:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Regimin

11/10/2018 16:22
Wybory, Kandydaci wójta radnych gminie Regimin - zdjęcie, fotografia

Dwoje kandydatów powalczy o urząd wójta w gminie Regimin w październikowych wyborach samorządowych. W wyborach do Rady Gminy zarejestrowano 43 kandydatów, którzy powalczą o 15 mandatów. W gminie Regimin uprawnionych do głosowania jest w sumie 4 073 osób. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów.

Kandydaci na wójta gminy Regimin:

KOŁAKOWSKA Mariola (36 l., zam. Przążewo - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość),

ZDUŃCZYK Lech Marek (56 l., zam. Grzybowo - Komitet Wyborczy Wyborców "Uczciwość i praca dla Regimina").

Kandydaci na radnych w gminie Regimin z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 - 238 wyborców (SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Adama Rzewuskiego, ul. Graniczna, ul. Hipolita Marczewskiego, ul. Ignacego Mościckiego, ul. Jadwigi Kamińskiej, ul. Wincentego Gutkowskiego, ul. Waleriana Łukasińskiego, ul. Władysława Kubickiego):

OLSZEWSKA Alicja (66 l., zam. Regimin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), SOSNOWSKA Anna (35 l., zam. Regimin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), ZJADEWICZ Joanna (43 l., zam. Regimin, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 2 - 244 wyborców (SOŁECTWO: REGIMIN MIEJSCOWOŚCI: REGIMIN ul. Michała Bojanowskiego, Józefa Brudzińskiego, ul. Heleny Dobrzynieckiej, ul. Księdza Hipolita Waśniewskiego, ul. Ojca Damiana Wojtyski, ul. Władysława Oleksiaka, ul. Anieli Radzickiej):

PIELECH Maciej (42 l., zam. Regimin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), ZADROŻNA Wioletta (36 l., zam. Regimin, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), MYSIAKOWSKI Józef Michał (39 l., zam. Regimin, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 3 - 395 wyborców (SOŁECTWO: GRZYBOWO):

KRAŚNIEWSKI Jacek Sławomir (59 l., zam. Grzybowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), MIECHOWSKI Michał (45 l., zam. Grzybowo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), WIELECHOWSKI Jakub (41 l., zam. Grzybowo, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 4 - 168 wyborców (SOŁECTWO: KLICZKI, LEKÓWIEC, MOŚCICE):

TAMOWICZ Jan Jarosław (51 l., zam. Lekówiec, KW Prawo i Sprawiedliwość), CZARNEWICZ Adam (54 l., zam. Kliczki, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 5 - 258 wyborców (SOŁECTWO: KĄTKI, KLICE):

SKONECZNA Izabela (34 l., zam. Kątki, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JACKOWSKI Grzegorz (42 l., zam. Klice, KW Prawo i Sprawiedliwość), BETLIŃSKI Paweł (42 l., zam.     Klice, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 6 - 362 wyborców (SOŁECTWO: KOZDROJE-WŁOSTY, SOŁECTWO: TARGONIE, TRZCIANKA):

DASZCZYŃSKI Stanisław (52 l., zam. Targonie, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), CICHOLSKI Miłosz Seweryn (30 l., zam. Szulmierz, KW Prawo i Sprawiedliwość), OWCZARCZYK Grzegorz (36 l., zam. Targonie, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 7 - 243 wyborców (SOŁECTWO: LEKOWO):

GROSS - DOLECKI Mariusz (34 l., zam. Lekowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), BARAŃSKI Mariusz (40 l., zam. Lekowo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), BĄKOWSKA Agnieszka (40 l., zam. Lekowo, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 8 - 247 wyborców (SOŁECTWO: ZEŃBOK):

OLSZEWSKA Joanna (46 l., zam. Zeńbok, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), STĘPSKA Danuta Maria (57 l., zam.    Przybyszewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), PERKOWSKI Janusz Wojciech (60 l., zam. Zeńbok, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), OLSZEWSKI Jacek (42 l., zam. Zeńbok, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Okręg nr 9 - 245 wyborców (SOŁECTWO: JARLUTY DUŻE, JARLUTY MAŁE):

KURZĘCKI Paweł (31 l., zam. Jarluty Małe, KW Prawo i Sprawiedliwość), SOWIŃSKI Krzysztof (59 l., zam. Jarluty Duże, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 10 - 198 wyborców (SOŁECTWO: KARNIEWO, PRZYBYSZEWO):

JAROSZEWSKI Grzegorz (36 l., zam. Przybyszewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KWAŚNIEWSKI Michał Adam (37 l., zam. Grzybowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), DUDZIŃSKI Ryszard Stanisław (62 l., zam. Karniewo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 11 - 263 wyborców (SOŁECTWO: PNIEWO-CZERUCHY, PNIEWO WIELKIE):

STASZEWSKI Bogusław (40 l., zam. Pniewo-Czeruchy, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KWASIBORSKI Janusz Szymon (45 l., zam. Pniewo - Czeruchy, KW Prawo i Sprawiedliwość), ZABIEGAŁOWSKI Tomasz (55 l., zam. Pniewo-Czeruchy, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 12 - 331 wyborców (SOŁECTWO: PAWŁOWO, PAWŁÓWKO):

KUPNIEWSKA Wanda (67 l., zam. Pawłowo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), WENDA Arkadiusz (48 l., zam. Pniewo - Czeruchy, KW Prawo i Sprawiedliwość), CHOJNACKI Radosław (38 l., zam. Pawłowo, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina").

Okręg nr 13 - 341 wyborców (SOŁECTWO: SZULMIERZ):

DZIĄBA Jacek (44 l., zam. Szulmierz, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), SOBECKI Marcin (34 l., zam. Szulmierz, KKW SLD Lewica Razem), ROMANOWSKI Tomasz (66 l., zam. Szulmierz, KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg nr 14 - 246 wyborców (SOŁECTWO: KALISZ, LIPA):

ŁADZIŃSKA Hanna Ewa (62 l., zam. Lipa, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), MAJEWSKA Agnieszka (40 l., zam. Lipa, KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg nr 15 - 294 wyborców (SOŁECTWO: KOZICZYN, RADOMKA):

MUSZYŃSKI Dariusz Czesław (55 l., zam. Koziczyn, KW Prawo i Sprawiedliwość), CHOJNACKI Ryszard Dyonizy (64 l., zam. Radomka, KWW "Uczciwość i praca dla Regimina"), CIENKUS Klaudia Zofia (25 l., zam. Koziczyn, KWW Józefa Mysiakowskiego "Czas na zmiany 2").

Reklama

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Regimin komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 23:02:40

    Oby pani kolakowska wygrała w tych wyborach bo naprawdę widać że jej zależy żeby zaszły jakieś zmiany i coś się zaczęło dziać w tej naszej nieszczęsnej gminie

  • gość 2018-10-12 11:27:10

    Oby Pan Zduńczyk wygrał :) A .....? ta Lalunia MISS Radomki może wygra (Jaka Ona Jest brzydka (: )

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:08:52

    A co się ma uroda do mądrości ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:12:51

    Przynajmniej lalunię z gminy nie będą miały komu się podobać żona odpocznie !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:39:05

    Popieram Panią Kołakowski bardzo liczę na to że więcej ludzi jest mądrych i inteligentnych !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 14:41:37

    Obecnemu carowi precz!

  • gość 2018-10-12 15:21:50

    Popieram Pana Zduńczyka uważam że jest bardzo dobrym carem i życzę powodzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 15:48:56

    Panu wojtowi już dziękujemy a ci co go bronią to tylko jego świta z gminy która boi się o swoje krzesełka .Tyle lat wójt nic nie robił nie robi i napewno nie zrobi i nie ma co się łudzić że będzie inaczej dlatego potrzebna zmiana i to jak najszybciej

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 16:13:27

    Tylko Lech

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 16:37:02

    Lech jest dobry ale tylko zimny i butelkowy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:24:02

    Czasy cara Mikołaja minęły chyba że osoba której się on podoba jest z tej epoki!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:31:14

    Osoby z tej epoki są nieśmiertelne już tyle lat żyją

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 17:34:40

    Potrzebna jest zmiana wójta ale też i radnych którzy są beznadziejni!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:29:42

