:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

[AKTUALIZACJA] Tragedia w gminie Sońsk. Trzy osoby zginęły w wypadku [zdjęcia]

Wypadki drogowe, [AKTUALIZACJA] Tragedia gminie Sońsk osoby zginęły wypadku [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
21/01/2019 08:53
Kamil Żerdziewski

Trzy osoby zginęły, a jedna jest ciężko ranna - to bilans tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło minionej nocy na terenie gminy Sońsk. Policja pod nadzorem prokuratury ustala wszystkie okoliczności zdarzenia.

Z dotychczasowych ustaleń ciechanowskiej policji wynika, że dziś (poniedziałek, 21 stycznia) po północy na drodze Sońsk - Koźniewo Wielkie kierujący Oplem 19-latek, podróżujący z trzema pasażerami, na prostym docinku stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do rowu, gdzie doszło do dachowania samochodu.

W wyniku wypadku zginęło trzech młodych mężczyzn, będących pasażerami Opla. Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Ciechanowie. Trwa ustalania dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała nas kom. Jolanta Bym z ciechanowskiej policji, w wypadku zginęli pasażerowie w wieku 18 i 23 lat. Dane personalne trzeciej ofiary zdarzenia są ustalane.

Straż pożarna w Ciechanowie dodaje, że zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała siedem minut po północy. Z przekazanej informacji wynikało, że w wypadku ucierpiała jedna osoba, która znajduje się w pojeździe. Przybyli na miejsce strażacy zastali pojazd Opel Corsa, który leżał w rowie na dachu. Stan pojazdu nie pozwalał na precyzyjne określenie liczby osób, które znajdują się w środku. Ratownicy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, żeby dostać się do poszkodowanych. Dopiero wtedy okazało się, że autem podróżowały aż cztery osoby. Trzech pasażerów zginęło na miejscu. Kierowcę przewieziono do szpitala. Na miejscu interweniowało 5 zastępów straży pożarnej. Działania trwały ponad 5 godzin.

Policjanci informują, że osoby podróżujące Oplem, pochodziły z powiatu ciechanowskiego. Od 19-letniego kierowcy pobrana została krew do badań.

 

(fot. KPPSP Ciechanów/ROBEX)

[AKTUALIZACJA] Tragedia w gminie Sońsk. Trzy osoby zginęły w wypadku [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:13:35

    Żałoba narodowa

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:19:18

    A przynajmniej zaloba w gminie Sonsk

  • Marta - niezalogowany 2019-01-21 09:20:57

    Bardzo smieszne

  • gość 2019-01-21 09:30:13

    Chłopacy z okolic? Straszna tragedia :/

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:31:21

    Żałoba w Sońsku jest zawsze . Tu się nic nie dzieje . Dzieci szukają rozrywki i to są tego następstwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:33:31

    Tragedia, szczególnie dla rodziny. Nie chcę myśleć co by było gdyby na ich drodze pojawili się inni kierowcy w tym czasie. Brawura i przekonanie o swoich umiejętnościach a może chęć popisania się. Smutne...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:33:42

    To sà komentarze nie namiejscu ... pomyscie teraz o rodzicach Tych dzieciaków ... ;(

  • gość 2019-01-21 09:37:36

    Żarty sobie robicie z tragedii, kto takie słowa wypisuje wogóle

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:38:15

    Straszna tragedia....łącze się w bólu z rodzinami ofiar 0

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 09:38:20

    Zginęło trzech młodych mężczyzn, czwarty walczy o życie . Jest to niewyobrażalna tragedia dla rodziny, a jakiś troll internetowy robi sobie żarty. Niech nasza gmina ogłosi żałobę, nie mam nic przeciwko, i pewnie inni mieszkańcy też by nie mieli. A ty kretynie wyżej jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to zamknij ryj, i idź do szkoły, albo do pracy i nie żeruj na ludzkiej tragedii. Jakby ktoś z twojej rodziny zginął też byś był taki hardy? Raczej nie miał byś ochoty na pisanie głupich komentarzy. A z rodziną łączę się w bólu.

  • Iwona - niezalogowany 2019-01-21 09:45:09

    Straszna tragedia...zginęli młodzi ludzie...łączę się w bólu z rodzinami ofiar...

  • gość 2019-01-21 09:50:42

    WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZIN I TEGO CO WALCZY O ŻYCIE

  • gość 2019-01-21 09:55:38

    NIE JEST TO DO TEJ TRAGEDII ALE CZYTA TU KOMENTARZE WIELE OSÓB I MOŻE TO KOMUŚ POMOŻE ........................................................................................................JAK ZAUWAŻYĆ I POMÓC CZŁOWIEKOWI W DEPRESJI ..............................................................................................Nie każ mu się „ogarnąć”, „wziąć się w garść” czy przestać narzekać. Chory na depresję potrzebuje wsparcia – jak je okazywać? Jeśli chcemy wspierać chorego na depresję, powinniśmy unikać pewnych zwrotów i działań. Jakich? Co może przynieść skutek odwrotny od zamierzonego i wywołać w takiej osobie dodatkowe poczucie winy? Życie z chorym na depresję nie jest łatwe – bliski takiego pacjenta powinien wiedzieć, jak z nim postępować, czego mu nie mówić i jak go wspierać na co dzień (zarówno słownie, jak i fizycznie). Tylko jak pomóc osobie z depresją? Czego potrzebuje, a co może pogłębiać jej stan? Dorota Wojciechowska – psycholog, psychodietetyk z Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM (www.razem-fundacja.org) – pomaga nam zrozumieć, w jakim stanie jest osoba chorująca na depresję i jak powinniśmy wspierać ją, nie szkodząc i nie wywołując w niej dodatkowego poczucia winy. Jak rozpoznać depresję u bliskiej nam osoby? Jakie objawy powinny nas zaniepokoić? Dorota Wojciechowska: Zdarza się, że rozpoznanie depresji u bliskiej osoby stwarza trudności. Depresja często kojarzy się ze smutkiem, apatią, zniechęceniem, wycofaniem. Jej objawy mogą jednak przybierać także inną formę. Osoba chorująca niekiedy staje się drażliwa, wybucha złością. Bywa też tak, że odczuwa różnego rodzaju bóle fizyczne nie mające konkretnego uzasadnienia medycznego. Wskazówką, że coś dzieje się z naszym bliskim, może być zmiana jego zachowania. Osoba chorująca rezygnuje z dotychczasowej aktywności. To wszystko, co do niedawna sprawiało satysfakcję, zainteresowania, pasje, nagle staje się nieważne. Mogą pojawić się problemy ze snem, wczesne wybudzanie i niemożność ponownego zaśnięcia, utrata apetytu lub paradoksalnie wzmożony apetyt, spadek bądź wzrost wagi. Depresji towarzyszą też negatywne przekonania na temat siebie, świata i przyszłości, tak zwana triada depresyjna. Czasami czynnikiem wyzwalającym depresję są trudne wydarzenia życiowe, np. rozstanie z małżonkiem czy partnerem, śmierć bliskiej, znaczącej osoby, utrata pracy. Ważne jest także, aby rozróżnić depresję od obniżonego nastroju będącego efektem kryzysu związanego z takimi wydarzeniami, np. z żałobą. Gdy zmiany w zachowaniu naszego bliskiego się pogłębiają, warto zachęcić go, aby zgłosił się po pomoc do specjalisty. No właśnie: a jak skłonić osobę, u której podejrzewamy depresję, do tego, by poszła do lekarza? Gdy podejrzewamy depresję u bliskiej nam osoby, wydaje się naturalne, że chcemy jej pomóc w odzyskaniu dawnej energii życiowej i aktywności. Czasami nasze działania mogą przynieść jednak odwrotny skutek. Starajmy się raczej zachęcić do wizyty lekarskiej, namówić na konsultację z lekarzem. Nie stosujmy presji, nie potęgujmy często i tak już silnego poczucia winy. Warto też zaznaczyć, że w przypadku podejmowanych prób samobójczych lub mówienia o takim zamiarze konieczne jest wezwanie pogotowia. Wspomniała Pani o tym, by nie wywierać presji. Jak zatem traktować osobę, która ma depresję, by jej pomóc, a nie zaszkodzić? Jak z nią rozmawiać i ją wspierać? Osoby chorujące na depresję często odczuwają poczucie winy ze względu na stan, w jakim się znalazły, mają wyrzuty sumienia. Podkreślanie tego może pogorszyć ich samopoczucie. Okażmy cierpliwość, ciepło, zrozumienie. Postępujmy delikatnie. Tym, na co mamy wpływ, są działania, jakie podejmujemy. Czasami konkretna pomoc może okazać się czynnikiem sprzyjającym powrotowi do zdrowia. Może to być np. towarzyszenie osobie chorej na spacerze czy podczas wizyty lekarskiej. Należy pamiętać także o tym, że w przypadku ciężkiej depresji, kiedy zostało wdrożone leczenie farmakologiczne, wszelkie nasze wspierające działania mogą być przez chorego odbierane jako zbyt inwazyjne. Po prostu bliskiemu towarzyszmy, bądźmy przy nim, delikatnie sprawdzajmy, czy stosuje się do zaleceń lekarskich, otaczajmy go dyskretną opieką, ale jednocześnie nie wyłączajmy z życia rodzinnego. Wszystko o leczeniu depresji Czego nie mówić osobie cierpiącej na depresję? Jakie stwierdzenia i rady dawane takiej osobie mogą przynieść odwrotny od zamierzonego skutek? Nie umniejszajmy znaczenia stanu, w jakim znajduje się nasz bliski, ale też nie wyolbrzymiajmy go. Zrezygnujmy w podejmowanym z chorym dialogu z wszelkich stwierdzeń typu: „ogarnij się”, „co ty wymyślasz?”, „ludzie maja większe problemy”, „weź się w garść”, „chyba nie znasz prawdziwych zmartwień”, „masz wszystko, co potrzeba do szczęścia, a narzekasz”. Takie sformułowania nigdy nie pomagają, a tylko pogarszają stan chorego. Może się on poczuć nierozumiany, odtrącony.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:00:09

    Kierowca zmarł w szpitalu

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-01-21 10:03:11

    Ja to nie rozumiem.. Co tu jest dla Was śmieszne?.. Nie żyje 3 młodych chłopaków,a jeden walczy o życie,a wy piszecie jakieś zbędne komentarze , nie na miejscu... przed nimi jeszcze całe życie było ,a wy sie z tego śmiejecie.. żałosne trochę z waszej strony. Bo każdemu to się stać może, nawet nie będziecie wiedzieli gdzie i o której godzinie ,a wam się to może przytrafić. Więc trochę opanowania z tymi komentarzami... Jest to tragednia ,ale mądrzy ludzie współczują ,a nie piszą zbędne komentarze albo się śmieją!!

  • gość 2019-01-21 10:05:06

    Szkoda młodych ludzi, przed nimi było całe życie, za chwile mogli założyć rodziny. Współczucia dla rodziców, przyjaciół

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:10:19

    Nie mogę w to uwierzyć. Jeszcze parę dni temu byli razem z nami ;(

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:11:05

    Nie zmarł nie siejcie plotek!

  • gość 2019-01-21 10:16:32

    Wiadomo z kąd chłopaki ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:25:55

    Widzę tu pełno słów nienawiści.

  • Pacjent szpitala - niezalogowany 2019-01-21 10:31:48

    A jednak zmarł w szpitalu, leżę na innym oddziale...

  • gość 2019-01-21 10:33:24

    [*][*][*][*]

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:41:41

    Wyrazy współczucia dla rodzin tych chłopaków. A dla tych co wypisują zbędne komentarze nie rzycze wam tego co teraz przeżywają ci ludzie rodzina przyjaciele . Pochamojcie te swoje idiotyczne komentarze .

  • gość 2019-01-21 10:43:56

    Wina rodziców, którzy pozwalają na wszystko teraz dzieciom. To jest tylko jeden z efektów samowolki jaką dzieci teraz odwalają.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:57:49

    Wyrazy współczucia dla rodzin i przyjaciół ofiar oraz dużo wyrozumiałości dla sprawcy wypadku i jego rodziny bądźcie silni i wspierajcie się. Straszna tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:58:17

    Tak, bo rodzice na pewno chcieli żeby ich dzieciom stała się krzywda. Może zamiast obwiniać lepiejby było współczuć w takiej tragedii? Chamstwo, moi drodzy państwo.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 10:58:59

    Wypadek może dotknąć każdego zastanówcie się co piszecie i nie zmyslajcie. Po co wymyślać czyjas śmierć? Nie zmarł, jego stan jest stabilny. Świnie nie ludzie

  • blablacar - niezalogowany 2019-01-21 11:01:37

    Gdzie jest ten świat, w którym człowiek człowiekowi człowiekiem? Ludzie skąd w was tyle jadu?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:02:13

    Jak nazywali się zmarli? Ktoś znał?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:05:28

    Nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze i wychodzą wypadki .szkoda mieli tyle życia przed sobą

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:07:42

    Raczej nie dostosowanie drogi

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:08:17

    Nie mówcie że ten flopak nie żyje. Żyje i jest w stanie stabilnym. A te osoby co piszą takie żałosne komentarze powinny się trochę chamować, ciekawe czy wam by było miło jak by ktoś z waszej rodziny był w takiej sytuacji

  • wojtek - niezalogowany 2019-01-21 11:08:56

    W takiej tragedi niewolno winić RODZICÓW im trzeba współczuć ich serca KRWAWIĄ .SAM to przeżyłem i wiem jak to boli . To nie były dzieci ,to pełno letni chłopcy

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:29:12

    Kierowca żyje, choć plotki już go uśmierciły. Wstydźcie się.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:34:57

    Tak owszem niewyobrażalna tragedia.... Ale zasadnicze pytanie Czy kierowca był trzeźwy???

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:35:43

    Prawa młodości rządzą się chwilą słabości, można być wzorowy zdyscyplinowanym młodym człowiekiem i w jednej chwili uledz pokusie popełniając życiowy błąd. Żadna edukacja, rozmowy rodzicow nie są w stanie tego zmienić. Każdy z nas był młody i przy najmniej raz w życiu coś głupiego zrobił tylko my mieliśmy więcej szczęścia i żyjemy. Nie oceniacie. Wyrazy współczucia dla rodzin.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:39:34

    Szkoda Opla jeszcze mógł pojeździć.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:40:44

    Współczuć? Raczej się cieszyć że nikogo więcej nie zabrali że sobą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:41:07

    Słyszałem że kierowca miał promil w wydychanym powietrzu... zapewne posadzili najbardziej trzeźwego za kółkiem.... Tragedia dla rodziny niewyobrażalna, ale z drugiej strony tyle się słyszy i mówi, a jak widać, wciąż nie brakuje amatorów "fajnej zabawy". Dobrze że komuś przy okazji nie zrobili krzywdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:50:16

    Corsa to demon prędkości jeszcze w pakiecie to już wogole, pewnie wrzucił R bieg rajdowy i nie opanował demona, mistrz prostej atakuje pewnie rów mu drogę zajechał

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:51:51

    Mógł szybciej jechać pewnie by się nie rozjebal.

  • gość 2019-01-21 11:57:31

    Jest taki paradoks tej sytuacji, że przeżył kierowca. Jeżeli z tego wyjdzie to całe życie będzie miał w psychice to, że wysłał na tamten świat 3 kolegów. Wielka tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 11:58:16

    Wyrazy współczucia dla rodziców

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:02:14

    Z debilem do samochodu się nie wsiada bo możesz już nie wysiąść jak w przypadku naszego rajdowca. Brak wyobraźni że jedziesz złomem pełnym szpachli to wręcz jest pewne że przy uderzeniu nawet w rower ten złom się rozpadnie, więc co tam do odciny żeby małpy na pokładzie frajdę miały. A później Płacz bo Bóg tak chciał.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:03:33

    Wy k****nie bądźcie tacy mądrzy.. Jak by was lub kogoś z waszych bliskich coś takiego spotkało to ciekawe czy byście pisali takie rzeczy... Pomyślcie o ich bliskich, im nie jest łatwo.. A wy dokladacie..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:10:15

    Za kilka dni kolejny idiota się znajdzie co się rozwali albo kogoś.... życie takie jest życie.

  • gość 2019-01-21 12:13:33

    Może ktoś z redakcji moderowałby te komentarze...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:19:37

    To teraz nowi męczennicy? W dupach się przewraca, winny jest kierowca i tylko kierowca. Miał świadomość że odpowiada za życie ludzi których ma na pokładzie to niech teraz odpowiada, miał jaja żeby zapierdalac i zabici kolegów? To niech ma odwagę wziąść odpowiedzialność na siebie

  • blablacar - niezalogowany 2019-01-21 12:23:20

    Jak czytam komentarze powyżej, to tylko się utwierdzam w przekonaniu, że co niektórzy to bezmózgie yeti chodzące po świecie. Za kogo wy się uważacie debile pierdolone żeby pisać takie komentarze. Trochę współczucia, normalnej ludzkiej życzliwości nie potraficie okazać? Pamiętajcie... Karma wraca!!!

  • ... - niezalogowany 2019-01-21 12:28:51

    Kierowca we krwi 2 promile I Marysia....

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:38:51

    Bezmozgie yeti to jechały i nie do jechały bo w mózgu zabrakło rozwagi. Ludzie mają być życzliwi? To życzę Ci aby twój syn/córka nigdy nie wsiedła do auta prowadzonego przez takiego idiote, więcej życzliwości? Życzę kierowcy by zabrali mu prawo jazdy do końca życia. Życzę mu by został pociągnięty do odpowiedzialności. Nie wiem czy zajęcia sobie sprawę ale gnojek zabił 3 młode osoby.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:40:10

    A stara wie że ćpie ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:42:50

    W sumie na wioskach jest społeczne przyzwolenie na picie i prowadzenie auta, jak wieśniaki sami o to nie zadbają to dalej będą pić jeździć i się w rowach zatrzymywać

  • A. - niezalogowany 2019-01-21 12:43:46

    Zabrakło, nie zabrakło, ale po co komentować i siać nienawiść? Jaki jest w tym cel? Lepiej się czujecie? Zwykła podłość.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 12:47:08

    Tytuł Kierowca zabił 3 osoby, rów zajechał mu drogę.

  • gość 2019-01-21 12:58:09

    Te prawie dwa promile to było w wydychanym...u kierowcy.

  • Kolega Chłopakó - niezalogowany 2019-01-21 13:11:37

    Zobaczcie k****, że kierowca w koncu pewnie przeczyta te komentarze i dołoży mu to kolejnych zmartwień i myśli w głowie, zobaczcie do czego to moze doprowadzić bezmózgi j*****.

  • gość 2019-01-21 13:12:16

    Tragedia dla rodziców - rozumiem.Ale gdzie oni byli gdy synek siadał po pijaku za kółko....Dobrze ze zabił tylko trzy osoby a nie jeszcze kogoś a nie jakiegoś innego niewinnego uczestnika ruchu.Wiem co tu sie dzieje bo jestem z tej miejscowości z której oni pochodzili.Gdzie była policja gdy w weekendy urzędowali na przystanku tak że strach było przejść...Weż tu dopiero wyjdź z dzieckiem na drogę gdy tacy jeżdżą dosłownie w ,,biały dzień,, na gazie. Może to jakby nie było tragiczne wydarzenie będzie ostrzezeniem dla reszty ich kolegów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 13:19:09

    Sam jesteś parszywa gnido z miasta wieśniakiem. Pijesz, nie jedź, proste i logiczne. Wódka nie jest dla baranów tylko dla ludzi. Jakiś czas temu facet z miasta na wiadukcie pod wplywem alkoholu pod prąd wjechał i dobrze było? Co to za różnica czy ludzie z miasta czy wsi?! Zastanówcie się co piszecie anonimowo, bo nikt nie wie czy nie będzie w takiej sytuacji, nikt nie wie czy wychodząc z domu do niego wróci.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 13:45:05

    Skoro nie którzy pochwali go, to będzie długo żył.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 13:45:11

    Portal taki jak ten powinien zablokować komentarze anonimowo chociażby po to żeby każda cipa internetowa mogła się wykazać swą odwagą i inteligencja. Dla mnie to jest niewyobrażalna tragedia i z całego serca współczuję rodzinom i bliskim,bo jest to ogromna strata. Kierowca do końca życia będzie żałował tej nocy i tego jaki popełnił błąd. Ludzie trochę serca i życzliwości, bo nigdy nie wiecie co was czeka i jakich słów usłyszycie wtedy od innych ludzi.

  • Kuba C - niezalogowany 2019-01-21 13:46:05

    Ludzie prosze was możecie sobie oszczędzić prawienia morałów. Stała się tragedia i wydaje Mi się że wyrazy współczucia a także pomoc rodzinom będzie w tej sytuacji najbardziej stosowna. A jeżeli ktoś dalej ma zamiar komentować że to "debile" itp. to niech sobie najpierw pier***olnie baranka w ścianę.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 13:59:22

    Pełno tu nienawiści i wulgaryzmu.

  • gość 2019-01-21 14:02:43

    Faktycznie wychodząc z domu możesz juz nie wrócic...bo rozjedzie cie nawalony idiota za kierownicą, - pędzący po zaopatrzenie do najbliższej całodobowej stacji benzynowej w Sońsku (a swoją drogą też w wolne dni pełno tam rozbawionej młodzieży - kolegów sprzedawcy (?).Ciekawe co na to właściciel...)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:04:20

    Musi mu tatuś samochód drugi kupić

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:08:55

    a kto wam powiedzial ze on byl pijany ze tak piszecie? jest tylko infornacja ze pobrano krew do badan i nic wiecej

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:13:57

    Wpulczuje temu chlopakowi i jego rodzinie bo to jest tragedia a najgorsze jest jeszcze przed nim jeżeli był pod wpływem alkoholu to teraz będzie musiał jeszcze iść na dluge lata do pierdla a to mu nie pomoże a bardziej zaszkodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:14:36

    Nie które komentarze nie są na miejscu,jeden chłopak który zginął w tym wypadku,to był mojego brata syn Mateusz, całkiem nie dawno zdał prawo jazdy,ale to nie on był kierowcą tego opla.

  • gość 2019-01-21 14:30:46

    Gościu wyżej od "meneli i kurew w gminie Sońsk" - nie mierz innych swoją miarą ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:31:14

    Porównanie godne profesora, porównać gościa co jechał po prąd do gościa co zabił 3 osoby. Właśnie wódka jest dla bandytów i dla osłow powinni zakazać wódki.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:39:38

    No niestety tak to jest to nie tylko alkohol ale narkotyki wchodzą w grę to też jest po części wina rodziców bo nie zainteresuje się dzieckiem nie rozmawia.Z tego co słyszałam to jeden z chłopców ćpał i rodzina patologiczna

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:48:54

    W tym sońsku to nawet 14 letnie dzieci w szkole molestują.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:50:39

    Faszystowski portal !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:51:34

    Ciechanow inaczej zawsze pisze inaczej

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:55:44

    Trump by się przydał to by nam mur od sonska postawił

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 14:58:08

    Gówno prawde ciechanow inaczej Ci powie Chłopak jest z dobrego domu mama lekarz tata policjant ma pieska, wszystkim somsiadom pomaga bo to uczynny chłopak i to pewnie źle towarzystwo i koledzy namówiła to do złego

  • Profesor Wiktor Wektor - niezalogowany 2019-01-21 15:00:52

    Ludzie wy jesteście debilami. Jak można robić takie błędy ortograficzne. Te komentarze to od patologii

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 15:01:25

    Sońsk nigdy miastem nie było i nie będzie, 3 mieszkańców z 10 więc żałoba w gminie będzie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 15:03:24

    To ludzie z sońska komentują... tam każdy jest dla każdego jak pies

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 15:14:55

    Czemu piszecie takie głupie i nie na mniejscu komentarze??? Obojętnie jacy chłopcy byli, czy biedni czy bogaci czy patologia czy nie.. Trzech chłopaków nie żyje a czwarty walczy o życie. Was to śmieszy? A jakby wasze dziecko umarło to też byście się śmiali?!!!! Jestem bardzo ciekawa. Obojętnie jacy chłopcy byli to mieli jeszcze całe życie przed sobą.!!!! Każdy człowiek ma prawo życia!!!!

  • Guma - niezalogowany 2019-01-21 15:17:40

    Ciekawe czy chociaż połowa z was pisząca te komentarze miała by odwagę powtórzyć to prosto w oczy rodzicom tych chłopaków, bo co, bo anonim i można się kurwa wykazać w komentarzach, normalni chłopcy byli tylko popełnili parę błędów jak każdy. Ale nie najlepiej komentować jak ostatnia szmata i celebrytę z siebie robić i się dowartościować tyle w temacie, nara pa Plata wroty....

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 15:19:31

    Mieć na sumieniu 3 życia?! To nie na moje sumienie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 16:01:39

    Jak się nazywali Ci chlopcy?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 16:10:42

    A co cię to obchodzi popaprańcu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 16:26:10

    Boże ludzie nic nie wiecie,a takie głupie komentarze piszecie ,których nie powinno tu być.. Nie ważne czy to byli chłopcy z Sońska czy też nie.. może trochę współczucia dla rodzin ,które teraz cierpią,bo stracili synów.. Wiadomo ,że każdy człowiek popełnia błędy, nawet starsi.. To nie oznacza , że musicie tak to komentować!!! Zastanówcie się nad tym, co sie piszecie...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 16:31:33

    Oto efekt bezstresowego, bez zasad wychowywania bahorów. Brak kultury i umiejętności w prowadzeniu aut to odrębna sprawa. Nic tu nikogo nie usprawiedliwia jak stwierdzenie "wiek ma swoje prawa". Alkohol i narkotyki i auto, to tragedia gotowa. Ot i wszystko. Wyrazy współczucia dla rodzin.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 16:33:54

    Oto efekt bezstresowego, bez zasad wychowywania bahorów. Brak kultury i umiejętności w prowadzeniu aut to odrębna sprawa. Nic tu nikogo nie usprawiedliwia jak stwierdzenie "wiek ma swoje prawa". Alkohol i narkotyki i auto, to tragedia gotowa. Ot i wszystko. Wyrazy współczucia dla rodzin.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 17:25:56

    Zapierdalać też trzeba umieć ale z 1.8 we krwi to sam miał bym problem.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 17:29:22

    HahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaHahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahhaha

  • gość 2019-01-21 17:33:37

    Od pewnego czasu na osiedlowych uliczkach koło stacji PKP w Gołotczyźnie w łykendy w późnych godzinach wieczornych odbywały się rajdy samochodowe. Ostra jazda z piskiem opon, koszeniem zakrętów, kontrolowanymi poślizgami. Czy nie słyszał tego nikt spośród rodziców młodych ludzi, których akurat nie było w domu wraz z samochodem? Takie czasy. Na pierwszą komunię laptop, albo choć smartfon- choćby za pożyczkę- na 18-stkę prawo jazdy i samochód, żeby dziecko nie czuło się gorzej od innych.

  • gość 2019-01-21 17:36:58

    ZABLOKOWAĆ KOMENTARZE ( wulgarne, podłe oskarżenia)

  • gość 2019-01-21 17:49:52

    A jeszcze trzeba dodać uzależnienie od gier, w których można sobie ustawić nieskończoną liczbę żyć.

  • gość 2019-01-21 18:07:03

    Co tu da głupie komentowanie, - nic. To powinno byś nauczką dla innych

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 18:08:19

    Jak można tak pisać ? Skąd w was tyle nienawiści !!! Ludzie trochę Empatii !!! Zginęli ludzie a czwarty walczy o życie . Jak można wypisywać takie bzdury , jak możecie bawić się w katów ?? Jakie macie do tego prawo?? Żaden z was matoły który pisze te bzdury w życiu w oczy by tego nie powiedział Tak się zachowują tchórze . Każdy popełnia bledy . Każdego szkoda Najszczersze wyrazy współczucia dla rodzin tych chłopców i zdrowia dla kierowcy który leży w szpitalu w ciężkim stanie , przed nim daleka droga , pomyślcie tez , jeśli on z tego wyjdzie jaką traumę będzie przeżywał do końca życia

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 18:42:30

    Gdzie jest moderator??? Czy nie czyta tego co się tu dzieje? Zablokować wszystkie komentarze!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 18:43:26

    Czytając większość tych komentarzy można tylko powiedzieć - wstyd i żenada - ludzie (chociaż chyba to określenie nie do wszystkich tu pasuje) może ciszej nad tymi trumnami co? Wszyscy eksperci, wszyscy znawcy a jeden przez drugiego wie lepiej, sami przykładni i niezkazitelni obywatele - naprawdę tacy jesteście??? Nie jechaliście nigdy za szybko czy nie zrobiliście jakiejś innej głupoty - poprostu jednym się udaje uniknąć konsekwencji innym nie. Każdy niech odpowie sobie sam, a te eksperckie wywody zostawi dla siebie. Tragedia straszna. Rodzinom chłopaków wyrazy współczucia i dużo siły do przetrwania tego wszystkiego.

  • gość 2019-01-21 18:50:26

    Każdy mądry tutaj przed monitorem a wprost 3/4 osób by tego nie powiedziała rodzicom tych chłopaków, nie ma co ukrywac wina kierowcy czemu kierował po pijaku?? czemu tez koledzy którzy z nim jechali pozwolili na to?? cóz, teraz mozna gdybac ale tak to jest Polak mądry po szkodzie, czasu sie nie cofnie a oni nie wrócą, tak musiało byc i tyle, szczere kondolencje dla rodzin tych wszystkich chłopaków, głupota górą niestety ale może inni wyciągną z tego wnioski Dodam tylko że nie ważne czy to chłopcy ze wsi czy nie, człowiek to człowiek i każdy może doświadczyc takiej lub innej tragedi więc nie życzmy sobie zle bo karma wraca taka jest prawda.. [*][*][*]

  • gość 2019-01-21 19:01:31

    Ludzie jak macie wpisywać beznadziejne komentarze to darujcie sobie.Ogromna tragedia dla rodziny a wy nie macie serca pisząc takie głupoty.Być może kiedyś rodzice czy rodzeństwo przeczytają te wasze idiotyzmy.Znależli się znawcy jeden lepszy od drugiego zakichany kierowca.Czemu w tych waszych komentarzach jest tyle nienawiści???Takie po.....ne komentarze powinny być blokowane.Łą czę się w bólu z rodziną:(

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 19:04:07

    Jeśli do jutra do godziny 14:00 nie znikną te wulgarne komentarze to złożę zawiadomienie do prokuratury ws. mowy nienawiści. Wydział ds. walki z cyberprzestępczością na pewno zainteresuje się tymi osobami. Czasu jest dużo, pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

  • GośćMajewski Tadeusz - niezalogowany 2019-01-21 19:14:10

    Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodzin.Dwoch zmarłych pasażerów z Kozniewa oraz kierowcę nie znałem...ale uczyłem ich Rodziców w Szkole..Do dzisiaj wspominam Ich z sentymentem.Szczegolne wyrazy współczucia dla Rodziców ,których uczyłem oraz dla Wielce Szanownej Babci!!!Jestem z Wami....Modlę się za zmarłych....Niech spoczywają w Panu.RIP.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 19:28:08

    Gołotczyzna i sońsk to wioski jakich mało a ta pseudo młodzież co jest bardzo blisko patologii sama sobie winna. Szkoda, że policja nie potrafi się tym zająć. Ciągłe ćpanie, picie, jazda po % i szpanowanie szpachlowanymi betami. Cwaniaczki.

  • Ingenio - niezalogowany 2019-01-21 19:31:54

    Pomoc prawna kancelarii odszkodowań wypadkowych telefon 798201032

  • gość 2019-01-21 19:49:21

    Gość Tadeusz M. Większego faryzejstwa ciężko znaleźć.

  • P - niezalogowany 2019-01-21 19:57:08

    Do ludzi którzy ich nie znali ogarnijcie sie z takimi komentarzami bo co piszcie sobie z ,,Gosc'' takie komentarze jak jesteście tacy odważni zeby to pisac i nie macie sumienia i szacunku no moich kolegów mimo ze ich na pewno nie znacie bo każdy głupi potrafi pisac takie komentarze ale zeby juz napisać swoje imie i nazwisko pod tym co niektórzy piszą to nie macie juz odwagi ....

  • gość 2019-01-21 20:52:20

    gość 2019-01-21 19:49:21 kim ty człowieku wogóle jestes?

  • gość 2019-01-21 21:32:22

    wieśniak to cecha charakteru a nie miejsce pochodzenia, po Twoim komentarzu Panie wielki miastowy można wywnioskować iż sam jesteś wieśniakiem

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 21:56:47

    SZCZERZE, niby się innym złego nie życzy, ale tym co tak sieją nienawiść życzę tego aby byli kiedyś na tym samym miejscu co w tym przypadku mój kolega, jesteście pier**lonymi internetowymi hienami.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 22:03:54

    Wyrazy współczucia dla rodzin

  • Sylwia-matka dwójki dzieci - niezalogowany 2019-01-21 22:08:09

    KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ. ludzie jeszcze wczoraj protestowaliscie przeciw mowie nienawiści a dziś co.?? Ukamieniowac tego kierowcę.? Ludzie serca nie macie. Stało się. Nikt z nas tam nie był i nie wie co dokładnie się wydarzyło. Tych 4 młodych chłopaków miało rodziny, matki i ojców. Ich serca pękły na pół. Zamiast wspierać rodzinę, wy dokladajcie im zmartwień. Jakby ta wasza gadania podniosła ich z grobu. Do kad ten świat zmierza. Jestem przerażona otaczającym nas społeczeństwem.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 22:09:30

    Co za gównoburza się rozpętała. Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych.

  • gość 2019-01-21 22:22:06

    Sylwia-matka dwójki dzieci - niezalogowany 2019-01-21 22:08:09 popieram

  • gość 2019-01-21 22:47:46

    Ktoś tu sie boi powiedziec coś wprost na temat młodzieży w Sońsku i Gołotczyznie to najlepiej jako anonim swoje żale wylać, smiech na sali, szkoda tylko że to nie ten tamat, mowa jest o smierci młodych ludzi a ktos tu wylewa żale na portalu bo na zywo nie ma odwagi

  • gość 2019-01-21 22:50:29

    Poprosił bym o adres tych "gości" chętnie chiałbym usłyszeć to na własne uszy jak tak mi mówi prosto w oczy tacy cwaniacy w internecie.Jesteście z okolic tylko pojawi sie adres i za +/- 30 minut bede w wyznaczonym miejscu.Nie pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 23:01:25

    Nie rozumiem gdzie tu mowa nienawisci? Takich wypadkow jest co roku dziesiatki i nie jest to wina autka tylko kierowcy i pasazerow. Cztrech gowniarzy w aucie to bomba na drodze.

  • gość 2019-01-21 23:02:00

    MOWA NIENAWIŚCI... i nikt odpowiedzialny nie podejmuje żadnej decyzji. I nawet śmierć tragiczna i marsze przeciw nienawiści nie nauczą ludzi. Odpowiedzialni za media milczą, dlaczego nie blokują obraźliwych wpisów?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 23:04:22

    No cwaniaczki wyskakiwac z nazwiskami którzy tak krytykują ten wypadek i tych chłopców mniej odwagę się ujawnić to wtedy ciebie trochę pokrytykujemy co z ciebie za ideał

  • Gość - niezalogowany 2019-01-21 23:09:19

    No cwaniaczki wyskakiwac z nazwiskami którzy tak krytykują ten wypadek i tych chłopców mniej odwagę się ujawnić to wtedy ciebie trochę pokrytykujemy co z ciebie za ideał

  • Madziula - niezalogowany 2019-01-22 00:11:02

    Wyrazy współczucia dla rodziny. Ludzie ogarnięcie się. Te wasze gadanie czasu nie cofnie i życia chłopakom nie wróci. A obwinianie rodziców też jest bez sensu. Jesli ktoś chce zrobić jakąś głupotę to zrobi ją mimo wszystko. Sami na pewno nie raz popełnialiście błędy żałując ich później. Chłopak już swoje wycierpiał i cierpiał będzie dalej mając 3 życia na sumieniu a wasze dopieprzanie mu nic wam nie da. Dajcie spokój już. Zapalcie lepiej wirtualny znicz [*] zamiast głupich komentarzy.

  • Davis - niezalogowany 2019-01-22 03:57:57

    dzień dobry Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb Mamy pożyczki konsumenckie, kredyty lub proste pożyczki dla wszystkich (zwłaszcza dla przybranych, biznesmenów, pracowników itp.). Oferujemy również kredyty hipoteczne i kredyty komercyjne. Pożyczki prywatne w kwocie od 70 000 do 970 000 PLN. Inne rodzaje pożyczek: od 100 000 do 200 000 PLN W przypadku pytań, prosimy o kontakt z wszystkimi potrzebami finansowymi. Nasza instytucja finansowa z usługą 24/24 godzin. davispasicalloanlender@gmail.com imię i nazwisko wnioskodawcy ----------------------- kraj ------------- -------------- status -------------------- adres -------------- ------------ numer telefonu ----------------------- potrzebna kwota pożyczki ---------- --------------- wiek -------------------- Trwanie ------------- --------- stan cywilny----------------------------

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 06:23:12

    To kierowca żyje czy nie

  • Klaudia - niezalogowany 2019-01-22 07:34:59

    Tragedia.. Całe życie przed nimi było. Szkoda teraz tego chłopaka który ma na sumieniu życia braci/kolegów. Przykra sytuacja dla rodziny chłopaków. Najgorsze jest to, że z oficjalnych źródeł jest tylko to, że krew chłopakowi pobrali do badań. A tu komentarze, że miał tyle lub tyle w WYDYCHANYM. Ciekawe kiedy mu sprawdzali poziom alkoholu w powietrzu wydychanym -.- Albo jeszcze lepsze komentarze, że pił i brał narkotyki. A skąd niby to wiecie?! Jesteście żałośni, że snujecie takie podejrzenia zamiast się uciszyć i nie wymyślać. Przeżyłam ostatnio śmierć kolegi i na temat tego jak zginął było kilka wersji a prawda była zupełnie inna, a tutaj może być podobnie. [*] [*] [*]

  • Magda - niezalogowany 2019-01-22 07:41:02

    Jezu ludzie uspokujcie się nikt z was ich nie znał nie wiecie jacy byli więc przestańcie się wypowiadać. Zajmijcie się swoim życiem. I przestańcie się pytać czy osoba 4 żyje. Bo to nie jest mile dla rodziny, przyjaciół i osób bliskich.

  • Magda - niezalogowany 2019-01-22 07:44:11

    Przestańcie snuć głupie plotki i odpowiadać coś do tego. To nie wasz interes. A jeśli zobaczę jeszcze jakieś wulgarne i pełne nienawiści komentarze to to zgłoszę

  • Magda - niezalogowany 2019-01-22 07:45:40

    Rodzina się martwi żeby on przeżył a wy jeszcze piszecie takie nienawistne komentarze, serca nie macie.

  • !!!!! - niezalogowany 2019-01-22 08:31:40

    Jest tyle nienawiści w niektórych komentarzach, że aż przykro mi za Polaków, ile w Was nienawiści dla drugiej osoby to aż przykre. Zastanówcie się co piszecie i jak oceniacie tych chłopaków, bo rodzina zmarłych też może to czytać i łamiecie im serce podwójnie snując swoje chore teorie na temat tych ludzi. Nie życzę nikomu z Was przeżywania takiej tragedii jesli nie macie nic sensownego do dodania to zachowajcie to dla siebie i pamiętajcie,że w internecie nie jestescie anonimowi. ;'( [*]

  • QubeK - niezalogowany 2019-01-22 08:39:22

    SPOCZYWAJCIE W POKOJU CHLOPAKI, JESZCZE KILKA DNI TEMU PILIŚMY RAZEM PIWKO, NIEDŁUGO SIE SPOTKAMY

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 08:43:07

    Płokułatuła niech się kierowca zainteresuje

  • Magda - niezalogowany 2019-01-22 09:08:03

    Dla wiadomości Gosia który pisze że rodzice tego chłopaka mieli syna umysłowo chorego. Ku**a może byś się trochę chamował z takim gadaniem. Może ty jesteś umysłowo chory. Zero współczucia w tych dzisiejszych ludziach zero. Rodzina cierpi nie wiadomo czy on przeżyje a wy jeszcze piszecie takie okropne rzeczy. Przemilczcie to co macie do powiedzenia.

  • gość 2019-01-22 09:13:17

    Nigdy MY, Polacy się nie zmienimy, zawsze będą słowa nienawiści i pogardy. Na próżno te marsze, wiece itp. opamiętajcie się, zajmijcie się swoimi sprawami i kłopotami. Nazywać kierowcę mordercą czy innym??? Ludzie, trochę serca i zrozumienia, na pewno nie chciał tego, wypadek po prostu. Powinna być blokada dodawania komentarzy, bo to co niektórzy wypisują, to nie da się opisać ani skomentować...

  • gość 2019-01-22 10:01:20

    W twarz to ciężko powiedzieć a za plecami to każdy odważny

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 10:16:33

    Wszystkimi wypowiadajacymi się tutaj targaja większe lub mniejsze emocje. Zanim jednak uzyjecie sformułowania mowa nienawiści to sprawdźcie w internecie co ono oznacza...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 10:21:29

    Ludzie zajmijcie sie wreszcie sobą, wasze pełne nienawiści komentarze już nikomu nie pomogą ani nie zaszkodzą. Troche szacunku dla zmarłych i ich rodzin.

  • gość 2019-01-22 11:15:04

    Tragedia i to wielka nie da się ukryć ale ... wszyscy wsiedli na własną odpowiedzialność, nikt na siłę ich nie wpychał do auta. Pierwsze ostrzeżenie mieli gdy ok 2 h wcześniej wypadli z drogi i wypychali auto z pobocza - rowu. Kto miał jednego z nich na snapchat'cie mógł sobie to obejrzeć bo krótki filmik tam wrzucili. Nic ich to nie nauczył, wręcz mieli z tego mega ubaw tak więc zakończyli życie po trochu na swoje życzenie. Nietrzeźwy kierujący przeżył ....pierwsza z jednych z jego kar to ta że do końca życia będzie miał trzech kolegów na sumieniu do tego odpowiedzialność karna ... Tragedia dla rodzin, tragedia dla przyjaciół i znajomych...

  • gość 2019-01-22 11:29:21

    Aż się czytać nie chce tego. Zginęło 3 chłopców, Patryk walczy o życie. Kazdy błędy popelnia , a nikt sie do nich nie przyznaje. Najlepiej pisac takie rzeczy o kims kogo sie nie znalo. A to byli dobrzy chlopcy. Cała czwórka... . Jeden był w wojsku, uczyli sie . Zginelo 3 braci ciotecznych. Trzeba współczuć rodzicom . Stracili swoje dzieci. A nie grać kozaka i obrażać w Internecie. Nikt nie chce zeby takie rzeczy wlasnie nas spotkaly. Teraz tylko sie modlic zeby patryk wyszedl z tego i mieć wspolczucie dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 11:39:19

    Dwóch chodziło z moim synem do gimnazjum Fajni spokojni chłopcy Wyrazy współczucia dla rodziców

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 11:51:50

    Nie wiem jakim cudem w ogóle macie czelność tak wyrażać się o zmarłych... ciśniecie ich i zamiast współczuć to drzecie koty na zmarłych A kierowcę uśmierciliście samymi plotkami... czyste skurwysyństwo... Dodając od siebie jeden chłopak chodził ze mną do klasy, bardzo szkoda mi całej czwórki wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich :(

  • Równy gość - niezalogowany 2019-01-22 13:01:39

    Nie wiem jak było bo nigdzie nie ma oficjalnego komunikatu o przyczynach wypadku ale jeżeli to było np. wtargnięcie zwierzyny leśnej to szkoda chłopaków, ale jeżeli była to brawura i alkohol to sorry. Tylko dziękować Bogu że nie zabili osób postronnych! Wyrazy współczucia dla najbliższych i zanim ktoś zacznie hejtować tą wypowiedź to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:38:17

    W jakim bym wojsku ? Weekendowym nie szkaluj żołnierzy zawodowych, że był w weekendowym wojsku to od razu święty chłopak, chyba kogoś naprawdę pojebalo.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:42:06

    Sprzedam Opla corse 1.2 turbo (na prostej nie do opanowania ) bezwypadkowy, jeździmy tylko do kościoła w niedzielę

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:51:31

    Każdy błędy popełnia..... śmieszy mnie to, zabił 3 osoby, pijany, na ćpany i chuj wie co jeszcze, a wy tu piszecie takie rzeczy, i właśnie przez takie wasze przyzwolenie będą się rozwalać pijani i nacpani 19 latkowie, morderca i żadnego współczucia dla bydlaka karakańca, koledzy też mądre głowy widać, samo to że jeździli z pijanym kierowcą mówi za nich ze inteligencją nie grzeszyli. W sumie mogę iść na te oddział i powiedzieć mu że jest po prostu zerem społecznym który powinien zostać odizolowany od normalnego społeczeństwa i odpowiadać w sądzie jako morderca i umyślne spowodowanie śmierci.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 14:54:47

    Ty z ta corsa to rozum se kup za pieniadze ze sprzedaży!!!!!

  • Z Serca... - niezalogowany 2019-01-22 15:38:19

    Ludzie jak Wy możecie pisać takie komentarze. Czy Wy sumienia i pokory w sobie nie macie? Nigdy w życiu nie spotkało Was nic złego? Jak macie dzieci to pilnujcie ich i trzymajcie pod kloszem (glupie powiedzenie wina rodzicow) ale zapewniam Was co byscie nie robili jak byscie nie chronili nie upilnujecie ich .Nigdy mlodzi nie byliscie ?byliscie swieci i błędów nie popelnialiscie? Jestem matka chlopcow którzy kolegowali sie z nimi .Znalam jednego ktory zginął i znam Patryka bardzo mili sympatyczni mlodzi ludzie od ktorych zawsze slyszalam DZIEN DOBRY kulturalni w porownaniu do niektórych z Was ktorzy w takiej tragedii nie potrafia odezwac sie grzecznie do drugiego czlowieka i okazac troche empatii. Stało sie i czasu nikt nie cofnie pomyslcie o rodzinach które cierpią znajomych przyjaciołach.Wiecie co?zycze Wam abyscie przejezdzajac kolo tego miejsca co zgineli ( wiem ze pisza miejscowi i z okolic) mieli zawsze przed oczyma te Wasze durne komentarze i pamiętali że Was tez moze spotkac cos zlego lub Waszych bliskich i wtedy inni opisza Was takimi slowami jakich Wy uzyliscie wobec tych tragicznie zmarlych chlopcow i ich rodzin a pamietajcie karma zawsze wraca! A ja znam ich rodzicow normalni pracujacy mili ludzie . To Was mozna nazwac PATOLE i to bez serca .Dla rodziców i rodzin wyrazy współczucia pamietajcie nie wszyscy osadzaja jestem z Wami i zdrowia dla Patryka .A jeszcze dla tych co pisza ze strach wyjsc czy tam ze by ich porozjezdzali na Kozniewie to nie wychodzcie podpici bo sami jestescie zagrozeniem jezdze tam czesto i rozne przypadki widzialam kobiety pijane w rowach faceci z rowerami czlapiocymi sie a młodzież najlatwiej ocenic spojrzcie na siebie za nim osądzicie!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 16:05:44

    Ciekawa jestem, czy tak samo Pani by pisala, gdyby Ci Pani chłopcy, którzy się kolegowali ze zmarłym, nie daj Boże byli w tym samochodzie? Przez wielu przemawia złość, bezsilność a może czasem i lęk przed takim poczynania młodych ludzi, przed takimi ludźmi na drodze...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 16:13:34

    Ciekawa jestem, czy tak samo Pani by pisala, gdyby Ci Pani chłopcy, którzy się kolegowali ze zmarłym, nie daj Boże byli w tym samochodzie? Przez wielu przemawia złość, bezsilność a może czasem i lęk przed takim poczynania młodych ludzi, przed takimi ludźmi na drodze...

  • Karolina - niezalogowany 2019-01-22 17:45:47

    Ale wy ludzie jesteście głupi, nic nie wiecie a się wypowiadacie, żaden z was nie był przed wypadkiem i w trakcie wypadku z chłopakami, więc się zamknijcie bo nie macie pojęcia co się tam wydarzyło. Ktoś coś powie, drugi dopowie i tak powstaje plotka. Jedyne teraz co możemy zrobić to pomodlić się za nich, i za chłopaka który jest w szpitalu. Zachowujecie się okropnie pisząc tak obrzydliwe komentarze trochę szacunku do zmarłych. Stało się i nikt czasu nie cofnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 18:07:12

    Radzę przeprowadzić poważną rozmowę z dziećmi o zmianę towarzystwa, chyba że mają przyzwolenie na picie po przystankach i stacji PKP

  • rodzina - niezalogowany 2019-01-22 18:08:31

    Kierujący pod wpływem alkoholu co wykazało badanie krwi w szpitalu. Fakt komentarze niektórych beznadziejne ale Ci co bronią kierującego i tych chłopaków też przesadzają... Ciekawe czy tak by bronili Patryka gdyby to ich dziecko zginęło w tym wypadku... Uważam, że przy takich artykułach komentarze powinny być zablokowane, krzywdzą ludzi ...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 18:37:43

    A czy kazdy z was wie co wasze dzieci robia i jakich maja znajomych? I czy wasze nie siedza na tych samych przystankach i stacji pkp? Juz widze jak nie odpowiada wam ich towarzystwo i je im zmieniacie...chore

  • JANUSZ - niezalogowany 2019-01-22 18:58:10

    Ja dowidziałem się od ludzi że sąsiada syn spotyka się z chłopcami i dziewczynami

  • Z serca - niezalogowany 2019-01-22 19:00:11

    Chcialam tylko powiedziec zeby nie oceniac ludzi gdy ich sie nie zna bo to nie byli alkoholicy i cpuny ani rodziny patole nawet jak byli wypici to glupota i nie przemyslenie bledy za ktore zaplaci kierowca i cierpia najblizsi ale to nie znaczy ze trzeba juz osadzac to juz nic nie zmieni a wiadomo ze nikt nie chcial by doszlo do tego wypadku a nie wyjezdzacie mi tu gdyby moi jechali ...a tym bardziej gdy piszecie ze to wina rodzicow ludzie na boga wychowujemy dzieci ale nikt nie przewidzi co zrobia co moze sie stac Ci ludzie cierpia serca im pekly i te wyzwiska im sa nie potrzebne .Troche wspolczucia.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:13:47

    Z tego co wiem to nie wiadomo czy Patryk kierował więc zamknijcie się i jeśli nie jesteście poinformowani to za trzymajcie te słowa dla siebie

  • gość 2019-01-22 20:16:42

    Jeżeli ktoś mieszka z rodziną, to obojętnie ile ma lat, wychodząc z domu informuje dokąd i kiedy wróci. To jest normalne.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:23:47

    Stacja paliw w Sońsku też niczego sobie ;) chlanie, lanie i ćpanie. Polecam w piątek i sobotę wieczorem się przejechać i zobaczyć pajacerkę

  • gość 2019-01-22 20:26:26

    Czemu tu wyzywacie,

  • gość 2019-01-22 20:30:12

    Wiadomo kto znajdował siię w samochodzie? Patryk, Adrian, Michał a czwarty to kto ? Współczuje bólu rodzicom po stracie dziecka w takim wieku

  • D - niezalogowany 2019-01-22 20:30:24

    skąd wiesz że kierowca był pod wpływem alkoholu..? bo oficjalnie jeszcze żadnej informacji nie było więc co głupoty gadasz

  • gość 2019-01-22 20:31:30

    I życzę powrotu do zdrowia panu co żyje z załogi, nie oceniajcie jak nie znacie szczegółów

  • d - niezalogowany 2019-01-22 20:31:40

    czwarty był Mateusz

  • gość 2019-01-22 20:32:50

    D - niezalogowany 2019-01-22 20:30:24 bo wiesz tu są lepsi "znafcy" od służb którzy tym się zajmują

  • gość 2019-01-22 20:35:27

    gość 2019-01-22 20:32:50 ludzie są śmieszni, podobnież nawet nie wiadomo czy to patryk kierował czy nie

  • gość 2019-01-22 20:43:03

    gość 2019-01-22 20:32:50 ; współczuje rodzinom chłopaków, naprawde ładni chłopcy. Znam osobiście sytuacje inną gdzie ludzie osądzili a było zupełnie inaczej, jeśli on nie kierował to będzie mu smutno jak wyzdrowiejje i przeczyta komentarze na swój temat

  • gość 2019-01-22 20:47:11

    Osobiście uważam że ta tragedia powinna być nauczką dla innych młodych kierowców którzy jeżdżą starymi autami, nieraz z niesprawnym układem hamulcowym czy też na zużytych oponach szczególnie zimą, proszę dla wszystkich aby zostawili już w spokoju tych chłopaków, życia nie wróci. Oby jak najmniej takich sytuacji

  • 1234 - niezalogowany 2019-01-22 21:29:30

    A co z Patrykiem? Slyszalem ze ma polamany kregoslup i lezy w Warszawie

  • gość 2019-01-22 22:09:03

    oby wrócił do zdrowia

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:13:20

    Został odcięty z zapiętych pasów od strony kierowcy to raczej z tyłu nie siedział ....

  • gość 2019-01-22 22:24:16

    Nie ma większego nieszczęścia jak pochować własne dziecko. Żadne słowa tu nie pocieszą. Pan Tadeusz wyskakuje z modlitwą lansując siebie. Nie wspominamy go dobrze ani z Domu Dziecka w Sońsku, ani ze szkoły w Koźniewie, ani z Ciechanowa, skąd też musiał odejść. Niech się modli za siebie, ma za co. Swoją sympatią nikomu nie czyni zaszczytu. Wyrazów współczucia się nie wrzeszczy na 3 !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:24:42

    Wyniki krwi pobranych przez szpital wykazały obecność alkoholu jakich jeszcze dowodów potrzebujecie ludzie....

  • gość 2019-01-22 22:34:18

    gość 2019-01-22 22:24:16 można wiedzieć czemu z Ciechanowa musiał uciekać

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 23:01:09

    Z Serca... 22/01/2019 popieram w 100%

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 03:35:00

    Brawo obrońcy tych mlodych ludzi macie racje ci co bronią ich młodzi głupi Tylko mam pytanie gdyby oni zabili by waszych bliskich swoja brawurową i nadal byscie twierdzili że mlodosc ma swoje prawa pomyslcie co by bylo gdyby oni jechali w dzień zgineli by niewinni ludzie każdy ma prawo decydować o swoim życiu oni zdecydowali Amen

  • K - niezalogowany 2019-01-23 07:52:20

    Po prostu nigdzie oficjalnie nie było napisane czy chłopak który jest w szpitalu jechał pod wpływem alkoholu czy nie, więc do puki informaca to tym nie zostanie oficjalnie przedstawiona, przestanmy go osądzać

  • gość 2019-01-23 07:58:59

    3 nie żyje, jeden z nich może zostać kaleką do końca życia z mega zjechana psycha, a wy musicie dokładać i jeszcze nakręcać. Zostawmy ta sprawe w spokoju, życia chłopakom nie cofniemy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 08:58:27

    Jakim cudem znasz wyniki krwi których nie zna jeszcze najbliższą rodzina? W takim wypadku na wyniki czeka się dwa tygodnie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 09:34:52

    Ludzie przestańcie wypisywać niepotrzebne komentarze, rodzina chyba wie najlepiej co i jak, a wasze kłamstwa im w tym nie pomagają

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 11:31:43

    Ludzie nie macie sumienia wypisywać takie bzdury skończcie na obrażliwe wypisy pod jakim kolwiek z tych chłopaków

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 11:48:51

    Wielka tragedia dla rodziny ,bardzo smutne jest ocenianie w ten sposób ludzi zachowali się wszyscy nie odpowiedzialnie jak kierowca tak i pasażerowie wiadomo alkohol ,młodość, brawura ale ludzie mało jest w mediach o wypadkach !! Piłeś nie wsiadaj to nie zabawa są również ludzie którzy jadą do pracy do domu po dziecko czy ich też warto zabić?? Największa kara dla kierowcy to śmierć swoich kolegów, im już życia nikt nie zwróci A on będzie żył z oddechem ludzi na karku. Nie oceniajcie rodziców oni napewno nie dali przyzwolenia na to co się stało, oni również do końca życia będą żyli to traumą.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 12:16:51

    Zaczekajcie ns dwie podstawowe informacje przed wydaniem wyroku. Po pierwsze wyniki krwi, po drugie wyjaśnienie kto na pewno kierował autem. A resztę zostawcie bo chłopak i tak się nacierpi jak dojdzie do niego co się stało

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 13:21:26

    Tak czeka się dwa tygodnie! I żeby Ci łapy uschły od pisania takich rzeczy prostaku! Odszczekasz to wszystko jak wyjdzie na jaw że to nie on kierował imbecylu

  • Kitel - niezalogowany 2019-01-23 13:59:01

    Imbecyl to Cię zrobił.... Wyniki krwi na SORze są na cito więc odszczekiwac "gość" nie będziemy niczego musiał.

  • Z serca - niezalogowany 2019-01-23 15:54:49

    Jest normalny dzień tygodnia każdy chyba ma jakieś zajęcie więc idźmy do pracy zajnijmy się sobą swoimi rodzinami i przestanmy już komentować. Troche ciszy troche zadumy nad tą tragedią .Nie wiecie jak było przecież byli dorośli wsiedli na własną odpowiedzialność nikt za nikogo życia nie przeżyje pomyślcie przez chwile jaka to tragedia dla wszystkich i co teraz czuje ten chłopak który przeżył czy ktoś chciałby być na Jego miejscu ? Bo ja przez minutę nie dzwigla bym tego co on musi do końca życia. Nawet nie wyobrażam sobie co czuje co myśli to byli Jego najbliżsi też a rodziny zmarłych co czują też będą Go obwiniać nie dziwię się ale Wam obcym nic do tego jak nie potraficie współczuć i złączyć się w bólu to nie wypowiadajcie się? Ludzie idźcie do kościoła i się pomodlcie bo nie wiecie co jutro Was czeka.

  • gość 2019-01-23 16:11:01

    Cudza tragedia nie jest dla innych nauczką. Wszystko już było. Cudze doświadczenie jest dla nas warte tyle co bilet po odbytej podróży. Umierają ci inni, my żyjemy z poczuciem nieśmiertelności. Mamy to zakodowane. Tak nas matka natura stworzyła. Nie myśląc o śmierci łatwiej nam żyć. Żałobę tę najcięższą też trzeba przeżyć. Nie ma słów pocieszenia. One tylko irytują, są jak sól na ranę.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 00:40:00

    Wyrazy wspolczucia dla rodzin i przyjaciol,mieli cale zycie przed soba,nikt z nimi nie jechal w samochodzie a kazdy wie najlepiej,nie cofniemy czasu a niektore komentarze naprawde sa zbedne

  • Gość - niezalogowany 2019-01-24 08:57:47

    To sie nazywa selekcja naturalna, glupich sie nie sieje sami sie rodza. Najwazniejsze ze nie zabili osob niewinnych bo oni winni swojej smierci byli. Nie wsiedli by najebani z najebanym to by w tej chwili rodzinom serca nie pekaly a tak mamy co na obrazku, jeszcze hihi hahy na snapczacie wstawiane bo nic sie nie stalo przeciez jak auto w row zaliczylo, jazda dalej i takie sa skutki. Teraz juz nie jest do smiechu. Zalowac ? Czego ? Codziennie ludzie gina taka kolej rzeczy.

  • gość 2019-01-24 14:54:35

    CYTUJE :,,Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał dziś (czwartek, 24 stycznia) 19-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. To on kierował Oplem Corsa, który w ostatni poniedziałek rozbił się na terenie gminy Sońsk. W wypadku zginęło trzech młodych mężczyzn."

  • gość 2019-01-24 14:57:48

    do " Gość - niezalogowany 2019-01-23 13:21:26 Tak czeka się dwa tygodnie! I żeby Ci łapy uschły od pisania takich rzeczy prostaku! Odszczekasz to wszystko jak wyjdzie na jaw że to nie on kierował imbecylu ". I kto się okazał prostakiem i imbecylem ? No patrz .... 4 dni i wyniki i patrz ciekawe skąd wiedzą, że to on prowadził ... Niczego nie muszę odszczekiwać. 12 lat za wypadek ze skutkiem śmiertelnym ... trzy ofiary... to 36 lat - tak policzyli by w innych krajach u nas dostanie kilka i po połowie wyjdzie ... Tak nasze 'niby państwo prawa' przyzwala na takie zachowanie jak Patryka ...

  • gość 2019-01-24 15:33:06

    Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał dziś (czwartek, 24 stycznia) 19-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. To on kierował Oplem Corsa, który w ostatni poniedziałek rozbił się na terenie gminy Sońsk. W wypadku zginęło trzech młodych mężczyzn.

  • gość 2019-01-24 15:33:47

    gość 2019-01-24 14:57:48 do " Gość - niezalogowany 2019-01-23 13:21:26

  • Maciek P - niezalogowany 2019-01-24 20:25:10

    Straszna tragedia tyle powiem A te świnie żenujące i zerujace na cudzej tragedi niech was szlak trafi śmieszne osoby chowajace sie za anonimowym wpisami niemające swojego życia. Zginęli młodzi ludzie A wy z tego kpicie żal mi was wywloki. Przepraszam za słownictwo ale na taki swinski bełkot nie można inaczej reagować. Kondolencje dla rodzin.badzcie silni

  • gość 2019-01-24 20:31:47

    Za głupie żarty i plotki każdego to kiedyś sięgnie

  • RUDA - niezalogowany 2019-01-25 10:03:16

    Co tu dużo mówić wina kierowcy i pasażerów. Tragedia tylko dla rodziny. Młodzi i głupi! Nic się nie nauczyli na błędach innych. Nie są to słowa nienawiści, a przestrogi. Tyle osób już w ten sposób zginęło. Nie ma co z n8ch robić świętych męczenników, bo gdyby trzeźwo myśleli to w taką pogodę i w nocy jechaliby z przyzwoitą prędkością, a nie pędzli wprost do Św. Piotra. Ogarnijcie się i nie róbcie szumu. Nie jest to powód napewno do żartów jak i wybielania ich z głupoty. Stało się i tyle. Niech to będzie nauczą dla innych młodych. Należy pamiętać o pomocy i współczuciu dla rodzin ofiar.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-26 00:13:48

    Do Maciek p może wróć do szkoły podstawowej i naucz się poprawnej polszczyzny. W Twojej wypowiedzi jest brak gramatyki i podstaw ortografii. Chcesz bronić ofiar z taką pisownią? Każdy, kto przeczyta Twój komentarz wyrobi sobie opinie o Tobie i Twoich kolegach. Choć im dajmy już spokój. Niech odpoczywają w pokoju. Zamiast pisać brednie zmów modlitwę, która napewno się im przyda. Amen

  • gość 2019-01-30 22:28:24

    "TC" się podpasie. Załatwili im już 2. stronę tytułową. I co tu mówić o nietaktach prostych ludzi.

  • gość 2019-01-31 14:48:38

    Media to była 4. władza. Dziś to 2. najstarszy zawód świata.