:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Film i spotkanie z Arkadiuszem Jakubikiem w Ciechanowie

Kiedy: 2018-02-02 , godzina: 17:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna PCKiSz

Kino, spotkanie Arkadiuszem Jakubikiem Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza w najbliższy piątek (2 lutego) na projekcję filmu "Prosta historia o morderstwie" oraz spotkanie z Arkadiuszem Jakubikiem.

"Prosta historia o morderstwie" to pełna zwrotów akcji, elektryzująca opowieść o policyjnej rodzinie, którą wstrząsa zagadkowa zbrodnia. Jacek (Pławiak) jest młodym policjantem, starającym się chronić swoją matkę (Preis) i młodszych braci przed agresywnym ojcem (Chyra), także funkcjonariuszem. Doświadczony policjant, para się dodatkowo na boku nielegalnymi interesami. Kiedy znalezione zostają jego zwłoki, oskarżenie pada na syna mężczyzny. Jacek będzie musiał udowodnić swoją niewinność...


Po filmie odbędzie się spotkanie z jego reżyserem Arkadiuszem Jakubikiem, które poprowadzi Piotr Czaplicki. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 w Kawiarni Artystycznej, wstęp - 10zł.

Film i spotkanie z Arkadiuszem Jakubikiem w Ciechanowie komentarze opinie

  • Fabryka Kultury ZGRZYT 2018-02-01 09:28:59

    Po spotkaniu w ZGRZYCIE koncert Dr. Misio

  • gość 2018-02-01 13:44:25

    bylam na tym filmie w ramach festiwalu filmowego. potem bylo spotkanie z Panem Jakubikiem. serdecznie polecam!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl