:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Odnowiona kamienica przy głównej ulicy Pułtuska (wygasło)

Odnowiona kamienica przy głównej ulicy Pułtuskacena: 2 100 000 PLN (do negocjacji)

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !
Położenie kamienicy przy jednej z głównych ulic w pobliżu słynnego rynku w Pułtusku, zapewnia chętnych na znajdujące się w niej lokale usługowe.
Budynek jest trzykondygnacyjny, murowany, wykonany z czerwonej cegły , dach pokryty blachą o fakturze dachówki.
Na jego parterze znajdują się trzy lokale handlowo-usługowe o powierzchni około 52, 42 i 23 mkw. Jeden z lokali wynajmowany jest przez instytucję finansową, w drugim zaś prowadzony jest handel. Trzeci najmniejszy aktualnie jest wolny i czeka na najemcę.
I piętro – lokal o powierzchni 110 mkw., przystosowany do prowadzenia usług gastronomicznych, ale łatwo można go zaadoptować na inną działalność np. biura, przychodnia. Wysokość pomieszczeń 3,0 m.Ostatni Najemca prowadził tu lokal gastronomiczny.Aktualnie lokal jest do wynajęcia.
II piętro - to lokal o pow. ok. 80mkw., z przeznaczeniem mieszkalnym, ale może być też pomieszczeniem biurowym.
Cały budynek jest podpiwniczony.W piwnicy znajduje się cała instalacja pomiarowa - liczniki i pod liczniki – wodne i cieplne, oraz przyłącze do PEC-u od którego wiodą 4 niezależne obwody cieplne rozprowadzone po całym budynku z zamontowanymi w nich pod licznikami – stwarza to możliwość dokładnego rozliczania najemców.
Budynek posiada wewnętrzne podwórko o pow.ok.30mkw. przez który wchodzi się na klatkę schodową wiodącą na pierwsze i drugie piętro.
W latach 1995-1999 był przeprowadzony remont kapitalny z wymianą dachu i adaptacją trzeciej kondygnacji budynku na mieszkalną, stropów na nowe - KLAJNA, wymianą stolarki okien i drzwi , całej instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej i cieplnej z wykonaniem przyłącza do miejskiej sieci grzewczej /PEC/.Niezależnie od w/w prac wykonywane są na bieżące remonty poprawiające funkcjonalność lokali i prawidłowe funkcjonowanie budynku.
W 2007r. zostały w sklepach wymienione drzwi wejściowe i okna na nowe z szybami antywłamaniowymi oraz położono nowe posadzki .
W maju 2017r. wykonano nowe orynnowanie całego budynku.
Media; prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie zasilane z PEC-u.Budynek jest monitorowany
Media: prąd, siła, gaz, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie miejskie.

Więcej informacji na www.komorowskinieruchomosci.pl

Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!

Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-31 15:57:40