:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Zostawił patelnię na gazie i zatrzasnął drzwi. Interweniowali strażacy

Pozostałe Interwencje, Zostawił patelnię gazie zatrzasnął drzwi Interweniowali strażacy - zdjęcie, fotografia

Z pozoru błaha sytuacja mogła zakończyć się pożarem mieszkania. Jeden z mieszkańców Ciechanowa zostawił na włączonej kuchence gazowej patelnię i wyszedł. Kiedy chciał wrócić do mieszkania, okazało się że zatrzasnęły się drzwi.

Wszystko działo się w piątek (17 sierpnia) przed godz. 20:00 w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Sienkiewicza. Z relacji straży pożarnej wynika, że właściciel jednego z mieszkań nie mógł dostać się do budynku. Mężczyzna miał zostawić na gazie patelnię z jedzeniem i na chwilę wyjść na zewnątrz. Wówczas drzwi do bloku zatrzasnęły się, a on nie miał przy sobie kluczy. W dodatku żaden z sąsiadów nie odbierał domofonu. Obawiając się pożaru, mężczyzna wezwał straż.

Po dojeździe strażaków na miejscu czuć już było spaleniznę. Na szczęście okno w znajdującym się na pierwszym piętrze mieszkaniu było otwarte. Strażacy po przystawieniu drabiny dostali się przez nie do mieszkania. Wyłączyli gaz oraz zalali wodą tlącą się już patelnię. Mieszkanie przewietrzono.

Zostawił patelnię na gazie i zatrzasnął drzwi. Interweniowali strażacy komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-21 19:51:32

    Wodą tlaca patelnie? Kto to pisał? Podstawy bhp. Ucza na bezpieczniej Ciechanowiance.

  • gość 2018-08-26 17:35:50

    Woda plus rozgrzany olej na patelni .. xD https://www.youtube.com/watch?v=QME8etMO_Po&t=108s

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pozostałe Interwencje, Ciechanów - więcej informacji