:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Teren INWESTYCYJNY, hale/magazyny– DOBRA lokaliza (wygasło)

cena: 2 999 000 PLN (do negocjacji)

TEREN INWESTYCYJNY, HALE/MAGAZYNY– DOBRA LOKALIZACJA

Nieruchomość o powierzchni działki 1,2 ha przy ulicy o znacznym natężeniu ruchu. Położenie zapewnia prowadzenie handlu wielkopowierzchniowego, składu budowlanego, bazy samochodowej lub wykorzystanie na inne cele wymagające dobrej lokalizacji i dobrego dojazdu. Miejsce to sprosta wymaganiom każdej działalności.

Na działce znajdują się budynki o charakterze handlowo-magazynowym z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej około 2500 mkw. Cały teren jest ogrodzony. Dwie bramy wjazdowe na plac. Działka utwardzona kostką betonową, asfaltem (parking, plac manewrowy, plac składowy.) Bezpośrednie położenie przy ulicy bez ograniczeń tonażowych zapewnia doby dojazd jak również reklamowanie prowadzonej działalności. Działka w użytkowaniu wieczystym, budynki stanowią odrębną własność. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości o znacznie większej powierzchni.

Media: prąd, woda, kanalizacja, kanalizacja deszczowa, w budynku biurowo-socjalnym CO.

Więcej informacji naJuż dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI płacisz tylko Sprzedającemu uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.


Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-21 14:38:57