:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Dom przy głównej ulicy Ciechanowa (wygasło)

cena: 649 000 PLN

GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI POD OPIEKĄ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA

Dom położony przy jednej z głównych ulic Ciechanowa. Powierzchnia użytkowa domu z oficyną 290 mkw. Dom posiada niezależne wejście ze schodów na parter, I piętro i II piętro. Umożliwia to prowadzenie działalności i niezależne korzystanie z kondygnacji wyższych lub zamieszkanie swobodne dwóch rodzin.
Piwnica; garaż na dwa samochody, pomieszczenie z wymiennikiem ciepła , pomieszczenie gospodarcze,
Parter; salon 35 mkw., otwarty na kuchnię 12 mkw. ze spiżarnią 7 mkw., pokój o pow. 17 mkw., łazienka w glazurze i terakocie o pow. 7 mkw., przedpokój,
I piętro; trzy pokoje po 16 mkw. każdy, łazienka ok. 12 mkw., w glazurze i terakocie, garderoba i przedpokój,
II piętro: pokój 35 mkw., pokój 12 mkw., kuchnia w aneksie, łazienka 5 mkw. Z dużego pokoju możliwość wydzielenia dwóch pokoi, jest do tego przygotowane oświetlenie i drzwi.

Oficyna po kapitalnym remoncie. Pokoje 10 i 16 mkw., kuchnia 6 mkw., łazienka 8 mkw.
Działka przylega do dwóch ulic, istnieje możliwość jej podziału. Nieruchomość jest zadbana, w stanie bardzo dobrym. Na uwagę zasługuje również ogród położony za domem. Znajduje się tam wiele drzew i krzewów. Przestrzeń i cisza jaką zapewnia ogród stanowi doskonałe warunki do odpoczynku i zabawy w gronie rodziny i przyjaciół.Cała działka posiada ogrodzenie.

Media: Prąd, siła, telefon, gaz, woda, kanalizacja, domofon, ogrzewanie - miejskie . Kominek daje przyjemne ciepło w salonie oraz część domu.

Więcej na www.komorowskinieruchomosci.pl

To doskonałe miejsce na własny dom z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności.
Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI płacisz tylko właścicielowi nieruchomości uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.
Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-08-31 16:57:00