:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Kandydaci na burmistrza i radnych w gminie Glinojeck

04/10/2018 17:24
Wybory, Kandydaci burmistrza radnych gminie Glinojeck - zdjęcie, fotografia

Dwóch kandydatów na burmistrza miasta i gminy Glinojeck zmierzy się w październikowych wyborach samorządowych. O 15 mandatów radnych powalczy z kolei 46 osób. W Gminie Glinojeck uprawnionych do głosowania jest w sumie 6 255 osób. Poniżej publikujemy nazwiska wszystkich zarejestrowanych kandydatów.

Kandydaci na burmistrza Glinojecka:

Bartczak Krzysztof (29 l., zam. Glinojeck - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość),

Kapczyński Łukasz (34 l., zam. Glinojeck - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe).

Kandydaci na radnych w gminie Glinojeck z podziałem na okręgi wyborcze:

Okręg nr 1 - 558 wyborców (Sołectwo: Ościsłowo, miejscowości: Ościsłowo, Ościsłowo-Gajówka, Ościsłowo-Leśniczówka, Sołectwo Rumoka, Sołectwo Sulerzyż, miejscowości: Sulerzyż, Działy):

MILEWSKI Marek     (45 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), BANASIAK Bożena (54 l., zam. Ościsłowo, KWW Porozumienie 2018).

Okręg nr 2 - 384 wyborców (Sołectwa: Brody Młockie, Budy Rumockie, Lipiny, Wola Młocka):

PRZYBYSZEWSKI Janusz (53 l., zam. Brody Młockie, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), TETKOWSKA Benedykta (54 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), HEFCZYC Anna     (45 l., zam. Wola Młocka, KWW Porozumienie 2018).

Okręg nr 3 - 394 wyborców (Sołectwo: Bielawy, miejscowości: Bielawy, Janowo, Zawiłka, Sołectwa: Malużyn, Sadek):

KAMIŃSKA Zofia (61 l., zam. Malużyn, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), JĘDRZEJCZYK Ryszard Zenon (66 l., zam. Kondrajec Pański, KW Prawo i Sprawiedliwość), WOJDA Zenon Zbigniew (65 l., zam. Malużyn, KWW Razem z Ludźmi).

Okręg nr 4 - 442 wyborców (Sołectwo: Luszewo, miejscowości: Luszewo, Luszewo-Gajówka, Sołectwa: Ogonowo, Płaciszewo, Strzeszewo):

STOLARSKI Łukasz (31 l., zam. Płaciszewo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), BOŁTUĆ Antoni Marek (67 l., zam. Strzeszewo, KW Prawo i Sprawiedliwość), JASTRZĘBSKI Paweł     (44 l., zam. Ogonowo, KWW Razem z Ludźmi), JAKUBOWSKI Henryk (52 l., zam. Luszewo, KWW Porozumienie 2018).

Okręg nr 5 - 342 wyborców (Sołectwo: Faustynowo, miejscowości: Faustynowo, Pieńki Faustynowskie, Sołectwa: Nowy Garwarz, Wólka Garwarska):

BANASZEWSKI Piotr (29 l., zam. Nowy Garwarz, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), NIEDZIAŁKOWSKA Olga (31 l., zam. Wólka Garwarska, KW Prawo i Sprawiedliwość), GADOMSKI Piotr (56 l., zam. Nowy Garwarz, KWW Piotra Gadomskiego).

Okręg nr 6 - 441 wyborców (Sołectwa: Kondrajec Szlachecki, Stary Garwarz, Sołectwo: Wkra, miejscowości: Wkra, Wkra-Kolonia):

PRZYBYLSKI Mariusz (44 l., zam. Glinojeck, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), LAZARSKI Paweł (48 l., zam. Wkra, KW Prawo i Sprawiedliwość), RADWAŃSKI Jacek Leszek     (47 l., zam. Kondrajec Szlachecki, KWW Razem z Ludźmi).

Okręg nr 7 - 293 wyborców (Sołectwo: Kondrajec Pański, miejscowości: Gałczyn, Kondrajec Pański):

DĘBOWSKI Mariusz (36 l., zam. Kondrajec Pański, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), BARTCZAK Krzysztof (29 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), GONTARSKI Andrzej Jerzy (59 l., zam. Glinojeck, KWW Porozumienie 2018).

Okręg nr 8 - 484 wyborców (Sołectwa: Dreglin, Zygmuntowo, Sołectwo: Szyjki, miejscowości: Kowalewko, Stare Szyjki, Szyjki):

MADEJSKI Mieczysław (56 l., zam. Zygmuntowo, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), BANUL Anna (28 l., zam. Szyjki, KW Prawo i Sprawiedliwość), ROGOWSKI Zbigniew (49 l., zam. Dreglin, KWW Razem z Ludźmi).

Okręg nr 9 - 480 wyborców (Sołectwo: Dukt, miejscowości: Dukt, Huta, Kamionka, Krusz, Sołectwo: Śródborze, miejscowości: Głodowo, Marylin, Śródborze, Zarośle, Sołectwo Zalesie, Sołectwo Żeleźnia, miejscowości: Juliszewo, Żeleźnia):

LEWANDOWSKI Dariusz (47 l., zam. Nowy Garwarz, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KOWALSKI Kamil (30 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), JAKUBOWSKI Andrzej (52 l., zam. Śródborze, KWW Porozumienie 2018).

Okręg nr 10 - 503 wyborców (Miasto Glinojeck, ulice: Ciechanowska, Kościelna, Młodzieżowa, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Zielona Ścieżka):

SIKORSKI Grzegorz Kazimierz (56 l., zam. Glinojeck, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), BARTCZAK Andrzej (54 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość),      DOBRZYŃSKA Iwona (56 l., zam. Glinojeck, KWW Razem z Ludźmi).

Okręg nr 11 - 468 wyborców (Miasto Glinojeck, ulice: Aleja Róż, Aleja Spacerowa, Cicha, Henryka Sienkiewicza, Jasna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Leśna, Wolności, Mazowiecka, Torfa Załęskiego, Wspólna, Złota):

BONIEWSKI Kamil (32 l., zam. Glinojeck, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KUMINIARCZYK Marek Jacek (49 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość).

Okręg nr 12 - 420 wyborców (Miasto Glinojeck: ulice: Południowa nr: 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21A, 21B, ul. Wiejska):

IWAŃSKA Małgorzata (39 l., zam. Śródborze, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KOCIĘDA Ewa (36 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), WIESEŃ Roman Bernard (58 l., zam. Glinojeck, KWW Razem z Ludźmi), RUSIN Adam (32 l., zam. Glinojeck, KWW Emeryt), WIŚNIEWSKI Paweł Jan (56 l., zam. Glinojeck, KWW Pawła Jana Wiśniewskiego).

Okręg nr 13 - 465 wyborców (Miasto Glinojeck: ulica Polna 2D, 2G, 2E, 2F, 2H, 2I, 2J, 2K, ulica Południowa nr: 18A, 18B, 18C, 18D, 19A):

MATUSZEWSKI Michał (39 l., zam. Glinojeck, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), KUPNIEWSKA Ewelina (33 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), ZUBELEWICZ Stanisław Janusz (67 l., zam. Glinojeck, KWW Stanisława Zubelewicza).

Okręg 14 - 340 wyborców (Miasto Glinojeck, ulice: Gen. Józefa Bema, Górka, Nadrzeczna, Ogrodowa, Parkowa, Paśniki, Płocka, Południowa od nr 3 do nr 16, Słoneczna, Targowa):

WYCHUCKA Marta Agnieszka (35 l., zam. Glinojeck, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), BOREK Jacek (38 l., zam. Śródborze, KW Prawo i Sprawiedliwość), PNIEWSKA Anita (35 l., zam. Glinojeck, KWW Razem z Ludźmi).

Okręg nr 15 - 241 wyborców (Miasto Glinojeck, ulice: Fabryczna, Spokojna, Polna nr: 1B, 2B, 2A, od nr 9 do nr 27):

GAJEWSKI Robert (35 l., zam. Glinojeck, KW Polskie Stronnictwo Ludowe), OLSZYNA Aleksandra (33 l., zam. Glinojeck, KW Prawo i Sprawiedliwość), GADOMSKI Jan (77 l., zam. Glinojeck, KWW Emeryt).

Reklama

Kandydaci na burmistrza i radnych w gminie Glinojeck komentarze opinie

  • gość 2018-10-05 08:46:53

    Tylko nie zieloni. Rządzą już tyle lat, a młodzi ludzi dalej uciekają z glinojecka. Układy, układy i układziki...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-05 15:05:21

    Zgadzam sie! Psl jest wszedzie! Nie glosujcie na nich bo tylko sobie daja stolki , struzik i krawczykowa sa na wszystkich imprezkach i w kolko wreczaja te durne dyplomy!!!

  • wanda - niezalogowany 2018-10-05 19:33:28

    Struzik jest wszedzie - w kinie przed klerem, w tramwaju na szybie, a widziałam, że wieszają go już ...na płotach. Znaczy transparenty z jego wizerunkiem.

  • gość 2018-10-06 17:47:50

    Oddzielić tych z PSL i nad pozostałymi można się zastanowić. Mam nadzieje ,ze kandydaci z PIS będą bezkonkurencyjni. Czas na zmiany i to bardzo daleko idące.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-08 08:25:25

    Czy naprawdę w naszej gminie mieszkają same ,,mochery,,???? już nie daje żyć się w kraju to jeszcze we własnej gminie mają się rozpanoszyć ciemnota i brak szacunku dla drugiego człowieka? Naprawdę nie wszyscy są ślepi i głupi!!!! Zastanówcie się i przemyślcie zanim coś napiszecie.

  • gość 2018-10-08 22:10:03

    Jednak czytamy co jest napisane. Wybierzmy tak aby nastąpiły zmiany, a nasza gmina potrzebuje bardzooooo wielu zmian!!!!

  • gość 2018-10-09 07:41:44

    Właśnie dlatego, że w naszej gminie nie mieszkają ludzie ciemni i bez szacunku dla drugiego człowieka PSL - mam nadzieję, że wreszcie przegra i skonczy się 25 lat ciemnoty, kolesiostwa i arogancji i betonu.

  • gość 2018-10-09 12:04:17

    Z szyjek ta panna to jakaś porażka .Bezrobotna która chce zarobić .

  • gość 2018-10-09 12:08:58

    Wytłumaczy mi ktoś , dlaczego ktoś kto mieszka w Śródborze startuje z południowej ?? Czyżby było aż tak niepopularne w swojej miejscowości ,że startuje z tej ulicy ? farbowany lis

  • Lidka - niezalogowany 2018-10-09 12:10:11

    Raczej lisica...

  • wariat - niezalogowany 2018-10-09 12:17:17

    Proszę spojrzeć na okręg, na terenie którego owa "lisica" mieszka oraz na kandydata z PSL, który z niego startuje. Oczywiste, że koleżanka przeciwko koledze nie będzie kandydować, a już na pewno nie ze swojego komitetu, bo takie rzeczy to tylko w Nowym Garwarzu.

  • gość 2018-10-09 12:24:18

    Faktycznie , coś też męża nie widać . Widocznie się dogadał i "wjedzie " jak na deskorolce na stanowisko vice burmistrza :)

  • gość 2018-10-09 13:10:55

    Do Wariat: to jaki sens jest wybierac kandydata na południowej ,jeżeli ta osoba będzie reprezentować interesy Śródborza ?

  • gość 2018-10-09 20:16:56

    A może ta cała rzesza bezrobotnych wzięła by się do uczciwej pracy ,zamiast żerować na zdrowym organizmie i lansować się z partii .I tak nic nie zrobią ,tylko będą ziewać na zebraniach , pobierać diety i nawet ust nie otworzą bo się boją .

  • wariat - niezalogowany 2018-10-09 21:54:01

    Żaden.

  • gość 2018-10-10 15:58:46

    Wybór pomiędzy kiłą a rzeżączką ,jak nie stary ,zatwardziały PSL z rodzinami i krewnymi na stanowiska , to PIS z bezrobotnymi , którzy nic nie osiągnęli ,a chcą się dostać z list partyjnych .Ludzie myślcie , kto zrobił coś dla tej miejscowości ,a który jest od dawna i nic nie zrobił , tylko spłaca kredyt na dom z naszych podatków .

  • gość 2018-10-10 16:53:08

    Wlasnie, czy obecny burmistrz coś zrobił przez ostatni rok , czy realizuje to co juz zatwierdził "stary" burmistrz i się pod tym podpisał ? czy radni coś zrobili ? nic .Lansują się i nic poza tym , są widoczni ? są ... lanserami :) niech ci ludzie coś zaczną robić ,zamiast pokazywać się .Doklejać do wizytówek cukierki ? paranoja , dziecmi nie jestesmy . Z jednej strony burmistrz ,z drugiej radna z PSL , tez paranoja .Widac kto kogo popiera i kto zostanie na stanowisku . Głosować na burmistrza ? jakies jaja , zagłosuje przeciwko PSL i bo wiem ,że nie wsadzi rodziny , a obecny sporą ją ma ;)

  • anka - niezalogowany 2018-10-10 18:13:10

    Ta od cukierków też odwiedziła moją skrzynkę. A wraz z nią radna, która mieszka zupełnie w innym okręgu niż kandyduje i jej mąż - były kontrkandydat obecnego burmistrza. Wszystko z PSL. Ktoś im powinien kazać sprzątnąć po wyborach te "materiały" wyborcze. Nie życzę sobie tych "twarzy" w moim domu.

  • antek gość - niezalogowany 2018-10-10 18:20:54

    Powinni zamiast cukierków doczepiać środki antywymiotne i rabat na wodę ,aby to spuścić w muszli klozetowej bez płacenia za to .

  • gość 2018-10-10 18:39:08

    Anka męża nie było ? wstydzi się pokazać ?

  • gość 2018-10-10 18:42:21

    Widocznie radna robi i za siebie i za męża :)

  • m.Glinojecka - niezalogowany 2018-10-10 20:44:43

    Hmm,a ja dlaczego nie byłem godzien dostać cukierka. Chciałbym spróbować tej kiełbasy wyborczej:) Czy ja jestem gorszego sortu???

  • gość 2018-10-10 20:59:22

    U mnie był kandydat na burmistrza z PiS'u z cukierkami i długopisami i wcale mi to nie przeszkadza :) mimo, że i tak nie będę na niego głosował to pogratulowałem mu determinacji, odwagi i chęci, i z uśmiechem na ustach się rozeszliśmy. Po co Wy oblewacie pomyjami kandydatów? Podajcie dłoń i idźcie dalej - a obgadywanie dupsk nic Wam nie da. Teraz w internecie piszecie różne "posty"/komentarze a na chodniku jak się spotkacie z kandydatami to się do nich uśmiechacie i rozmawiacie z nimi. Jak ich spotkacie to im powiedzcie co myślicie o ich kandydaturze wtedy będzie to miało sens. Dziękuję.

  • gość 2018-10-10 21:00:13

    Do ciebie też przyjdą. Rygluj drzwi.

  • gość 2018-10-11 07:45:33

    NIe mówi się to co się myśli kandydatowi ,bo wywali z pracy ,a i "szpieg" doniesie ;)

  • gość 2018-10-11 13:38:28

    Wyrzuci z pracy? Teraz tak się nie robi. Po kilku miesiącach nie wiesz jak się nazywasz, a potem sam/sama odchodzisz. A no i kontrola może się pojawić co wychwyci każdy drobiazg i jest się ugotowanym. Chyba, że potrafisz się ustawić jak niektórzy co byli czerwoni a teraz są zieloni to haj live.

  • gość 2018-10-11 17:05:44

    Jak się ma "plecy" i w Strzegowie i Glinojecku , to jest się Bogiem :)

  • gość 2018-10-11 22:20:45

    https://www.facebook.com/Kandydat.K.Bartczak/posts/1906214863020440

  • anka - niezalogowany 2018-10-12 07:33:32

    Moim zdaniem to kandydat z linku rozpoczął kampanię za późno. Ma niewielkie szanse.

  • gość 2018-10-13 23:33:18

    A moim zdaniem nie, zresztą obecny rozpoczął w tym samym czasie, chyba, że potraktujemy całą kadencję jako kampania wyborcza :) Osobiście uważam, że teraz jest czas na prezentację kandydatów, wcześniej byłoby to męczące... U mnie kandydat z PiS był w tym tygodniu i mimo, że nie jestem zwolennikiem PiS to mnie przekonał... Nie namawia do głosowania na niego, nie obgaduje, nie miesza kościoła w politykę, chociaż to PiS, a wykształcenie i doświadczenie imponujące. Za takim kandydatem i takim PiSem to mogę się podpisać obiema rękami i nogami.

  • debata - niezalogowany 2018-10-14 18:35:16

    A czy będzie debata między kandydatami? Tylko nie w radiu jak ostatnio ale na żywo u nas w naszej miejscowości. Bo to nas dotyczy a nie radia. Mam nadzieje że kandydaci nie boją się potyczki prosto w oczy.

  • anka - niezalogowany 2018-10-15 11:20:58

    Debaty pewnie nie będzie. Zostało kilka dni kampanii.

  • Jakub - niezalogowany 2018-10-15 11:23:16

    Wszystko tylko nie PSL - dość szerokich uśmiechów, sportu i rekreacji. Czas na prawdziwe zmiany. I burmistrza z prawdziwego zdarzenia.

Dodajesz jako: |

Wybory, Glinojeck - więcej informacji