:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Ciechanów

Wybory, Kandydaci wójta radnych gminie Ciechanów - zdjęcie, fotografia

Czterech kandydatów na wójta i 52 na radnych gminnych wystartuje w wyborach samorządowych na terenie gminy wiejskiej Ciechanów. Uprawnionych do głosowania jest 5 652 mieszkanców. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów.

Kandydaci na wójta gminy Ciechanów:

Frączkowski Artur (43 lata, zam. Niechodzin - Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wspólna Gmina Ciechanów),

Kalman Klemens Henryk (62 l., zam. Pęchcin - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe),

Kiwit Marek (61 l., zam. Ciechanów - Komitet Wyborczy Wyborców Gmina Wspólnym Domem),

Żebrowska Anna (49 l., zam. Mieszki Wielkie - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość).

Kandydaci na radnych w gminie Ciechanów z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 - 528 wyborców (Sołectwo: Chruszczewo):

NIESIOBĘDZKI Krzysztof (27 l., zam. Chruszczewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), REDAS Krzysztof (49 l., zam. Chruszczewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), JEZIERSKI Konrad Kazimierz (44 l., zam. Chruszczewo, KWW Gmina Wspólnym Domem), OPASIŃSKA Katarzyna (45 l., zam. Chruszczewo, KWW Katarzyny Opasińskiej).

Okręg nr 2 - 524 wyborców (Sołectwa: Kargoszyn, Ropele):

MROCZEK Piotr Kazimierz (50 l., zam. Kargoszyn, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), PNIEWSKI Sławomir (51 l., zam. Kargoszyn, KW Prawo i Sprawiedliwość), KRAJEWSKI Bartosz (23 l., zam. Kargoszyn, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), MAJKOWSKI Zenon Szymon (69 l., zam. Ropele, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 3 - 430 wyborców (Sołectwa: Niestum, Przążewo):

MYSIAKOWSKA Marzena Justyna (37 l., zam. Przążewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), PETRYKOWSKI Piotr (42 l., zam. Przążewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), MATUSIEWICZ Patryk (28 l., zam. Niestum, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), KOSAKOWSKI Dariusz Franciszek (52 l., zam. Niestum, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 4 - 399 wyborców (Sołectwo Grędzice, miejscowości: Gredzice, Sołectwo Rzeczki, miejscowości: Rzeczki, Rzeczki-Gąski, Rzeczki-Orszyny, Rzeczki-Wólki, Sołectwo Mieszki-Różki, miejscowości: Mieszki-Różki, Bardonki, Mieszki-Atle, Mieszki-Bardony):

KARCZEWSKA Dorota (45 l., zam. Grędzice, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), ANTCZAK Anna (36 l., zam. Mieszki-Atle, KW Prawo i Sprawiedliwość), GBURZYŃSKI Paweł (35 l., zam. Mieszki-Atle, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), OSTROWSKA Grażyna (43 l., zam. Rzeczki, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 5 - 325 wyborców (Sołectwa: Mieszki Wielkie, Nużewko, Baby):

ORKWISZEWSKA Anna (45 l., zam. Baby, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), MIESZKOWSKI Adam (38 l., zam. Mieszki Wielkie, KW Prawo i Sprawiedliwość), PIĘTKA Magda (32 l., zam. Nużewko, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 6 - 350 wyborców (Sołectwo Kownaty Żędowe, miejscowości: Kownaty Żędowe, Kownaty Wojnowe):

SOSNOWSKA Jolanta Zofia (45 l., zam. Kownaty Żędowe, KW Prawo i Sprawiedliwość), RYBAK Edyta Katarzyna (47 l., zam. Kownaty Żędowe, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), OLSZEWSKI Eugeniusz Antoni (66 l., zam. Kownaty Żędowe, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 7 - 488 wyborców (sołectwo Gąski, sołectwo Rutki-Marszewice, miejscowości: Rutki-Marszewice, Szczepanki):

GROSS Grzegorz (43 l., zam. Gąski, KW Prawo i Sprawiedliwość), OPATA Marcin (39 l., zam. Gąski, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), MURAWSKI Bogdan Stanisław (53 l., zam. Gąski, KWW Gmina Wspólnym Domem), OGLĘCKI Adam (25 l., zam. Gąski, KWW Wspólnota Gąsecka).

Okręg nr 8 - 392 wyborców (sołectwo Nużewo, miejscowości: Nużewo, Gołoty, sołectwo Sokołówek):

PAWLAK Adam (47 l., zam. Sokołówek, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), FADER Wanda Ewa (61 l., zam. Nużewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), NOWAKOWSKI Grzegorz (41 l., zam. Nużewo, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 9 - 418 wyborców (sołectwo Niechodzin, miejscowości: Niechodzin, Pieńki Niechodzkie, sołectwo Pęchcin):

KALMAN Klemens Henryk (62 l., zam. Pęchcin, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), BURACZEWSKA Ewa (54 l., zam. Niechodzin, KW Prawo i Sprawidliwość), LOSZ Bogumił (42 l., zam. Niechodzin, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), PTASIEWICZ Zbigniew Andrzej (67 l., zam. Niechodzin, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 10 - 277 wyborców (sołectwa: Ujazdowo, Rykaczewo):

NURZYŃSKI Sylwester Marian (51 l., zam. Rykaczewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), PRZYBYŁOWSKA Anna (42 l., zam. Rykaczewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), OLSZEWSKI Piotr (34 l., zam. Ujazdowo, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), PIOTROWSKI Przemysław (35 l., zam. Rykaczewo, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 11 - 291 wyborców (sołectwo Gumowo, miejscowości: Gumowo, Krzyże, sołectwo Kanigówek , miejscowości Kanigówek):

TOMPOROWSKI Jan (58 l., zam. Gumowo, KW Prawo i Sprawiedliwość), KOZICKI Sebastian Tomasz (40 l., zam. Gumowo, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), BUTRYN Grzegorz (37 l., zam. Gumowo, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 12 - 333 wyborców (sołectwo: Rutki-Głowice, miejscowości; Rutki-Głowice, Borzymy, Krupy, sołectwo: Ujazdówek : miejscowości: Ujazdówek, sołectwo Rutki-Borki, miejscowości: Rutki-Borki, Rutki-Bronisze, sołectwo Rutki-Begny, miejscowości: Rutki-Begny, Rutki-Lenki):

NITOWSKI Grzegorz (36 l., zam. Ujazdówek, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JABŁECKA Renata (46 l., zam. Rutki-Begny, KW Prawo i Sprawiedliwość), ULATOWSKA Monika Zofia (38 l., zam. Rutki-Begny, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), TRUSZCZYŃSKI Robert (37 l., zam. Ujazdówek, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 13 - 272 wyborców (sołectwo Rydzewo, miejscowości: Rydzewo, Romanowo, sołectwo Wólka Rydzewska):

ZBIROWSKI Piotr (31 l., zam. Wólka Rydzewska, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KWASIBORSKI Przemysław (29 l., zam. Rydzewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), LAZARSKI Janusz (42 l., zam. Rydzewo, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 14 - 402 wyborców (sołectwo Chotum, miejscowości: Chotum, Julianowo, Jozefowo, Baraki Chotumskie, Rajmundowo, Maliniak, Kukleńszczyzna, Nowa Wieś, sołectwo: Modła, miejscowości Modła, sołectwo Modełka, miejscowości: Modełka):

GÓRSKI Mateusz (28 l., zam. Modła, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JAWORSKI Andrzej Marek (60 l., zam. Chotum, KW Prawo i Sprawiedliwość), OLEKSIŃSKI Jarosław (44 l., zam. Modła, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), KOCIĘCKI Jerzy (49 l., zam. Modła, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Okręg nr 15 - 223 wyborców (sołectwa: Gorysze, miejscowości Gorysze, sołectwo Wola Pawłowska , miejscowości: Wola Pawłowska):

OGLĘCKA Ewa Zofia (66 l., zam. Wola Pawłowska, KW Prawo i Sprawiedliwość), GĄSIOROWSKA Marta (40 l., zam. Gorysze, KWW Nasza Wspólna Gmina Ciechanów), SKAŁKOWSKI Zygmunt (56 l., zam. Gorysze, KWW Gmina Wspólnym Domem).

Kandydaci na wójta i radnych w gminie Ciechanów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 20:32:07

    Pecha ma ta gmina. Znów trzeba głosować na Kiwita, bo nie ma alternatywy. Nie ma nawet mniejszego zła. Bo PiS w gminie to gwarancja sterowanych z góry rządów.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 20:41:06

    Głosujemy na wójta . Nasz wójt MAREK KIWIT .

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 20:41:58

    Tylko PiS ludzie kiwt rządzi tyle lat czas na dobro zmianę!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 20:48:38

    Pisiory won

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 21:50:13

    Dobra zmiano, witaj.

  • gość 2018-10-03 23:05:50

    Kwit przegra z Anią Żebrowską.

  • gość 2018-10-04 06:38:24

    NIE GŁOSOWAĆ NA PSEUDOWÓJTA KIWITA!!! Dba tylko o swoich przydupasów - głównie Rydzewo i Kownaty. W Chotumiu nawet boiska nie dokończył przy Szkole Podstawowej (Skandal!!!) Co to za gospodarz! Niech wygra Żebrowska.

  • gość 2018-10-04 07:35:29

    Głosuję na człowieka nie na partię - Anna Żebrowska

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 07:54:43

    Chcemy Ankę, nie skakankę!

  • gość 2018-10-04 08:17:27

    Kiwit niech już powoli sprząta biurko i powoli opróżnia swój barek. już niedługo, tylko dwa tygodnie. hahahaha

  • gość 2018-10-04 09:32:28

    Czas aby w końcu w gminie Ciechanów był wójt z prawdziwego zdarzenia, a nie jak do tej pory.... Przez tyle lat nic nie zrobić, to jest skandal. Potrzeba mądrego i inteligentnego człowieka, który wyciągnie naszą gminę z tego bagna... Trzymam kciuki za PIS ! Będę głosować ! Dacie radę ! powodzenia !

  • gość 2018-10-04 10:16:54

    najgorsze jest w tym wszystkim to, że na wsiach jest jeszcze "społeczeństwo zaściankowe", których hasłem przewodnim jest "zagłosuję na Kiwita, bo on mi nic nie dał ale i nie zaszkodził, więc po co zmieniać, a może przyjdzie nowy i mi zaszkodzi" Takie jest myślenie wielu osób.

  • gość 2018-10-04 10:25:47

    Pęchcin leży odłogiem nic nie robią ( gdzie chodniki, gdzie oświetlenie ulic, gdzie drogi dojazdowe do posesji - tylko gruntowe no chyba ,że ma się wysokie stanowisko to drogę asfaltową ma pod dom......,albo jest się pracownikiem gminy.......)obietnice przed wyborami.......bez żadnego pokrycia ,ręce opadają .......

  • gość 2018-10-04 11:16:57

    Nie rozumiem fascynacji panią Żebrowską. Czy tylko wyznawcy tej pani piszą na tym portalu. Skoro tak to niech napiszą dotychczasowe dokonania tej pani. Może mnie przekonają do oddania głosu na właściwego kandydata...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 11:30:43

    Czytam agitację powyżej i myślę że zarówno A. Żebrowska jak i jej sztab ocenili realne szanse w wyborach i stąd ta nagonka na M Kiwita. No cóż cały PIS.

  • gość 2018-10-04 11:33:17

    z 4 kandydatów jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Napewno zasługuje aby dać jej szanse się wykazać. Kiwita każdy zna i wie (oprócz wyżej wymienionych przydupasów) że nic nie zrobi, bo to jego ostatnia kadencja a emeryturka czeka.

