:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

38,8 ha, dom + duże budynki inwentarskie (wygasło)

cena: 2 299 000 PLN (do negocjacji)

38,8 ha z DUŻYMI BUDYNKAMI INWENTARSKIMI

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI POD OPIEKĄ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA

Do sprzedaży gospodarstwo rolne 38,8 ha z dużymi budynkami inwentarskimi oraz możliwość przejęcia dzierżawy 30 hektarów.

Podana cena dotyczy wyłącznie sprzedaży 38,8 ha z budynkami.

Gospodarstwo składa się 35,8 ha ziemi rolnej w jednej części oraz siedlisko o powierzchni 3,06 ha na którym znajduje się dom oraz cztery budynki inwentarsko-składowe. Jest to idealne miejsce do hodowli koni i bydła gdyż większość terenu stanowią pastwiska i łąki z zalesieniem. Spełni również wymagania działalności agroturystycznej.

Na terenie działki siedliskowej znajdują się:

1. Budynek gospodarczy – wiata stalowa Pułtusk o wymiarach 60m x 12m, częściowo strop żelbetowy. Idealny także na magazyn. Dodatkowo znajdują się w nim pomieszczenia socjalne. Do budynku dobudowana została stajnia z boksami dla koni.

2. Budynek gospodarczy – 50m x 12m o wysokości ok. 2,5 m. Na całość strop żelbetowy a poddasze stanowi pomieszczenie składowe. W jego skład wchodzi obora oraz 15 boksów dla koni.

3. Budynek gospodarczy – 50m x 12m o wysokości ok. 7 m, świetnie nadaje się na magazyn.

4. Budynek gospodarczy – 50m x 12m o wysokości ok. 2,8 m, całość jest ze stropem żelbetowym. Dodatkowo znajdują się w nim koryta dla koni, a także dobudowana jest stajnia z boksami dla koni.

Wszystkie budynki rolnicze są murowane i kryte blachą.

Dom mieszkalny w stanie deweloperskim

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 250 m2. Całość podpiwniczona, fundamenty z kamienia. Na parter składa się salon połączony z jadalnią, dwa pokoje, kuchnia, łazienka i taras. Na poddaszu znajdują się cztery przytulne pokoje, idealne na sypialnie oraz garderoba i łazienka. Dodatkowo w piwnicy dwustanowiskowy garaż. Dom idealny zarówno dla małej i dużej rodziny, wykonany starannie.

Poprowadzona jest instalacja alarmowa, telewizyjna, solarna, prąd i woda.

Całość gospodarstwa otoczona jest łąkami i lasami, prowadzi do niego droga gruntowa, po pokonaniu ok. 1 km znajdziemy się na drodze asfaltowej.

Okolica bardzo cicha i spokojna.

Miejsce ma dużo potencjału i może stanowić siedzibę dla wielu firm i gospodarstw o różnym rodzaju produkcji. Już dzisiaj umów się na obejrzenie gospodarstwa. To nic nie kosztuje! Zadzwoń: (pokaż numer).

Więcej informacji na

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOSCI płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.

Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-21 14:36:30