:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Działka 3,57 ha, rolno-leśna z możliwością budowy (wygasło)

Działka 3,57 ha, rolno-leśna z możliwością budowycena: 149 000 PLN (do negocjacji)

Działka 3,57 ha, rolno-leśna z możliwością budowyGWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI POD OPIEKĄ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKANa sprzedaż działka położona w luźnej zabudowie miejscowości Kałęczyn gm. Sońsk, 300 metrów od przystanku PKP Kolei Mazowieckich. Również dobry dojazd samochodem osobowym - 70 km od Warszawy. Jednocześnie łatwy jest dojazd koleją w kierunku Gdańska.

W miejscowości jest Zespół Szkół (przedszkole, podstawowa, zawodowa) a w pobliskim Gąsocinie – przychodnia, bank i szereg punków handlowych i usługowych.

Parcela przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej, w której jest prąd i wodociąg.

Działka składa się z części uprawnej około 1 ha, lasu olchowego - brzozowego i młodego 12-sto letniego lasu sosnowego (1,2 ha). Taka powierzchnia lasu zapewnia własne drewno do kominka.

Dla działki brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W pobliskiej odległości od niej znajdują się budynki mieszkalne.

Działkę przeznaczoną na sprzedaż, można wykorzystywać rekreacyjnie.

Położenie z dala od miejskiego zgiełku a niedalekiej odległości od Warszawy i Ciechanowa zapewni ciszę i wypoczynek a jednocześnie szybki do nich dojazd.

Działka o kształcie prostokąta o wymiarach: 61 m na 588 m.

Media: w pobliżu prąd, woda.Już dziś umów się na obejrzenie działki. To nic nie kosztuje. Zadzwoń: (pokaż numer).

Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.


Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-21 14:30:58