:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Magazynier- operator wózka widłowego

Zdjęcie Magazynier- operator wózka widłowego Praca Ciechanów
Kontakt: rekrutacja@sofidel.com

Sofidel Poland jest częścią Grupy Sofidel, światowego lidera produkcji w branży papierniczej oraz czołowego producenta artykułów higienicznych, a także właściciela takich marek jak Regina, Soft & Easy. Naszą misją jest usprawniać codzienne życie tak by było czystsze, bezpieczniejsze oraz bardziej praktyczne i przyjemne. Inwestujemy w ludzi oraz innowacje, promujemy postępowanie w oparciu o zrównoważony rozwój, przejrzystość handlową, przestrzeganie przepisów tak aby stworzyć wartości dla klientów, pracowników, partnerów, akcjonariuszy i społeczności. Grupa Sofidel realizuje swoją misję w takich krajach jak: Włochy, Hiszpania, Szwecja, Zjednoczone Królestwo, Belgia, Francja, Niemcy, Polska, Rumunia, Grecja, Turcja oraz USA i zatrudnia ponad 5,400 pracowników na całym świecie. Sofidel Poland prowadzi swoja działalność od 2000 roku i zatrudnia ponad 350 osób.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Zakres obowiązków:
• odbiór towaru z produkcji
• ustawianie towaru na magazynie
• obsługa wózka widłowego
• prace magazynowe

Oczekiwania:
• doświadczenie w pracy jako magazynier- mile widziane
• uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym
• wysoka motywacja do pracy
• chęć rozwoju zawodowego
• dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
• bogaty pakiet warunków finansowych (miesięczna premia regulaminowa, roczna premia wskaźnikowa, roczna nagroda, zmiany wynagrodzeń w latach 2020--2021, dodatki płacowe za pracę w niedziele i święta)
• bogaty pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kawa oraz przekąski, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• dostęp do miesięcznego deputatu pracowniczego – możliwość zakupu produktów firmowych
• intensywny program wdrożenia i nauki umiejętności prowadzony przez dedykowanego pracownika z doświadczeniem
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
• pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym w środowisku wykorzystującym metodologię Lean Manufacturing
• bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy
• niezbędne środki i narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@sofidel.com

Administratorem Pana/Pani danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Sofidel Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Ciechanowie, przy ul. Mleczarskiej 31. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w Sofidel Poland Sp. z o.o.. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.