:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Grudusk

08/10/2018 17:38
Wybory, Kandydaci wójta radnych gminie Grudusk - zdjęcie, fotografia

Dwóch kandydatów powalczy o schedę po Jacku Oglęckim w gminie Grudusk. Dotychczasowy wójt gminy zdecydował bowiem, że nie będzie ubiegał się o kolejną kadencję. W wyborach do Rady Gminy zarejestrowano z kolei 40 kandydatów, którzy powalczą o 15 mandatów (w jednym z okręgów zgłosił się jeden kandydat, co oznacza w praktyce, że zostanie radnym). W gminie Grudusk uprawnionych do głosowania jest w sumie 2 976 osób. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów.

Kandydaci na wójta gminy Grudusk:

Piotrowicz Marek (56 l., zam. Grudusk - Komitet Wyborczy Wyborców "Jedność Grudusk"),

Rama Jacek (56 l., zam. Borzuchowo - Daćbogi - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość).

Kandydaci na radnych w gminie Grudusk z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 - 195 wyborców (SOŁECTWO GRUDUSK ULICE: CICHA, MAZOWIECKA, SZKOLNA):

KLEIN Radosław (41 l., zam. Grudusk, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), ADAMKOWSKA Dorota Barbara (39 l., zam. Grudusk, KW Prawo i Sprawiedliwość), CISKA Beata (53 l., zam. Grudusk, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 2 - 197 wyborców (SOŁECTWO GRUDUSK: MIEJSCOWOŚĆ GRUDUSK ULICE: CIECHANOWSKA NUMERY PARZYSTE OD NR 2 DO 82, KONOPNICKIEJ NUMERY NIEPARZYSTE OD NR 3 DO NR 37, STRAŻACKA, MIEJSCOWOŚCI GRUDUSK-BRZOZOWO, GRUDUSK-OLSZAK):

MALINOWSKI Andrzej Jarosław (53 l., zam. Grudusk, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), MAGDALIŃSKI Dariusz (57 l., zam. Grudusk, KW Prawo i Sprawiedliwość),      RZODKIEWICZ Jerzy Stanisław (54 l., zam. Grudusk, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 3 - 200 wyborców (SOŁECTWO GRUDUSK: MIEJSCOWOŚĆ: GRUDUSK-ULICE: 50 - LECIA PCK, CIECHANOWSKA NUMERY NIEPARZYSTE OD NR 3 DO NR 71, MOŚCICKIEGO):

AMENDA Wojciech (47 l., zam. Grudusk, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), ADAMKOWSKI Jacek Andrzej (40 l., zam. Grudusk, KW Prawo i Sprawiedliwość), MIERZEJEWSKI Grzegorz (24 l., zam. Grudusk, KWW Jedność Grudusk), DEPTUŁA Andrzej (59 l., zam. Grudusk, KWW Andrzeja Deptuły "Niezależni"), AMENDA Waldemar (54 l., zam. Grudusk, KWW Bezpieczny Rozwój).

Okręg nr 4 - 216 wyborców (SOŁECTWO GRUDUSK MIEJSCOWOŚĆ GRUDUSK-ULICE: NOWA, SIENKIEWICZA, ŻEROMSKIEGO):

MAKIJONKO Stanisław (61 l., zam. Grudusk, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KĄCKI Kamil (28 l., zam. Grudusk, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 5 - 208 wyborców (SOŁECTWO GRUDUSK MIEJSCOWOŚĆ GRUDUSK-ULICE: KOLEJOWA, KONOPNICKIEJ NUMERY PARZYSTE OD NR 4 DO NR 10C, POLNA):

GORCZYCA Zdzisław (54 l., zam. Grudusk, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JĘDRZEJEWSKI Szczepan (49 l., zam. Grudusk, KW Prawo i Sprawiedliwość), KIMONA Elżbieta (59 l., zam. Grudusk, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 6 - 215 wyborców (SOŁECTWA: WIKSIN, ŻARNOWO):

ANTCZAK Grzegorz (52 l., zam. Wiksin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), LISIECKI Paweł (42 l., zam. Żarnowo, KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg nr 7 - 197 wyborców (SOŁECTWO: RĄBIEŻ GRUDUSKI):

MAŁECKA Anna (57 l., zam. Rąbież Gruduski, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), NIEMIERZYCKI Jarosław (34 l., zam. Rąbież Gruduski, KW Prawo i Sprawiedliwość), ŚWIĄTECKI Kazimierz (71 l., zam. Rąbież Gruduski, KWW Rąbież Gruduski).

Okręg nr 8 - 211 wyborców (SOŁECTWO KOŁAKI WIELKIE, MIEJSCOWOŚCI: KOŁAKI MAŁE, KOŁAKI WIELKIE, SOŁECTWO: WIŚNIEWO):

SMOLIŃSKI Jerzy (63 l., zam. Wiśniewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KOŁAKOWSKI Wojciech Robert (46 l., zam. Kołaki Wielkie, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 9 - 171 wyborców (SOŁECTWO: PSZCZÓŁKI GÓRNE: MIEJSCOWOŚCI: PSZCZÓŁKI-CZUBAKI, PSZCZÓŁKI-SZERSZENIE, PSZCZÓŁKI-GÓRNE, SOŁECTWA; SOKOŁOWO, STRZELNIA):

OLSZEWSKI Adam (47 l., zam. Pszczółki - Czubaki, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 10 - 164 wyborców (SOŁECTWA: BORZUCHOWO-DAĆBOGI, PURZYCE-ROZWORY, SOŁECTWO: PURZYCE-TROJANY MIEJSCOWOŚCI PURZYCE-POMIANY, PURZYCE-TROJANY, SOŁECTWO: SOKÓLNIK):

RAMA Jacek (56 l., zam. Borzuchowo - Daćbogi, KW Prawo i Sprawiedliwość), ZAKRZEWSKI Michał Adam (28 l., zam. Borzuchowo - Daćbogi, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 11 - 215 wyborców (SOŁECTWO: ŁYSAKOWO, SOŁECTWO: MIERZANOWO, MIEJSCOWOŚCI: MIERZANOWO, MIERZANOWO-KOLONIA):

STRYJEWSKI Piotr (32 l., zam. Łysakowo, KWW Jedność Grudusk), BRZOZOWSKA Hanna Aldona (52 l., zam. Mierzanowo, KWW - Wsi Mierzanowo).

Okręg nr 12 - 171 wyborców (SOŁECTWO HUMIĘCINO MIEJSCOWOŚCI: HUMIĘCINO, HUMIĘCINO-RETKI, SOŁECTWO ZAKRZEWO WIELKIE, MIEJSCOWOŚCI: ZAKRZEWO MAŁE, ZAKRZEWO WIELKIE):

CYWIŃSKI Szymon (31 l., zam. Humięcino, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KLICKI Waldemar Jan (61 l., zam. Zakrzewo Wielkie, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 13 - 255 wyborców (SOŁECTWA: HUMIĘCINO-ANDRYCHY, HUMIĘCINO-KLARY, HUMIĘCINO-KOSKI):

KOWALSKI Jan (24 l., zam. Humięcino - Koski, KW Prawo i Sprawiedliwość), KASZUBA Robert (41 l., zam. Polanka, KWW Nowa Gmina Grudusk), RYKOWSKI Andrzej (65 l., zam. Humięcino - Andrychy, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 14 - 156 wyborców (SOŁECTWO: LEŚNIEWO DOLNE MIEJSCOWOŚCI: DĘBOWO, LEŚNIEWO DOLNE, POLANKA, SOŁECTWO: LEŚNIEWO GÓRNE):

BAŁABON Kazimierz (65 l., zam. Leśniewo Dolne, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KOZICKI Mateusz (24 l., zam. Leśniewo Górne, KW Prawo i Sprawiedliwość), GRABOWSKI Jacek (45 l., zam. Dębowo, KWW Nowa Gmina Grudusk), PIOTROWICZ Marcin (27 l., zam. Leśniewo Górne, KWW Jedność Grudusk).

Okręg nr 15 - 205 wyborców (SOŁECTWA: NIEBORZYN, PRZYWILCZ, SOŁECTWO STRYJEWO WIELKIE MIEJSCOWOŚCI: STRYJEWO MAŁE, STRYJEWO WIELKIE):

MIŁOSZEWSKA Magdalena Hanna (37 l., zam. Stryjewo Wielkie, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JAROSZEWSKI Stanisław Wojciech (55 l., zam. Przywilcz, KW Prawo i Sprawiedliwość), GOŁĘBIEWSKI Piotr Mirosław (53 l., zam. Przywilcz, KWW Jedność Grudusk).

