:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Studniówka 2018 w Zespole Szkół nr 3 w Ciechanowie (wideo/zdjęcia)

Ponad sto osób bawiło się w ostatnią sobotę (3 lutego) podczas balu maturalnego Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie.

Wydarzenie odbyło się w domu weselnym "Magnat" we Władysławowie pod Ciechanowem. W tym roku w studniówce wzięli udział uczniowie trzech klas ZS 3, wraz z osobami towarzyszącymi, kadrą pedagogiczną oraz zaproszonymi gośćmi.

Zgodnie z tradycją bal rozpoczął się od poloneza, którego w pierwszej parze poprowadziła dyrektor placówki Marzena Chodkowska. W trakcie części oficjalnej był czas na życzenia dla uczniów ze strony dyrekcji szkoły oraz rodziców, z kolei uczniowie w ramach podziękowań wręczyli kwiaty swoim wychowawcom i nauczycielom. Na zakończenie tej części tegoroczni maturzyści zatańczyli walca, zapraszając również na parkiet swoich pedagogów. Później rozpoczęła się zabawa do białego rana, o którą zadbał zespół Aby Pograć z Przasnysza.

(fot. Grzegorz Hoffman)

Studniówka 2018 w Zespole Szkół nr 3 w Ciechanowie (wideo/zdjęcia) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-06 16:53:13

    Kwiaty dla rodziców tez byly jako podziękowanie bo to im sie należy największe podziękowanie a niestety tego w artykule nie ma .... pozdrawiam :)

Dodajesz jako: Zaloguj się