COEK STUDIO jest instytucją prowadzącą działalność w zakresie upowszechniania kultury, a w szczególności w zakresie edukacji dzieci i młodzieży. Podstawowym celem COEK STUDIO jest zaspokajanie potrzeb i aspiracji kulturalnych dzieci i młodzieży poprzez tworzenie, prowadzenie klubów oraz kół zainteresowań, jak również upowszechnianie, organizowane i promowanie działalności artystyczno-kulturalnej na terenie miasta Ciechanów. Oferta programowa kierowana jest do mieszkańców Ciechanowa. Znajdują się w niej m.in. zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne, teatralne, dziennikarskie oraz ruchowe.... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia


Tu jesteś: ciechanowinaczej.pl » blogi » Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO o mnie - BLOG - Ciechanów na ciechanowinaczej.pl

O mnie

COEK STUDIO jest instytucją prowadzącą działalność w zakresie upowszechniania kultury, a w szczególności w zakresie edukacji dzieci i młodzieży.

Podstawowym celem COEK STUDIO jest zaspokajanie potrzeb i aspiracji kulturalnych dzieci i młodzieży poprzez tworzenie, prowadzenie klubów oraz kół zainteresowań, jak również upowszechnianie, organizowane i promowanie działalności artystyczno-kulturalnej na terenie miasta Ciechanów.

Oferta programowa kierowana jest do mieszkańców Ciechanowa. Znajdują się w niej m.in. zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne, teatralne, dziennikarskie oraz ruchowe.

COEK STUDIO organizuje także konkursy, prelekcje, wycieczki, kolonie w mieście, zimowiska oraz wiele różnorodnych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają miłe a zarazem twórcze, rozwijające intelektualnie, duchowo i fizycznie spędzenie czasu wolnego.

Siedziba Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO mieści się przy ulicy 17 Stycznia 56A.


Copyright © CMC Media dla ciechanowinaczej.pl - Ciechanów 2019