:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Pracownik Produkcji - Zakład Fileta

Pracownik Produkcji - Zakład Fileta

CEDROB S.A., Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w związku z rozwojem Firmy i budową kolejnego Zakładu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Produkcji - Dział Fileciarnia

Zakres obowiązków:
Praca zmianowa przy filetowaniu i pakowaniu mięsa drobiowego

Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym – dwie zmiany – praca w godzinach 6-14, 14-22
- dyspozycyjności
- obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy - bez pośredników

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )"

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe
Dział Kadr
06 - 400 Ciechanów, Ujazdówek 2A, Tel. 23 675 04 79 lub 795 133 062
lub drogą elektroniczną na adres rekrutacja@cedrob.com.pl