bogusław (40 l., zam. Pniewo-Czeruchy, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KWASIBORSKI Janusz Szymon (45 l., zam. Pniewo - Czeruchy, KW Prawo i Sprawiedliwość), ZABIEGAŁOWSKI Tomasz (55 l., zam. Pniewo-Czeruchy, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 12 - 331 wyborców (SOŁECTWO: PAWŁOWO, PAWŁÓWKO):

KUPNIEWSKA Wanda (67 l., zam. Pawłowo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), WENDA Arkadiusz (48 l., zam. Pniewo - Czeruchy, KW Prawo i Sprawiedliwość), CHOJNACKI Radosław (38 l., zam. Pawłowo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 13 - 341 wyborców (SOŁECTWO: SZULMIERZ):

DZIĄBA Jacek (44 l., zam. Szulmierz, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), SOBECKI Marcin (34 l., zam. Szulmierz, KKW SLD Lewica Razem), ROMANOWSKI Tomasz (66 l., zam. Szulmierz, KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg nr 14 - 246 wyborców (SOŁECTWO: KALISZ, LIPA):

ŁADZIŃSKA Hanna Ewa (62 l., zam. Lipa, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), MAJEWSKA Agnieszka (40 l., zam. Lipa, KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg nr 15 - 294 wyborców (SOŁECTWO: KOZICZYN, RADOMKA):

MUSZYŃSKI Dariusz Czesław (55 l., zam. Koziczyn, KW Prawo i Sprawiedliwość), CHOJNACKI Ryszard Dyonizy (64 l., zam. Radomka, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), CIENKUS Klaudia Zofia (25 l., zam. Koziczyn, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Regimin komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 23:02:40

    Oby pani kolakowska wygrała w tych wyborach bo naprawdę widać że jej zależy żeby zaszły jakieś zmiany i coś się zaczęło dziać w tej naszej nieszczęsnej gminie

  • gość 2018-10-12 11:27:10

    Oby Pan Zduńczyk wygrał :) A .....? ta Lalunia MISS Radomki może wygra (Jaka Ona Jest brzydka (: )

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:08:52

    A co się ma uroda do mądrości ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:12:51

    Przynajmniej lalunię z gminy nie będą miały komu się podobać żona odpocznie !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:39:05

    Popieram Panią Kołakowski bardzo liczę na to że więcej ludzi jest mądrych i inteligentnych !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:41:37

    Obecnemu carowi precz!

  • gość 2018-10-12 15:21:50

    Popieram Pana Zduńczyka uważam że jest bardzo dobrym carem i życzę powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 15:48:56

    Panu wojtowi już dziękujemy a ci co go bronią to tylko jego świta z gminy która boi się o swoje krzesełka .Tyle lat wójt nic nie robił nie robi i napewno nie zrobi i nie ma co się łudzić że będzie inaczej dlatego potrzebna zmiana i to jak najszybciej

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 16:13:27

    Tylko Lech

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 16:37:02

    Lech jest dobry ale tylko zimny i butelkowy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:24:02

    Czasy cara Mikołaja minęły chyba że osoba której się on podoba jest z tej epoki!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:31:14

    Osoby z tej epoki są nieśmiertelne już tyle lat żyją

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:34:40

    Potrzebna jest zmiana wójta ale też i radnych którzy są beznadziejni!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:29:42

    Dokładnie trzeba zmienić wszystkich w tej gminie zaczynając od samej góry a efekty szybko się pojawią co by nie zrobiła pani kolakowska to i tak będzie więcej niż obecny wójt zrobił przez całe lata bo w sumie to nic kompletnie nie zrobił

  • gość 2018-10-12 18:38:05

    Czy może ktoś wie dlaczego usuwane są banery, na których jest pan Romanowski z panią Kołakowską, a w to miejsce zawieszane są banery tylko z panem Romanowskim? Dlaczego usuwa ze swojego facebooka plakat (prawdopodobnie przeróbka plakatu ze strony islamskiej) ze spotkania w Lekowie, na którym jest pani Kołakowska? Panie Romanowski w internecie nic nie ginie!!!!! Oceńcie sami zachowanie Pana Ministra. Nam też nie brakuje determinacji!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:47:15

