:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

AKTUALIZACJA: Bus z żołnierzami uderzył w figurkę na rondzie w Ciechanowie (wideo/zdjęcia)

15/12/2017 09:44

Jedenaście osób podróżowało busem, który uderzył w figurkę, znajdującą się na rondzie. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło dziś (piątek, 15 grudnia) po godz. 9:00 na rondzie przy ul. Wojska Polskiego w Ciechanowie. Ze wstępnych informacji wynika, że osobom podróżującym pojazdem nic poważnego się nie stało. Jedna z nich jest badana przez załogę karetki pogotowia, ponieważ uskarżała się na ból w klatce piersiowej.

Na miejscu policja wykonuje czynności. Ruch odbywa się wahadłowo.

To kolejne już dziś zdarzenie drogowe w pow. ciechanowskim. Wcześniej, ok. godz. 8:00, na drodze Pniewo Czeruchy - Strzegowo doszło do dachowania samochodu.

AKTUALIZACJA:

Jak ustaliliśmy busem podróżowali żołnierze z Gliwic, którzy wracali z ćwiczeń z poligonu w Orzyszu. Jak relacjonowali nam na miejscu świadkowie zdarzenia, bus poruszał się z niewielką prędkością, mimo to z powodu śliskiej nawierzchni kierowca stracił panowanie nad pojazdem.Na miejscu pojawili się m.in. przedstawiciele WKU w Ciechanowie oraz Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy również udzielają pomocy swoim kolegom.

Autem kierował 63-letni mieszkaniec Bytomia. Według policji przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Kierujący został ukarany mandatem, od pojazdu zatrzymano również dowód rejestracyjny. Żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał hospitalizacji.

AKTUALIZACJA: Bus z żołnierzami uderzył w figurkę na rondzie w Ciechanowie (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 10:25:53

    No tak jak zwykle Ciechanów zaskoczyła zima i zapomnieli o drogach.Malo jest wypadków i za mało ludzi ginie przecież !!!

  • GośćjGośćj - niezalogowany 2017-12-15 10:36:24

    Zima zaskoczyła no i to rondo, nieprzyjazne dla kierowców, zwłaszcza dużych samochodów

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 10:39:39

    Masakra na ciechanowskich drogach. Jak zwykle brak odpowiednich służb do odśnieżania i dbania o drogi. Wczoraj ok godziny 16.30 gdzie sypal śnieg że ciężko było się poruszać po mieście samochodem to w najlepsze drogowcy latali dziury. Tak właśnie u nas jest. Brak logiki.

  • gość 2017-12-15 10:55:43

    Niech się o tym Rydzyk z Macierewiczem dowiedzą... Pozamiatane. Swoją drogą nazwę ronda Chrystusa Zbawiciela mamy chyba załatwioną ;-) Ewentualny Patron został "zlikwidowany" :-)))

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 11:22:04

    Zaskoczeni drogowcy to prawda!!!! Zacznijcie dbac o kierowcow bo sami nimi jesteście!!! wasze rodziny tez wiec zadbajcie o nich i pozostalych. Od Ciechanowa do Gruduska droga ok 8 straszna. Za to od Gruduska do Mławy nie mozna zlego słowa powiedzieć.

  • Rydzyk - niezalogowany 2017-12-15 11:29:10

    Ty się gościu od Rydzyka i Macierewicza odpierdziel!!! Pilnuj swojego guru!!! Lewactwem, gorszym sortem, albo SB-eckim emerytem śmierdzi od ciebie z daleka!!! Jak to dobrze, że wasz czas się już definitywnie skończył.

  • gość 2017-12-15 11:32:39

    Rydzyk idz wyruchaj stare baby a nie się tu udzielasz buraku

  • Harry - niezalogowany 2017-12-15 12:22:00

    Pozdrawiam chłopaków z Gliwic

  • gość 2017-12-15 12:38:32

    Jeszcze jeden dowód na to że budowa ronda była błędem do którego zarząd dróg nie chce się przyznać

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 12:52:26

    Gdzie PUK ???

  • gość 2017-12-15 12:59:42

    PUK się PUKa w głowę, nie będziemy sypać dróg, oszczędności będą, a to jest najważniejsze i tabelki w Excelu. Co tam ludzie, kasa się liczy.

  • ogy - niezalogowany 2017-12-15 13:14:42

    Zima zaskoczyła, ale kierowców.Wciąż myślą że to lato.Kierowca powinien dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.Na stan dróg najczęściej narzekają mazgaje czyli niedouczone szoferzyny,dla których drogi powinny być suche w czasie opadów deszczu.Płakać to mamusi w fartuszek,małolaty.

  • gość 2017-12-15 13:14:43

    Czy musi ktoś zginąć żeby urzędnicy zrozumieli że jest złe. Niech projektant stanie na chodniku to narobi w gacie jak będzie przejeżdżał TIR łapiąc chodnik.

  • Sylwia - niezalogowany 2017-12-15 14:06:07

    Do gościa który który pyta gdzie Puk.To nie ich rewir!

  • gość 2017-12-15 14:15:08

    TAK. Koptrans obsluguje ta droge.

  • Bolo - niezalogowany 2017-12-15 14:42:28

    Już drugi kierowca nie zauważył ronda,jeden wjechał do ogródka drugi zapatrzył się na figurkę. Kto teraz zrekonstruuje tę figurkę?Tyle lat tam stała.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 14:49:36

    Jak zwykle miasto i PUK nie przygotowani do zimy, znów wszystkich zima zaskoczyła.Rano to na drogach w mieście to większa slizgawka niż na lodowisku koło MOSIR-u. Ale pan Prezydent Ciechanowa woli wydawać pieniądze na swiecidelki przed swoim ratuszem niż je przeznaczyć dla służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg w czasie zimy. No ale tym razem nie pojawił się na żadnej ulicy Ciechanowa aby pokazać się w mediach ani na fb. !!!!!

  • gość 2017-12-15 15:33:43

    Droga wojewódzka miasto niestety nic do niej niema. Może warto rozważyć przeniesienie do jednostki obok dawnej kaplicy (skoro narozrabiali)

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 17:24:33

    Bus poruszal sie niewielka predkoscia a jednak wedlug sluzb niedostosowal predkosci do warunkow ....ukarac kierowce najprosciej bo zarzadca drogi to swieta krowa

  • gość 2017-12-15 17:50:32

    Bus poruszal sie niewielka predkoscia a jednak wedlug sluzb niedostosowal predkosci do warunkow ....ukarac kierowce najprosciej bo zarzadca drogi to swieta krowa NO PRZECIEŻ ZAWSZE TO KIEROWCA WINNY A TYLE KM PRZEJECHAŁ I BYŁO DOBRZE

  • Gośćmarek - niezalogowany 2017-12-15 18:16:51

    Jak zwykle nie dostosował prędkości a może nakładać mandaty na zarządcę drogi że nie utrzymuje nawierzchni zgodnie z jej przeznaczeniem ale poco lepiej kierowcę ukarać jak policja przjechała i stwierdziła że ślisko to walić mandaty tym co kasę za utrzymanie drogi biorą

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 19:12:04

    Jak ktoś potrafi prowadzić auto to nawet PUK mu nie jest potrzebny. Jakoś kiedyś ludzie sobie radzili bez odśnieżania czy sypania.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 20:19:40

    Część kierowców potrafi jeździć tylko po czarnym asfalcie, jak pojawia się jakiś problem to najlepiej winę zrzucić z siebie. Zadajmy sobie pytanie ile ludzi dziś przejechało na tym rondzie bez kolizji, potrafili dostosować prędkość do warunków?

  • Sylwia - niezalogowany 2017-12-15 20:29:26

    Kurcze ludzie jechałam dwadzieścia minut wcześniej przed zdarzeniem tą drogą i tym rondem i mogę potwierdzić że gdyby kierowcy zapaliła się lampka w głowie to uniknąłby tej zderzaki. Wystarczyło nie wyjeżdżać na kostkę i przedewszystkim dostosować prędkość. Niestety policja ma rację że wina leży po stronie kierowcy.

  • gość 2017-12-15 23:37:21

    Drogowcy, to lenie i półgłówki. Potrafią tylko stawiać znaki, na których żerują ich koledzy po rozumku - policjanci, a jak spada pierwszy śnieg - nigdy nie dają rady... Łopaty dać całemu temu towarzystwu - i niech odśnieża, zamiast stawiać głupawe znaki, albo czaić się po krzakach na jakichś zadupiach.

  • gość 2017-12-15 23:46:08

    Skoro ta figura tam stała bezprawnie, jako samowola budowlana - to nie powinno być żadnego mandatu! Kierowca powinien się odwoływać! Normalnie wjechałby w pas zieleni - i nie byłoby żadnej sprawy!

  • gość 2017-12-15 23:53:13

    Łopaty dać wszystkim łącznie z dyrekcją ZDP z "wielkim prezesem" Jóźkiem Borkowskim na czele.

  • gość 2017-12-16 10:55:24

    Andrzeju nie denerwuj się , wyklepiemy a jak nie to przełożymy z mojego :)

  • gość 2017-12-16 12:00:43

    To wina kierowcy - brak umiejętności i niedostosowanie prędkości do warunków. Ale najlepiej zwalić na drogowców.

  • gość 2017-12-16 12:26:19

    Akurat wtedy nie padało, a nie było posypane - to czyja to wina? Ostatni opad był poprzedniej nocy... Początek drogi wojewódzkiej - nieposypany... Bo żeby to było gdzieś głęboko na trasie... Ale już na samym początku nie posypane!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-17 17:06:06

    A może tak na mały kursik do Norwegii albo Findlandii. Tam drogi cały czas są zaśnieżone i oblodzone i nikt się nie burzy z tego powodu tylko dostosowuje prędkość do warunków. A unas bez mózgowcy jadą w takich warunkach z prędkością gdzie na pewno nie zapanują nad pojazdem.Szyby nie odśnieżone bo bokach a z przodu szparka jak e czołgu.Takiemu kierowcy powinno zabierać się prawo jazdy na zimę a oddawać na lato.

  • gość 2017-12-18 08:07:04

    Płakać to mamusi w fartuszek,małolaty.----cytat z któregoś komentarza; ) ten 63 letni MAŁOLAT, kierowca busa teraz powinien poczuć sie lepiej ;) no tak pewnie juz nikt dawno go nie nazwał^^

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 09:54:37

    W takich sytuacjach zawsze są winni kierowcy !!!! A może by tak DLA PRZYKŁADU WLEPIĆ MANDAT DROGOWCOM. Zrobią jeden kurs a potem się kryją w jakiejś dziurze oszczędzając paliwo.

  • gość 2017-12-18 20:50:57

    Stał od 1948r. Nie zniszczyła go PRL, Solidarność, Platforma, Lewica... Poległ od ciosu zadanego przez PIS-owskiego sługusa wiozącego parobków Macierewicza :-D

  • gość 2017-12-18 21:01:58

    No trudno się z tobą nie zgodzić. Stał ponad pół wieku Jezus na tym skrzyżowaniu.

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, Miasto Ciechanów - więcej informacji