:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Dzieci z Ciechanowa laureatami bajkowego konkursu (wideo/zdjęcia)

W Miejskim Przedszkolu nr 4 im. Pluszowego Misia w Ciechanowie wręczono nagrody laureatom drugiej edycji konkursu literacko-plastycznego "Baśnie, Bajki, Bajeczki".

W konkursie wzięło udział 16 grup przedszkolnych z terenu Ciechanowa i okolic. Dzieci miały za zadanie ułożyć bajkę oraz przygotować do niej stosowne ilustracje. Decyzją jury pierwsze miejsce w konkursie zajęła grupa Biedronek z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ciechanowie, która przygotowała bajkę "Pierwsza miłość". Drugie miejsce zajęły Wesołe misie z Miejskiego Przedszkola nr 4 za bajkę "Zawsze kiedy pada deszcz", a trzecie - Misiaki z Miejskiego Przedszkola nr 10, autorzy bajki "Podwodna miłość". Przyznano również dwa tytułu Superbajki, które otrzymał oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej nr 4 za bajkę "Bartek i Pola" oraz Przyjaciele Franklina z Miejskiego Przedszkola nr 6 za bajkę "M jak miłość".

Laureaci otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy wyróżnienia. Następnie zwycięską bajkę przeczytał uczestnikom gali prezydent Krzysztof Kosiński. Z kolei dzieci z grupy "Uszatki" przygotowały przedstawienie pt. "Kopciuszek".

Dzieci z Ciechanowa laureatami bajkowego konkursu (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się