:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Poszukiwani/Zaginieni, Policja Ciechanowa poszukuje zaginionego latka - zdjęcie, fotografia

Zaginął 24-letni Łukasz Brzozowski. Mieszkańca Gołotczyzny poszukują funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Łukasz Brzozowski, syn Teresy i Arkadiusza, ur. 14.05.1993 r., zam. w Gołotczyźnie, w ostatnią sobotę (9 grudnia) około godz. 9.00 wyszedł z miejsca zamieszkania, udając się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił. Jak informuje policja, zaginiony nie posiada przy sobie dokumentów. W chwili zaginięcia miał na sobie szaro-czarną kurtkę, szare lub granatowe spodnie dresowe oraz buty sportowe.

Rysopis zaginionego: wzrost - 198 cm, waga - ok. 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond, nos prosty.

Po raz ostatni 24-latek znajdował się w okolicach Nowego Miasta na terenie pow. płońskiego. Wszelkie informacje na temat miejsca pobytu zaginionego należy kierować pod nr tel. 696 497 187 lub 696 497 195.

Reklama

Policja z Ciechanowa poszukuje zaginionego 24-latka komentarze opinie

  • gość 2017-12-12 20:28:33

    przeciez to miejscowy ćpun ... po co go szukac?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-12 21:33:25

    Nie znasz to się nie wypowiadaj!!!! To ogarnięty, bardzo miły chłopak. Kulturalny i sympatyczny. Niech jak najszybciej się znajdzie. A ktoś jak ma pisać głupoty na jego temat to niech to przemilczy.!!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-13 09:20:24

    Ćpun czy niie to napewno ma rodzinę która go szuka. A więc niee komentuj bo kiedyś możesz sie znajsc w takiej sytuacji jak ta rodzina...

  • gość 2017-12-13 09:34:37

    Dokładnie! Nie znasz to się nie wypowiadaj!!! Akurat to bardzo spokojny i ogarnięty chłopak. Miejmy nadzieję, że znajdzie się jak najszybciej :'(

  • gość 2017-12-13 20:10:07

    Nie znasz ne oceniaj, nie róbcie sensacji

  • Gość 01 - niezalogowany 2017-12-14 07:48:08

    Ile w ludziach jest zawisci. To smutne. On jest człowiekiem i nalezy go szykac. Jaka roznica czy wypil 0,7 czy wciagnal cos na imprezie.? Zadna. Takie czasy

  • Gość - niezalogowany 2017-12-15 12:21:39

    Jak nie znasz to nie oceniaj śmieciu. Ten chłopak nigdy nie cpał, a jak tak go dobrze znasz to powiedz kim jesteś.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 09:48:01

    A kto stoi na stacji w Golotczyznie ćpa szuka wrażeń, okrada portfele przechodniom ...prawda w oczy kole...

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 09:42:50

    Człowieku wez sie ogarnij i najpier przemyśl to co mówisz i czy odpowiednią osobę oskarżasz o to ... nie zycze tobie tego co spotkałą tą rodzinne ... najpierw sie mysli a tem wypowiada ....

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 09:43:51

    Człowieku wez sie ogarnij i najpier przemyśl to co mówisz i czy odpowiednią osobę oskarżasz o to ... nie zycze tobie tego co spotkałą tą rodzinne ... najpierw sie mysli a po tem wypowiada ....

  • Gość - niezalogowany 2017-12-20 09:39:30

    Wiem ze to tragedia dla rodziny,ale miejmy nadzieję że dobrze i szybko to wszystko się skończy. A wcześniej to tak ogolnie wspominałem o tej mafii z Gołoty co pijaczkow porywa spod sklepu i wozi do lasów Badkowskich...:)

  • gość 2017-12-30 18:07:43

    W tych dniach, nadszedł list z okolic Ciechanowa, od matki poszukującej syna, który zaginął 9 grudnia tego roku, ma 24 lata - Łukasz BRZOZOWSKI. Proszę o jego przeczytanie i pomoc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu chłopaka. Oto, fragment listu: "Ostatnio Łukasz miewał zmienne nastroje, bywał często zamyślony. Jego nastrój pogarszał się z powodu niemożności znalezienia pracy i braku dochodów. Dużo biegał i chodził na długie dystanse. Wieczorami coś pisał, mówił, że teksty piosenek o życiu, ale do przeczytania nigdy nikomu nie dawał. Mało jadł, mówił, że nie potrzebuje dużo jeść, że muzyka daje mu siłę do życia. 9 grudnia 2017 roku rano (sobota) jadł nerwowo zimne śniadanie na stojąco, chociaż zazwyczaj jadał ciepły posiłek. Nie wypił przygotowanej herbaty. Po śniadaniu, wyszedł. Sądziłam, że idzie do sklepu i że zaraz wróci. Po jakimś czasie, gdy nie wrócił, weszłam do pokoju syna i na stole znalazłam jego wszystkie dokumenty, pieniądze i portfel. Zaniepokojona zadzwoniłam do niego, niestety nie odbierał. Od godziny 15 dzwoniłam miej więcej co godzinę, niestety. Także nikt inny z rodziny nie mógł się z Łukaszem skontaktować. Tego dnia nie wrócił na noc do domu, co nigdy mu się nie zdarzało. Następnego dnia, już o godzinie 10 rano (niedziela) próbowaliśmy zgłosić zaginięcie w KP Policji w Ciechanowie. Tam usłyszeliśmy, że jest za wcześnie na zgłoszenie. Poradzono nam poszukiwanie syna na własną rękę, np. po szpitalach, po innych komendach, po znajomych i rodzinie. Kolejne próby kontaktu z synem, spełzły na niczym. Przed wieczorem najstarszy syn ponownie pojechał na Policję, i tym razem przyjęto oficjalnie zgłoszenie o zaginięciu Łukasza. Do tej pory Łukasz nie odezwał się do mnie ani do najbliższej rodziny. Od ciechanowskich policjantów nie mamy żadnych innych wiadomości. Dlatego proszę, pomóżcie. Teresa Brzozowska". Państwa prosimy o udostępnianie i pomoc.

  • gość 2017-12-30 20:28:33

    ach ta policja....to nie mogą namierzyć sygnału komórki....tylko trzeba ruszyć d.u.p.ę ze stołka....i pomyśleć.....

  • Gość - niezalogowany 2018-01-06 20:24:20

    Nie rozumiem! Rodzina prosi o pomoc! Jeśli masz o nim taki zdanie, to zostaw je dla siebie idio...,tu potrzebna jest pomoc a nie twoje zbedne komentarze. Czytając widzę obijasz się w takim towarzystwie skoro wiesz co i jak! Mimo wszystko powodzenia w życiu dla ciebie i nie znalezienia się w takiej okropnej sytuacji w jakiej my jesteśmy!

  • Gość 8 - niezalogowany 2018-01-07 15:02:30

    Jeśli chodzi o ciechanowska policję, to jestem pełna uznania ,jeśli chodzi owywiezionego do badkowskich lasów,stanęli na wysokości zadania,

  • Gość - niezalogowany 2018-01-08 20:00:08

    Policja sygnał telefonu odnalazła , tylko źe w domu Policjanta z Nowego Miasta. I pytam się co dalej z tą sprawą?

  • gość 2018-01-12 20:28:03

    mar

  • gość 2018-01-15 16:14:25

    Ja tego człowieka nie znałem, ale teraz praca szuka ludzie a nie ludzie pracy. Brakuje chętnych do pracy i nie znajdą jej jedynie ci co znaleźć nie chcą. Brak apetytu, zmienne nastroje, depresja to objawy typowe dla narkomanów więc nawet matka swoim opisem nieświadomie wskazuje, że był ćpunem jak ktoś wyżej pisał. Obym się mylił, ale wcale bym się nie zdziwił jakby się okazało, że za narkotykowe długi leży gdzieś zakopany, albo na dnie rzeki. Gdyby to było samobójstwo ciało już dawno by znaleziono bo nikt by go nie ukrywał. Ciekawa sprawa z tym co ktoś wyżej pisał o namierzeniu jego telefonu w domu policjanta z Nowego Miasta. Ciekawe ile w tym prawdy? Nawet jeśli 100% to tym bardziej jej nie poznamy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-04 15:34:52

    Podobno znaleziono go w lesie zakopanego w worku bo został postrzelony

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 18:42:08

    Skad mass taka informs me ze go znaleziono.

  • Gość - niezalogowany 2018-03-04 19:05:24

    A gdzie podzialy się komentarze o medium???? Czyzby policja cos ukrywala? Zacieraja dlady. Pies psu lape poda ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-04-04 23:11:37

    Napewno nie poda.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-03 21:54:25

    Myślę, że to depresja

  • Chodup - niezalogowany 2018-10-04 07:11:42

    Przecie to ten średni syn z rodzinki.pl!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-10 10:04:09

    Czy chłopak się znalazł?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-10 03:19:48

    zachowanie jakke opisywala jego Matka brzmi jak zachowanie osoby z depresja, ale mam nadzieje ze sie znajdzje, nie chce nawet mhslec co musi przeżywać nego rodzina, naprawde wspolczuje!

  • gość 2019-02-12 21:59:30

    Przecie chłopak znalazł się dawno temu i precz będzie u was wisiał, amatorów sensacji wam napędzał?