:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Rzeźnik-Wędliniarz (wygasło)

Masarnia w Przasnyszu zatrudni pracownika na stanowisko: Rzeżnik- Wędliniarz
Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji wędlin; przygotowywanie surowca do produkcji w tym m.in.: przygotowywanie składników wg receptur, obsługa kutra, wilka, nadziewarki; wykonywanie prac pomocniczych produkcji.
Warunki:
• Doświadczenie przy produkcji wędlin min. 2 lata i /lub ukończony kurs zawodowy
• wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• motywacja do pracy
Oferujemy :
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności, doświadczenia, motywacji
• praca jednozmianowa, 8 godzin dziennie ,5 dni w tygodniu (poniedziałek- piątek)
• możliwość rozwijania lokalnej marki wędlin

Spotkania rekrutacyjne organizujemy dwa razy w tygodniu w siedzibie firmy. Kontakt: 608 386 948, email: hurtprzasnysz@gmail.com
Termin rekrutacji: 15 sierpień 2018 r.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-08-19 13:04:49