  • gość 2018-10-04 14:20:05

    Czytam te wpisy i zastanawiam się czemu one mają służyć? Na Kiwita nie głosuje bo nie dobry a na Żebrowską tak bo tak. Jak ktoś chce głosować to chyba wie na kogo?! czemu te chamskie komentarze mają służyć? Oglądałem konwencję PiS, dzięki temu wiem, że na A Żebrowską nie zagłosuję, bo gmina śmierdzi. Czytałem program K Kalmana no i się dowiedziałem, że Ciechanów ma dobrego prezydenta bo z PSL,(bez komentarza). Ulotki A Frączkowskiego i M Kiwita nie widziałem ale na zebranie wyborcze pójdę i wtedy SAM przekonam się na kogo oddam głos i tego życzę również wyborcom, aby nie sugerowali się innymi a sami wybrali dobrego kandydata.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 18:03:54

    Skoro Kiwit waszym zdaniem nic nie robi, to powiedzcie co zrobila żebrowska bedac v-ce w Ciechanowie czy radna gminna?Chetnie sie dowiem bo nic nie zauwazylem. Do UM ja wzieli i zniknela w tlumie, ta kobieta nie ma za grosz charyzmy ani pomyslu na siebie. Do tego jeszcze partia z ktorej startuje, porazka. Jeszcze kaczora nam w gminie potrzeba.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-04 18:05:10

    Ta Gmina już ma swojego wojta GŁOSUJMY NA MARKA KIWITA

  • gość 2018-10-04 22:34:14

    Najlepszym kandydatem jest Pan MAREK KIWIT, oddamy na niego 7 głosów, życzę powodzenia :)

  • gość 2018-10-04 22:39:06

    Najlepszym kandydatem jest Pan MAREK KIWIT, oddamy na niego 7 głosów, życzę powodzenia :)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:30:42

    Najlepszy Pan Marek Kiwit,takiego Wojta zadna Gmina nie miała i mieć nie będzie,super gość,a pisiory to do kościoła a nie na wybory

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 09:32:48

    Czytam te wpisy i szlak mnie trafia.Jak kandydatka na wójta opluwa obecnego Pana Wójta.Pani Żebrowska nasza gmina ma już wójta pana Marka Kiwita.To uczciwy i dobry człowiek.Był jest i nadal będzie Wójtem naszej gminy.Panie Marku życzę wygranych wyborów.Ja i moja rodzina będzie na pana głosować.Powodzenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 19:25:23

    Najgorzej jak się wypowiadają ludzie którzy nie mają pojęcia o rządzeniu, w gminie tak jak w każdym gospodarstwie domowym, na wszystko nie wystarczy. Wójt sam nie rządzi są radni którzy decydują jakie inwestycje będą wykonane i to my ich wybieramy!!!! A zresztą Ani Kalman ani Żebrowska nie nadają się na wójta. Najlepszy wójt Marek Kiwit.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-06 22:28:44

    Co wy ludzie wogole piszecie,wiem ze kazdy ma prawo wyrazic swoje mysli i zdanie,ale co niektorzy z was pisza madrze,Wojt juz jest wybrany i Wojtem zostanie,to uczciwy i porzadny człowiek,pomaga wielu ludziom a oni mu sie tak odpłacają,szkoda gadac.Bedziemy głosowac całymi rodzinami Panie Wójcie i zyczymy powodzenia.Marek Kiwit najlepszym kandydatem na Wojta

  • gość 2018-10-08 08:28:10

    Czy obecnemu Wójtowi leży na sercu dobro Naszej Gminy? Czy aby na pewno? Mam nadzieję, że nowy Wójt przewietrzy Gminę ....

