:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Potwierdziły się przewidywania - tłumy na koncercie Quebonafide [foto/wideo]

We wtorek (1 maja) na dziedzińcu ciechanowskiego zamku odbył się koncert, który zgromadził niewidzianą od dawna w tym miejscu ilość widzów. Quebonafide, ciechanowianin będący topowym artystą polskiego hip-hopu, zgodnie z przewidywaniami przyciągnął tłumy, nie tylko mieszkańców naszego miasta.

Na koncert Kuby czekało wielu jego fanów, zarówno z Ciechanowa jak i całej Polski. Wszak był to jeden z nielicznych, jak nie jedyny, koncert Quebo za który nie trzeba było płacić. Każdy, kto przybył na miejsce odpowiednio wcześniej, mógł wejść na dziedziniec Zamku Książąt Mazowieckich i na żywo posłuchać swojego idola. Organizatorzy, spodziewając się dużej frekwencji, ustawili telebim z nagłośnieniem obok zamku. Dzięki temu nie tylko dziedziniec wypełnili widzowie. 

W trakcie koncertu prezydent Krzysztof Kosiński wręczył artyście medal za zasługi dla Ciechanowa. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji i krótkiego wideo.


Potwierdziły się przewidywania - tłumy na koncercie Quebonafide [foto/wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 16:32:52

    Dzisiejsza młodzież ma bardzo niskie wzorce. Idole jak z koziej dupy trąba. Fascynacja patologią.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 17:19:39

    Patologią to są takie komentarze. Kuba jest bardzo inteligentną osobą. Co nazywasz patologią? Tatuaże? Czy kolorowe włosy? Klapki na oczach i zaściankowa głowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 17:41:20

    Inteligenta osoba nie tworzy takiej rympolastyki. Miszczowie słowa. Teksty żadne. Wartość zerowa. I te bity, sryty. Muzyka cymbałów. Taką samą wartość ma "twórczość" Zenka czy młodych i innych pięknych. To co oni tworzą, stworzy każdy.

  • Dawido - niezalogowany 2018-05-02 17:43:07

    Za jakie zasługi się pytam? Większe zasługi dla Ciechanowa ma nauczycielka z 5 letnim stażem, to jest chyba kpina, człowiek który był wielokrotnie karany dostaje medal za zasługi to teraz prezydent się popisał a może razem kręcili lody.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 17:46:13

    Ten gość to taka sama duma miasta jak Doda i Rzepliński.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 17:50:28

    Już? Ulżyło? :)

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 18:38:29

    "Inteligenta osoba nie tworzy takiej rympolastyki. Miszczowie słowa. Teksty żadne. Wartość zerowa. I te bity, sryty. Muzyka cymbałów. Taką samą wartość ma "twórczość" Zenka czy młodych i innych pięknych. To co oni tworzą, stworzy każdy." Nie zgodzę się z tą opinią. Prędzej dostrzegam tu powszechnie nazywany "ból d*py". Polecam zapoznać się z choć jedną jego piosenką i potem oceniać. Np. utwór "Bollywood". To też bity sryty bez przekazu? No i pozostaje pytanie: Jaka muzyka jest w porządku, bo po tej wypowiedzi można stwierdzić, że ktoś ma niską tolerancję na inną muzykę i TYLKO JEGO ULUBIONY GATUNEK TO TEN WŁAŚCIWY. No i nie można zapomnieć o jednym. Kubie sie udało, lata po całej Polsce i nie tylko, nie wspominając o pieniędzach ;) Boli tyłek, nie?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 18:45:06

    Gdybyś znał Kubę to byś wiedział,że nigdy nie był karany,a takie zazdrosne miernoty jak ty nie potrafią przełknąć czyjegoś sukcesu

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 19:02:54

    Jak ktoś ma większe pojęcie o Kubie niż to co widzi czyli kolorowe włosy i tatuaże, to wie że teksty które przekazuje to nie byle co tylko bardzo mądre przesłania, czasem zawierają pewnie słowa których sam hejterze nie jesteś w stanie zrozumieć, a zakładam, tfu mam pewność że Kuba jest wykształcony 2 razy lepiej od ciebie. Jak juz sie bierzesz za jebane ocenianie to najpierw dorośnij mu do pięt bo porównując do Dody pokazujesz jak gowno wiesz o jego sukcesie. Nie znam nie wypowiadam się, trzymajcie się tego ludzie bo kurwa zginiecie.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 19:30:31

    Slawna polska, malomieszczanska zawisc. Poszerzcie swoje horyzonty ludzie, polatajcie troche po swiecie, bo czuje jakbym mieszkala w zatechlej dziurze. Nigdzie w ludziach nie ma tyle jadu i zawisci co miedzy polakami. Wrzuccie na luz. To chyba fajnie ze pokazal ze jak sie ma pomysl i odwage mozna osiagnac sukces. Raczej wyhodujcie sobie jaja i osiagnijcie cokolwiek w zyciu.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 21:07:36

    Doda też ma tatuaże i głębokie teksty więc to ten sam poziom. Szkoda że młodzi ludzie, których było tam 99% łykają teksty tego wykształconego ulicą młodzieńca. Słuchają tej mało ambitnej muzyki, którą na prawdę może robić każdy. Dosłownie, każdy. Dobra muzyka skończyła się w czasach komputerów, miksów i sriksów wszelkiej maści. Za głupawym bitem, rytmem, prostym jak budowa cepa idzie jeszcze prostszy tekst. Z prostym, płaskim przesłaniem podanym 1 w 1. Żadnych domysłów, żadnych niedopowiedzeń. Żadnej tajemnicy. Wszystko dla pelikana, żeby łykał i powtarzał. A miarą sukcesu twórczości rymoplastyków częstochowskich liczba odwiedzin na youtubie.

  • Br1 - niezalogowany 2018-05-02 21:18:18

    Typowa ciechanowska zawiść godna Janusza. Ciechanów to ostoja przeciętności i szarości. Kiedy komuś się powiedzie, osiągnie sukces to trzeba go skrytykować i zmieszać z błotem. W myśl zasady, że bogaty "somsiad" to złodziej. Ciechanów to stan umysłu. Gratulacje dla Kuby.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 21:27:29

    Boze co za idioci tu komentuja te hejty moge sie zalozyc ze pisza ludzie w wieku powyzej 40 albo 50. Sluchalas ty jedna z drugim kiedys rapu? Nawet nie macie pojecia jakie tam sa madre teksty zyciowe ale co wy wiecie idzcie dalej sluchajcie milosc w zakopanem albo ona tanczy dla mnie hahha to jest dopiero muzyka z przekazem zenada. Jednemu sie podoba to a drugiemu co innego jak sobie sluchasz disco w polu w chacie to se sluchaj i nie oceniaj ze ktos slucha rapu takiego czy innego pozdro dla kumatych i chcialem dodac ze wcale nie jestem sluchaczem quebo slyszalem moze ze 2 kawalki jego.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 21:31:11

    Jak czytam te komentarze to tym jebanym januszom powinni zabrać dostęp do internetu bo gówno wiedzą a się wypowiadają

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 21:35:42

    Ale patrzac po zdjeciach to widze ze na zamku niezla impreze miala podstawowka srednia wieku od 10 do 16 haha

  • Janusz - niezalogowany 2018-05-02 21:36:29

    Uwiebiam Qbeka, Dodę i Rzepę. Cieszę się że ci wybitni ciechanowianie sławią nasz gród. Też zrobię karierę. Zacznę rymować albo pójdę jak Rzepa w POlitykę.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-02 23:37:12

    Ludzie piszący te bezsensowne komentarze opierają się na jego wyglądzie. Jest inny, to coś złego, ze się wyróżnia? Założę się, ze nikt nie przesłuchał ani jednej jego piosenki. Jeśli nie, to polecam bardzo "Bollywood" i wypowiedzcie się później. Pozdrawiam ;)

  • JANUSZ_TU_I_TAM - niezalogowany 2018-05-03 01:24:13

    jak patrzę na to co niektóre półmózgi tu piszą, to zastanawiam się jak Wy sobie radzicie każdego dnia, stań jeden z drugim przed ścianą i zacznij walić tym pustym łbem, może się cudu doczekamy =) Kuba gratulację, klasa sama w sobie. =)

  • gość 2018-05-03 01:46:49

    Przede wszystkim trudno to nazwać muzyka.Kompletnie nie ma z nią nic wspólnego.A ze dzieciakom sie podoba to juz swiadczy o gustach muzycznych mlodych ludzi(nie maja ich po prostu),A kesli koles sie dobrze sprzedaje to niech ma ten medal za zaslugi.Znaja go w calej Polsce i Europie wiec czemu nie.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 05:57:57

    Młodzież to kocha i nic nie zrobicie. Ja w tym wieku słuchałem Boney M, Africa Simone... Czy to była wyższa sztuka niż Quebo?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 07:30:35

    Ja mam ponad 60 lat i byłam ba tyl koncercie. A od Pana Rzeplinskiego prosze odczepic sie. Co ty prostaku jeden z drugim reprezentujesz sobą, co ty cymbale robisz dla miasta, dla siebie.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 07:32:58

    Ja mam ponad 60 lat i byłam ba tyl koncercie. A od Pana Rzeplinskiego prosze odczepic sie. Co ty prostaku jeden z drugim reprezentujesz sobą, co ty cymbale robisz dla miasta, dla siebie.

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 09:09:41

    Hmmm. Ok,zasługi, tłumy, medale.nie mam nic przeciwko. Mam tylko 1 pytanie:Cały ten tłum to dzieci z podstawówki i gimnazjum. No może klika osób z liceum. I teraz pytanie gdzie są 20,30,40 latkowie i starsi, czyli ludzie o wyrobionych (już) gustach? I kolejne pytanie do twórcy: czy to jest docelowa grupa odbiorców jego twórczości? 13-14 latki? Kiedyś śpiewała Majka Jezowska dla dzieci. Znak czasów??? Pozostawiam do przemyślenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 09:17:04

    świetny. koncert .bylem widzialem .powód do dumy ze macie takiego artyste co przyciaga tlumy pierdoline zazdrosniki zawsze będą wylewac swoje rzale a pewnie tez stali na chodniku imieli ból dupy jak widzieli ile osob przyciaga Quebo.Nikt zasrancu ci nie każe sluchac.siedz w domu i sluchaj dalej se Zenka czy Boysow.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 09:44:15

    "Przede wszystkim trudno to nazwać muzyka.Kompletnie nie ma z nią nic wspólnego.A ze dzieciakom sie podoba to juz swiadczy o gustach muzycznych mlodych ludzi(nie maja ich po prostu),A kesli koles sie dobrze sprzedaje to niech ma ten medal za zaslugi.Znaja go w calej Polsce i Europie wiec czemu nie." Ty jebany łachmyto czy ciebie do końca pojebało. To że słuchasz zenka - "króla polskiej muzyki i jedynej polskiej muzyki z przesłaniem" (myślenie typowego Janusza czyli cb) to nie znaczy że każdy inny gatunek jest zły. Czy ty naprawdę nie kumasz że czasy Kelly famili poszły w zapomnienie. A i januszu pierdolony po kropce daje się odstęp.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 09:48:29

    Podstawówka i gimnazjum? 13-14 lat? Byliśmy na tym samym koncercie?

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 10:40:09

    Ja na żadnym koncercie nie byłem. Obejrzałem zdjęcia i widziałem na nim dzieci w wieku szkolnym. Była też gatstka młodzieży licealnej... zdjecia nie klamia. Proszę podać na którym zdjęciu są 20, 30, 40 latkowie?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 10:51:02

    Czepiacie się wieku tych który przyszli na koncert a przepraszam Czego sami sluchalicie w wieku 15 lat? Np: Metallica czy Fasolki ? No właśnie. A na koncert przyszło tylko tyle osób i w takim wieku bo jak każdy inteligentny mógł zauważyc koncert specjalnie nie był promowany ani na plakatach ani na fanpage. Wszystko rozeszło się między fanami.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 10:56:50

    Wszyscy co mówią, że Quebo to patologia itd po prostu mu zazdroszcza. On zwiedził 60 krajów napisał piosenki z przekazem opowiadał co czuł i zarobił więcej pieniędzy na tym niż wszyscy hejterzy razem wzięci.

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 11:13:05

    Dziecko moje drogie, czy was tam w gimnazjum nie uczą konstruktywnej dyskusji??? Wyraziłem zdziwienie że na koncercie 99%widowni to dzieci, trochę młodzieży. Ty odpisujesz że to kwestia braku promocji i przyszli tylko fani. Ale ja o tym piszę, zauważ. Fani!!! Ja się pytam czemu Ci fani to same dzieci, nie na tam 20,30, 40 latkow. Starszych tym bardziej. Prosze pomyśleć zanim następnym razem coś napiszesz.

  • gość 2018-05-03 11:15:01

    Ale tu jest kulturalnie.Ja pier.....e.Az wstyd czytać.

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 11:18:44

    Proszę też zauważyć że nie krytykuje twórcy. Tego teraz słuchają dzieci i młodzież, taki znak czasów. Jak ja byłem dzieckiem śpiewała dla nas Majka Jezowska o zwierzętach, owocach i mamie. Teraz dzieci słuchają gościa z wytatuowana twarzą bluzgajacego do mikrofonu. Za 20 lat będą słuchali Jeszcze innej muzyki, pewnie prostszej i na pewno bez instrumentów. Znak czasów...

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 12:45:13

    Szkoda się spierać z takim dnem hejtowskim to sam na pewno bić nie osiągnął w życiu , chętnie zajebał bym Ci w pysk na ulicy i pokazał bym Ci ile Ty jesteś wart :)

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 12:52:54

    Od razu widać jak te współczesne "autorytety" wpływają mentalnie na te dzieci. Nie potrafi to to dyskutować na poziomie, użyć sensownych argumentów, więc bluzga, wzorem swojego idola, w desperacji straszy. Przeczytaj chłopcze ze 3 książki, nauczysz się przy okazji zdania budować, wyslawiac, wyrażać myśli. Poznasz literaturę, prawdziwą muzykę, zrozumiesz czym jest piękno naprawdę. Kiedyś to zrozumiesz. Twoje dzieci będą słuchać ówczesnych dziwolagow, a ty będziesz biadolil....gdzie ja miałem uszy i rozum???

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 13:34:43

    Panie Franiu Jak pan nie był na koncercie to niech pan się nie wypowiada. Najwyżej pan się wypowie o konkretnym zdjęciu. My 20 30 40 i 50- latkowie byliśmy poza zamkiem bo nam niekoniecznie zależało żeby być pod sceną. Jak opublikuję zdjęcie łab końskiego co pan może powiedzieć o reszcie tego konia skoro widział?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 14:22:08

    Ta muzyka jest tak prosta, jak jej autor i jego fani. Już nie chodzi nawet o patologię. Ale o niziny nizin prostoty i zachwyt nad nią. Teraz "gwiazdą" może zostać byle kto. Byle jak. I byle gdzie. Promocja prostoty. Głupoty. I jeszcze argumenty siły u skrajnych fanów rymoplastyki częstochowskiej. A nie siła argumentu. Głupieją młodzi ludzie bo za wzorce mają uliczny syf.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 14:43:24

    Najbardziej bezsensowne teksty to są w tych komentarzach. Człowiek coś osiągnął a od strony drugiego człowieka nienawiść do niego. Teksty Kuby są pełne przekazu. Wystarczy się wsłuchać. Muzyką przekazuje historię. A wszystkim zawistnym ludzią nie znającym Que (za przeproszeniem) palec w dupe bo gówno wiecie i gówno piszecie.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 15:10:57

    Bułam ma koncercie i mam 41 lat. Jestem mile zaskoczona chociaż to nie moja muzyka. Widać było, że Kuba przygotował się do koncertu i traktuje swoich fanów poważnie (obojętnie kim są).

  • M - niezalogowany 2018-05-03 15:18:03

    Byłam na koncercie Quebonafide i jestem zachwycona: tekstami, wyczuciem rytmu, głosem, muzyką, świetnym show i w ogóle całym klimatem- mam 40 lat. Poza tym wiem dlaczego Kuba dostał medal za zasługi- jeszcze nigdy w Ciechanowie (od czasów Strashydla) nie widziałam tyle młodzieży fajnie bawiącej się- a to sztuka, prawda?

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 15:39:13

    Ale ktos wczesniej mial bol dupy ze komus z malej wioski zwanej ciechanowem udalo sie wybic a on nadal tylko krowy i dojarke widzi.... propsy dla Kuby chodz nie slucham jego muzyki to naprawde wielkie propsy za slawe Miedzynarodowa ktora zdobyl. A buraki niech dalej sie spinaja wyrzucajac kolejna slome wystajaca z butow. Pozdrawiam napinaczy

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 15:42:58

    Same gimnazjum bylo beznadzieja żadna osobowość

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 15:49:28

    Czemu tak się spinacie? Ja nie twierdzę, że tam nie było starszych słuchaczy w ogóle, jakieś jednostki na pewno były, kilku fanów, kilka osób z ciekawości... Stwierdziłem jedynie na podstawie zdjęć ze 99%widowni to dzieci, to widać i tu nie ma co polemizować. Niech każdy sprawdzi, buzie dziecięce aż po horyzont a ci będą wmawiali że to wytrawni słuchacze z wieloletnim stażem w obcowaniu z muzyką! Normalnie melomani!

  • tatuś - niezalogowany 2018-05-03 16:12:46

    Moja 13letnia córka bardzo chciała iśc na ten koncert, ale dostala kilka pasów na tyłek i się jej odechcialo. Zamiast pod zamek, to siedziala w pokoju zamknietym na zamek i miala nos w ksiazkach... Za 2 lata zdaje mature

  • Alfons - niezalogowany 2018-05-03 17:19:50

    Ważne że kasa się zgadza a reszta niech się pi....li

  • gość 2018-05-03 17:45:34

    Te dzieci które były na tym koncercie powinny być z rodzicami , opiekunami.Jak chowacie tak macie ŻENADA !

  • Benek the Roman - niezalogowany 2018-05-03 18:03:06

    Co to za gadanie tutaj, że nie wolno złego słowa powiedzieć bo zaraz hejt, cebulak, Janusz.... Wolno tylko chwalić??? Bo jak krytykuje to zazdroszczę? Dla artysty i tak najważniejsze, że się mówi, nieważne jak ale się mówi. "Psy szczekaja karawana jedzie dalej". Są zwolennicy ale i przeciwnicy, każdy ma prawo wyrazić swoją opinię! Zarówno ta pozytywna, że to artysta z przekazem, z wartościami, promujący miasto, jak i te negatywne, że muzycznie to jest mało wartościowe, że wytatuowany typ bluzga do mikrofonu... Może prawda jest gdzieś pośrodku??? Historia sama oceni i rozliczy. Amen

  • gość 2018-05-03 18:29:38

    Przestańcie pisać takie głupoty,nikt nie jest świętym , a udział w takim koncercie to nic specjalnego.Wszystko wina osób które to organizowały .Ptasie mózgi i nic więcej ,uważają że tatuaże to coś fajnego,szczególnie na całym ciele. Było to modne w latach 2000 w innych krajach jak Polska! Wstyd ludzie organizatorzy Prawdziwi artyści tatuaże usuwają ! Tylko trzeba mieć na to pieniądze.. A może łatwiej zakryć brud na całym ciele i oszczędzać wodę za którą trzeba płacić.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 22:37:54

    Jaki to ten naród zazdrosny hmm no tak gościu cały wytatuowany hmm a no i jeszcze kolorowe włosy no tak to powód żeby oceniac. Lepiej posłuchajcie wszystkich jego utworów i na pewno znajdziecie tam ogromną wartość słów albo posłuchajcie wywiadów z Kubą jestem pewny że zmienicie zdanie o tym tajnym chłopaku

  • Gość - niezalogowany 2018-05-03 22:51:50

    Ludzie... Kuba(quebonafide dla tych mniej kumatych) to jeden z najlepszych polskich raperów. Ma niecałe 27 lat a juz od 18 robił dobre pioseneki i pisał zajebiste teksty. Ci którzy pisze te hejty mają poprostu ból dupy na jego widok. Nie zdziwiłabym się gdyby większość z tych osób była jego "znajomi" którzy nie mogą się pogodzić, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. QUEBO JUŻ JEDYNE LEGENDĄ I PRZEDSTAWICIELEM POLSKIEGO RAPU. Pozdro

  • Franio - niezalogowany 2018-05-03 23:16:30

    Ja człowieka nie znam i nic mu nie zazdroszczę. Nie zlorzecze, nie pluje, niech se będzie. Wyraziłem jedynie zdziwienie że na jego koncert przyszły same dzieci, gimbaza i trochę licealistów, czyli przedział 13-17 lat. Wyraziłem też zaciekawienie czy to jest świadomy target czy tak wyszło?

