:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C rozproszone chmury

DZIAŁKA 5 km od CENTRUM Ciechanowa (wygasło)

DZIAŁKA 5 km od CENTRUM Ciechanowa
cena: 45 000 PLN (do negocjacji)

DZIAŁKA 5 km od CENTRUM Ciechanowa

Jeżeli zawsze marzyłeś o domu z dala od miejskiego hałasu, dobrze trafiłeś. Działka pod miastem w odległości 2,5 kilometra od granicy administracyjnej Ciechanowa. Dojazd do Ciechanowa drogą asfaltową lub możliwość dojazdu linią komunikacji miejskiej – dlatego też dojazd jest bezproblemowy zarówno dla osób posiadających własne auto jak i poruszających się komunikacją publiczną. Bezwzględnymi walorami tego miejsca są zarówno niesamowity, pozytywny klimat wsi polskiej. To miejsce dla kogoś z wyobraźnią, z wizją, dla kogoś szukającego ciszy i odpoczynku. Działka pod budowę domu z możliwością prowadzenia usług nieuciążliwych o powierzchni 1000 m2.

Sąsiednie działki zabudowane domami jednorodzinnymi oraz gospodarstwa rolne

Doskonała oferta skierowana do osób ceniących sobie ciszę i spokój. Już dziś umów się na obejrzenie działki. To nic nie kosztuje. Zadzwoń: (pokaż numer).

Media: Woda i prąd w pasie drogi

Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.
Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-21 14:25:07