    Dokładnie trzeba zmienić wszystkich w tej gminie zaczynając od samej góry a efekty szybko się pojawią co by nie zrobiła pani kolakowska to i tak będzie więcej niż obecny wójt zrobił przez całe lata bo w sumie to nic kompletnie nie zrobił

  • gość 2018-10-12 18:38:05

    Czy może ktoś wie dlaczego usuwane są banery, na których jest pan Romanowski z panią Kołakowską, a w to miejsce zawieszane są banery tylko z panem Romanowskim? Dlaczego usuwa ze swojego facebooka plakat (prawdopodobnie przeróbka plakatu ze strony islamskiej) ze spotkania w Lekowie, na którym jest pani Kołakowska? Panie Romanowski w internecie nic nie ginie!!!!! Oceńcie sami zachowanie Pana Ministra. Nam też nie brakuje determinacji!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:47:15

    Car zawładnął wszystkimi remizami w gminie nie pozwala na spotkania z kandydatka na wójta pobiera opłaty nakazuje zrywać banery z płotów pytam w imię czego przecież te świetlicę są ludzi ze wsi !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 18:56:58

    Do wpisu wyżej dokładnie u nas też obecny wójt nie pozwolił żebyśmy weszli do remizy tylko spotkanie odbyło się na zewnątrz przecież to jest istna propaganda ludzie obudzcie się i pogoncie obcego wójta bo to co wyprawia woła o pomstę do nieba że sam niema wstydu żeby odejść

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 19:16:40

    Wójt jest nie tylko do wywalenia ale do wywiezienia na taczkach !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 19:36:55

    Tylko żeby zorganizować spotkanie wyborcze z mieszkańcami to trzeba spełnić określone warunki. Przede wszystkim musi to zgłosić pelnomocnik kandydata oraz jeśli to spotkanie ma być w np. Świetlicy wiejskiej to trzeba za wynajem zapłacić - takie są przepisy prawa nie tylko w Regiminie ale w całej Polsce.

  • gość 2018-10-12 19:46:13

    Uważają, że w gminie Regimin mieszkają ciemniacy i działają według zasady "ale ciemny lud to kupi".

  • gość 2018-10-12 19:48:39

    Dlaczego ta pani nie powie prawdy nie potrafię złożyć prawidłowo wypełnionego wniosku i dlatego nie mogę zaprosić Państwa do świetlicy?

  • gość 2018-10-12 19:56:43

    https://pkw.gov.pl/pliki/1534246806_ZKF-811-3-18.pdf WYJAŚNIENIA dotyczące zasad finansowania kampanii wyborczej w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r. Zgodnie z art. 130 § 1 Kodeksu wyborczego odpowiedzialność za zobowiązania majątkowe komitetu wyborczego ponosi pełnomocnik finansowy tego komitetu. Odpowiedzialność ta ma charakter nieograniczony i dotyczy całego majątku osobistego pełnomocnika finansowego, a także majątku posiadanego w ramach wspólności majątkowej ze współmałżonkiem.4) komitetom wyborczym nie wolno przyjmować korzyści majątkowych o charakterze niepieniężnym (np. darowizn rzeczowych, darmowych usłu, ), z wyjątkiem:  nieodpłatnych usług polegających na rozpowszechnianiu plakatów i ulotek wyborczych przez osoby fizyczne,  pomocy w pracach biurowych udzielanej przez osoby fizyczne,  wykorzystania przedmiotów i urządzeń, w tym pojazdów mechanicznych, udostępnianych nieodpłatnie przez osoby fizyczne,  nieodpłatnego udostępniania miejsc do ekspozycji materiałów wyborczych przez osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej w zakresie reklamy (art. 132 § 5 Kodeksu wyborczego).

