Reklama

Wasze Info: "To, co dzieje się wokół sklepu w Ciechanowie, przekracza wszelkie granice" [zdjęcia]

Jedna z Czytelniczek naszego portalu zwróciła uwagę na warunki panujące wokół popularnego marketu w Ciechanowie.

- Chciałam zwrócić uwagę co dzieję się na terenie sklepu Biedronka w Ciechanowie, przy ul.17 Stycznia 6. To co tam zastałam wybierając się na zakupy przed woła o pomstę do nieba. Porzucone wózki dziecięce wśród śmieci i butelek po alkoholu, stosy śmieci i odór moczu. Jest to tak obrzydliwe, że nie wiem jak funkcjonowanie tego sklepu może w ogóle dalej mieć miejsce. Nikt nie panuje nad tym co tu się dzieje, w sklepie też panuje bałagan, ale to co dzieje się wokół niego przekracza wszelkie granice. Może po nagłośnieniu sprawy ktoś to posprząta... - przekazała nasza Czytelniczka.

Sprawę przekazaliśmy do biura prasowego sieci Biedronka. Do sprawy będziemy powracać.

Reklama

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Chcesz nagłośnić jakąś sprawę? Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: redakcja@ciechanowinaczej.pl, telefonicznie: 883 616 120 lub na naszej facebookowej skrzynce. Podejmiemy każdy temat!  #WaszeInfo

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/05/2024 12:49
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    To ironiczny komentarz i nie m - niezalogowany 2024-05-13 14:53:48

    Biedronka słynie z labiryntów, dość chaotycznej organizacji pełnej przeszkód i pułapek. Teraz podnosi poprzeczkę i swymi działaniami organizacyjnymi wychodzi poza swój budynek - na parking. Co na to Lidl? A może to właśnie niemiecka konkurencja podrzuciła kukułcze jajo? Czyżby rywalizacja przybrała nową formułę? ;-) A tak zupełnie serio - zdaje się, że w tym konkretnym miejscu można spotkać nieciekawe towarzystwo. Nikogo nie oskarżam, ale nie byłoby dziwne, gdyby to było ich "dzieło"... To samo niegdyś było przy budynku z koszem za ratuszem nieopodal rzeki. Dopiero założenie metalowych krat skutecznie zlikwidowało ich legowisko. Ciekawe, czy ten skrawek terenu należy akurat do biedronki, czy jednak do kogoś innego, np. Energi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dance - niezalogowany 2024-05-13 15:12:22

    Bloki i coś jeszcze dodać? :-)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tomek - niezalogowany 2024-05-13 15:55:25

    To nie wina Biedronki, że klienci to flejtuchy, brudasy, żeby nie mówić półgłówki i świnie!! Ta sama sytuacja dotyczy klientów kebabów i McDonald's w Ciechanowie gdzie resztki żarcia i opakowania po tym żarciu lądują wszędzie gdzie się da! To przekonanie, że ktoś inny posprząta sprawia, że wszędzie jest syf i bałagan! Ciekaw jestem czy ci wszyscy wyrzucający śmieci gdzie popadnie, w domu też mają taki chlew!!??!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Ciechanowinaczej.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości