:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Dwurodzinny dom w pobliżu centrum

Dwurodzinny dom w pobliżu centrumcena: 390 000 PLN (do negocjacji)

Parter domu składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki.
I piętro stanowią 4 pokoje, kuchnia i łazienka.
Tak obszerny dom pozwala swobodnie zamieszkaniedwóm rodzinom. Również jego ogrzewanie jest dostosowanie do zamieszkania dwóch rodzin. Parter ma niezależne ogrzewanie i można go ogrzewać węglem lub gazem. Pierwsze piętro jest samodzielnie ogrzewane z piecyka gazowego.
Podłogi wykonane są z parkietu, mozaiki i deski. Łazienki wykończone w glazurze i terakocie. Dom jest odpowiednio wykończony i dobrze utrzymany, gotowy do zamieszkania. Obok znajdują się dwa garaże oraz budynek gospodarczy.
Dom oraz budynki towarzyszące położone są na ogrodzonej działce o powierzchni 772 mkw., do której prowadzi brama wjazdowa.
Na zewnątrz, części mieszkalnej, znajduje się ogród porośnięty trawą oraz licznymi drzewami nie wymagającymi czasochłonnej opieki. Możliwość wypoczynku wśród zieleni a jednak w niewielkiej odległości od centrum Ciechanowa to jedna z największych zalet tej nieruchomości. W sąsiedztwie znajdują się domki jednorodzinne, a okolica jest cicha i spokojna. Do nieruchomości prowadzi dobrze utrzymana ulica asfaltowa.
Media: prąd, siła, woda, gaz, kanalizacja, ogrzewanie i ciepła woda oraz ogrzewanie z własnego źródła.
Więcej informacji na stronie komorowskinieruchomosci.pl
Możliwość dokupienia sąsiadującej działki niezabudowanej o powierzchni 1665 mkw.

Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!
Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.
Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI tel. 790 258 011 Pl. T. Kościuszki 13 (I piętro), 06-400 Ciechanów www.komorowskinieruchomosci.pl Nr licencji 17774