    Car zawładnął wszystkimi remizami w gminie nie pozwala na spotkania z kandydatka na wójta pobiera opłaty nakazuje zrywać banery z płotów pytam w imię czego przecież te świetlicę są ludzi ze wsi !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:56:58

    Do wpisu wyżej dokładnie u nas też obecny wójt nie pozwolił żebyśmy weszli do remizy tylko spotkanie odbyło się na zewnątrz przecież to jest istna propaganda ludzie obudzcie się i pogoncie obcego wójta bo to co wyprawia woła o pomstę do nieba że sam niema wstydu żeby odejść

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 19:16:40

    Wójt jest nie tylko do wywalenia ale do wywiezienia na taczkach !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 19:36:55

    Tylko żeby zorganizować spotkanie wyborcze z mieszkańcami to trzeba spełnić określone warunki. Przede wszystkim musi to zgłosić pelnomocnik kandydata oraz jeśli to spotkanie ma być w np. Świetlicy wiejskiej to trzeba za wynajem zapłacić - takie są przepisy prawa nie tylko w Regiminie ale w całej Polsce.

  • gość 2018-10-12 19:46:13

    Uważają, że w gminie Regimin mieszkają ciemniacy i działają według zasady "ale ciemny lud to kupi".

  • gość 2018-10-12 19:48:39

    Dlaczego ta pani nie powie prawdy nie potrafię złożyć prawidłowo wypełnionego wniosku i dlatego nie mogę zaprosić Państwa do świetlicy?

  • gość 2018-10-12 19:56:43

    https://pkw.gov.pl/pliki/1534246806_ZKF-811-3-18.pdf WYJAŚNIENIA dotyczące zasad finansowania kampanii wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. Zgodnie z art. 130 § 1 Kodeksu wyborczego odpowiedzialność za zobowiązania majątkowe komitetu wyborczego ponosi pełnomocnik finansowy tego komitetu. Odpowiedzialność ta ma charakter nieograniczony i dotyczy całego majątku osobistego pełnomocnika finansowego, a także majątku posiadanego w ramach wspólności majątkowej ze współmałżonkiem.4) komitetom wyborczym nie wolno przyjmować korzyści majątkowych o charakterze niepieniężnym (np. darowizn rzeczowych, darmowych usłu, ), z wyjątkiem:  nieodpłatnych usług polegających na rozpowszechnianiu plakatów i ulotek wyborczych przez osoby fizyczne,  pomocy w pracach biurowych udzielanej przez osoby fizyczne,  wykorzystania przedmiotów i urządzeń, w tym pojazdów mechanicznych, udostępnianych nieodpłatnie przez osoby fizyczne,  nieodpłatnego udostępniania miejsc do ekspozycji materiałów wyborczych przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej w zakresie reklamy (art. 132 § 5 Kodeksu wyborczego).

  • gość 2018-10-12 20:05:40

    Wójt Gminy działa na podstawie prawa i w granicach prawa. A prawo obowiązuje także kandydatkę. Można oczywiście insynuować, nie wpuścił nas, znalazł kruczki. Nie wójt tego prawa nie ustanawiał, a wprowadzili je obecnie rządzący, czyżby nie wytłumaczyli nieudacznikom jak je stosować? Czy ktoś z Państwa miał jakieś problemy z wynajęciem sali? Nie! Trzeba tylko złożyć odpowiedni wniosek. Wójt nie będzie narażał siebie czy pracowników na odpowiedzialność tylko dlatego, że ktoś kto chce być Wójtem, a nie potrafi wypełnić wniosku

  • gość 2018-10-12 20:10:35

    Korzyść majątkowa niepieniężna to wynajęcie czy udostępnienie świetlicy. Kandydatka ma świadomość tego, gdyż w Czeruchach świetlica była otwarta, a ona nie chciała wejść tylko powiedziała jest ciepło to możemy pod wiatą. Gdzie ci pisowcy nauczyli się kłamać i manipulować?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:13:47

    Każdy komentarz jest dobry aby utrudnić mieszkańcom spotkanie z kontrkandydatem czysta obłuda!

  • gość 2018-10-12 20:15:43

    To nie obłuda a działanie PIS-u według słów, które wypowiedział pan premier Morawiecki "Ludzie są głupi" , "micha ryżu"

  • gość 2018-10-12 20:17:40

    Gościu pewnie byś udostępnił, żeby zrobić komuś dobrze a samemu odpowiadać karnie. Używaj mózgu, myślenie nie kosztuje!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:26:50

    Trochę współczuję mieszkańcom Gminy Regimin skoro kandydatka nie potrafi uzupełnić prawidłowo wniosku.... A chce rządzić cała gmina... Współczuję!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:44:20

    Ciekawa sytuacja z tą podmianą plakatów, może kolekny rozłam w PiS?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 21:16:16

    Ależ wójt jest uczciwy i przestrzega przepisów szkoda że nad boiskiem w Grzybowie przebiega linia wysokiego napięcia i wiele innych niezgodności dało się obejść !

  • gość 2018-10-12 21:24:45

    Jeśli ukradł ci coś to zgłoś do prokuratury. Śmieszny jesteś Targoniaku, tu linia, tam niezgodność, tu coś obejść.

  • gość 2018-10-12 21:33:25

    Czy kandydatka przyjęła korzyść majątkową o charakterze niepieniężnym promując się na plakatach rządowych "Czyste powietrze"?

  • gość 2018-10-12 21:49:58

    Pewnie że wójt nic nie robi! Oczyszczalnia sama się zbudowała, tak jak kanalizacja w Regiminie, czy powstająca w Lekowie i Targoniach. Sam się asfalt położył między Kątkami a Klicami, cała droga do Szulmierza, sama się buduje świetlica w Klicach, same sie wyremontowały i wyposażyły świetlice w kilkunastu wsiach, same szkoły wyposażyły sie w nowoczesne pomoce.....Z pewnością wójt nic nie robi.

  • gość 2018-10-12 21:58:32

    Pracownicy powinni podać panią do sądu za ten filmik, że urząd jest nieprzyjazny petentom. Prosiłam o wydanie zaświadczenia i otrzymałam od ręki.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 22:15:19

    Jak ktoś nie umie napisać wniosku niech siedzi w domu

  • gość 2018-10-12 22:33:07

    To wstyd, że nie umie napisać wniosku, a jeszcze robi ludziom wodę z mózgu.

  • gość 2018-10-12 22:34:56

    Ciekawy jest wątek pana ministra. Dlaczego wymieniają banery? Czy pan minister zaciera ślady?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 23:43:00

    Jakie wnioski co wy ludzie pierdolcie?? Żeby wejść na świetlice wiejską którą z resztą budowali mieszkańcy wsi i spokojnie usiąść na ławkach to trzeba o to pytać wójta czy można??z resztą i tak nie udostępnił by świetlicy swojej największej rywalce w wyborach żeby pokazać jako to on ma władzę

  • gość 2018-10-13 07:32:03

    Poziom intelektualny gościa wyżej jest porażający i to jest właśnie elektorat PIS.

  • gość 2018-10-13 07:53:20

    Nie trzeba zaraz używać wulgaryzmów! Świetlice są własnością Gminy Regimin i ona odpoiada za ich udostępnianie. Dla mieszkańców drzwi stoja otworem, ale Komitety Wyborcze mają obowiązek wynajęcia świetlic na zebrania wyborcze. Zabieraj gościu głos, ale na temat, na którym się znasz!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 11:25:08

    Poziom intelektualny ludzi z gminy już znam bo widziałem ich w różnych sytuacjach i jak się zachowują więc wulgaryzm którego użyłem to nic przy tym co mówią pracownicy gminy jak są między sobą

  • gość 2018-10-13 11:52:42

    Czy pieniądze rządowe przeznaczone na promocję i realizację programu „Czyste powietrze” przeznaczone zostały na finansowanie komitetu wyborczego i kampanii wyborczych kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na Wójta Gminy Regimin – Marioli Kołakowskiej? Może niedługo odpowie na to pytanie prokuratura.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 12:04:14

