:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Waldemar Nicman otrzymał medal Za Zasługi Dla Ciechanowa (wideo/zdjęcia)

Podczas wczorajszej (30 listopada) sesji Rady Miasta Ciechanów wręczono kolejny medal "Za zasługi dla Ciechanowa". Wyróżnienie otrzymał Waldemar Nicman.

Medal przyznaje kapituła, w skład której wchodzi prezydent miasta, przewodniczący i wiceprzewodniczący Rady Miasta oraz najmłodszy i najstarszy radny. Decyzję o przyznaniu medalu Waldemarowi Nicmanowi podęto 13 listopada. Pod wnioskiem o jego odznaczenie podpisało się 225 osób.

Laureat został doceniony za zaangażowanie na rzecz ciechanowskiego sportu, aktywność społeczną oraz dziennikarską. Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo z wręczenia medalu oraz wystąpienia Waldemara Nicmana.

Dodajmy, że we wrześniu tego roku medale "Za zasługi dla Ciechanowa" otrzymali również Dariusz Węcławski oraz Marian Klubiński.

Waldemar Nicman otrzymał medal Za Zasługi Dla Ciechanowa (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

 • GOŚĆ - niezalogowany 2017-12-02 13:37:58

  Pamiętam taki widok. Stadion w Ciechanowie, ulewa, koniec meczu.Kibice w pośpiechu opuszczają stadion. Na ławce został śpiący, pijany mężczyzna. Zgadnijcie kto to był.

 • gość 2017-12-03 11:45:00

  Chyba za bicie rekordów w spożywaniu alkoholu,donoszeniu na kolegów za co słusznie oberwał po mordzie.Brawo panie prezydencie.

 • gość 2017-12-04 07:52:44

  Szanowny panie prezydencie W Ciechanowie jest dużo więcej obszczymurków oni też czekają na odznaczenia,Tak trzymać.

 • Jan Banach 2017-12-05 10:14:18

  Jaką trzeba być mendą i oszołomem żeby pisać takie komentarze. Każdy miał w życiu chwile, o których chciałby zapomnieć i których żałuje. Ważne jest, że człowiek się podniósł i jest wzorem dla swoich wnuków i innych ludzi. Tych trzech manekinów, których wpisy widnieją powyżej to na pewno wzór wszelakich cnót. Anonimowe barany bez szacunku dla drugiego człowieka.

 • Gość - niezalogowany 2017-12-05 15:54:58

  Co było a nie jest..... Gratulacje Panie Waldemarze.

Dodajesz jako: Zaloguj się