  • gość 2018-10-08 16:48:12

    Ja i moja rodzina damy szansę innemu człowiekowi. Wypalenie zawodowe obecnego Wójta nie działa na jego korzyść.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 20:25:59

    Dorastałem w gminie którą rządził Kiwit i nic się nie zmieniło. Założyłem już swoją rodzinę i moje dzieci też nie doczekały się chodników. W stronę szkoły wzdłuż ul. Płockiej strach chodzić tym poboczem. W zimę nie można się doprosić odśnieźenia dróg a na wiosnę jest takie błoto, że sąsiedzi wyciągają nas ciągnikami. Porażka jednym słowem.

  • gość 2018-10-09 07:16:42

    Sympatia do Wójta (że równy chłop) - to za mało.. 70 lat mieszkam w gminie i drogę mam bez asfaldu. Zmarnowane lata ...Brak pozyskanych środków z unii, coraz mniej kompetentni urzędnicy, od których Wójt nic nie wymaga. Mówię dość !!!!

  • gość 2018-10-10 14:23:57

    STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!! STOP KIWITOWI!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:47:06

    ????

  • Gość - niezalogowany 2018-10-11 22:47:43

    ????

  • gość 2018-10-14 13:05:06

    Zasób słów zwolenników PIS-u mnie poraża a wręcz przeraża. Mam nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie dadzą się nabrać na populistyczne hasła wyborcze kandydatki na wójta. Z cała pewnością ja i moja rodzina nie zagłosuje na tą Panią.

  • gość 2018-10-14 13:11:57

    Ludzie opamiętajcie się. Gminą powinien rządzić człowiek nie związany z partią polityczną to jest jedyna gwarancja zachowania zasad samorządności. Nie chcę by decyzje przyszłego Wójta podejmowane były w oparciu o dyspozycje PIS- owskiego rządu. NEZALEŻNY SAMORZĄD.

  • gość 2018-10-14 13:32:08

    Jak słucham obietnic Pani Żebrowskiej to śmiać mi się chce. Jeżeli będzie robić tak jak obiecuje, że wybuduje drogi mieszkańcom do ich "obejść" to gratuluję pomysłu. Mam nadzieję, że kandydatka wie, że gmina może budować drogi, które są w zasobie gminnym. A opluwanie innych kandydatów znaczy tylko tyle, że samemu nie ma się nic konkretnego do zaoferowania mieszkańcom.

  • gość 2018-10-14 14:01:17

    Kobieta niedługo straci prace jako vice prezydent od spraw zbędnych to i kandydować gdzieś musi.

  • gość 2018-10-15 11:46:35

    Również i od nas Pan Marek Kiwit otrzyma 8 głosów

  • gość 2018-10-15 14:10:42

    A od nas 8 głosów nie otrzyma.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-16 20:12:17

    Przykro patrzeć jak polskie społeczeństwo się cofa. Wrócimy do czasów sprzed 89 roku. Myślałem że jako naród nauczyliśmy się rozróżniać populizm polityczny od pluralizmu politycznego

  • gość 2018-10-18 12:42:46

    Ja z żoną i rodzicami oddamy 4 głosy na p. Kiwita

  • Gość - niezalogowany 2018-10-18 19:07:21

    Byłam na spotkaniu z panem Arturem Frączkowskim i zdecydowanie zrobił na mnie dobre warżenie, zagłosuję na niego. Precz z Kiwitem - umie tylko wpraszać się na uroczystości do SP w Gumowie. Był nawet na pasowaniu pierwszoklasistów OMG.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-20 17:44:59

    A ja zagłosuję na żebrowską chociaż to nie moja obcja, jeśli wygra to PiS będzie musiał udowodnić że ich przedstawiciel potrafi rządzić czyli dadzą więcej kasy dla gminy, a dla mnie jest to ważniejsze

  • Gość - niezalogowany 2018-10-20 20:42:04

    Kiwit jest dobrym wójtem ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. Mi osobiście bardzo pomógł a jestem osobą starszą i schorowaną.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-20 21:23:51

    Czas na zmiany w naszej gminie ,niech kobieta wygra

Dodajesz jako: |

Wybory, Miasto Ciechanów - więcej informacji