:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Dr. Misio zagra w Fabryce Kultury Zgrzyt w Ciechanowie

Kiedy: 2018-02-02 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Misio zagra Fabryce Kultury Zgrzyt Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W najbliższy piątek (2 lutego) Fabrykę Kultury ZGRZYT po raz kolejny odwiedzi Dr. MISIO. Początek koncertu o godz. 20:00.

Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”).
 

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej harakterystycznymi utworami są: „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster”, „Pogo”czy „Mr.H….”. Wiosną 2017r ukazała sie trzecia płyta pt. ’Zmartwychwstaniemy’, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji plyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Trzecią płytę promuje utwór pt.’Pismo’ do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie.

Są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji zarówno w klubie jak i w plenerze a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.

Bilety do nabycia w klubie oraz w internecie 

Dr. Misio zagra w Fabryce Kultury Zgrzyt w Ciechanowie komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-01-29 11:45:26

  Jaka jest cena biletów?

 • Gość - niezalogowany 2018-01-29 13:16:27

  Ale głupie pytanie, idiota

 • Fabryka Kultury ZGRZYT 2018-01-29 13:26:22

  Przedsprzedaż : w klubie - 30 zł w sprzedaży internetowej - 35 zł W dniu koncertu : 40 zł Zapraszamy

 • gość 2018-02-05 10:54:13

  ach te ciężkie riffy jakoś nigdy nie słyszałem

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl