:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Kamienica nad NARWIĄ w Pułtusku (wygasło)

Kamienica nad NARWIĄ w Pułtuskucena: 648 000 PLN (do negocjacji)

Do sprzedaży piękna kamienica z klimatem

Kamienica na Starym Mieście w Pułtusku, położona przy ulicy Staszica nad Narwią, a jednocześnie blisko zabytkowego najdłuższego Rynku. Bardzo dobra lokalizacja jeżeli chodzi o widoczność budynku jak również widok z budynku na odgałęzienie Narwi. W bezpośrednim sąsiedztwie odnowione budynki w których na ich przyziemnych kondygnacjach znajdują się lokale usługowe.Dojazd na dziedziniec zapewniony jest z ulicy położonej z tyłu nieruchomości.
Nieruchomość składa się z budynku frontowego mieszkalnego czterokondygnacyjnego w kształcie litery „L”. Część podziemna (piwnica) została zasypana, części nadziemne; parter i I piętro są mieszkalne oraz poddasze mieszkalno - użytkowe. W budynku jest 6 mieszkań o łącznej powierzchni około 350mkw. Budynek wymaga gruntownego remontu. Działka o powierzchni 348 mkw.

Media : prąd, woda, kanalizacja, w ulicy gaz oraz ogrzewanie miejskie.

Stan prawny uregulowany - własność.

Więcej na www.komorowskinieruchomosci.pl

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI POD OPIEKĄ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA
Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.
Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-08-31 17:09:18