    Popieram powyższe komentarz

  • gość 2018-10-13 15:52:00

    Jesli rozmawiaja między soba, to ich prywatna sprawa. Ale uzywanie publicznie wulgaryzmów świadczy jednak o poziomie intelektu wypowiadającego się. Jasne - należy wszystkich z gminy wywalić, zaś zatrudnić takich, którzy wulgaryzmów uzywaja publicznie! Dobra zmiana!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 17:24:34

    W obronie Maria nna

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 17:40:31

    Witam ostatnio byłem w gminie i mam pytanie bez żadnych złośliwości po co tam pracuje tyle kobiet które tylko siedzą i paza wojtowi kawę albo biegają do sklepu po ciastka?? Czy potrzeba kilku osób do wykonywania takich skomplikowanych poleceń??

  • gość 2018-10-13 17:52:47

    Komentarz powyższy wymyślony i nieprawdziwy, ale można i tak atakować. Prawdą jest zatem stwierdzenie, że będą zwalniać wszystkich aż do sprzątaczki.

  • gość 2018-10-13 17:55:12

    Ja byłem w gminie i nie widziałem żeby ktoś jadł ciasteczka, sprawę załatwiłem w ciągu 15 min.

  • gość 2018-10-13 17:58:34

    Jak się nie ma nic do zaproponowania to się wymyśla ciasteczka.

  • gość 2018-10-13 18:05:33

    Jak pani chce aplikować o środki unijne, budować kanalizację, drogi, świetlice skoro nie potrafi pani złożyć wniosku o udostępnienie sali i mieszkańcy muszą stać pod chmurką?

  • gość 2018-10-13 18:31:08

    O matko jedyna. Jakiś mądrala odkrył urząd, w którymś ludzie jedzą ciastka! A to im tego nie wolno, czy też mają jeść ciastko czy kanapkę w łazience, żeby nikt nie widział?!

  • gość 2018-10-13 18:32:38

    Wystarczy, że się lansuje z Szydło z Bańką

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 19:20:17

    Odrazu widać że osoby opisujące i broniące wójta to jego przydupasy które na wszystko mają wymówkę i trzęsą się o swoje posady bo skończyło by się nic nie robienie tylko może by coś trzeba było zacząć działać ale lepiej niech będzie jak jest czyli patrzenie w szybę kto przejeżdża koło gminy:)

  • gość 2018-10-13 19:42:55

    Gościu pewnie liczysz na posadkę, jesteś życiowym nieudacznikiem, który potrafi tylko obrażać innych.

  • gość 2018-10-13 19:46:31

    Już przebiera nogami, żeby tylko dostać pracę.

  • gość 2018-10-13 19:51:11

    To są właśnie pisowskie slogany "tylko może by coś trzeba zacząć działać". Pamiętacie pisowską posłankę Kruk, która "potrafi coś tam, coś tam".

  • gość 2018-10-13 19:54:58

    Pewnie chciałbyś, żeby wydali szybko pozwolenie na budowę kurników. To by było robienie coś!

  • gość 2018-10-13 20:58:49

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 21:03:57

    Ktoś ma obsesję na punkcie kurników

  • gość 2018-10-13 21:09:01

    Na stronie urzędu gminy jest informacja, że wpłynęło pismo o wydanie pozwolenia na budowę kurników. To nie obsesja to fakt. Wolę mieć obsesję niż smród!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 21:58:27

    Żadnych kurnikow nie będzie to plotka wyssana z palcy aby oczernic panią kolakowska z resztą skończmy odpowiadać na te żenujące wypociny ludzi pisanych z gminy czas pokaże co się wydarzy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 22:12:07

    I jeszcze jedno nie jestem za żadna partią jedyne po co to pisze to po to aby zaczęło coś się dziać żeby w,,każdej,, wiosce zachodziły zmiany a nie tylko w klicach i grzybowie no i strazakom z lekowa i Pawłowa wójt coś sypnie żeby było poparcie a reszta co?? To jest bolesna prawda wiem co pisze bo znam niestety pana wójta osobiście i nie raz pokazywal swoje oblicze amen

