:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Sprzedam dom parterowy

Sprzedam dom parterowycena: 340000 PLN

Sprzedam dom parterowy z użytkowanym poddaszem o łącznej powierzchni 166,14 m2, na działce około 6 arów.
Dom zbudowany na początku lat 90 z pustaka oraz cegieł. Dom posiada media: prąd, woda, gaz, kanalizację sanitarną, internet.
Dach wykonany jest z blachy. Działka ogrodzona z metalowych przęseł oraz cegieł klinkierowych.
Na działce znajduje się teren utwardzony w postaci kostki brukowej przy wjeździe do garażu. Działka wraz z domem usytuowana jest w pobliżu drogi asfaltowej.
W skład piwnicy wchodzi: garaż, w którym jest kanał samochodowy, dwa pomieszczenia w jednym z nich kotłownia, w której znajduje się piec gazowy kondensacyjny firmy Brotje model EcoCondens Kompakt BBK 22D oraz klatka schodowa.
Parter: dwa duże pokoje (w jednym z nich wyjście na balkon), kuchnia, łazienka, garderoba a także korytarz z klatką schodową.
Piętro: trzy duże pokoje, łazienka, garderoba.
Podłogi w całym domu wykonane są z drewna sosnowego oraz terakoty, natomiast podłoga na klatce schodowej wykonana z drewna dębowego.
Na korytarzach oraz klatce schodowej ściany pokryte są boazerią sosnową pomalowaną na biało.
Na piętrze ściany pokryte są gładzią szpachlową. Okna plastkiowe na parterze oraz na piętrze.
W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, urząd gminy, sklepy, apteka. Do najbliższego miasta Ciechanów jest 9 km.
Dom ma duży potencjał, który można wykorzystać do własnej aranżacji.
Cicha okolica oraz miłe sąsiedztwo.

Dane kontaktowe

500163765