:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

LOKALE BIUROWE ceny do negocjacji (wygasło)

LOKALE BIUROWE ceny do negocjacjicena: od 18 zł \ m2 PLN

Do wynajęcia lokale biurowe, w cenie od 18,00 zł za 1 m2 powierzchni biurowej. Podane ceny nie obejmują podatku VAT. Lokale znajdują się w nowym budynku położonym w centrum Ciechanowa. Wykończone z całą starannością, na ścianach jest gładź gipsowa, pomieszczenia są bardzo przestrzenne i gotowe do użytkowania. Pomieszczenia do wynajmu od 16 m2, do 200 m2. Cena jest uzależniona od wielkości wynajmowanego lokalu oraz jego położenia.Podane ceny nie obejmują mediów, które naliczane według zużycia. Pomieszczenia biurowe posiadają toalety oraz zaplecze kuchenne do wspólnego użytku. Do wynajęcia pomieszczenia na I, II oraz III piętrze. Istnieje też możliwość wynajmu całego piętra. To doskonałe miejsce na biuro, kancelarię, gabinet lekarski, szkołę, własną działalność usługową.
Szczególna zaletą jest dobra widoczność lokali i lokalizacja przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Przy budynku są miejsca parkingowe (strefa płatna).
Media; ogrzewanie, woda, kanalizacja, prąd.

Więcej na www.komorowskinieruchomosci.pl


Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem ! To nic nie kosztuje !

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny i ma jedynie charakter informacyjny.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu