:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Gołymin-Ośrodek

05/10/2018 17:13
Wybory, Kandydaci wójta radnych gminie Gołymin Ośrodek - zdjęcie, fotografia

Dwóch kandydatów powalczy o urząd wójta w gminie Gołymin-Ośrodek w zbliżających się wyborach samorządowych. W wyborach do Rady Gminy zarejestrowano z kolei 31 kandydatów, którzy powalczą o 15 mandatów. W gminie Gołymin-Ośrodek uprawnionych do głosowania jest w sumie 3 151 osób. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów.

Kandydaci na wójta gminy Gołymin-Ośrodek:

Budek Adam Piotr (40 l., zam. Gołymin-Południe - Komitet Wyborczy Wyborców Adama Piotra Budka),

Chrzanowski Andrzej (63 l., zam. Gołymin-Ośrodek - Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Chrzanowskiego).

Kandydaci na radnych w gminie Gołymin-Ośrodek z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 - 219 wyborców (SOŁECTWO: GOŁYMIN-OŚRODEK: ULICE: KRZYWA, MŁYNARSKA, OGRODOWA, RYNEK, RZEMIEŚLNICZA, TARGOWA, WIERZBOWA, W. WITOSA, SOŁECTWO: STARY KAŁĘCZYN: MIEJSCOWOŚCI: NOWY KAŁĘCZYN, STARY KAŁĘCZYN):

SZYMCZAK Aldona (64 l., zam. Gołymin-Ośrodek, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), TOMCZAK Henryk (53 l., zam. Gołymin-Ośrodek, KWW Andrzeja Piotra Budka).

Okręg nr 2 - 210 wyborców (SOŁECTWO: GOŁYMIN-OŚRODEK: ULICE: CHABROWA, CICHA, GEN. ZIELIŃSKIEGO, KS. ST. PILITOWSKIEGO, KWIATOWA, NOWA, WIOSENNA):

GRABOWSKI Mariusz (41 l., zam. Gołymin-Ośrodek, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), WALOCH Wojciech (32 l., zam. Gołymin-Ośrodek, KWW Andrzeja Piotra Budka).

Okręg nr 3 - 231 wyborców (SOŁECTWO: GOŁYMIN-OŚRODEK: ULICE: GEN. SMOLEŃSKIEGO, JESIONOWA, KLONOWA, KS. MICHALAKA, POLNA, PUŁTUSKA, ROLNICZA, SPÓŁDZIELCZA, SZOSA CIECHANOWSKA, WYZWOLENIA):

STAWIŃSKA Jadwiga (61 l., zam. Gołymin-Ośrodek, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), SKURA Piotr (49 l., zam. Gołymin-Ośrodek, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 4 - 234 wyborców (SOŁECTWO RUSZKOWO: MIEJSCOWOŚCI: RUSZKOWO, RYBAKÓWKA, SOŁECTWO: WATKOWO):

OZDARSKA Agata Ewelina (30 l., zam. Ruszkowo, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), RADULSKI Tadeusz (57 l., zam. Watkowo, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 5 - 193 wyborców (SOŁECTWO: GARNOWO DUŻE, MIEJSCOWOŚCI; ANIELIN, GARNOWO DUŻE, SOŁECTWO: STARE GARNOWO):

ŁADA Janusz (48 l., zam. Garnowo Duże, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), KOCIŃSKI Ryszard (41 l., zam. Garnowo Duże, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 6 - 188 wyborców (SOŁECTWA: GOŁYMIN-POŁUDNIE, NOWY GOŁYMIN, SOŁECTWO: OSIEK-WÓLKA, MIEJSCOWOŚCI: OSIEK-WÓLKA, OSIEK DOLNY):

WIŚNIEWSKI Łukasz (31 l., zam. Gołymin-Południe, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), BUDEK Adam Piotr (40 l., zam. Gołymin-Południe, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 7 - 188 wyborców (SOŁECTWA: OSIEK-ALEKSANDROWO, OSIEK GÓRNY):

KOZARZEWSKA Maria Dorota (56 l., zam. Osiek-Aleksandrowo, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), BARTOŁD Grażyna (49 l., zam. Osiek Górny, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 8 - 215 wyborców (SOŁECTWO: WIELGOŁĘKA, SOŁECTWO: ZAWADY DWORSKIE, MIEJSCOWOŚCI: ZAWADY DWORSKIE, ZAWADY WŁOŚCIAŃSKIE):

SZCZEPAŃSKI Robert (45 l., zam. Zawady Dworskie, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), AMBROZIAK Anna (33 l., zam. Zawady Dworskie, KWW andrzeja Piotra Budka).

Okręg nr 9 - 243 wyborców (SOŁECTWO: GOŁYMIN-PÓŁNOC, SOŁECTWO: KONARZEWO-MARCISZE, MIEJSCOWOŚCI: KONARZEWO-MARCISZE, KONARZEWO-RECZKI, KONARZEWO WIELKIE, SOŁECTWO: WOLA GOŁYMIŃSKA: MIEJSCOWOŚCI: WOLA GOŁYMIŃSKA, KONARZEWO-SŁAWKI):

KRÓL Przemysław (36 l., zam. Wola Gołymińska, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), WILCZEWSKI Dariusz (44 l., zam. Gołymin-Północ, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 10 - 159 wyborców (SOŁECTWO GOGOLE WIELKIE: MIEJSCOWOŚCI: GOGOLE-STECZKI, GOGOLE WIELKIE, SOŁECTWO: MORAWKA):

KAMIŃSKA Leokadia Henryka (69 l., zam. Gogole-Steczki, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), SZCZEPANKOWSKA Mariola (37 l., zam. Gogole Wielkie, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 11 - 206 wyborców (SOŁECTWO MIERNIKI: MIEJSCOWOŚI: KONARZEWO-GOŁĄBKI, KONARZEWO-SKUZE, MIERNIKI, SOŁECTWA: NIERADOWO, OBIEDZINO GÓRNE):

OBIDZIŃSKI Jerzy (55 l., zam. Obiedzino Górne, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), ZBRZEZNY Zbigniew (48 l., zam. Nieradowo, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 12 - 255 wyborców (SOŁECTWO PAJEWO-SZWELICE MIEJSCOWOŚCI: PAJEWO-SZWELICE, PAJEWO-CYTY, PAJEWO-RŻYSKI SOŁECTWO: PAJEWO WIELKIE SOŁECTWO: SMOSARZ-DOBKI: MIEJSCOWOŚCI: SMOSARZ-DOBKI, MORAWY-KAFASY, MORAWY-KOPCIE, MORAWY-LASKI, MORAWY-WICHERKI, SMOSARZ-PIANKI):

MALINOWSKI Wiesław (51 l., zam. Morawy-Kafasy, KW Prawo i Sprawiedliwość), GUTOWSKI Henryk (62 l., zam. Pajewo Wielkie, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), REDYK Piotr Mariusz (43 l., zam. Morawy-Kopcie, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 13 - 199 wyborców (SOŁECTWO: WRÓBLEWKO; MIEJSCOWOŚCI; CHRUŚCIELE, GOSTKOWO, WRÓBLEWKO SOŁECTWO: NASIEROWO-DZIURAWIENIEC):

RAPACKA Ewa Krystyna (50 l., zam. Wróblewko, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), AUGUSTYNIAK Janusz (59 l., zam. Gostkowo, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 14 - 207 wyborców (SOŁECTWO: WRÓBLEWO):

SIEMIATKOWSKI Krzysztof (60 l., zam. Wróblewo, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), KOWALIKOWSKI Tadeusz (65 l., zam. Wróblewo, KWW Adama Piotra Budka).

Okręg nr 15 - 204 wyborców (SOŁECTWO NASIEROWO GÓRNE; MIEJSCOWOŚCI; NASIEROWO DOLNE, NASIEROWO GÓRNE, TRUSZKI):

GORCZYŃSKA Krystyna (55 l., zam. Nasierowo Dolne, KWW Andrzeja Chrzanowskiego), RYDZEWSKI Jacek (51 l., zam. Truszki, KWW Adama Piotra Budka).

(fot. UG Gołymin-Ośrodek)

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Gołymin-Ośrodek komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 22:25:07

    Brawo Gogole Mariolka nada naszej wsi wysoką klasę dość prostactwo i zacofanie Gogole są wspaniałe

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 22:51:59

    Hura w Gołymin nie ma PSL

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 22:59:32

    Same tuzy nawet pijus alarmowy alarm dla naszej gminy wsie może być lepiej dobrze wybierzmy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 23:07:03

    Waloszek kochamy Cię wygraj pognaj go

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 23:48:25

    Koniec zielonym koniec szwagrom dla Agaty pracy nie bylo a dla Natalii jest

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 10:09:28

    Sztuczne stanowiska tworzone. A na co tylu urzędników???

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 11:20:14

    Zapowiada się gminna rada emerytek

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 12:22:44

    Chyba GMINNA RADA EMERYTEK GMINNYCH nie bójcie się Mądrzy Ludzie Pognają Ich

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 13:22:45

    Nie zapomnijcie zagłosować na pania Kamińska z Gogoli i pana Gutowskiego bo oni napewno będą szerzyć nowe technologie informatyczne

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 13:34:42

    Pan Budek zgromadził dobrą ekipę sami dużo osiągnęli to i naszą gminę też uczynią bogatą nie potrzeba im paru złotych diety radnych mają własne duże pieniądze

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 14:49:51

    Kandydaci na radnych budka to oni sa tylko na sztuki.niektorzy nawet sami za soba nie moga zagłosować .śmieszne to jest.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 15:15:42

    Hehe. Gminę uczynią bogatą, z czego??? Nie chodzi o dietę, tylko aby dostać się i przetargi ustawiać pod siebie. Gmina jest b biedna, podatki z czego? Rolnicy, kilka sklepów, a tylu urzędników trzeba utrzymać. Wystarczy spojrzeć na budynek ug, wstyd. A na każdej imprezie urząd bawi się. Okroić administrację do minimum. Bo zmiana nawet wójta nic nie pomoże.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 16:09:46

    Jaki wójt jacy radni taka gmina na pewno przedsiebiorcy wiedza jak mądrze rządzić dbać o rozwój gminy żeby dzieci i wnuki po studiach chcieli tu z nami mieszkac i pomoc nam na starość.Tak dalej nie może być . Małe korytka dla sitwy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 16:21:34

    Nasi przedsiębiorcy zatrudniają naszych mieszkańców bez nich niektórzy zyli by tylko z 500 plus Gmina daje robotę swoim

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 16:37:11

    Rapacka rozpaczala że strażacy nie dali jej dyplomu to myślałam że się obrazi i nie będzie startować ale kasa i obrywy kuszą

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 17:23:43

    Czy wiecie że kandydat na wójta pracował w masarni w gołyminie. I nie wiecie dlaczego go zwolnili? Słyszałem różne wersje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 17:27:48

    A Chrzanowski na kolei

  • gość 2018-10-06 17:30:15

    zobaczymy z czyjego komputera te tresci na rapacka

  • gość 2018-10-06 17:32:39

    odwagi przyznaj sie

  • gość 2018-10-06 17:32:42

    odwagi przyznaj sie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 17:42:49

    O Pana BUDka

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 17:45:04

    A co nas to interesuje kto gdzie pracował. Nas wyborców interesuje teraźniejszość i przyszłość. I weź się Bakusie jeden z drugim nie kompromituj żeby wyborcy nie zaczęli dociekać jakie szkoły pokaczyliscie.

  • gość 2018-10-06 17:58:13

    Głosujcie na pana Chrzanowskiego, na kolej niech nie wraca ,tu go już nikt nie chce. Trzymaj się Andrzej , Zdzisław.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 18:00:17

    Fakt obaj nie mają wyższe wykształcenie ale budek jest młody i napewno skończy studium zaoczne

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 18:12:01

    Panie Zdzisław dlaczego go nie chcecie ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 18:24:04

    Bakus jest silnie ksztalcony poczytaj komentarze o tym kandydacie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 23:42:57

    Pan Budek ma duże poparcie młodych i ich rodzin . Ja na niego zagłosuję

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 00:36:34

    Nie wszyscy młodzi popierają Budka.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 08:31:18

    Szkoda , chcemy zmian . Mielibyśmy wójta co myśli jak my .

  • gość 2018-10-07 13:16:20

    Panie Chrzanowski gdzie jest chodnik na ul.Pułtuskiej na najniebezpieczniejszej ulicy w Gołyminie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 16:38:34

    Pani Leokadia Henryka Kamińska chwali posła Kołakowskiego z PiS a startuje z PSL który jest najgorszy wróg pisiorow to kiedy ona mówi prawdę ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 18:11:59

    No napewno by myślał jak wy.jak by sie dostał na wójta wtedy by miał was w d.... Ciekawe czy spełni swoje obietnice jakie obiecuje na spotkaniach.ciekawe czy też wam muwi że chce jedną szkołe zamknąć wraz ze swoim kandydatem na radngo

  • gość 2018-10-07 18:38:06

    szkół na pewno nikt nie zamknie bo będą tacy analfabeci jak Ty, "muwi" w jakiej szkole tak uczyli?!a chyba wiem...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:09:04

    Mówicie że źle a jak szansa na poprawę to krytykujecie jak budek się nie sprawdzi to się go pogna na szczaw teraz trzeba dac szanse jemu i jego radnym bo co nam zostało chrzanowski już nic więcej nie zrobi

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:13:36

    A jesli chodzi o tych biznesmenow to oni juz byli w radzie ,tylko nic nie robili i nie przychodzili na sesje.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:22:50

    Niełatwo rozwalic układ który jest chory .Pan Budek i inni myślący ludzie mają odwagę , mają też plany jak wprowadzić u nas nowoczesne rozwiązania i rozwijać gminę.Podziwiam ich .Z radością oddam głos .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:29:34

    Pan Budek taz byl w tym "ukladzie " mial w radzie wiekszosc przewodniczaca, i sie niczym nie wykazal.

  • gość 2018-10-07 19:31:24

    Dokładnie obecny wójt już pokazał czego możemy się po nim spodziewać i na pewno w nadchodzącej kadencji nie będzie też się wysilał. Bo jak to sam powiedział na łamach Tygodnika, że jest w wieku przedemerytalnym i kandyduje aby dokończyć, pozałatwiać pewne sprawy. Jak można kończyć jak się nic nie zaczęło... chyba że chodzi o dalszą destrukcję naszej gminy. Budek ma mój głos choćby dlatego, że jako JEDEN(nie mylić z jedyny) postanowił przeciwstawić się temu choremu układowi!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:46:56

    Prosze nimowic ze niczym sie nie slawil przeciesz slawil sie pogardo dla ludzi chorych , nieszczesliwych, i biednych.

  • gość 2018-10-07 19:46:56

    Aż celowo wszedłem na stronę urzędu na skład Rady i zerknąłem na obecnych kandydatów Budka do rady. Tylko 4 (słownie cztery) osoby się zgadzają tak więc nie pisz bzdur, że mieli większość w obecnej radzie bo to wierutne kłamstwo. Owszem wydawać by się mogło, że może i mieli większość, ale niektórym jak widać zabrakło po prostu sił i nerw, a może i nawet jaj, na ciągłe "walki" przepychanki, a często i groźby.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:56:39

    Skoro mieli wiekszosc to co zrobili?A moze cos chciel zrobic.Czy moze tylko wszysto torpedowali zeby nic nie bylo.A jesli chodzi o pogruszki to jest sprawa dla prokuratory.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 19:59:23

    Skoro mieli wiekszosc to co zrobili?A moze cos chciel zrobic.Czy moze tylko wszysto torpedowali zeby nic nie bylo.A jesli chodzi o pogruszki to jest sprawa dla prokuratory.

  • gość 2018-10-07 20:21:34

    Tak siedzę myślę, czytam, znowu myślę i dochodzę do pewnych wniosków, którymi się podzielę. Budek z dość silną bądź co bądź ekipą biega i robi spotkania( nawet chyba teraz gdzieś tam siedzą w jakieś świetlicy) na rzecz Chrzanowskiego pewien powiatowy prowadzi, nachalną to nachalną, ale wydawać by się mogło skuteczną agitację wyborczą, a my się tu siedzimy i się spieramy, a prawda jest tak, że brakuje w naszych lokalnych społecznościach silnych liderów, osób z charyzmą dzięki czemu w gminie zaczęło by się, mówiąc kolokwialnie, dziać. I nie mam tu na myśli raz do roku festynu z dmuchaną zjeżdżalnią i budką z piwem zaraz obok :-(

  • gość 2018-10-07 20:32:32

    co do gróźb to myślę że nie koniecznie sprawa dla prokuratury wszak osoba z żółtymi papierami to dla mnie człowiek nie poczytalny a z takimi to pewnie i prokurator nie chce mieć nic wspólnego. a propos prokuratury wie może ktoś z was jak zakończyła się sprawa tego BOMBOWEGO RADNEGO z wróblewa który startuje od chrzanowskiego

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 21:09:57

    Wójt zaczął się odcinać od PSL ,ale zapozno, oni mu nie robili dobrze na ocenę we wsiach .Założył swoj komitet to moze będzie sluchal wyborców a nie bakusa

  • gość 2018-10-07 21:22:01

    tez uwazam ze obecny wojt duzo stracil na przyjazni z tym czlowiekim. ale pewnie tez od niego nauczyl sie pogardy do drugiego czlowieka. szkoda ze madra zona obecnego wojta nie przemowila mu w pore do rozsadku. teraz jest za pozno bo moze i wojt probuje odciac sie od bakusa ale ten nie daje za wygrana sam bylem ostatnio jak nachalnie namawial na glosowanie na chrzanowskiego mimo wyraznych oporow nie dawal za wygrana az sie ludzie w kolejce stali i smiali ale to go wyraznie motywowalo.a to raczej nie byly usmiech na aprobate tylko z zazenowania

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 21:22:28

    Skoro bombowy radny startuje to raczej mu się upieklo Myśli że Wroblewo znowu będzie się wstydzić za swojego .Nic z tego,żegnamy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 21:26:03

    Zgadza sie brak liderow ale i brak pruby i checi zrobienia czegls ponad podzialami .Tak bylo ostatnia kadecje gdzie panowie Budek i Radulski zawsze byli przeciw anawet za? I torpedlwanie wszystkiego.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 21:38:08

    Uważaj kogo nazywasz bakusem i żebyś czasem nie żałował tych słów .już jedna pani się przekonała że można dowiedzieć kto takie obraźliwie pisze.złoże pismo w imieniu tego bakusa jak go nazwałeś do prokuratury i bede wiedziała kim jesteś.

  • gość 2018-10-07 22:02:06

    uderz w stół nożyce się odezwą... szanowna pani pamięta pani również że prawo jest równe dla wszystkich i działa w obie strony. dziwię się bardzo jednemu kandydatowi na wójta że już dawno nie wytoczył państwu procesu w trybie wyborczym o naruszenie dóbr. ja bym sobie na taką bezkarność z państwa strony nie pozwalał tak więc myślę że to też tylko kwestia czasu...kłaniam się nisko.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 22:04:56

    A kto to bakus

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 22:13:24

    Ta pogarda dla ludzi to chodzilo oczywiscie O Budka ktory jest naprawde skrajny w swojch poglądach

  • gość 2018-10-07 22:15:12

    no właśnie? może byście pisali po nazwisku i wtedy wszyscy się pośmieją. a tak tylko nieliczni wiedzą o kogo chodzi. na mnie w szkole wołali Gruby bo byłem tłusty i serio dużo jadłem. ciekawe dlaczego ludzie kogoś nazywają bakusem?!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 22:16:36

    Słyszałem o łupież ale o bakus nie

  • gość 2018-10-07 22:22:47

    Już kwestia pogardy Budka do ludzi była raz wałkowana przez niejaką Stonkę jak pamietam. "Pani"z przeżywała jak to jej Budek dzień dobry nie mówi, jak ma Ci mówić jak jesteś postacią fikcyjną, wymyśloną na potrzeby hejtu przedwyborczego. My chcemy prawdy nie karmienia nas stekiem bzdur. Tak więc błagam nie rób kobieto off topu.

  • gość 2018-10-07 22:32:09

    swoją drogą 15 radnych a panowie B i R torpedowali wszystko i tak im tylko się zawsze udawało... o to łobuzy jedne :-) a jak to jest "że zawsze byli przeciw a nawet za" język polski widać być trudny język

  • gość 2018-10-07 22:46:56

    "Halo policja, prokuratura i wszyscy święci proszę o interwencję na ciechanówinaczej ludzie prawdę piszą a ja tego nie zniese." dziękuję za uwagę zamykam dyskusję zeszła ona na zły temat. pozdrawiam administratorów strony :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 23:00:27

    Wracając do rady gminy i biznesmenów. Biznesmen i takiej radzie, to porażka. On nie ma czasu na takie posiedzenia, tracić swój czas za sto parę zł. Więc w ogóle nie będą przychodzić na posiedzenia. Tylko wyborcy będą rozczarowani. Wójt ten czy ten, z gminy biednej nic nie zrobi. W ug już dawno powinna być zatrudniona osoba kompetentna i odpowiedzialna za pozyskiwanie środków z funduszy unijnych. Ciekawe jaka jest kwota pozyskanych środków przez ug w ciągu ostatnich lat. A najlepiej jakby wójt miał wykształcenie w tym kierunku. Gmina nigdy nie miała szczęścia do dobrych kandydatów. Szkoda, że żadne biznesmen nie wystartował by wykazał się. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 23:08:52

    Kandydaci Pana Budka dla siebie już zarobil dają pracę teraz chcą coś zrobić dla wszystkich żeby ich dzieci były dumne i uczyly że trzeba być spolecznikiem

  • Gość - niezalogowany 2018-10-07 23:53:54

    Tak, aby dzieci wsadzić na urząd. Społecznik w dzisiejszych czasach. Aby rodzinę na stołach posadzić i przetargi ustawić pod siebie. Gratuluję takich społeczników I którzy wyzyskują ludzi za marne grosze i na czarno.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 00:06:27

    Nie sadz innych według siebie na świecie są też porządni ludzie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 00:27:15

    Tego już się nie da czytać!!!! Do cholerny jasnej mam rozumieć że kandydaci Budka są nie odpowiedni bo będą ustawiać przetargi i stolkami obsadzie najbliższych!!! A co robi obecnie wójt!!! Czy jego kandydaci nie będą próbować tego Samego!!!! Ludzie błagam ogarnięcie się...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 05:47:19

    Podkładają bomb...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 07:23:45

    Raczej informują o bombach i media obsmiwaja gmina Gołymin zpowodu bombowy radny

  • Kotek - niezalogowany 2018-10-08 08:14:53

    Zauważyliście w Komitecie wyborczym p A. Chrzanowskiego dwie emerytki a nie zwrociliscie uwagi na kandydatów p. Budka gdzie figurują nazwiska 4 strażaków a więc zastęp gotowy do gaszenia pożarów pod nadzorem policjanta. Miłej lektury życzę i trafnych wypowiedzi.

  • gość 2018-10-08 09:03:17

    że co? kotek co Ty piszesz napisz po polsku bo ciężko cokolwiek zrozumieć. chyba że chodzi o to że emerytki jak to emerytki... a na ten zastęp strażaków można liczyć dzień i w nocy!!!

  • gość 2018-10-08 09:06:46

    W kwestii nieformalnych nazw komitetów już wszystko zostało rozstrzygnięte mamy komitet emerytek vs. komitet biznesmenów, a nie jakiś tam psiókawkowych. Nie mieszajcie więcej bo już się ludziom myli.

  • gość 2018-10-08 09:15:01

    sierściuchu po zaleconej lekturze widzę wiecej niż wspomniane przez Ciebie 2 emerytki tak więc Twoje uwagi są też nie na miejscu tak że ten jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to siorb dalej mleczko i się nie odzywaj

  • gość 2018-10-08 09:20:55

    Okazuje się, że osoba zalogowana jako Kotek, nie tylko nie umie pisać po polsku, tak żeby wypowiedź była jasna dla wszystkich, ale ma też problem z liczeniem do 5!!! A za opinię takich osób dziękujemy!!!

  • gość 2018-10-08 09:26:08

    no faktycznie ani liczba emerytek się nie zgadza ani strażaków. to żeś się Kotku popisał swoją wypowiedzią :-(

  • gość 2018-10-08 10:36:28

    Tak samo ja wy wszyscy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 10:44:47

    A w kandydata p. BUDKA to pasuje by nas reprezentowali rozwodnika nawet dwóch rozwodników

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 11:07:41

    Przestańcie wchodzić z buciorami w prywatne sprawy mieszkańców

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 11:34:52

    Strażacy ibiznes dadzą radę .Na nich zawsze można liczyć

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 12:33:22

    Ten biznes to skup zboża, układanie kostki i sklep. Jest wiele znaków zapytania. Damy radę - wygra p. Andrzej!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 12:36:25

    A gminne emerty gwarantują obecny stan w gminie Gołymin

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 12:45:40

    Odnośnie strażaków ochotników to są gotowi do akcji w nocy ale w dzień jak pracują np w Ciechanowie tak jak kandydat na wójta..taki strażak to tylko do reprezentacji i dyskutowania

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 12:56:54

    Kto czy co są te gminne "emerty"?

  • gość 2018-10-08 12:57:53

    a widzisz sam zauważyłeś słusznie że nadaje się do reprezentowania i dyskutowania, bo co niektórzy to mogliby już sobie darować to reprezentowanie bo wstyd na cały ciechanowski

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 12:59:52

    A te emerty co to jest. Jakiś nowy wyraz w slowniku

  • gość 2018-10-08 13:04:47

    emeryty to taki żargon gołymiński utworzony na potrzeby obecnej kampanii wyborczej, dla podkreślenia, że oczywiście nie o całe środowisko emerytów chodzi, tylko o te 2-3 konkretne osoby.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 13:10:06

    Reprezentacja w straży a reprezentacja poza gmina to dwa odrębne zagadnienia.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 13:15:55

    I ty człowieku jeżeli doczekasz też będziesz emerytem jeżeli wcześniej cię nie wyleja jak będzie zapowiadana reorganizacja przez kontrkandydata p Budka

  • gość 2018-10-08 13:26:23

    Gmina nie ma i nie będzie miała lepszego Wójta od Pana Krzysztofa Kowalskiego.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 13:30:30

    A jesli chodzi o kandytatow do rady i pana budka to sa mocno powiazani z transportem lub sami sie tym zajmoja.ciekawe jakie podatki beda od srodkow transportu

  • gość 2018-10-08 13:32:00

    sprawdź co znaczy słowo reorganizacja!!! a dopiero strasz ludzi tym nie zrozumiałym dla Ciebie słowem!!!

  • gość 2018-10-08 13:36:11

    mam nadzieję podatki będą wystarczające, co pozwoli na zakup słowników ortograficznych, dla niektórych mieszkańców gminy, bo przez te ciągłe błędy niektóre wypowiedzi wyglądają jak pisane jakimś szyfrem!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 13:42:07

    Mlodzi internauci - Wszyscy obwiniaja wojtow ze w Gołyminie nic sie nie działo ale to radni zdecydowali o wydzierzawieniu budynku GOK-u na stolarnie i późniejszą sprzedaż. Dzięki radnym zawdzięczamy zakład pogrzebowy w centrum Gołymina chociaż była propozycja odkupienia budynku od GS. No więc czyja to wina?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 13:54:31

    Jak czyja starych radnych którym już podziękujemy przy okazji najbliższych wyborach. Bo dla Gołymina wreszcie jest szansa na realne zmiany!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 13:59:35

    Jak się niema co powiedzieć to najlepiej wytykać ortografię i pisownie a tu chyba niechodzi o to.nie jestesmy na stronie "pisowni poprawnej polszyzny"

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:05:27

    Nie jesteśmy, ale nie możemy pozwolić aby wtórni analfabeci mówili nam jak żyć, na kogo głosować etc. Bo na to najzwyczajniej w życiu nie mają prawa!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:28:19

    Może starczy już o poprawnym stylu i ortografii. Mam pytanie o jakich zmianach w Golyminie mówi p.Budek? Czego wreszcie się doczekamy? Kiedy spotkanie p. Budka z wyborcami w Gołyminie?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 14:29:29

    Ale macie prawo obrażać ludzi i wyzywać. A sprawa podatków jest chyba ważna i mamy prawo ją poruszć,choćby z błędami(:

  • xxxxxxxx - niezalogowany 2018-10-08 14:40:10

    nie macie swojego życia wszystko okaże się 21 października i po co tu obczerniać radnych oraz wójta.bez sensu wasze gadanie na tematy zbędne .wyciągać ich brudy .zadajcie sobie pytanie czy wy jesteście w porządku wobec siebie a potem krytykujcie innych . pozdrawiam

  • xxxxxxxx - niezalogowany 2018-10-08 14:51:23

    i jeszcze jedno krytykujecie tylko kandydatów p Chrzanowskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. bo co oni nie spełnili waszych oczekiwań. A CO POWIECIE O KANDYDATACH p.Budka?????????????????????????????????????????? tam przecież są też radni ,którzy byli obecnej kadencji.i co o nich nie ma komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:05:15

    Kiedy spotkanie Budka z wyborcami?! Podobno tego samego dnia co Chrzanowskiego! To już wiesz kiedy...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 15:58:41

    Do gościa, który nie rozumie słowa reorganizacja: to łączenie stanowisk lub wydziałów w celu przeprowadzenia redukcji zatrudnienia tj jego ewentualnego zmniejszenia

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 18:13:57

    Poziom dyskusji powala na kolana. Obrażanie się wzajemne do niczego nie prowadzi. Idźcie na wybory zagłosować zgodnie ze swoim przekonaniem wybierzcie, a później czynnie uczestniczcie w zyciu gminy, w posiedzeniach rady. Kontrolujcie wybranych przez siebie radnych i wójta.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 18:30:51

    Emeryty emeryty mają WIELKIE gabaryty ...inteligencji oczywiście '

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 19:01:47

    KandydatChrzanowski sięgnął po bardzo stare zasoby z ery głębokiego komunizmu ,to się nazywa unowocześnienie gminy ...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 19:59:05

    Ale dużym ilorazem inteligencji pasuje

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 19:59:23

    Pani Agata Ozdarska , dlaczego nie założyła Pani swojego komitetu?Glosowali byśmy na Panią . Niestety bakus Panią dyskwalifikuje.Mamy nadzieję , że w następnych wyborach znajdzie Pani lepszego wodza bez siodemy i myślące towarzystwo ...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:02:26

    Sam jesteś bakusem i wyluzuj i nie obrażaj kogoś sam chodziłeś do siódemy. A teraz się mądrzysz.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:07:33

    Młode dziewczyny mają jeszcze większe gabaraty

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:13:59

    Do szkoły podobnie jak siodema tylko KArniewo chodził też kandydat z Zawad bakus szuka ksztalconych tak samo wysoko jak on i tacy wpuszczają wójta w kanał

  • gość 2018-10-08 20:21:06

    ciekawe jaka ty szkołę ukończyłeś jak tak o wszystkich dużo wiesz.dla ciebie pewnie nie pobudowali jeszcze i wcale nie chodziłeś,

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:57:11

    W konicu ktos "kształcony"a nie umie pisać.A w Karniewie to takiej szkoły niebylo.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 21:20:47

    Była w podstawowej jedna klasa zwali ją specjalną wiem bo chodziłem do Karniewo

  • Kandydat do pow - niezalogowany 2018-10-08 22:38:20

    Proszę was opanujcie się.... poziom tej dyskusji naprawdę świadczy o nas mieszkańcach. Przestańcie się przepychać i obrażać, nie wchodźcie w z butami w prywatne życie kandydatów i kandydatek. Idźmy wszyscy 21 października na wybory i tak jak ktoś wyżej napisał, zagłosujmy zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniem, a później pilnujmy wybranych i ich rozliczajmy. Po co się tu obrażać, pewnie każdy z nas w mniejszy czy większy sposób chciałby, żeby nasza gmina wyglądała inaczej, żeby coś tu naprawdę zrobić zmienić, a te wpisy nie robią nam pozytywnej reklamy w powiecie.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 22:50:37

    Niestety nic dobrego nie czeka po wyborach naszą gminę .od obecnego wójta wiemy czego można się spodziewać.a p.budek tez nic nam nie zaoferóje bo niema zadnego przygotowania.I jak czytamy miał juz szensę się wykazać,miał w radzie większość i przewodniczącą i nic nie robili.A co z tymi podatkami.Bo niema rzednej inforacji A wy się zajmójecie obrarzaniem człoweka który nie kandydóje.

  • gość 2018-10-08 23:07:04

    Poziom edukacji w naszej gminie jest, aż tak fatalny??? Może od tego trzeba zacząć zmiany???? "zaoferóje", "szensę", "rzednej", "inforacji", "zajmójecie", "obrarzaniem", "kandydóje"

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 23:31:53

    My wyborcy chcemy wiedzieć jakie kandydaci mają wykształcenie talenty doświadczenie obycie w świecie . W końcu będę nami rządzić.Jak będzie mądra rada to i wójt będzie miał większe szanse realizować dobre pomysły.Nie bagatelizujmy tej sprawy.W kwestii oszołoma uważam , że szkodzi najbardziej wójtowi ,ale też nam , bo wielu niewyksztalconych ludzie sądzi ,że chamstwo i prymitywizm są normalne.Tak na szczęście nie jest i musimy się postarać żeby Gołymin też o to zadbał .Pozdrawiam .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 07:34:05

    Pójdź człowieku na jakieś spotkanie i tam zadaj pytanie o te podatki. Czy Ty na prawdę myślisz że Budek nie ma co robić i siedzi tu na forum i bierze udział w tej "dyskusji"?!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 08:04:50

    A gdzie znajdę harmonogram spotkań obydwu kandydatów?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 08:15:19

    Pan Chrzanowski nie organizuje spotkań bo co ma do zaoferowania wszyscy już wiemy, a p.Budek ma chyba w ten piątek o 18 w Golyminie bo jest ogłoszenie w rynku.

  • gość 2018-10-09 08:34:21

    widac ze ło te podatki to mundry cłowiek pyta, widac slabo wykstałcony bo byków nasadził, ze tseba dwa razy psecytac zeby wiedziec ło co mu chodzi, ale o społeceństwo się martwi i ło podatki zec jasna tez i nic, ze moze i licyc nie umie, ale podatki to jest zec święta.

  • gość 2018-10-09 08:38:57

    uwaga cytat z wypowiedzi zwolennika Pana Chrzanowskiego zamieszczony kilka postów wyżej "od obecnego wójta wiemy czego można się spodziewać." Koniec. Dziękuję idę głosuję na Pana Budka.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 10:22:20

    Szerokiej drogi!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 10:57:05

    A dziękuję!!! Bo na chodnik nie mam co liczyć i muszę ryzykować i zasuwa DROGĄ tudzież poboczem które też wola o pomstę do nieba!!!!

  • gość 2018-10-09 11:27:35

    Słusznie, że zwracacie uwagę na drogi w naszej gminie, bo stan niektórych z nich na prawdę jest opłakany. Ile to raz omal nie uszkodziłem samochodu bo dziura w drodze szersza od samej drogi. Albo co chyba istotniejsze, a o czym nawet rozpisywała się prasa, KARETKI grzęzły W BŁOCIE albo stały W ZASPACH i nie mogły dojechać do potrzebujących. Kto wtedy pędził bo syrena wyje w nocy o północy i trzeba pomóc. Wójta Chrzanowskiego z całą pewnością tam nie było, a wydaje mi się powinien być, może wyciągnął by wtedy jakieś wnioski. Byli za to Oni i Budek też był...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 11:48:49

    Gdzie ta zasuwa drogą.

  • gość 2018-10-09 12:00:19

    tylu tu mądrych ludzi na tym forum mamy może ktoś mi odpowie: gdzie obecny wójt ma swój gabinet bo co przejeżdżam przez gołymin( a że taką mam pracę przejeżdżam bardzo często) to gminna skoda albo fiat stoją u Pana Chrzanowskiego pod bramą. Wójt ma tam jakieś tajne centrum dowodzenia czy jak?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 12:09:14

    Nie Ty jeden chodzisz droga a nie chodnikiem. A czy wiadomo Ci, że nie przy wszystkich drogach można budowac chodniki.Nalezy przyjąć do wiadomości, że jest wiele rzeczy niezależnych od wójta i czy to będzie pań Chrzanowski czy p Budek to pewnych rzeczy nie będzie.

  • gość 2018-10-09 12:25:36

    chwila, że co próbujesz mi wmówić, że stan dróg gminnych nie zależy od wójta?! a od kogo?! to niech weźmie się za tych którzy biorą nie małą kasę za utrzymanie tych dróg w należytym porządku a nie tu tu tu a droga jak była w kiepskim stanie tak dalej jest!!! i akurat drogi w naszej gminie to powinien być priorytet w nadchodzącej kadencji czy to dla Chrzanka czy Budka!!!

  • gość 2018-10-09 13:06:35

    bo budek jest strażakiem i w jego obowiązku jest jak syreny zawyją to musi jechać.a że teraz startuje na wójta to dwie inne sprawy,nie dopisujcie mu zasług.......

  • gość 2018-10-09 13:17:52

    weź przed publikacją przeczytaj co napiszesz i zastanów się czy warto pisać takie bzdury... obowiązek to ma straż państwowa a nie ochotnik jak sama nazwa wskazuje(której wyjazd determinują dostępne siły i środki)

  • gość 2018-10-09 13:21:44

    a to jest jest strażakiem jest jego dużym atutem bo już od lat pokazuje, że jest gotów bezinteresownie nieść pomoc innym ludziom!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 13:28:08

    Tylko drogi,drogi i drogi a jakie jest centrum Gołymina.Rozwalajace się rudery i złomowiska. Najwyższy czas zadbać o wizytówkę miejscowości gminnej .wszystkiego nie da się zrobić od razu ale przy zrozumieniu r a d n y c h idzie wszystko zrobić. Fakt małymi kroczkami ale idzie. Dróg w ciągu roku nie idzie poprawic ale w centrum Golymina można dużo zmienic. Pozdrawiam. wszystkie osoby popierające ten wniosek

  • gość 2018-10-09 13:47:26

    ależ mam skwer w centrum gołymina: piękne drzewka, wygodne ławeczki istny raj dla miejscowych żuli!!! a i zapach unoszącej się urny nęci i zachęca już z daleka!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 14:17:14

    Pan Wójt Chrzanowski napewno wygra bo on mam nasze i ludzi poparcie a Budka to tylko na tych internetach ludzie chwalo a na wybory to nie pojdo pewnie to wtedy wygra Pan Chrzanowski. Tak było ostatnio też. I nie takich miał kontrkandytatow.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 14:24:18

    Brawo drogi internauto!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 14:55:20

    Faktycznie brawo! Jeśli poziom wypowiedzi jest odzwierciedleniem osob które popieraja obecnego wójta to ja się Szanowni Państwo nie chce z wami utożsamiac. A na wybory jeśli pójdę to zagłosuje po prostu przeciw obenemu Wójtowi.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 15:27:36

    .... bo on ma nasze i ludzi poparcie.... a "WY " to kto ??? Boże widzisz i nie grzmisz !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 15:46:50

    Pań Chrzanowski jest ostoją spokoju, taktu i kultury a nie zadnym krzykaczem jak jego kontrkandydat. Krzykacze już rządzili.Wiele też nie zwojowali

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 16:06:04

    Grzeszysz gościu wzywając Boga. Wybory były, są i będą a wygra lepszy. Społeczeństwo będzie najsprawiedliwszym sędzia

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:21:56

    Żaden nic nie zrobi jeśli nadal będziecie wybierac osoby zbyt leciwe nie rozumiejac współczesnego świata patrz Henryka Kamińska lat 69 .Czy ta Pani cokolwiek jeszcze ogarnia? Weź z kimś takim i reformuj gminę! Niektórym się wydaje , że namaszczenie łupieza to zaszczyt ,a to przecież syf

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:29:35

    Osoby dojrzałe maja więcej oleju w głowie niż szczawiki, które piszą.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:38:41

    Dojrzałe tak ale przejrzałe jak osoba lat 69 czyli Pani Leokadia Henryka Kamińska z Gogoli.Za 5 lat na koniec kadencji będzie miała lat 74 ...Co ona wymyśli nowatorskiego ? Chyba jedynie na poziomie bakusa

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:54:42

    To nie karnawal tylko kampania wyborcza. Zresztą nawet w karnawale mówiono o nich przebierańcy. Trochę kultury bo chyba takowa mamy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 17:59:53

    Ł łupieże wszystkich sołectw łączcie się i dalej róbcie nam ciemnogród...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 18:14:00

    Strażacy z Gostkowo , czy wreszcie daliście dyplom Rapackiej ?.Zróbcie to bo może ze szczęścia wycofa się z kandydowania ku radości wszystkich...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 19:22:20

    Nie dali i nie dadzą

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:10:39

    Panie Gutowski kandydacie na radnego ,proszę o adres email bo jako pański wyborca chcę zadać pytanie ...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 20:41:13

    Ta sama prośba do Pani Leokadia Henryka Kamińska z Gogol .Podobno prowadzi Pani grupę na Facebooku.Chcę dołączyć.To świetna forma kontaktu z wyborcami.Z góry dziękuję, myślę , że inni też skorzystają...

  • gość 2018-10-09 20:46:05

    ZAPRASZAM NA ZEBRANIE Z KANDYDATEM NA WÓJTA p.CHRZANOWSKIM DO WRÓBLEWA NA GODZ.13,00 W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ SERDECZNIE ZAPRASZAM

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 21:38:49

    Pan Gutowski jest najmądrzejszym i narozsądniejszym człowiekiem w gminie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 21:44:22

    O co chodzi z tym bakusem?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:07:33

    Może kiedyś był ale jak zadał się z cymbalem to już dawno nie jest ...smutno

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:08:19

    Tak ładnie nazywają jednego z radnych powiatowych

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:15:45

    Czy to łupież ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:28:06

    Tak

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:34:24

    W gminie Opinogóra nazwali go Jełop gdy startował na wójta .Miał tam 103 czy 106 gł osow ...Opinogóra już na niego nie zagłosuje ,mają tam fajną dyrektor szkoły i na nią chcą głosować .Wiem dobrze ,bo moj syn się tam ożenił .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:36:42

    A dlaczego go tak nie lubią

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:43:58

    Ośmieszył się jak namawiał żeby go zrobić wójtem Tam jest kultura ,goście w zamku i on by ich goscił!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 22:52:00

    A znasz go osobiscie czy z opowieści .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:00:36

    Niestety znam, ale uciekam jak go widzę.Na Napoleonie czy dożynkach wlaz na scenę z całą rodziną nawet z teściami .Był wielki śmiech.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:03:57

    To aż taki niedobry jest.ale słyszałem ze jak ktos sie do niego zgłosi to pomoże nie odmuwi

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:05:27

    Czy gmina golymin jest aż tak rozwiniętą gminą, w której tyle się dzieje, że obecny wójt potrzebuje zastępcy. Jaki jest sens i potrzeba czy pan Chrzanowski sobie nie radzi? Przecież taki zastępca też nie mało zarobi a przecież gmina do najbogatszych nie należy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:18:20

    Krewnemu zony trzeba pomóc jak zwolnili go z Ojrzeń .Spytaj wójta Mierzejwskiego za co ...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:18:37

    Po co w tą mieszasz teściów tego pana i jego rodzinę oni tu nie winni są.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:24:01

    To po co z nim tam wlazili ,chyba powinni tak nie robić.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:29:25

    A to takie buty... Miałem nadzieję, że może faktycznie jest w powołaniu tego stanowiska jakiś sens a to porostu stołek widmo, takie sztuczne stanowisko, ale pensję trzeba płacić.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:40:27

    Faktycznie jeżeli jest jak piszecie to trochę nie fajnie. Już wójt przesadza z tymi zatrudnieniem krewnych, że mu na to zwykła ludzka przyzwoitośc jeszcze pozwala.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-09 23:50:08

    Hej Golymin a czy ten bubel zwany boiskiem sportowym został już oddany do użytkownika?

  • Xxxxxxx - niezalogowany 2018-10-10 04:22:04

    Wicewójt musiał być zatrudniony ponieważ sekretarz była na macieżyńskim bo urodziła a pan wójt był chory. A wy odrazu sobie wymyślacie takie bajki że szkoda gadać..

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 07:11:32

    Prawda musi być ujawniona wicwojt też ciągle na zwolnieniu a kasa leci on już wcześniej był zatrudniony ale radni protestowali między innymi budek wtady sekretarz nie była na macierzyństwie.Dla kuzyna wszystko.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 07:12:08

    Prawda musi być ujawniona wicwojt też ciągle na zwolnieniu a kasa leci on już wcześniej był zatrudniony ale radni protestowali między innymi budek wtady sekretarz nie była na macierzyństwie.Dla kuzyna wszystko.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 07:23:41

    To na ile z Nim ta umowę podpisano.przecież sekretarz wróciła a wójt Chrzanowski wyzdrowial skoro stara się o ponowny wybór?!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 07:34:55

    Wicewojt jest na zwolnieniu ,nie chce się rzucać w oczy przed wyborami .Jak wygra Chrzanowski to wróci .Kasa.

  • Bierny mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-10 08:21:43

    Po wieczornej lekturze wszystkich postów doszedłem do następujących wniosków: 1) skupmy się na rozwoju gminy a nie na tym, ilu jest emerytów i w jakim wieku, ilu strażaków czy biznesmenów, w jednym komitecie są panie emerytki a w drugim panowie dziadkowie niewiele młodsi, 2) należy cenić dobre inicjatywy ale za pomysłem idą sprawy środków finansowych, bo nie na wszystkie pomysły (kaprysy) uda się pozyskać środki z zewnątrz, 3) wymagać każdy może,bo to gwarantuje prawo, ale z realizacją jest o wiele gorzej, 4) nie dajmy się ponieść zawiści i zazdrosci , bądźmy kulturalni w ocenach ludzi 5) na koniec - trzymajcie choć trochę swoje myśli i języki na wodzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 10:19:51

    Oczywiście, wielu cwaniaków chce ukryć prawdę ,ale skoro kandyduja ,to wyborcy muszą o nich wiedzieć wszystko .Tak mówi prawo

  • gość 2018-10-10 10:46:23

    O jaką prawdę chodzi a co oni mają do ukrycia. Ja nie rozumiem tych podtekstów.

  • gość 2018-10-10 10:49:58

    ja pytam gdzie są tablice informujące o kwotach dofinansowań do remontowanych dróg, nie ma? a dlaczego sąsiednie gminy tak chętnie i z sukcesem sięgają po środki unijne a gmina Gołymin nie? rozumiem nikt nie jest alfą i omegą a pisanie takich wniosków nie jest sprawą prostą, ale może zamiast powoływania zastępcy wójt przeznaczyłby te pieniądze i podjął by współpracę z firmą specjalizującą się w pisaniu takich wniosków, albo wysłał na szkoleni kilku pracowników, z ogólną korzyścią dla wszystkich

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 10:51:42

    Niektórzy myślą , są ponad prawem ,tak myślał były burmistrz Pułtusk .Teraz siedzi w areszcie i czeka na zielonych kolegów Na Gołymin też będzie kontrol

  • gość 2018-10-10 10:53:05

    O jaką prawdę chodzi a co oni mają do ukrycia. Ja nie rozumiem tych podtekstów.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 10:58:37

    A ktoś musi najpierw nasłać tą kontrol żeby była.

  • gość 2018-10-10 10:59:15

    Młodzież gołymińska też ma wielki żal do obecnego wójta. Gdzie są te obiecane w poprzednich wyborach cymbergraje i piłkarzyki, gdzie stoliki do pink-ponga? Gdzie mamy spędzać wolny czas skoro nawet z boiska szklonego jesteśmy przeganiani? Bo jesteśmy za głośno, bo nie umiemy się zachować...nie wszyscy... nie wrzucajcie nas wszystkich do jednego worka. Wielu młodych w dniu wyborów będzie mogło już głosować oby zapomnieli o panu tak jak pan zapomniał o nas.

  • gość 2018-10-10 11:07:22

    jak by któryś z gołymińskich radnych zrobił naszej gminie taką reklamę jak "BOMBOWY RADNY" z wróblewa to i może w gołyminie powstało by sala sportowa jak we Wróblewie za ponad 250 000( dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych). Panie Wójcie jeżeli w sobotę usiądzie pan przy jednym stoliku z "BOMBOWYM RADNYM" wychodzimy ze spotkania i na Pana nie głosujemy!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 11:18:20

    Widziałam wiele tablic informujących o dofinansowaniu drog ale na zadnej nie bylo mowy o kwocie. Chyba inaczej jest przy środkach unijnych (Widziałam w szpitalu w Ciechanowie). Informacje o wysokości dofinansowani winny być podane na BIP Golymina. Przecież wójt przedkłada radzie sprawozdanie z wykonania budzetu. Prosze tam szukac

  • gość 2018-10-10 11:56:05

    A ilu Was bedzie na tym zebraniu?

  • gość 2018-10-10 12:06:02

    nie ma znaczenia ilu. nawet jak będę tylko z małżonką miał wyjść to zrobimy to bardzo ostentacyjnie bo nie może być we współczesnym świecie przyzwolenia na takie zachowanie jakim wsławił się "BOMBOWY RADNY". ludzie nie ma dziś dnia gdzie nie ma informacji o atakach, o bombach o śmierci niewinnych ludzi a taki sobie żarty robi. za taki wybryk powinien być napiętnowany do końca życia, a wójt Chrzanowski go jeszcze popiera i próbuje bronić.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 13:40:14

    No to pogratulować poglądów .widać kto z kim przystaje to .............

  • 1234 - niezalogowany 2018-10-10 13:53:48

    widać że niektórym to się nudzi i tylko nakręcają bezsensowne dyskusje na forum

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 13:54:47

    Ten łupieżem się staje.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 17:10:45

    Teść z liścia komu? Pewnie zasłużyła, tylko czym i z kim? Pani sekretarz? Z tego co mówią ludzie to od dawna ug słynie z romans... I trwa. To jest urząd, a w urzędzie się czeka, ważniejsze plotki kawa...

  • Madry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 18:34:55

    Szczyt chamstwa się szerzy w tych waszych wypowiedziach. Fajnie tak się chyba czujecie że czyjeś sprawy prywatne tu wypisuje. Nie ma to jak o kimś pisać, a sami pewnie to wy święci jesteście?! Weźcie się ludzie ogarnijcie i zajmijcie się własnymi sprawami chyba że wasze życie jest tak nudne że tylko kogoś potraficie oczerniać i mieć pożywkie z pisania takich rzeczy. Poprostu żenada. Szkoda mi was. Pamiętajcie zło wraca do ludzi ktorzy je czynia. Pozdrawiam

  • Madry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 18:36:46

    Szczyt chamstwa się szerzy w tych waszych wypowiedziach. Fajnie tak się chyba czujecie że czyjeś sprawy prywatne tu wypisuje. Nie ma to jak o kimś pisać, a sami pewnie to wy święci jesteście?! Weźcie się ludzie ogarnijcie i zajmijcie się własnymi sprawami chyba że wasze życie jest tak nudne że tylko kogoś potraficie oczerniać i mieć pożywkie z pisania takich rzeczy. Poprostu żenada. Szkoda mi was. Pamiętajcie zło wraca do ludzi ktorzy je czynia. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 18:39:11

    Ciemnogród górą jeeeee

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 18:39:20

    Panie Wójcie , w całej Polsce czci się żołnierzy wyklętych a w Gołyminie szkoła nosi imię komucha ,który ich zwalczał .Czy Pan czeka żeby za to wziął się IPN ? Znowu nas ośmieszycie jak bombowy radny na całą Polskę.A może marzy się Panu powrót komunizmu... Nic ztego .Taka u nas w gminie nowoczesność !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 18:55:42

    W sprawie bubla zwanego boisko sportowe ,to nie zostało oddane ,bo gmina nie ma pieniędzy na chlanie z okazji otwarcia ...Szczegóły zna przewodniczący komisji oświaty Mariusz Grabowski

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 19:07:28

    Przykre to jest że ludzie zaczynają poruszać różne sprawy na portalu np. takim jak ten tylko wtedy gdy zbliżają się wybory a nagona na wystkich i na wszystko wzrasta, a po wyborach cisza wszystkim no może prawie wswszystkim, wszystko pasuje, nikt w większości nie interesuje się tym co się zbytnio dzieje np. Na sesjch, nad czym radni obraduja, co uchwalaja. nic nie wnioskują, wszystko jest ładne piękne cacy. Przykre to jest napradę, mieszkacie w tej gminie a czy coś wy jako podatnicy, mieszkancy was obchodzi po wyborach? Pytam się, czy wy co te głupoty wypisujecie chociaż raz byliście na sesji żeby zainteresować się i zobaczyć co się dzieje w tej naszej gminie? Dlaczego nie interweniujecie na bieżąca w sprawy dla nas i dla was ważnych? Ludzie proszę ogogarnijcie się. I nie czepiajcie się prywatnego życia. Wy napewno też idealni nie jesteście, akurat w tym monencie domiemywam nie kandydujecie w wyborach i możecie sobie wycierac kimś mordy. Ale nie wiecie czy kiedyś ktoś was nie bedzie oczerniał jak w teraz robicie to innym. Naprawdę żal mi was. Pozdro

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-10 19:31:51

    Człowiek człowiekowi wilkiem.... smutno się robi po przeczytaniu tych wpisów. Jak nisko upada człowiek i do czego jest zdolny, żeby osiągnąć cel- (bycie radnym- to taki prestiż??? To władza absolutna???)kadencja trwać będzie 5 lat a o tych glupotach które wypisujecie będą mówić kolejne 15. Wstyd !!!!!