  • gość 2018-10-14 08:21:10

    Zapomniałeś o Targoniach, tam właśnie budują kanalizację, a potem powstaną drogi, o Jarlutach Dużych, Pawłowie, Lipie, Pniewie-Czeruchach i Lekówcu, tam też powstają nowe odcinki dróg, o tym że mieszkańcy Lipy, Kątek mogą już korzystać z nowego placu zabaw dla dzieci wraz z siłownią dla dorosłych, o Regiminie tu zbudowano kanalizację i nowe drogi itd.

  • gość 2018-10-14 08:32:12

    Nie możemy czekać na to co czas pokarze, nie rób z mieszkańców gminy idiotów. My nie chcemy ani tej pani, ani kurników. Znamy smród z CEDROBU.

  • gość 2018-10-14 08:35:21

    Może i nie jesteś związany z PIS, chociaż wątpię, chcesz żeby zaczęło się "coś dziać" będzie się działo jak będzie śmierdziało

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 09:07:18

    Potrzebna jest zmiana wójta definitywna i nie słuchać tego blablania!

  • gość 2018-10-14 09:41:23

    Kandydatka jest spoza gminy, w komisjach są ludzie PIS spoza gminy, przemalują nam, tak jak Kaczyński zapowiada, gminę na niebiesko, sprowadzą misiewiczów, pobudują kurniki. Mieszkańcy nie są głupi, wiedzą o co chodzi. Nauczyliście się kłamać od premiera. Nam nie wystarczy "micha ryżu".

  • gość 2018-10-14 10:02:15

    Jak sie chce kogoś uderzyć, to kij sie zawsze znajdzie. Definitywnie to ty gościu przestać bzdury wypisywać! Nic się nie robi i nic się nie robi. Ile tego można czytać! Ślepy jesteś, więc idz do lekarza (chociaż kolejki sie wydłużyły), chociaż nie do okulisty, ale .... innego!

  • gość 2018-10-14 10:22:25

    Ja neleze do osp i wiem co wojt zrobił dla strazaków. Odwalcie sie od niego i od naszych strazy!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 12:03:40

    Po wpisie widać

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 12:38:52

    Nic wójt nie robi. Pracowicie i uczciwie pierdzi w stołek 20lat

  • gość 2018-10-14 17:11:40

    To już nudne - ślepcy niech nie biorą się za oglądanie świata. A z tym pierdzeniem to wąchaj gosciu swoje smrody, a nie zajmuj czyjąś niestrawnością! Smacznego!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 17:28:08

    Brawo Maria nna broń

  • gość 2018-10-14 20:44:12

    https://pl-pl.facebook.com/pulsciechanowa/

  • gość 2018-10-14 20:45:55

    Cz po wygranej pieniądze gminne będą szły na lans?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 21:37:32

    Tak

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 21:42:39

    Zwłaszcza jak wójt zostanie ten sam

  • gość 2018-10-14 22:29:06

    To nie wójt wydaje publiczne pieniądze na swoją kampanię.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 07:24:24

    Masz jakieś dowody że pani kolakowska wydaje publiczne pieniądze na swoją kampanię?? To ludzie z otoczenia wójta puścili takie brednie w obieg żeby oczernic konkurentke bo tylko w ten sposób mogą ją atakować

  • gość 2018-10-15 07:57:59

    No to chiba widac na tym pulsie ciechanowa!!!

  • gość 2018-10-15 09:28:19

    To nie są brednie. Przeczytaj!

  • gość 2018-10-15 19:52:24

    Parafrazując wypowiedź Pana Prezydenta Ciechanowa z dzisiejszej debaty: "zrobili bałagan u siebie chcą i w Regiminie"

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 20:56:17

    Ten z Ciechanowa niech pilnuje swoich zabawek

  • gość 2018-10-17 20:15:13

    Drodzy Wyborcy i Wybierani z gminy Regimin, czy nie macie swoich ludzi do komisji wyborczej. Po co Wam członkowie komisji z Ciechanowa.