Reklama

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Grudusk komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 18:47:17

    Panie Jacek daj popalić starym ukladom pod przykrywką że niby jest wspaniale Nie jest ale może być

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 21:06:39

    Ta stara klika rodzinno i znajomi mam nadzieje ze opuszczą urząd gminy czas najwyższy !!! I pierwsze słyszę o jakiejś partii jedność gruduska ... Piotrowicz to chyba z psl

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:00:14

    Jak słychać to właśnie Pan Jacek założył już klikę i obiecuje pracę całym rodzinom i znajomym nie widzę więc różnicy obiecanki cacanki itd

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:20:58

    Pan Jacek to należał ale do komunistycznej partii PZPR a to wiemy z historii co znaczy i wiemy również jak obecnie działa PiS w Ciechanowie pod płaszczem którego startuje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:41:31

    Panie Marku życzę wygranych wyborów. Gmina Grudusk zasługuje na Pana.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:11:11

    Szacun temu gościowi co napisał prawdę nie ma już partii pana Jacka musiał startować z PiS Pani Cicholskiej i oprócz obiecanej pracy znajomym nic nie ma do zaoferowania czysty populizm

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:21:28

    Stara komuna a raczej ich dzieci to siedzi tam w gminie ormo z ciechanowskiej

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:26:17

    A ja zagłosuję na Ramę

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:29:15

    Piotrowicz to tak naprawdę marionetka urzędu gminy grudusk

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:45:45

    W grudusku jest fajnie wójt wybudował za ponad 2mil zł miejsce pracy (grodzisko) dla prywatnej firmy (spółdzielnia grodzisko )gdzie ten obiekt niszczeje palisada już się przewraca

  • gość 2018-10-09 06:17:45

    PSL ma dobrą drużynę, Pan Marek nasz ziomek znany i ceniony od lat w środowisku ma super kandydatów na radnych, a Pan Rama przyszedł nie wiadomo z kąt i lata z czarną teczką jak Tymiński, a drużynę zebrał, że śmiechu warte

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 09:31:38

    No tak biednym rolnikom będzie umarzał podatki

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 11:47:50

    Moim zdaniem Jacek Rama bedzie lepszym wojtem gminy ktory postawi gmine na nogi i pomoze ludziom ktorzy o cos sie do niego zwroco poniewaz Jacek Oglecki nie potrafil tego nigdy zrobic chociaz niewiadomo co za czlowiek jest Jacek Rama ale sodze ze gmina troche sie wzbogaci i bedzie inna a moim zdaniem Marek Piotrowicz to za slaby kandydat na wojta ktory nic nie zrobi

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 12:05:37

    Zrobi dla rolników bo oni nie potrafią wniosku na dopłaty wypełnić

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 13:35:18

    Jaki program ma Piotrowicz?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 16:40:07

    Rama gdzieś kiedyś powiedział że pieniądze od Tuska w walizce przywiezie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:38:26

    Rama gdzieś kiedyś powiedział że pieniądze od Tuska w walizce przywiezie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 19:30:18

    Co to za partia :jedność Gruduska ? Mie wycierajcie sobie mordy Gruduskiem bo mało kto pochodzi z gruduska

  • gość 2018-10-10 14:22:58

    Nadszedł czas dla Ciebie Marku,ludzie Cie znają od dziecka.Zaprowadz porządek w swojej RODZINNEJ gminie.

  • sławomir - niezalogowany 2018-10-11 07:22:04

    Nie głosujcie na rolników Pod płaszczykiem jedność gruduska

  • gość 2018-10-11 11:37:24

    Najlepszym wójtem będzie Pan Rama. On przynajmniej odwiedza swoich wyborców, rozmawia z nimi, chce coś zrobić dla Gruduska. A drugi kandydat co robi? Nic! Ani spotkań wyborczych, ani spotkań z ludźmi, ani żadnego wsparcia. Panie Jacku trzymam na Pana kciuki.

  • gość 2018-10-11 11:38:29

    Najlepszym wójtem będzie Pan Rama. On przynajmniej odwiedza swoich wyborców, rozmawia z nimi, chce coś zrobić dla Gruduska. A drugi kandydat co robi? Nic! Ani spotkań wyborczych, ani spotkań z ludźmi, ani żadnego wsparcia. Panie Jacku trzymam na Pana kciuki.

  • Gruduszczk - niezalogowany 2018-10-11 13:56:31

    Drugiego kandydata widziałem przy odbiorze wozu strażackiego tylko stał i nic

  • wsciekly - niezalogowany 2018-10-11 15:21:49

    Gdzie tam rama chodzi po ludziach? Tylko łazi do tych którzy wierzą w jego herezje , u mnie nie był i u wielu innych też. Jego wyznawcy chodzą i opowiadają gdzie będą kierownikami i i gdzie będą pracować. A są to ludzie skoceni z wieloma mieszkańcami i bardzo nielubiani. A on wszystkim sprawy zaklada. Jak ktoś nie nadaje się do roboty to jej nie ma. A gmina i szkola wszystkich nie pomieści. A starym babkom wmawiać że specjaliści lekarze będą w Grudusku to naprawdę przesada. A wy co myślicie że coś zmieni to się zdziwicie jak dorwie się do koryta to się na was wypnie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:23:34

    A co miał robić? sikawka sikac? A margaryny nie było.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 15:55:14

    Grudusk to dziwne miejsce tylko ploty jak się coś dzieje to jest zaraz po huj to... już słyszałem po co ten nowy wóz strażacki . Po co ten staw z rybami.....

  • gość 2018-10-12 13:17:56

    Rama? Kim jest ten gość ci tylko wiedzą, co chociaż trochę poznali. Do czego on się nadaje? Chyba tylko do pisania donosów i skarg na innych ludzi. Z jego "wybitnej" działalności jako radnego w poprzedniej kadencji śmieją się nawet na szczeblu województwa.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-12 16:08:05

    Ja np mie chce kontynuacji poprzedniego wójta a Piotrowicz by to kontynuował pupilek ug

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 09:21:51

    Urząd gminy stworzył stronę by głosować na piotrowicza

  • gość 2018-10-13 21:40:59

    rama to margaryna zamiast wazeliny

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 05:32:54

    Przekręty i faktury tak w gminie robi się kasę mafia .....i czas na zmiany

  • gość 2018-10-15 09:08:29

    wymienić urzędników w Urzędzie Gminy, dać szansę młodym!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 18:56:42

    Oj oj Piotrowicz obiecuje też pracę

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 20:03:53

    ... a wy nie wiecie nic o kandydacie na wójta. A ja wiem dużo... Od kolegów z woja.... Zatkało by wszystkich...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 21:46:23

    Panie Marku pan się wycofa puki czas pan wie jakie to bagno ten u.g.

  • Zyta - niezalogowany 2018-10-15 22:30:58

    Szpakut na wujta a Jeży na zastępcę

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 22:40:43

    Rama jest o.k

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 10:00:20

    Najważniejsze że pozbedziemy się krecika

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 11:09:13

    Sekretarka kucharka

  • Gośćthc - niezalogowany 2018-10-16 11:18:03

    Rama to komunista PZPR przeszedł do PiS bo Kaczyński mu emerytury nie zabierze

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 11:44:28

    A piotrowicz to psl i założyli komitet jedność gruduska bo mało kto chce głosować na tą partie Psl

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 11:47:32

    Ja znam rame z wojska pokłócił się z wszystkimi o nie lubi przekrętów

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 12:07:21

    Piotrowicz to psl i jest założony komitet jedność gruduska bo mało kto chce głosować na psl

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 12:21:17

    Gruby z grodziska na wójta oglęcki wybudował mu królestwo i załatwił jego firmie dotacje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 14:46:42

    Co to k**** jest ?!!!! https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/komisarz-wyborczy-w-ciechanowie-i/komitet-wyborczy-wyborcow-jednosc-grudusk-11251#candidates_stat

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 15:16:52

    No właśnie Oglecki do domu... Za dużo wszystkiego za mało kasy. Ale Piotrowicz będzie spokojniejszy i nie będzie kradł a ten Rama to wszędzie wynajdzie problem i będzie każdego dręczył. I wszedzie nos wtyka nawet jak się Ch... zna. To będzie dobra alternatywa bo na żadnego z Jackowi bym nie głosował.

  • Ostatni Sprawiedliwy - niezalogowany 2018-10-16 15:24:07

    Matko Bosko Grudusko co się w tej gminie dzieje to szok. Jeden wielki bieg świń do koryta z kwikiem. Rama daleki ideału ale w nim jedyna nadzieja przerwania układów... Gmina tyłkiem trzęsie bo już czują wiatr zmian. Pan Marek bardzo wporządku człowiek i szkoda go do tej gminy. P.S. A do rady jakie asy idą ;) szok!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 15:28:55

    Dawno takich jaj nie było podczas wyborów. Byłem ostatnio u jednego dużego gospodarza w Łysakowie, rozmawiamy o wyborach i walę mu że ja to za Ramą ,a on do mnie prawie na ucho szeptem mówi, Panie ja też ale na wsi to gadam że na Marka bo u nas taka propaganda że można by i wpie..dol dostać

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 15:35:25

    Król z grodziska vel dominik na wójta

  • Kuntakinte - niezalogowany 2018-10-16 19:59:15

    Historia "KRÓLA GRODZISKA " jest obrazem beznadziejności tej gminy. Co najgorsze nie jest to odosobniony przypadek tylko takich świętych krów jest więcej.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 20:42:25

    Faktycznie gruby ma styl i klasę jak cała reszta gminy to do naprawdę sami mili ludzie jak ktoś ich nie zna Pasowal by im taki dowódca