:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Działka 1238 m2, przy asfaltowej ulicy z mediami

cena: 92 850 PLN (do negocjacji)

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI POD OPIEKĄ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy ulicy Gruduskiej. Nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale sąsiedztwo z zabudowanymi działkami, zapewne pozwoli na budowę domu. Ukształtowanie działki umożliwia zaaranżowanie ciekawego architektonicznie domu. Położenie przy głównej ulicy Ciechanowa znacząco podniesie wartość wybudowanego domu. Miejsce stanowi doskonałą lokalizację pod budowę własnego domu. W bliskim sąsiedztwie działki znajduje się zabudowa jednorodzinna. Opisywana przestrzeń rozwija się w kierunku nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Dojazd do nieruchomości zapewnia asfaltowa droga, a znajdujący się w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej zapewnia dojazd do poszczególnych dzielnic Ciechanowa.
Największym atutem lokalizacji jest bez wątpienia otoczenie i łatwy dojazddo centrum miasta.
Mediaw drodze: prąd, gaz, woda i kanalizacja.
Spodobała Ci się ta oferta? To właśnie tu może stanąć Twój wymarzony dom!
Więcej ofert znajdziesz na stronie komorowskinieruchomosci.pl

Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!
Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu!

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI tel. 790 258 011 Pl. T. Kościuszki 13 (I piętro), 06-400 Ciechanów www.komorowskinieruchomosci.pl Nr licencji 17774