  • gość 2018-10-10 19:37:35

    te wybory to już powinny się zakończyć jak najszybciej.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 19:56:05

    Pamiętajcie, jeśli ktoś wchodzi w politykę to musi się z tym liczyć. Choć przykre to jest. Polityka jest brutalna. Najlepiej nie czytać tych komentarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 20:01:50

    Znowu zielona zaraza chce wyborcom zamknąć usta wstawić umoralniajace gadki Nie uda się Dobrych radnych nie opisują krytycznie a wytykaja gł upoty tym co się skompromitowali i nadal gnaja do dojnej krowy jaką jest nasza gmina

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:08:03

    Sza nowni Państwo ! Bez względu na poglądy! Gmina Gołymin wydała śmiecia biuletyn 1000 egzemplarzy .Wita nas zdjęcie obraza uczuć patriotycznych.Co na nim widać? Damskie piersi przykryte polską flagą .Pani Chojnowska ,Panie Grabowski uczycie historii i polskiego,jakmogliscie do tego dopuścić!Jesteście golyminska elita , to oglądają wasi uczniowie .O reszcie naszych radnych i wladz nie wspomnę...Myślę ,że to będzie ścigane z urzędu, albo zajmie się tym ciechanowski PIS. Jak mogliście zakpic z narodowych barw!!! Piękny prezent nasza gmina dała Ojczyźnie na stulecie niepodległości .Znowu będzie znas drwila całaPolska,słusznie zresztą . Rozwazam przyjaciólmi pozwanie wydawcy i autora zdjęcia Nie przekazuje wyrazów szacunku .

  • gość 2018-10-10 21:17:34

    Zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/pg/Aktywni-dla-Gminy-Go%C5%82ymin-O%C5%9Brodek-358488478225663/about/?ref=page_internal Kulturalni i poważni ludzie na pewno nie będą mieli problemu, żeby wypowiadać się o naszej gminie i jej problemach nie anonimowo. Każdy Tu jest odważny tylko dlatego, że się podpisuje. Zapraszam do odwiedzania i dodawania postów.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 21:28:53

    Szanowni Państwo! Niezależnie od tego jakie macie poglądy ! Gmina Gołymin wydała śmiecia czyli biuletyn .Co nas wita na zdjęciu ? Damskie piersi przykryte polską flagą! 1000egzemplarzy!Pani Chojnowska Panie Grabowski ! Jesteście nauczyciele historii i polskiego , to oglądają wasi uczniowie Jak mogliście pozwolić na ośmiesza naszych barw narodowych !!!O reszcie radnych i władzy nie wspomnę ...Myślę że za obrazę uczuć patriotycznych zajmie się tym policja i prokuratura .Proszę o pomoc ciechanowskich posłów PiS .Rozważam też z grupą przyjaciół pozew sądowy .Bez wyrazów szacunku

  • gość 2018-10-10 21:42:35

    jak byś potrafił czytać to pisze urząd gminy i widać budynek .a nie wyobrażasz sobie damskie piersi

  • Dobry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 21:49:58

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • Dobry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 21:52:03

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • Dobry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 22:06:27

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • Dobry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 22:08:10

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • Dobry obywatel - niezalogowany 2018-10-10 22:09:48

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 22:24:01

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 07:16:16

    I tu się gości mylisz. Ja nie należę do zlelonej zarazy jak ty to napisałeś. Jestem osobą postronna i aż się rzygać chce czytając niektóre podkreślam niektóre tu zamieszczane wpisy. Nie mam zamiaru nikomu zamykać ust na temat tego co piszą o sprawchgminy ale tykanie i poruszanie czyjś spraw prywatnych to już poprostu chamstwo, które nie ma nic wspólnego z wyborami i sprawami naszej gminy. Pozdrawiam

  • gość 2018-10-11 21:45:15

    kiedy jest spotkanie z p. Chrzanowskim a kiedy z p.Budkiem w Gołyminie

  • gość 2018-10-12 08:06:40

    na internecie piszą że z p.Budkiem w piątek o 18 w gołyminie, o p. Chrzanowskim nie wiedziałem

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 11:31:11

    Czy jest ktoś kto podzieli się wrażeniami z zebrania wyborczego Pana Budka?

  • gość 2018-10-13 15:10:35

    pan Budek to nie opowiada o swoim programie wyborczym tylko daje ulotki do czytania.i wyciąga wszystko co chrzanowski ,źle zrobił i jeszcze czego nie zrobił.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 19:00:01

    Szanowny kandydat na wójta pan Piotr Budek w tej kadencji nie chce zostać wójtem tylko za rok przeczytajcie w ulotce

  • gość 2018-10-13 19:51:23

    formalnie kadencja obecnego wójta kończy się w drugiej połowie listopada a i budżet też jest już zaplanowany do końca roku, tak więc trzymajmy się faktów i nie wprowadzajmy ludzi niepotrzebnie w błąd

  • gość 2018-10-13 19:55:26

    byłam na spotkaniu z Panem Budkiem, pięknie opowiadał o swoim programie, rzeczowo rozwiewał wszelkie wątpliwości wyborców a nie rzadko musiał wysłuchiwać i tłumaczyć się za wszystkich obecnych radnych i obecnego wójta,

  • gość 2018-10-13 20:13:11

    ale też wtykał co obecny wójt robił źle .

  • gość 2018-10-13 21:36:19

    Jakiś przykład?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 20:33:19

    Ciekawe co o godzinie 20.30 służbowym samochodem wójt robił u radnego K. S. Bo chyba o tej godzinie spraw służbowych się nie załatwia.... Fajnie się wozić służbową furą... Paliwo przecież takiego drogie...

  • gość 2018-10-15 09:19:21

    Do Gość 20:33 13.10.2018 r. Czemu wypisujesz kłamstwa

  • gość 2018-10-15 09:20:48

    Sorry z 14.10.2018 r.

  • gość 2018-10-15 09:48:36

    jeszcze K.S jest jeszcze radnym to może wójt go odwiedzać o każdej porze.

  • gość 2018-10-15 10:00:34

    sorry! czytając te komentarze doszłam do wniosku że polityka i walka o stanowisko jest brutalna!ale dzięki ludziom ,którzy obgadują ,oczerniają drugiego .Człowiek który,jest człowiekiem z kulturą i dobrze wychowany to tego nie robi .polecam niektórym osobom tych komentarzy skontaktować się z psychiatrą bo mają coś z głową .Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 19:34:22

    Ghhhy

  • Gość - niezalogowany 2018-10-19 18:47:29

    Pamiętajcie że z internetu nie da się nic usunąć. .:POZDRO:.

  • Bartek - niezalogowany 2018-10-20 23:46:56

    Mam pytanie. Jakie polityczne poglądy ma Budek? To PiS, PSL, SLD? Ktoś wie?

  • gość 2018-10-22 11:09:38

    Pan Wójt nabierał ludzi przez dwie kadencje, że spłaca długi poprzednika, ale trzeci raz na ,,Wiedzę i doświadczenie" już się nikt nie nabrał. Jak widać zabrakło wiedzy i doświadczenia, a za dużo było pychy i arogancji.

  • gość 2018-10-22 11:15:02

    Pan Wójt nabierał ludzi przez dwie kadencje, że spłaca długi poprzednika, ale trzeci raz na ,,Wiedzę i doświadczenie" już się nikt nie nabrał. Jak widać zabrakło wiedzy i doświadczenia, a za dużo było pychy i arogancji.

  • Stasiu - niezalogowany 2018-10-22 11:19:07

    Pan Wójt nabierał ludzi przez dwie kadencje, że spłaca długi poprzednika, ale trzeci raz na ,,Wiedzę i doświadczenie" już się nikt nie nabrał. Jak widać zabrakło wiedzy i doświadczenia, a za dużo było pychy i arogancji.

  • Stasiu - niezalogowany 2018-10-22 11:35:58

    Pan Wójt nabierał ludzi przez dwie kadencje, że spłaca długi poprzednika, ale trzeci raz na ,,Wiedzę i doświadczenie" już się nikt nie nabrał. Jak widać zabrakło wiedzy i doświadczenia, a za dużo było pychy i arogancji.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 20:34:15

    A jednak P.Kaminska wygrala wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 13:34:42

    Komentarz trafny , zadupie wybrało ZADUPIE ,dlatego zadupiem zostanie !

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 16:48:48

    W ciemnogród działa przepis : wóda ,konserwy i kłamstwa bez przerwy ...

Dodajesz jako: |

Wybory, Gołymin-Ośrodek - więcej informacji