:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Zakład produkcyjno-magazynowy (wygasło)

Zakład produkcyjno-magazynowycena: 189 000 PLN (do negocjacji)

Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze 616 Grudusku – Ciechanów, zabudowana budynkiem o pow. 670 mkw. Lokalizacja nieruchomości zapewnia doby dojazd jak również reklamowanie prowadzonej działalności.
W skład nieruchomości wchodzi budynek parterowy drewniany typu STOLBUDOWSKIGO,składający się z część biurowo-mieszkalna złożona z 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza, magazyn oraz hale produkcyjno-magazynowe. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 4333 mkw. położonej bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Całość ogrodzona i oświetlona. Budynek jest częściowo podpiwniczony. Znajduje się tam kotłownia, pomieszczenia na opał oraz pomieszczenia składowe.
Miejsce to sprosta wymaganiom każdej działalności. Może być przeznaczona zarówno na produkcję, handel, usługi lub jako baza sprzętowa z warsztatami.
Instalacje: elektryczna, siła, woda z studni głębinowej, na działce znajduje się TRANSFORMATOR

Więcej informacji na www.komorowskinieruchomosci.pl

Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem! To nic nie kosztuje!

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! W biurze KOMOROWSKI NIERUCHOMOŚCI płacisz tylko Sprzedającemu uzgodnioną z nim cenę, bez żadnych dodatkowych opłat.

Dodatkowo, całkowicie za darmo pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-31 16:45:51