:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Prawie 100 mkw. mieszkanie – lokal użytkowy

Prawie 100 mkw. mieszkanie – lokal użytkowycena: 225000 PLN (do negocjacji)

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
Dochodowa działalność do przejęcia.
Prawie 100 metrowy lokal położony na parterze budynku wielorodzinnego, może być wykorzystywany na cele mieszkalne, ale również doprowadzenia usług lub handlu. Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie -wydzielenie lokalu na część mieszkalną i część, w której będzie prowadzona działalność. Takiemu rozwiązaniu sprzyjają aż TRZY niezależne wejścia do lokalu. Tak też jest wykorzystywany obecnie. Aktualnie znajduje się tu część mieszkalna i w części drugiej prowadzona jest dochodowa działalność usługowa.
UWAGA!Kup lokal i przejmij prowadzoną tam działalność!
Lokal składa się z 5 pomieszczeń, dwóch łazienek, korytarza.
Sąsiedztwo licznych sklepów i lokali oraz dostęp do głównej trasy i parking, zapewniają stałą obecność klientów. Do nieruchomości łatwo dojechać komunikacją miejską (blisko jest przystanek autobusowy).
Media: prąd, gaz, kanalizacja, telefon i Internet.

Spodobała Ci się ta oferta?
Już dziś zadzwoń i umów się na oglądanie tej nieruchomości! Nic Cię to nie kosztuje!
Podobnych ofert szukaj na www.komorowskinieruchomosci.ploraz na naszym Facebooku.
Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI tel. 790 258 011 Pl. T. Kościuszki 13 (I piętro), 06-400 Ciechanów www.komorowskinieruchomosci.pl Nr licencji 17774