  • JEBAC JANUSZY - niezalogowany 2018-05-04 00:57:23

    Jebac Januszy, nie pozdrawiam.

  • belfer - niezalogowany 2018-05-04 08:04:16

    Co za hołota się tu wypowiada???!!! Słuchają takiego elementu to i taki poziom reprezentują, bluzgi, wyzwiska, złorzeczenie! To już normalnie na argumenty nie umie jeden z drugim tylko na poziomie jak z najgorszej speluny? "ty k...., ty h..." i butelką w łeb! To jest wasz poziom, intelektualnie mielizna, dno, muł! Zresztą wystarczy spojrzeć na tych pożal się Boże idolów waszych. Jeden w dresy się ubrał na występ przed publicznością, drugiemu portki opadają tak, że gacie widać - chociaż to chyba celowe działanie, chciał pokazać, że na drogie, markowe go stać, w przeciwieństwie do tego plebsu pod sceną... Wyrazy współczucia, dokąd zmierzasz narodzie???

  • gość 2018-05-04 10:43:00

    Historia kołem się zatacza. Pamiętam lata organizowania Strashydla w tym samym miejscu . Piękny festiwal, gwiazdy gatunku na scenie, tłumy ludzi na zamku. Ale przez tą naszą ciechanowską zaściankowość festiwal umarł. Po latach niewiele się zmieniło, inna muzyka , tłumy ludzi a hejt i niezrozumienie bez zmian. . Ciechanowianie to chyba wysysają z mlekiem matki.

  • gość 2018-05-04 11:10:54

    Pisząc językiem rapera to coś tam pierdoli w swoich tekstach.Do zespołu z następnego dnia RAZ DWA TRZY część tej dzieciarni musi jeszcze dorosnąć.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-04 12:35:20

    Ludzie, czemu się tak spinacie? Zamiast się cieszyć, że mu się udało coś osiągnąć, to tylko hejt. I nie mówię o ludziach, którzy w kulturalny sposób wyrażają swoją opinię. Mówię o ludziach, którzy piszą komentarze pokroju "bity sryty" "gówno nie muzyka" "muzyka dla gównarzerii" albo wyzywają Quebo. Muzyka jak muzyka. Nie ma lepszej ani gorszej. Każdy słucha to co lubi, a jak ktoś nie potrafi się z tym pogodzić to mentalnie jest za tą "gównarzerią" ;)

  • gość 2018-05-04 15:37:55

    Zawsze te komentarze negatywne są od ludzi zazdrosnych zawistnych i którzy chcieli coś osiągnąć a im się nie powiodło masakra

  • Franio - niezalogowany 2018-05-04 17:17:36

    Proszę obejrzeć zdjęcia z relacji koncertu Raz Dwa Trzy. Dlaczego Ci widzowie nie pojawili się na koncercie dzień wcześniej tylko same siuraki z gilami pod nosami i tornistrami??? A przepraszam, mieli jeszcze SMARTFONY!

  • gość 2018-05-08 11:15:44

    Skoro ktoś twierdzi, że każdy jest w stanie tworzyć taką muzykę jak Kuba to czemu mamy tak mało wartościowych raperów na rynku muzycznym? Wypowiada się wielu znawców, którzy pewnie w 90 % nawet nie wiedzą o czym Kuba ''nawija'', ale swoje 5 groszy muszą wtrącić. Warto najpierw usiąść w domu i wsłuchać się w tekst, spróbować zrozumieć swoim zaściankowym umysłem o co chodzi i dopiero się produkować, że coś jest złe. Każdy artysta tworzy coś swojego, indywidualnego co nie musi trafiać do każdego grona słuchaczy. Gusta i zdanie są jak du*a, każdy ma swoje i nie ma co dyskutować.