  • gość 2018-10-12 20:05:40

    Wójt Gminy działa na podstawie prawa i w granicach prawa. A prawo obowiązuje także kandydatkę. Można oczywiście insynuować, nie wpuścił nas, znalazł kruczki. Nie wójt tego prawa nie ustanawiał, a wprowadzili je obecnie rządzący, czyżby nie wytłumaczyli nieudacznikom jak je stosować? Czy ktoś z Państwa miał jakieś problemy z wynajęciem sali? Nie! Trzeba tylko złożyć odpowiedni wniosek. Wójt nie będzie narażał siebie czy pracowników na odpowiedzialność tylko dlatego, że ktoś kto chce być Wójtem, a nie potrafi wypełnić wniosku

  • gość 2018-10-12 20:10:35

    Korzyść majątkowa niepieniężna to wynajęcie czy udostępnienie świetlicy. Kandydatka ma świadomość tego, gdyż w Czeruchach świetlica była otwarta, a ona nie chciała wejść tylko powiedziała jest ciepło to możemy pod wiatą. Gdzie ci pisowcy nauczyli się kłamać i manipulować?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:13:47

    Każdy komentarz jest dobry aby utrudnić mieszkańcom spotkanie z kontrkandydatem czysta obłuda!

  • gość 2018-10-12 20:15:43

    To nie obłuda a działanie PIS-u według słów, które wypowiedział pan premier Morawiecki "Ludzie są głupi" , "micha ryżu"

  • gość 2018-10-12 20:17:40

    Gościu pewnie byś udostępnił, żeby zrobić komuś dobrze a samemu odpowiadać karnie. Używaj mózgu, myślenie nie kosztuje!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:26:50

    Trochę współczuję mieszkańcom Gminy Regimin skoro kandydatka nie potrafi uzupełnić prawidłowo wniosku.... A chce rządzić cała gmina... Współczuję!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 20:44:20

    Ciekawa sytuacja z tą podmianą plakatów, może kolekny rozłam w PiS?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 21:16:16

    Ależ wójt jest uczciwy i przestrzega przepisów szkoda że nad boiskiem w Grzybowie przebiega linia wysokiego napięcia i wiele innych niezgodności dało się obejść !

  • gość 2018-10-12 21:24:45

    Jeśli ukradł ci coś to zgłoś do prokuratury. Śmieszny jesteś Targoniaku, tu linia, tam niezgodność, tu coś obejść.

  • gość 2018-10-12 21:33:25

    Czy kandydatka przyjęła korzyść majątkową o charakterze niepieniężnym promując się na plakatach rządowych "Czyste powietrze"?

  • gość 2018-10-12 21:49:58

    Pewnie że wójt nic nie robi! Oczyszczalnia sama się zbudowała, tak jak kanalizacja w Regiminie, czy powstająca w Lekowie i Targoniach. Sam się asfalt położył między Kątkami a Klicami, cała droga do Szulmierza, sama się buduje świetlica w Klicach, same sie wyremontowały i wyposażyły świetlice w kilkunastu wsiach, same szkoły wyposażyły sie w nowoczesne pomoce.....Z pewnością wójt nic nie robi.

  • gość 2018-10-12 21:58:32

    Pracownicy powinni podać panią do sądu za ten filmik, że urząd jest nieprzyjazny petentom. Prosiłam o wydanie zaświadczenia i otrzymałam od ręki.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 22:15:19

    Jak ktoś nie umie napisać wniosku niech siedzi w domu

  • gość 2018-10-12 22:33:07

    To wstyd, że nie umie napisać wniosku, a jeszcze robi ludziom wodę z mózgu.

  • gość 2018-10-12 22:34:56

    Ciekawy jest wątek pana ministra. Dlaczego wymieniają banery? Czy pan minister zaciera ślady?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 23:43:00

    Jakie wnioski co wy ludzie pierdolcie?? Żeby wejść na świetlice wiejską którą z resztą budowali mieszkańcy wsi i spokojnie usiąść na ławkach to trzeba o to pytać wójta czy można??z resztą i tak nie udostępnił by świetlicy swojej największej rywalce w wyborach żeby pokazać jako to on ma władzę

  • gość 2018-10-13 07:32:03

    Poziom intelektualny gościa wyżej jest porażający i to jest właśnie elektorat PIS.

  • gość 2018-10-13 07:53:20

    Nie trzeba zaraz używać wulgaryzmów! Świetlice są własnością Gminy Regimin i ona odpoiada za ich udostępnianie. Dla mieszkańców drzwi stoja otworem, ale Komitety Wyborcze mają obowiązek wynajęcia świetlic na zebrania wyborcze. Zabieraj gościu głos, ale na temat, na którym się znasz!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 11:25:08

    Poziom intelektualny ludzi z gminy już znam bo widziałem ich w różnych sytuacjach i jak się zachowują więc wulgaryzm którego użyłem to nic przy tym co mówią pracownicy gminy jak są między sobą

  • gość 2018-10-13 11:52:42

    Czy pieniądze rządowe przeznaczone na promocję i realizację programu „Czyste powietrze” przeznaczone zostały na finansowanie komitetu wyborczego i kampanii wyborczych kandydatki Prawa i Sprawiedliwości na Wójta Gminy Regimin – Marioli Kołakowskiej? Może niedługo odpowie na to pytanie prokuratura.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 12:04:14

    Popieram powyższe komentarz

  • gość 2018-10-13 15:52:00

    Jesli rozmawiaja między soba, to ich prywatna sprawa. Ale uzywanie publicznie wulgaryzmów świadczy jednak o poziomie intelektu wypowiadającego się. Jasne - należy wszystkich z gminy wywalić, zaś zatrudnić takich, którzy wulgaryzmów uzywaja publicznie! Dobra zmiana!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 17:24:34

    W obronie Maria nna

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 17:40:31

    Witam ostatnio byłem w gminie i mam pytanie bez żadnych złośliwości po co tam pracuje tyle kobiet które tylko siedzą i paza wojtowi kawę albo biegają do sklepu po ciastka?? Czy potrzeba kilku osób do wykonywania takich skomplikowanych poleceń??

  • gość 2018-10-13 17:52:47

    Komentarz powyższy wymyślony i nieprawdziwy, ale można i tak atakować. Prawdą jest zatem stwierdzenie, że będą zwalniać wszystkich aż do sprzątaczki.

  • gość 2018-10-13 17:55:12

    Ja byłem w gminie i nie widziałem żeby ktoś jadł ciasteczka, sprawę załatwiłem w ciągu 15 min.

  • gość 2018-10-13 17:58:34

    Jak się nie ma nic do zaproponowania to się wymyśla ciasteczka.

  • gość 2018-10-13 18:05:33

    Jak pani chce aplikować o środki unijne, budować kanalizację, drogi, świetlice skoro nie potrafi pani złożyć wniosku o udostępnienie sali i mieszkańcy muszą stać pod chmurką?

  • gość 2018-10-13 18:31:08

    O matko jedyna. Jakiś mądrala odkrył urząd, w którymś ludzie jedzą ciastka! A to im tego nie wolno, czy też mają jeść ciastko czy kanapkę w łazience, żeby nikt nie widział?!

  • gość 2018-10-13 18:32:38

    Wystarczy, że się lansuje z Szydło z Bańką

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 19:20:17

    Odrazu widać że osoby opisujące i broniące wójta to jego przydupasy które na wszystko mają wymówkę i trzęsą się o swoje posady bo skończyło by się nic nie robienie tylko może by coś trzeba było zacząć działać ale lepiej niech będzie jak jest czyli patrzenie w szybę kto przejeżdża koło gminy:)

  • gość 2018-10-13 19:42:55

    Gościu pewnie liczysz na posadkę, jesteś życiowym nieudacznikiem, który potrafi tylko obrażać innych.

  • gość 2018-10-13 19:46:31

    Już przebiera nogami, żeby tylko dostać pracę.

  • gość 2018-10-13 19:51:11

    To są właśnie pisowskie slogany "tylko może by coś trzeba zacząć działać". Pamiętacie pisowską posłankę Kruk, która "potrafi coś tam, coś tam".

  • gość 2018-10-13 19:54:58

    Pewnie chciałbyś, żeby wydali szybko pozwolenie na budowę kurników. To by było robienie coś!

  • gość 2018-10-13 20:58:49

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 21:03:57

    Ktoś ma obsesję na punkcie kurników

  • gość 2018-10-13 21:09:01

    Na stronie urzędu gminy jest informacja, że wpłynęło pismo o wydanie pozwolenia na budowę kurników. To nie obsesja to fakt. Wolę mieć obsesję niż smród!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 21:58:27

    Żadnych kurnikow nie będzie to plotka wyssana z palcy aby oczernic panią kolakowska z resztą skończmy odpowiadać na te żenujące wypociny ludzi pisanych z gminy czas pokaże co się wydarzy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 22:12:07

    I jeszcze jedno nie jestem za żadna partią jedyne po co to pisze to po to aby zaczęło coś się dziać żeby w,,każdej,, wiosce zachodziły zmiany a nie tylko w klicach i grzybowie no i strazakom z lekowa i Pawłowa wójt coś sypnie żeby było poparcie a reszta co?? To jest bolesna prawda wiem co pisze bo znam niestety pana wójta osobiście i nie raz pokazywal swoje oblicze amen

  • gość 2018-10-14 08:21:10

    Zapomniałeś o Targoniach, tam właśnie budują kanalizację, a potem powstaną drogi, o Jarlutach Dużych, Pawłowie, Lipie, Pniewie-Czeruchach i Lekówcu, tam też powstają nowe odcinki dróg, o tym że mieszkańcy Lipy, Kątek mogą już korzystać z nowego placu zabaw dla dzieci wraz z siłownią dla dorosłych, o Regiminie tu zbudowano kanalizację i nowe drogi itd.

  • gość 2018-10-14 08:32:12

    Nie możemy czekać na to co czas pokarze, nie rób z mieszkańców gminy idiotów. My nie chcemy ani tej pani, ani kurników. Znamy smród z CEDROBU.

  • gość 2018-10-14 08:35:21

    Może i nie jesteś związany z PIS, chociaż wątpię, chcesz żeby zaczęło się "coś dziać" będzie się działo jak będzie śmierdziało

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 09:07:18

    Potrzebna jest zmiana wójta definitywna i nie słuchać tego blablania!

  • gość 2018-10-14 09:41:23

    Kandydatka jest spoza gminy, w komisjach są ludzie PIS spoza gminy, przemalują nam, tak jak Kaczyński zapowiada, gminę na niebiesko, sprowadzą misiewiczów, pobudują kurniki. Mieszkańcy nie są głupi, wiedzą o co chodzi. Nauczyliście się kłamać od premiera. Nam nie wystarczy "micha ryżu".

  • gość 2018-10-14 10:02:15

    Jak sie chce kogoś uderzyć, to kij sie zawsze znajdzie. Definitywnie to ty gościu przestać bzdury wypisywać! Nic się nie robi i nic się nie robi. Ile tego można czytać! Ślepy jesteś, więc idz do lekarza (chociaż kolejki sie wydłużyły), chociaż nie do okulisty, ale .... innego!

  • gość 2018-10-14 10:22:25

    Ja neleze do osp i wiem co wojt zrobił dla strazaków. Odwalcie sie od niego i od naszych strazy!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 12:03:40

    Po wpisie widać

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 12:38:52

    Nic wójt nie robi. Pracowicie i uczciwie pierdzi w stołek 20lat

  • gość 2018-10-14 17:11:40

    To już nudne - ślepcy niech nie biorą się za oglądanie świata. A z tym pierdzeniem to wąchaj gosciu swoje smrody, a nie zajmuj czyjąś niestrawnością! Smacznego!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 17:28:08

    Brawo Maria nna broń

  • gość 2018-10-14 20:44:12

    https://pl-pl.facebook.com/pulsciechanowa/

  • gość 2018-10-14 20:45:55

    Cz po wygranej pieniądze gminne będą szły na lans?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 21:37:32

    Tak

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 21:42:39

    Zwłaszcza jak wójt zostanie ten sam

  • gość 2018-10-14 22:29:06

    To nie wójt wydaje publiczne pieniądze na swoją kampanię.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 07:24:24

    Masz jakieś dowody że pani kolakowska wydaje publiczne pieniądze na swoją kampanię?? To ludzie z otoczenia wójta puścili takie brednie w obieg żeby oczernic konkurentke bo tylko w ten sposób mogą ją atakować

  • gość 2018-10-15 07:57:59

    No to chiba widac na tym pulsie ciechanowa!!!

  • gość 2018-10-15 09:28:19

    To nie są brednie. Przeczytaj!

  • gość 2018-10-15 19:52:24

    Parafrazując wypowiedź Pana Prezydenta Ciechanowa z dzisiejszej debaty: "zrobili bałagan u siebie chcą i w Regiminie"