  • gość 2018-10-17 20:58:20

    Mamy swoich ludzi, ale pisowcy wolą tych z Ciechanowa i Przasnysza.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 09:39:22

    Wiedzą co robią !

  • gość 2018-10-18 10:45:51

    Pani Mariola Kołakowska ukrywa, a następnie usuwa moje, niewygodne dla niej komentarze ze swojego postu na jej fanpage, niepasujące do jej sielankowej wizji gminy i prezentacji swojej osoby. Publikuję więc tu z nadzieją , że przeczytają inni , a Pani kandydatka ustosunkuje się do mojego pytania. Pani Mariolo, pochwaliła się Pani swoim wykształceniem i stanowiskiem w KRUS. Milczy Pani jeśli chodzi o o Pani doświadczenie zawodowe z ostatnich kilku lat. W jakich firmach pracowała Pani wcześniej zanim podjęła tę pracę? Pracę w KRUS otrzymała Pani z mianowania , dzięki PIS?. Pani mąż otrzymał posadę Prezesa Stadniny Koni w Krasnem, dzięki PIS? Chociaż przed tym prowadził firmę zajmującą się handlem bydłem. Firma została zamknięta. Czy Pani również prowadziła ją wraz z mężem? Czy tak dobrze była zarządzana i świetnie prosperowała, że ją Państwo zamknęliście i poszliście na państwowe posady? Czy taka wizja czeka też gminę Regimin, gdyby została Pani wójtem? Myślę że wyborcy chcieliby poznać Pani opinię w tej sprawie.

  • gość 2018-10-18 12:53:12

    Spotkanie w Karniewie - obok kandydatki pan, który chce budować chlewnie. Przypadek?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 18:15:50

    Tak to przypadek

  • gość 2018-10-18 20:41:42

    Nie sądzę!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 20:49:09

    Może to ten sam co wybudował chlewnie kilka metrów od domu wójta a on nic nie mógł z tym zrobić?? Nie mógł zadbać o to żeby nie miał smrodu u siebie a chce dbać o gminę i w niej niby zabraniać budowy chlewni czy kurnikow ... żałosne są próby atakowania konkurentki na posadę wójta

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 20:56:35

    Popieram powyższy komentarz jak obecny wójt chce pomóc w rozwoju gminy skoro nie ma żadnego planu ani pomysłu na jej rozwój ?? Podczas trwania kampani nawet nie przedstawil co chce zmienić a wyłącznie jego celem jest oczernienie konkurentki zamiast pomyśleć o tym co sam mógł by zrobić

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 21:22:56

    Żenujące jest to jak wójt lata od chałupy do chałupy i trzęsie niemodnymi portkami

  • gość 2018-10-18 21:56:43

    A Kołakowska jaki ma plan? Ano taki rozwój gminy ha, ha! rozmawiała o tym z premierem Morawieckim i marszałkiem senatu. i ministrem sportu, no i z Beatą Szydło. Problem w tym, że oni zapomnieli gdzie leży Regimin. Na spotkania jeżdzi z ministrem Romanowskim zawsze to raźniej i dostojniej. I wszystko zmieni, i tak będzie pięknie. I rządowy Plan Czyste powietrze wdroży chociaż wnioski nie składa się w gminie. Jednak jak to przyjemnie bajek posłuchać, zaraz jakoś milej się robi. I dom seniora będzie, i centrum rehabilitacji....Halo! :))) Pobudka :)))

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 05:49:35

    Jak wójt będzie zakazywał budowy budynków inwentarskich to będzie przeciwko rozwojowi rolnictwa i tym samym dla rolników będzie wrogiem, przecież to gmina wiejska, a to niby gdzie budować budynki inwentarskie w centrum miasta? A Kołakowska przy samochodzie dla OSP Szulmierz to kogo tam reprezentuje?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 07:23:38

    Jaki ma plan i na ile go w drozy w życie to okaże się jakby wygrała wybory lepsze to niz nic nie robić i nic nie mówić jak czyni to obecny wójt

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 07:27:05

    Ale wójt jest chociaż honorowy bo nic nie planował przez całą kadencję więc nic nie musiał robić i.nikt nie może mu zarzucić że nie spełnił przedwyborczych objetnic

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 07:53:57

    A propo portek moglaby go któraś ubrać

  • gość 2018-10-19 10:02:22

    Wójt nie zakazuje budowy budynków gospodarczych. Czy 8 kurników buduje rolnik?

  • gość 2018-10-19 10:05:35

    Wyszło szydło z worka chcecie budować kurniki, pod przykrywką niby gospodarzy?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:09:02

    Elektoracie Pana wójta ! Kto was będzie całował w rękę , klepał po plecach ,kłaniał się w pas ,popijał z wami jeśli stanie się cud i przegra?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 15:50:48

    Jeśli stanie się ten piękny cud to zacznę wierzyć w mądrość ludzi .

  • gość 2018-10-19 20:22:32

    Uważasz że mieszkańcy Regimina są głupi, zobaczysz pokarzą mądrość i nie zagłosują na partię która wszystko niszczy, wszystkich ze sobą kłóci i chce sprowadzić do gminy misiewiczów.

  • gość 2018-10-19 20:24:10

    Zrobili bałagan u siebie w partii chcą zrobić bałagan w gminie. Nie pozwólmy na to!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 20:25:09

    Może jest w tym trochę prawdy, że obecny wójt mało robi. Mam mieszane odczucia w stosunku do jego osoby , ale pani Kołakowskla też mi się nie podoba z tym lansowaniem się u boku p. Romanowskiego czy posłanki Cicholskiej np. W Szulmierzu. Czy ta Pani będzie, w przypadku wygranej, sprawowač samodzielnie władzę w gminie, czy też wykonywać polecenia PiS? A może to tylko marionetka, za której sznurki ktoś będzie pociągał?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 20:34:49

    Głupi to są ci którzy chrzanią te idiotyczne słowa misiewicze ,pisiewicze, hańba 500plus i wiele innych pierdul!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 21:07:54

    Mieszkańcy gminy nie bójcie się głosować przeciwko panu Zdunczykowi!

  • gość 2018-10-19 22:23:27

    Ubliżasz mieszkańcom gminy, pewnie jesteś nie stąd. Czy to prawda, że kandydatka PIS na radną z Regimina powiedziała: w poniedziałek już będą czystki?

  • gość 2018-10-19 22:24:44

    Czy w Regiminie będzie rządziła marionetka? Nie pozwólmy się omotać!

  • gość 2018-10-19 22:58:52

    Chcemy mieć w gminie spokój, a nie kłótnie. Nie chcemy karierowiczów z pisu!

  • gość 2018-10-19 23:39:50

    Wybór Zduńczyka gwarantuje dobrą współpracę z miastem min. autobusy miejskie.

  • gość 2018-10-19 23:56:04

    Nie chcemy kurników i chlewni!!!!

  • gość 2018-10-19 23:57:14

    Nie dla PIS-u!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-20 06:20:11

    Marionetki to ludzie wójta którymi rządzi jak chce

  • Gość - niezalogowany 2018-10-20 09:16:37

    Oby ludzie nie dali się omotac wojtowi i ludziom z gminy i jutro podjeli dobrą decyzję bo inaczej znów przez najbliższe lata będzie stekanie że wójt nic nie robi .. dajmy szansę komuś nowemu gorzej już i tak nie będzie osoba młoda ambitna a wójt co mógł to już zaoferował czyli grile i wycieczki dla ludzi z gminy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-20 21:08:45

    OSP Szulmierz nie dostał samochodu Straży tylko obietnicę że do końca roku będzie, 4 lata temu też była obietnica.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 09:00:14

    Pogrzeb cara

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 09:02:08

    Dzięki wielkie narodzie że zmadrzales !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 09:12:20

    Jak czujecie się lalusie z gminy?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 09:19:19

    Od dziś czyste powietrze w gminie Regimin!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 09:21:33

    Gratulacje Pani Wójt !!

Dodajesz jako: |

Wybory, Regimin - więcej informacji