:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Biura – magazyny 1328 mkw. WYNAJEM lub SPRZEDAŻ (wygasło)

cena: 1 200 000 PLN

Budynek BIUROWO-MAGAZYNOWY o powierzchni użytkowej 1328 mkw., składa się z powierzchni biurowej o powierzchni 698 mkw. i powierzchni magazynowe 630 mkw. Możliwość wynajmu całej nieruchomości lub poszczególnych części budynku. Część magazynowa wyposażona jest funkcjonalną do rozładunku i załadunku rampę. Działka o powierzchni 3717 mkw., na której posadowiony jest budynek, w znacznej części jest utwardzona.
Część magazynowa podzielona na pomieszczenia magazynowe, które mogą być połączone. Wydzielone są również pomieszczenia na szatnie, stołówkę lub małe pomieszczenia magazynowe.
W części biurowej znajduje się szereg pomieszczeń biurowych. Niektóre z nich mogą być wykorzystywane na cele magazynowe. W tej części znajdują się sanitariaty dla całego obiektu. Część biurowa połączona jest z częścią magazynową przejściem wewnątrz budynku. Całość w dobrym stanie technicznym.Na podłogach w pomieszczeniach biurowych położona terakota.
Do podanego miesięcznego czynszu będzie doliczany podatek VAT. Cena podlega negocjacji.

Już dziś umów się na spotkanie z naszym pośrednikiem!

Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-31 17:29:39