:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

20-latek potrącił rowerzystkę i uciekł. Kobieta zmarła [zdjęcia]

22/05/2018 17:13
Wypadki drogowe, latek potrącił rowerzystkę uciekł Kobieta zmarła [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Tragiczny wypadek z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki. Kierowca uderzył w jednoślad, po czym odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanej. Kobieta zmarła.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek (21 maja) po godz. 10:00 w miejscowości Baboszewo na terenie powiatu płońskiego. Jak informuje policja do wypadku doszło na wyjeździe w kierunku Raciąża. Z relacji świadków oraz zabezpieczonego monitoringu wynika, że kierujący Peugeotem uderzył od tyłu w rower, którym poruszała się 72-latka. Kierowca zatrzymał auto, ale tylko po to, żeby zrzucić rower z maski swojego samochodu. Zaraz po tym odjechał, nie udzielając kobiecie żadnej pomocy. Poszkodowana z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

Mundurowi szybko namierzyli samochód oraz samego kierowcę. Pojazd był ukryty za zabudowaniami na jednej z posesji w Baboszewie. Kierowcą okazał się 20-latek. Mężczyzna w momencie zatrzymania był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na obecność innych, działających podobnie do alkoholu, środków. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Reklama

20-latek potrącił rowerzystkę i uciekł. Kobieta zmarła [zdjęcia] komentarze opinie

  • Brzechwa - niezalogowany 2018-05-22 17:48:47

    Jak można być tak podłą, bezduszną kreaturą, łachudro!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-22 19:50:51

    Okazuje się że można. W dupe mnie pocałujcie ciechanowiaki !

  • gość 2018-05-22 20:10:30

    inteligencją nie grzeszysz Gość - niezalogowany 2018-05-22 19:51:15

  • toja - niezalogowany 2018-05-22 20:53:42

    taki jesteś odważny Niezalogowany.Miej odwagę pokazać swoją mordę.W stylu jakim piszesz to dupa świni a twoja morda to piękność

  • Gość - niezalogowany 2018-05-22 20:59:27

    Czy ktos tu czuwa nad wpisami? Moze wylaczyc opcje komentowania? Niektorzy nie dorosli zeby miec dostep do internetu.

  • gość 2018-05-22 21:12:19

    Gość - niezalogowany 2018-05-22 21:00:39 inteligencja

  • Gość - niezalogowany 2018-05-22 21:20:36

    Ogarnijcie się,,mam nadzieję że ten kolega siedząc w więzieniu zrozumie co zrobił i wyciągnie z tego wnioski,,

  • Gość - niezalogowany 2018-05-22 21:22:47

    Ogarnijcie się,,mam nadzieję że ten kolega siedząc w więzieniu zrozumie co zrobił i wyciągnie z tego wnioski,,

  • M - niezalogowany 2018-05-23 07:49:23

    Nie piszecie nic, czy rowerzystka miala kamizelkę i odpowiednio wyposażony w oświetlenie rower. Jeżdżę dużo i jeden na dwudziestu ma kamizelkę, większość nie ma nawet świateł :/

  • gość 2018-05-23 07:55:04

    Niektóre komentarze pokazują, że poziom komentowania w Ciechanowie się nie zmienił. Jest wciąż na takim samym poziomie - czyli niskim. Współczuję.

  • gość 2018-05-23 08:25:19

    No niestety gimnazjaliści się dorwali do komputera i mamy poziom komentarza na poziomie zero. Brawo dzieciarnia. Matko szkoda kobiety, ale to bydle powinno mieć zabrane dożywotnio prawo jazdy i iść na długie lata siedzieć, pewnie tak nie będzie bo tatuś wybroni synusia.

  • praw-baz - niezalogowany 2018-05-23 09:07:51

    Każdy kto pisze bydle sku...n.to nie.Niech spojrzy w lustro i powie ja to rowerem jezierzę prawidłowo,przez pasy przeprowadzam,zatrzymuję się i przepuszczam pieszych,widzę staruszkę z laseczką włączam światła awaryjne i pomagam jej przejść bezpiecznie.Nie zwracam uwagi na tych debili ca tak pięknie opisują,a w takiej sytuacji trąbią i wyzywają.Ale pamiętajcie to są sekundy.Nie życzę najgorszemu pismakowi żeby znalazł się w takiej sytuacji.I pamiętał że je go matka to będzie suka,kurwa,szmata.Pamiętajcie to nie sekunda to nawet ułamek tysięcznej. Jeszcze jedno jak byście już stanęli po tamtej stronie to nie proście tatusia mamusi o pomoc bo jesteście skurwysynem a matka to kurwa,szmata

  • Gość - niezalogowany 2018-05-23 09:27:09

    Pośpiech młodych ludzi jeżdżą szybko i nieostroznie.niedługo trzeba zmienić prawo jazdy od24 lat może wtedy będą inaczej myśleć

  • gość 2018-05-23 10:13:53

    do praw -baz. Obrońco uciśnionego bydlaka nie pisz głupot, bo nie masz racji. To bydle co potraciło tą staruszkę czemu nie udzielił jej pomocy tylko uciekł cwaniaku, że kobieta zmarła. Zapewne będziesz bronił koleżki że był w szoku i nie wiedział co robi. To czemu ukrył samochód za budynkami i tylko się zatrzymał aby zrzucić rower z maski. więc nie pisz mi obrońco uciśnionego bydlaka bzdur. Ten koleżka powinien iść siedzieć na długie lata, nie ma litości dla takich cwaniaków.

  • gość 2018-05-23 10:58:54

    Czy ta Pani z Baboszewa była :( ?

  • benek the roman - niezalogowany 2018-05-23 16:58:54

    do praw-baz (co za durny login): co ty za głupoty piszesz??? tak jak tu ktoś już pisał - tu nie chodzi o to co się stało bo mogło się faktycznie stać niejednemu przez ludzki błąd (kierowcy? rowerzystki?) ale o to, że to bydle bez sumienia spieprzyło bez udzielenia pomocy, zrzuciwszy wcześniej CZYJĄŚ MATKĘ właśnie z bagażnika niczym worek kartofli!!!! A może gdyby wezwał pomoc to jeszcze by przeżyła???!!! Śmieć nie człowiek!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-23 18:57:31

    Widzę że ostre komentarze są tutaj usuwane a nie powinny być, bo na tego łajdaka, za to co zrobił powinno się wyzywać od najgorszych łajz! Łachudra to dla niego żadna obelga. Mam nadzieję, że kiedyś, gdy sam będzie cierpiał nikt nie przyjdzie mu z pomocą. I ktoś potraktuje go tak, jak on starszą panią.

Dodajesz jako: |

Wypadki drogowe, - więcej informacji